جعبه نویسنده جالب: بهترین راه حل جعبه نویسنده برای وردپرس؟

مدیریت یک سایت وردپرس چند نویسنده با مقایسه با اجرای یک نمایش یک نفره (یا یکی) ، مانند دنیای متفاوت است شخص نشان دهید ، به این دلیل که از نظر سیاسی درست باشد ؛-)).


شما باید موارد جدیدی برای پیگیری موارد خود داشته باشید: نقش ها و قابلیت های کاربر ، وظایف تحریریه و غیره. اما نکات جالب توجه بسیار زیاد است – با ایجاد محتوای بسیار وقت گیر ، داشتن چندین نویسنده که در وبلاگ شما کار می کنند می تواند بسیار سودمند باشد. نه تنها این ، بلکه ایجاد یک تیم می تواند این درک را در بین خوانندگان ایجاد کند که وبلاگ شما عملیاتی بسیار بزرگتر (و با ارزش تر از قبل) است.

با توجه به این نکته ، باید با نمایش هر نویسنده ، از وضعیت چند نویسنده وبلاگ خود نهایت استفاده را ببرید. این کار با وردپرس به راحتی انجام نمی شود ، اما در این پست می خواهم شما را با افزونه ای عالی آشنا کنم که کار تبلیغ نویسنده را آسان می کند.

جعبه های نویسنده

اگر خواننده معمولی وبلاگ WPExplorer هستید ، احتمالاً در پایین هر پست متوجه جعبه بیو نویسنده شده اید. اینجا مال من است:

جالبترین جعبه نویسنده

خیلی باحال است ، درست است؟ همانطور که می بینید ، شامل headshot من به همراه نام من و شرح مختصر زندگی نامه است. علاوه بر این ، برگه هایی برای پروفایل های رسانه های اجتماعی من و همچنین آخرین پست هایی که در اینجا نوشتم در WPExplorer وجود دارد..

برای یک سایت چند نویسنده این “صندوق های نویسنده” عالی هستند – آنها نویسندگان شما را به نمایش می گذارند که به نوبه خود مقیاس و کیفیت وبلاگ شما را نشان می دهد. گزینه جایگزین شامل چند خط در انتهای پست است که به سختی همان تأثیر را ندارد. از نظر من ، جعبه های نویسنده مانند مثال بالا این موارد هستند فقط راهی برای نمایش نویسندگان در وبلاگ وردپرس خود.

که مرا به جالبترین نویسنده جعبه می رساند. به طور خلاصه ، افزونه به شما امکان می دهد جعبه های زیست نویسنده را در چندین مکان در وب سایت وردپرس خود وارد کنید. این اساسی ترین عملکرد آن است.

جالبترین جعبه نویسنده

نمایش پیش فرض جالب ترین جعبه نویسنده.

باور کنید یا نه ، ما از این سایت جالبترین جعبه نویسنده استفاده می کنیم. در حالی که جعبه های نویسنده ما با مثال بالا بسیار متفاوت است ، اما بخشی از انعطاف پذیری و سهولت استفاده آن را نشان می دهد.

بیایید نگاه دقیق تری داشته باشیم!

اصول اولیه

پس از نصب Fanciest Writer جعبه ، زمینه های مختلف جدیدی به هر یک از پروفایل های WordPress اضافه می شود:

برخی از تنظیمات در صفحه نمایه.

برخی از تنظیمات در صفحه نمایه.

برای بلند شدن و در حال اجرا ، کافیست اطلاعات مربوطه را به قسمت های فوق اضافه کرده و روی Save کلیک کنید. خودشه! اکنون یک جعبه نویسنده کاملاً گسترده در سایت خود دارید.

اگر فقط علاقه مندید که با صندوق های نویسنده برای سایت خود بلند شوید و کار کنید ، تمام آنچه که باید درباره آن نگران باشید ، پر کردن این اطلاعات است. جالب ترین نویسنده جعبه بقیه را برای شما انجام می دهد.

با گفتن این موضوع ، مطمئناً می توانید از بهترین کارایی این افزونه استفاده کنید.

جعبه نویسنده در جزئیات

بیایید به یک مثال زنده نگاه کنیم – یک وبلاگ چند نویسنده که هم اکنون در آن کار می کنم: مشاوره رایگان دوستیابی آنلاین.

وقت ندارم که خودم تمام مطالب را خلق کنم ، بنابراین بخش اعظم نوشته ها را به تیم کوچکی تحویل داده ام. این یک برد / برد است – من محتوای با کیفیت برتر را برای سایت تولید می کنم و (تا حدودی با استفاده از جالب ترین نویسنده جعبه) مقیاس وبلاگ من برای این واقعیت بسیار بزرگتر به نظر می رسد.

در اینجا یکی از پروفایل های نویسنده من در آن وبلاگ وجود دارد:

جالبترین جعبه نویسنده

همانطور که می بینید ، جینا دسته توییتر و نام کاربری فیسبوک خود را درج کرده است ، بنابراین آن برگه ها به صورت خودکار اضافه شده اند. کلیک بر روی زبانه های رسانه های اجتماعی فرصتی برای دنبال کردن یا دوست داشتن او به شما می دهد.

همانطور که از جعبه نویسنده من در اینجا در WPExplorer می بینید ، تعدادی برگه بالقوه وجود دارد:

 • توییتر
 • فیس بوک
 • گوگل+
 • لینکدین
 • آخرین ارسال ها

همچنین می توانید یک برگه “سفارشی” درج کنید ، که می تواند تقریباً در مورد هر آنچه شما می خواهید باشد.

عکس نمایه به طور خودکار از آدرس ایمیل نمایه خارج می شود ” گراواتار, اما اگر یکی از آنها را ندارید ، همیشه می توانید نمایه را به URL عکس پیوند دهید.

بسیاری از موارد جالبترین جعبه نویسنده

استفاده پیش فرض از جالب ترین جعبه نویس کاملاً واضح است – در انتهای هر پست ظاهر می شود (همچنین می توانید تنظیم کنید تا در صفحات ظاهر شود). اما اینجا جایی نیست که بی شمار آن استفاده می کنند. در واقع می توانید آن را تنظیم کنید تا از طریق ابزارک ها ، کد کوتاه یا کد PHP در هر نقطه ظاهر شود.

من از این قابلیت استفاده کرده ام تا همه نویسندگان را در صفحه About my site دوستیابی من نشان دهم. در اینجا نویسندگان مرتب من هستند:

نویسندگان منظم

و برخی از همکاران من:

مشارکت کنندگان

به جای اینکه مجبور به تکرار کردن headshots و اطلاعات زیستی آنها در صفحه About باشم ، می توانم فقط از این موارد استفاده کنم [[ts_fab]] کد کوتاه برای نمایش جعبه های نویسنده.

این کد کوتاه به چند روش قابل تنظیم است – در مثال بالا من پروفایل های فردی را کشیده ام و با استفاده از کد زیر زبانه ها (فقط نشان دادن بیو) را حذف کرده ام: [[ts_fab autorid = "xx" tab = "bio"]].

همانطور که مشاهده می کنید ، با جالب ترین جعبه نویسنده بسیار آسان است که نویسندگان خود را دقیقاً در هر مکانی که می خواهید نشان دهید.

سفارشی کردن جعبه نویسنده

من قبلاً اشاره کردم که یک ظاهر طراحی جعبه های نویسنده قابل تنظیم است (همانطور که توسط جعبه های نویسنده ما در اینجا در WPExplorer نشان داده شده است). تغییر قالب بندی اولیه از طریق صفحه تنظیمات بسیار آسان است:

تنظیمات رنگ

همانطور که مشاهده می کنید ، می توانید با استفاده از انتخاب رنگ داخلی وردپرس ، رنگ های هر عنصر را در یک فلاش تغییر دهید. و اگر از برخی انتخاب های رنگ وحشی پشیمان می شوید ، همیشه گزینه ای برای تنظیم مجدد به صورت پیش فرض وجود دارد.

اگر به دنبال چیزی کمی بیشتر از آن هستید ، می توانید CSS را سفارشی کنید – خواهید فهمید که هر یک از عناصری که جعبه نویسنده را تشکیل می دهند ، به وضوح دارای برچسب هستند و مطابق متن مناسب ویرایش آن آسان است. این دقیقاً کاری است که ما در WPExplorer در اینجا انجام دادیم تا بتوانیم یک جعبه نویسنده تولید کنیم که با طراحی وبلاگ یکپارچه درآمیخت..

گزینه رایگان

در حالی که جالبترین جعبه نویسنده است افزونه حق بیمه ، فقط 10 دلار را به شما باز می گرداند. این یک قیمت مناسب برای پرداخت چنین افزونه ای به خوبی طراحی شده و مستند است (برای پشتیبانی عالی و این واقعیت که بچه ها در سوپ تماتو عالی هستند و شایسته پول هستند!).

دریافت جالب ترین جعبه نویسنده

با این حال ، اگر شما قبل از شروع شیرجه زدن یک مسابقه آزمایشی را دوست دارید ، فقط بدهید جعبه نویسنده خیالی پیش. این یک نسخه رایگان از افزونه ای است که برای بارگیری از WordPress.org در دسترس است. رده بندی ستاره های بی نقص و بی نقص باید بسیار متقاعد شود تا شما را قانع کند که این بهترین راه حل جعبه نویسنده در آنجا است!

یک پلاگین عالی?

هر وقت یک افزونه را مرور می کنم ، سعی می کنم کاستی ها را برطرف کنم ، حتی اگر فکر می کنم در کل یک راه حل عالی است. با این حال ، با جالب ترین نویسنده جعبه می توانم به چیزی جز جزئی ترین دستگیره ها فکر نکنم.

به عنوان مثال ، خوب خواهد بود که به جای اینکه مجبور شوید تصویر را جداگانه بارگذاری کنید ، گزینه بارگذاری را برای عکسهای پروفایل داشته باشید و سپس URL را در قسمت مربوطه بچسبانید. همچنین ، جالب خواهد بود که فیدهای مربوطه را در تب های توییتر ، فیس بوک ، Google+ و LinkedIn بر خلاف فقط یک گزینه مشترک داشته باشید.

اما این در مورد آن صادقانه است – من نمی توانم به روش دیگری برای بهبود این افزونه فکر کنم. من مطمئن هستم که بچه های حاضر در سوپ Themato به برخی از ویژگی های جالب جدید فکر می کنند اما تخیل و خلاقیت آنها بر من فراتر می رود!

به طور خلاصه ، اگر به دنبال ایجاد یک وبلاگ با کیفیت بالا و نویسندگان با کیفیت بالا هستید و در معرض دید نویسندگان خود قرار داده اید که آنها لیاقت خود را دارند ، جالبترین جعبه نویسنده است  راه حل. بی سیم است و مجموعه ای از ویژگی های تقریبا بی عیب و نقص را ارائه می دهد. من خودم از آن استفاده می کنم و شما می توانید اینجا را در WPExplorer مشاهده کنید – آنچه تایید می کند بهتر است?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map