بررسی هادی: نوع دیگری از سازهای چیدمان وردپرس

Conductor یک افزونه WordPress است مت مدیروس از Slocum استودیو که قصد دارد به شما اجازه دهد بدون انجام هرگونه برنامه نویسی ، طرح بندی های غنی از محتوا ایجاد کنید. فرآیند ایجاد از طریق یک پیش نمایش زنده و جلوه ای صورت می گیرد و به شما ایده ای واقعی می دهد که محصول نهایی شما در هنگام کار روی آن چگونه ظاهر خواهد شد.


هادی به شما امکان می دهد از میان چیدمان های موجود انتخاب کنید و سپس آن طرح را با محتوا جمع کنید. این محتوا می تواند به شکل ارسال و صفحه از وب سایت شما یا هر ابزارک فعال در سایت شما باشد.

یکی از کاربردهای عالی این افزونه ایجاد طرح بندی صفحات سفارشی است محتوا را از دسته های خاص یا انواع پست بکشید. اگر می خواهید مجموعه ای از نوشته ها یا محصولات خود را در یک صفحه ، به روشی خاص ، نمایش دهید ، آنگاه هدایتگر قصد دارد درد و تلاش زیادی را حذف کند که در غیر این صورت به برنامه نویسی صفحه بایگانی سفارشی یا طرح صفحه اصلی خود می رود..

همه هادی ها نمی توانند این کار را انجام دهند ، بنابراین ادامه مطلب را بخوانید تا از این ابزار جالب برای ایجاد محتوای جالب برای وردپرس ، نتیجه نهایی بگیرید..

با هادی چه کاری می توانید انجام دهید?

هادی را می توان به عنوان توصیف کرد یک ابزار سازنده صفحه برای وردپرس. با این حال ، ویژگی های آن آن را به یک نوع دیگر از افزونه های بسیاری از گزینه های سازنده صفحه دیگر در بازار تبدیل کرده است.

اگرچه با الگوهای صفحه فرود و کتابخانه گسترده عناصر کشیدن و رها کردن با برخی از افزونه های سازنده صفحه دیگر در آنجا همراه نیست ، هادی دارای مجموعه ای از ویژگی ها و کاربردهای مختلف است که آن را به همان اندازه ارزشمند می کند.

نمایش محتوای محتوا را ایجاد کنید

هنگامی که نوبت به ایجاد طرح بندی شما رسید ، Conductor چرخ را دوباره اختراع نمی کند ، و در عوض از شخصی سازنده شهودی وردپرس استفاده می کند. از طریق سفارشی سازی اکنون می توانید طرح بندی های سفارشی ایجاد کنید و سپس انتخاب کنید که چه محتوایی برای نمایش در آن چیدمان ها استفاده شود.

خروجی Customizer Customer Output کوچک

این می تواند لیستی از پست های اخیر ، خاص باشد محتوا از نوع پست یا طبقه بندی خاص, یا خیلی چیزهای دیگر.

پشتیبانی از زمینه های سفارشی ، انواع پست و طبقه بندی ها

شما حتی می توانید نمایش محتوا از قسمتهای سفارشی در طرح ، این چیزی است که برای هر کسی که با زمینه های دلخواه خود کار می کند ، یا آنهایی که جزئی از افزونه های دیگر در وب سایت خود هستند ، مورد استفاده واقع خواهد بود.

تنظیمات نمایش هادی

شما همچنین بسیاری از کنترل های مفید را دریافت می کنید که تعیین می کند چه مقدار از مطالب شما در طرح نمایش داده می شود و با چه فرمی. این شامل این است که آیا برای نمایش تصویر برجسته پست – و اگر چنین است در چه اندازه – و همچنین محتوای کامل پست ، فقط یک یادداشت یا فقط عنوان ، به علاوه چند گزینه دیگر.

علاوه بر این ، هر عنصری که برای نمایش انتخاب کنید می تواند باشد کشیده و به جای خود فرو رفت فقط به چیدمان صحیح و مورد نیاز خود برسید.

پیش نمایش Frontend در زمان واقعی زندگی می کنند

همانطور که شما طرح خود را می سازید و آن را با محتوا جمع می کنید ، کل مراحل از طریق WordPress Customizer صورت می گیرد. این یعنی شما یک پیش نمایش زنده از نمای جلوی صفحه خود دریافت می کنید. این پیش نمایش در زمان واقعی خوشبختانه نیاز به پس انداز کردن ، تعویض زبانه ها و طراوت را که با برخی از ابزارهای سازنده دیگر برای وردپرس یافت می شود ، برطرف می کند..

چه بخواهید طرح صفحه اصلی خود را بسازید که بلافاصله بهترین محتوای شما را به بازدید کنندگان جدید شما نشان می دهد ، یا باید صفحات بایگانی دسته بندی یا نوع ارسال خود را بسازید ، Conductor ابزارهایی را برای انجام این کار به شما می دهد ، همه بدون نیاز به ویرایش هیچ کد مستقیم..

نمایش هر ابزارک فعال

علاوه بر اینکه می توانید ابزارک های هادی را در طرح خود وارد کنید تا بتوانید از طیف وسیعی از منابع موجود در وب سایت خود محتوا را بکشید ، می توانید هر ابزارک را وارد کنید که در سایت شما فعال هستند.

ویجت درج رسانا

این نه تنها ابزارک های استاندارد وردپرس ، بلکه برنامه های پلاگین دیگری که استفاده می کنید شامل می شود. این گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید نوع چیدمان محتوا را در چیدمان خود نمایش دهید.

ادغام های یکپارچه

همانطور که رسانا را شامل می شود ادغام با افزونه محبوب فروشگاه ساز WooCommerce, می توانید از آن برای ساختن صفحه بندی های سفارشی استفاده کنید تا محصولات خود را به روشی که می خواهید نمایش دهید. این شامل کنترل های بصری برای انتخاب اطلاعات برای نمایش از آن محصولات ، از جمله قیمت ، وزن یا هر چیز دیگری است که در زمینه های سفارشی نگهداری می شود.

همچنین تعدادی افزونه در حال حاضر برای Conductor نیز موجود است. یکی از آنها به آن اجازه می دهد تا با موضوع AgentPress برای Genesis Framework ادغام شود. این مورد برای هر کسی که یک وب سایت املاک و مستغلات با وردپرس ایجاد کند جذاب خواهد بود.

همچنین لازم به ذکر است هادی با هر وردپرس کار خواهد کرد موضوع. این افزونه به سادگی طراحی یک موضوع انتخابی شما را انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که طرح بندی های سفارشی شما یکپارچه با بقیه وب سایت شما ادغام می شوند..

چگونه من از هادی استفاده کردم

در وب سایت وردپرس من به تازگی کار با انواع ارسال های سفارشی را شروع کرده بودم و یک نوع ارسال جدید را برای نمایش نوع خاصی از مطالبی که منتشر می کردم ایجاد کرده بودم..

بعد می خواستم ایجاد یک صفحه بایگانی که آخرین آخرین ارسالها را از آن نوع پست در اختیار بازدید کنندگان من قرار می دهد. با این حال ، من می خواستم این صفحه بایگانی با صفحه بایگانی منظم استفاده شده توسط موضوع انتخاب من متفاوت باشد.

من دو گزینه اصلی داشتم: صفحه جدید را خودم رمزگذاری کنم یا یک توسعه دهنده استخدام کنم. از آنجا که من زیاد رمزگذار نیستم ، این کاری بود که من برای یک روز بارانی بر روی مشعل پشت خود قرار داده بودم.

صفحه بایگانی سفارشی هادی

با این حال ، من پس از دستیابی به هادی ، به راحتی توانستم سرعت خود را بدست آورم صفحه بایگانی دلخواه خودم را ایجاد کنید برای نمایش آخرین ارسال ها از این نوع فقط به روشی که می خواستم. بعلاوه من می توانم این روند را تکرار کنم و صفحات بایگانی سفارشی را برای دسته ها ، برچسب ها و سایر طبقه بندی های سفارشی مورد استفاده در سایت خود ایجاد کنم ، همه بدون نیاز به استخدام کمک های خارجی یا حفر عمیق در کد موضوع من.

این فقط یک مورد برای هادی است ، و من مطمئن هستم که بسیاری دیگر را پیدا خواهید کرد ، اما برای من این فقط قیمت پذیرش را توجیه می کند.

نتیجه

از نگاه اول ، به نظر می رسد که Conductor فاقد برخی از ویژگی های جلب توجه سایر ابزارهای سازنده وردپرس است. با این حال ، یادآوری این مهم است این یک نوع ابزار متفاوت است, و شاید موردی باشد که بیشتر مورد علاقه کسانی باشد که مدتی از WordPress استفاده کرده اند و از برخی از ویژگیهای پیشرفته تر آن ، مانند انواع پست های سفارشی ، طبقه بندی های سفارشی ، و زمینه های سفارشی استفاده می کنند ، و کسانی که روشی سریع و آسان می خواهند برای نمایش آن نوع محتوا در چیدمان های خاص خود.

این که آیا شما یک توسعه دهنده ماهر هستید که می خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید ، یا شخصی که نیاز به ایجاد پوسته های غنی از محتوای خود را دارد بدون اینکه یادگیری کد نویسی کند ، Conductor ابزاری است که حتما باید از نزدیک دقت بیشتری به خرج دهید..

درباره هادی اطلاعات بیشتری کسب کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map