پایان نامه وردپرس بررسی موضوع

قبل از شروع بررسی می خواهم چند نکته را روشن کنم. اولا ، من بارها با وب سایت های کارشناسی ارشد کار کردم و دوم ، wpexplorer.com وابسته به پایان نامه است به این معنی که من از هر فروش پایان نامه ای که از طریق پیوند وابسته من ایجاد شده است ، کمیسیون تهیه می کنم. این گفته ، من می خواهم به شما اطلاع دهم که این بررسی شما در نسخه bs متوسط ​​نیست که بیشتر شبیه به تبلیغات باشد. در عوض می خواستم یک بررسی آموزنده از پایان نامه ایجاد کنم تا شما بتوانید همه چیز راجع به موضوع بهتر بشناسید.


من می توانم ساعت ها در اینجا بنشینم و درباره این موضوع که چقدر عالی است پایان نامه بنویسم ، با این وجود ، شما احتمالاً در مورد درونی و خارج از واقعیت های این موضوع می خوانید.

خواندن مطالب زیادی در این بررسی پایان نامه وجود دارد … به همین دلیل است که من این هدرهای بزرگ خوب را ارائه داده ام تا بتوانید به هر آنچه جالب بنظر می رسد بروید. لذت بردن!

بازدید از پایان نامه

چارچوب موضوع پایان نامه وردپرس چیست؟?

پایان نامه یک چارچوب تم Premium WordPress است که توسط Chris Pearson ساخته شده است و به یکی از تم های محبوب و بارگیری / خریداری شده Premium در آنجا تبدیل شده است. در حقیقت ، بدون مرور وب و دیدن سایتی که در حال انجام پایان نامه است ، نمی توانم یک روز بروم. باور نکردنی است.

شما احتمالاً با بسیاری از وبلاگ ها یا سایت هایی که از پایان نامه استفاده می کنند ، روبرو شده اید و احتمالاً ظواهر مشابه آنها را تشخیص داده اید. در همان زمان ، شما نیز ممکن است بسیاری از سایتها را مشاهده کرده باشید که از این چارچوب استفاده می کردند و تصوری هم نداشتید. دلیل این امر این است که پایان نامه موضوعی عالی “خارج از جعبه” است اما می تواند به راحتی سفارشی شود و به راحتی مانند “هر چیزی” ظاهر شود.

اما در واقع پایان نامه چیست؟ من حدس می زنم که می توانست Thesis را به عنوان وردپرس بنامد ، با این حال خیلی بیشتر از این است. این یک چارچوب و طراحی است که در اطراف وردپرس ساخته شده است و کد وب سایت سئو را به همراه قابلیت انعطاف پذیری در طراحی ارائه می دهد که نیازی به دانش HTML یا CSS برای ایجاد سفارشی سازی برای طراحی وب سایت شما ندارد..

کنترل پنل پایان نامه

Thesis Admin Panel همان چیزی است که باعث می شود این سکوی واقعاً از آن خارج شود (به نظر من) مطمئناً بسیاری از مضامین در آنجا به شما امکان می دهد تا حساب توییتر خود را شخصی سازی کنید یا برای هدر خود یک آرم بارگذاری کنید ، اما پایان نامه متفاوت است. این پلت فرم قدرتمند به شما امکان می دهد تا از جمله صفحات موجود در نوار پیمایش گرفته تا انتخاب یک شیوه نامه CSS سفارشی ، تنظیماتی ایجاد کنید. شما می توانید سایت خود را بطور کامل و مستقیم از طریق منطقه مدیریت وردپرس شخصی سازی کنید.

پنل سرور مدیریتی را برای وبلاگ نویسان که نمی خواهند دست خود را با هر کدی کثیف کنند بسیار آسان می کند اما هنوز هم می خواهد ویرایش اساسی را برای طراحی وب سایت خود انجام دهد و سفارشی سازی هایی را برای بهینه سازی موتور جستجو در صفحه خود انجام دهد..

تصویر پانل مدیر

در اینجا یک تصویر سریع از یکی از صفحات تنظیم سرپرست آورده شده است تا بتوانید کم و بیش آنچه را که به نظر می رسد مشاهده کنید. کنترل پنل واقعاً تمیز است و از ظروف کشویی استفاده می کند ، بنابراین همه چیز به زیبایی سازمان یافته است و می توانید بدون نیاز به حرکت کردن برای همیشه ، آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید..

پنل تم پایان نامه

سفارشی کردن پوسته های پایان نامه و پایان نامه

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، یکی از بهترین موارد در مورد موضوع پایان نامه DYI ، امکان شخصی سازی ظاهر و عملکرد سایت شما از طریق کنترل پنل تم است که کاربرد آن بسیار آسان و بسیار شهودی است. اما همچنین می توانید ظاهر سایت خود را از طریق آنچه که “themes child” نامیده می شود ، تنظیم کنید ، که مضامین طراحی شده برای کار با Thesis Framework هستند و می توانند از طریق صفحه تم شما بارگذاری شوند و آنها به طور خودکار یک سبک / طراحی جدید را به سایت شما اضافه می کنند. . مکان های بسیاری وجود دارد که می توانید پوست های پایان نامه را پیدا کنید و آنها هم به صورت رایگان و هم برای خرید در دسترس هستند. این توانایی کار پایان نامه را برای وبلاگ نویسان که نمی خواهند هر زمان را صرف شخصی سازی سایت خود کنند یا نیاز به برخی از ویژگی های اضافی دارند که از طریق پوست های دیگر در دسترس هستند ، عالی می کند. و همچنین برای طراحان وب که به دنبال استفاده از چارچوب پایان نامه برای همه مشتریان خود هستند ، بسیار عالی است.

آیا پایان نامه برای SEO بسیار جذاب است?

در حالی که هر موضوع یا سایتی می تواند برای بهینه سازی موتور جستجو ویرایش شود ، بسیاری از آنها در ابتدا بهینه سازی نشده اند. این می تواند یک دردسر واقعی برای وبلاگ نویسان آماتور / واسطه ای باشد به همین دلیل چارچوب پایان نامه طراحی شده است که موتور جستجوگر مناسب و خارج از جعبه باشد. در حقیقت ، اکثر مردم افزونه های خارجی مانند “همه در یک سئو” را بارگیری می کنند. اما اگر می توانستید SEO خود را در درون مضمون خود قرار دهید؟ این امر باعث می شود همه چیز با کدهای تمیز راحت تر اجرا شود و تغییر کلی سئو در سایت شما را برای شما راحت تر خواهد کرد. بعلاوه ، پایان نامه در حال حاضر بسیار SEO-Friendly درست خارج از جعبه است ، بنابراین می توانید آن را نصب کنید و احساس راحتی کنید که سایت شما ایندکس شود.

برخی از مؤلفه های اصلی که این فریم ورک را برای اهداف سئو خوب می کند عبارتند از:

 • عنوان ها و زمینه های توضیحات متا در صفحات / پست ها
 • گزینه های Noindexing برای صفحات و تصاویر
 • متن Alt برای تصاویر
 • کد پشتی تمیز و ساده
 • طراحی ساده – بارگذاری سریعتر (گوگل سرعت را به عنوان معیار رتبه بندی موتورهای جستجو اضافه کرده است)

شما باید به یاد داشته باشید که با نصب پایان نامه در سایت خود به طور خودکار رتبه شماره 1 را در گوگل رتبه بندی نخواهید کرد ، بلکه این فریم ورک یک پایه و کد بسیار خوب را برای کمک به سهولت و احتمالاً موفقیت بیشتر SEO خود فراهم می کند.

آگهی هدفمند با پایان نامه و پایان نامه برای شرکت های وابسته

اکنون یک ویژگی واقعاً ظریف در مورد پایان نامه ای که می خواهید عاشق آن باشید: “جعبه چند رسانه ای”. این یک بلوک تبلیغاتی 300px در 250px است (اندازه قابل تغییر است) که بصورت پیش فرض در بالای ستون کناری قرار دارد و به شما امکان می دهد بین رسانه های مختلف بچرخید (تصاویر ، ویدیو ، adsense).

پس چی؟ جعبه رسانه چرخان. مطمئناً این درست است ، اما آنچه کادر چندرسانه ای پایان نامه را منحصر به فرد می کند این است که می توانید برای هر صفحه آنچه را که در آن منطقه مشاهده می شود ویرایش کنید. این بدان معناست که شما می توانید بر اساس محتوای صفحه خود ، تبلیغات هدفمند تری ارائه دهید. به عنوان مثال در مورد بررسی پایان نامه می توانید یک بنر وابسته برای مضامین DIY داشته باشید و در مورد پستی سؤال با وردپرس ، ممکن است بخواهید یک لینک آمازون به یک کتاب SEO مربوطه داشته باشید. برای پستهایی که هیچ لینک وابسته برای ارسال ندارید ممکن است در نظر بگیرید از آن نقطه برای adsense استفاده کنید.

در نهایت با جعبه رسانه قادر خواهید بود تبلیغات مرتبط را به بازدید کنندگان خود ارائه دهید و به افزایش فروش شرکت های وابسته خود کمک کنید.

با جدیدترین نسخه پایان نامه (1.7) ویژگی جدیدی وجود دارد که بازاریاب های وابسته به آن عشق خواهند ورزید و این امکان است که به راحتی 301 لینک هدایت شونده را از لینک های وابسته خود ایجاد کنید. این بدان معنی است که شما می توانید تمام لینک های وابسته زشت و وابسته خود را به مواردی تبدیل کنید که به نظر می رسد در سایت شما هستند و با شل و ولهای زیبا. به این ترتیب مردم از کلیک بر روی آنها دلسرد نخواهند شد و شما می توانید به افزایش نرخ کلیک خود کمک کنید.

پایان نامه چقدر بی نظیر است?

منحصر به فرد بودن برای ایجاد وفاداری بازدید کنندگان و کمک به تشویق جامعه در سایت شما بسیار مهم است. مشکل این است که بسیاری از افراد مانند همه افراد از همان مضامین وردپرس استفاده می کنند ، بنابراین وقتی در وب جستجو می کنید سایت هایی را پیدا می کنید که دقیقاً مانند هر سایت دیگر است. حداقل برای من ، این یک چرخش واقعی است.

در حال حاضر هزاران نفر از پایان نامه استفاده می کنند و بسیاری از افراد با استفاده از تنظیمات اساسی اعمال شده و هیچ چیز سفارشی از پایان نامه استفاده نمی کنند. زیبایی این است که این فریم ورک به راحتی قابل تنظیم است که می توانید در چند دقیقه سایت خود را 100٪ بی نظیر جلوه دهید. در نهایت این به عهده شماست … می توانید به سراغ طراحی ساده و اساسی بروید یا می توانید کمی آن را ویرایش کنید و هیچ کس حتی نمی داند که از چارچوب استفاده می کنید.

این همان چیزی است که پایان نامه را بسیار عالی می کند. برخلاف بسیاری دیگر از مضامین موجود در آنجا ، شما باید بسیاری از ویرایش های CSS و XHTML را انجام دهید تا سایت شما منحصر به فرد به نظر برسد ، اما با استفاده از پایان نامه می توانید در پنل سرپرست خود وارد شوید و دوم فعال سازی آن شوید و واقعاً سریع و به راحتی تغییراتی ایجاد کنید. یا می توانید با استفاده از برگه سبک سفارشی خود ، تبلیغ را بارگذاری کنید.

پایان نامه موضوع ایده آل است?

هیچ موضوعی “ایده آل” نیست ، زیرا هر موضوعی می تواند از یک طریق یا دیگری بهبود یابد ، با این وجود ، احتمالاً بسیاری از کاربران در آنجا حضور دارند که استدلال می کنند که پایان نامه بسیار نزدیک به یک موضوع کامل است. در زیر برخی از مزایا و مضرات پایان نامه را برجسته می کنم ، بنابراین می توانید ببینید چه چیزهایی عالی هستند و چه چیزی می تواند بهبود یابد.

مزایای موضوع پایان نامه وردپرس

 • کد تمیز و طراحی مینیمالیستی
 • موتور جستجو دوستانه و بهینه شده است
 • سفارشی سازی طرح زمینه آسان را بدون دست زدن به هیچ کد
 • جریان ساده با مضامین کودک سفارشی
 • پروانه توسعه نسبتاً ارزان

پایان نامه های معایب موضوع وردپرس

 • هزینه
 • طراحی پیش فرض ساده و ساده
 • طرح وبلاگ نویسی – ممکن است برای مشاغل بدون موضوع کودک خوب نباشد
 • دانش CSS هنوز هم به شدت توصیه می شود تا بتوانید تغییراتی در طراحی سایت خود ایجاد کنید

چقدر هزینه دارد و آیا این یک معامله خوب است?

2 گزینه قیمت گذاری برای Thesis ، گزینه Developer و گزینه Personal وجود دارد. پروانه توسعه دهنده 164 دلار هزینه دارد در حالی که شخص شخصی آن 87 دلار است. و گرچه ممکن است این به خصوص در مقایسه با قیمت سایر مضامین گران به نظر برسد ، در واقع برای آنچه بدست می آورید بسیار مناسب است. شما می توانید بیش از 500 دلار برای پرداخت شخصی برای وب سایت طراحی شده هزینه کنید و یا می توانید این مبلغ را با 87 دلار خریداری کرده و خودتان آن را سفارشی کنید. اگر می خواهید سایت شما عالی به نظر برسد و عملکرد خوبی داشته باشد و همچنین در موتورهای جستجو رتبه ای کسب کند ، ممکن است ارزش پول داشته باشد.

در زیر می توانید ببینید که هر یک از برنامه های مختلف با چه روشی همراه است … همانطور که می بینید ، اگر قصد استفاده از این مضمون را در چندین سایت دارید ، گزینه توسعه دهنده هنوز ارزان تر از خرید 2 مجوز گزینه شخصی است.!

گزینه 164 $ برنامه نویس

 • استفاده نامحدود از پایان نامه در سایت هایی که شما در اختیار دارید
 • دسترسی به نسخه های جدید بتا پایان نامه قبل از انتشار نهایی! 2
 • دسترسی به گزینه های سایت Client ، که به شما امکان می دهد تا پایان نامه را در سایت ها برای client3 مستقر کنید
 • دسترسی به پاسخ ها و انجمن های فقط اعضا
 • پایان نامه های طول عمر
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول

گزینه شخصی 87 دلار

 • استفاده از پایان نامه در یک وب سایت زنده و یک سرور توسعه محلی
 • فقط به 774 دلار به به روزرسانی گزینه توسعه دهنده دسترسی پیدا کنید
 • دسترسی به پاسخ ها و انجمن های فقط اعضا
 • پایان نامه های طول عمر
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول

پرداخت تم وردپرس

به یاد می آورم وقتی برای اولین بار با وردپرس شروع کردم بسیار تردید و تمایلی به خرید هر الگویی نداشتم و هزاران نفر در آنجا هستند که در حال حاضر ایده پرداخت یک موضوع را دوست ندارند وقتی هزاران نفر وجود دارند اگر نه میلیون ها تم رایگان در آنجا وجود دارند. . با این حال ، من تغییر کرده ام و امیدوارم تا حدودی شما را نیز متقاعد کرده باشد.

هنگامی که به TONS ویژگی های اضافی فکر می کنید با پرداخت اندکی اما برای یک الگوی پریمیوم به دست می آورید. در مورد آن فکر کنید … اگر خرید یک موضوع پریمیوم به رتبه بندی موتور جستجوگر شما کمک می کند و حتی برخی از تبدیل های بیشتر از تبلیغات سایت یا محصولات سایت خود را افزایش می دهد از آن چیزی که ارزش آن را داشته است.

و مهمتر از همه با مضامین پریمیوم نیازی به نگرانی در مورد نگه داشتن هرگونه لینک پاورقی نیست ، اسپم هایی که می توانست به یک موضوع رایگان اضافه شود و از همه مهمتر شما قادر خواهید بود سایت خود را خیلی راحت تر ویرایش کنید تا از این کار جلوگیری کنید. سختی هنگام تلاش برای تنظیم سایت خود.

آیا باید پایان نامه بخرم?

البته از آنجا که من در اینجا سعی در ایجاد برخی از فروش های وابسته دارم می گویم بله بر روی پیوند زیر کلیک کنید و این مضمون عالی بد را خریداری کنید. درعوض ، من می خواهم لیستی از مواردی را که می توانید در مورد آنها فکر کنید و احتمالاً پاسخ های خود را یادداشت کنید ، برای شما تهیه کنم تا ببینید که آیا واقعاً ارزش آن را برای شما دارد یا خیر. و اگر قصد خرید این موضوع را دارید ، می توانید از طریق لینک های من این کار را انجام دهید و من کمیسیون مربوطه را دریافت می کنم. با تشکر!

چیزهایی که باید قبل از خرید در مورد آنها فکر کنید

 • 87 دلار برای موضوعی که به راحتی می توانید سفارشی کنید و مانند هر چیزی جلوه دهید ، این یک معامله خوب است?
 • اگر یک توسعه دهنده هستید ، می توانید پایان نامه را با فراهم کردن راهی سریعتر برای ایجاد سایتهای مشتری ، زندگی شما را آسانتر کند?
 • پایان نامه دارای چندین ویژگی عالی SEO است و از کد تمیز خوبی برخوردار است. آیا SEO نگرانی برای شماست؟?
 • آیا ویرایش یک موضوع بارها و بارها کارآمدتر از خرید یا یافتن یک موضوع رایگان جدید برای هر سایت جدید یا هر زمان که می خواهید ظاهر یک را تغییر دهید.
 • آیا پایان نامه زندگی شما را آسان تر می کند؟ (این برای بسیاری وجود دارد)
 • “22100 مدیر وب سایت های savy به این چارچوب اعتماد دارند” آیا می خواهید به آنها بپیوندید?
 • اگر آن را بخرید و آنقدر جالب نیست که فکر می کنید چنین خواهد بود ، آیا 80 دلار ارزش آن را داشت؟ (30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد)

پایان نامه اکنون با مجوز تقسیم

برای کسانی که شما راجع به مجوز GPL از وردپرس نگران هستید ، DYI Thesis همین چند هفته پیش اعلام کرد که آنها مجوز تقسیم به موضوع خود اضافه کرده اند و همه اینها را با وردپرس GPL و همه کد های فرضیه پایان نامه خاصیت تم های DYI می دانند..

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید امروز به پایان نامه مراجعه کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector