راهنمای افزونه ترجمه وردپرس وردپرس

راهنمای افزونه ترجمه وردپرس وردپرس

من فکر می کنم وقتی من می گویم ایجاد یک وب سایت چند زبانه کار ساده ای نیست با من موافقت خواهید کرد. مخصوصاً برای یک مبتدی.


کدام افزونه ترجمه را انتخاب می کنید؟ آیا وب سایت خود را بصورت دستی یا خودکار ترجمه می کنید؟ آیا شما مترجم حرفه ای استخدام می کنید؟ آیا ترجمه وب سایت شما در رتبه بندی سئو شما تأثیر دارد?

همه اینها (و موارد دیگر) سوالات مهم هستند که می توانید از خودتان بپرسید تا آنجا که ترجمه وب سایت وردپرس شما پیش می رود.

معلوم می شود که می توانید وب سایت وردپرس خود را به راحتی با بیش از 200 زبان با استفاده از آن ترجمه کنید TranslatePress افزونه.

و در این راهنما دقیقا به شما نشان می دهیم که چگونه وب سایت خود را با یکی از بهترین افزونه های ترجمه وردپرس سال 2019 و بعد از آن نصب و ترجمه کنید.

در ادامه بخوانید تا یاد بگیرید که چگونه می توانید از آن استفاده کنید افزونه TranslatePress WordPress برای ارائه مطالب و محصولات خود به بازدید کنندگان از سراسر جهان بدون شکستن عرق.

TranslPress چیست؟?

افزونه وردپرس translatepress

قبل از اینکه در مجموعه چشمگیر ویژگی ها گم نشویم ، اجازه دهید ابتدا درباره این افزونه وردپرس چند زبانه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

TranslPress چیست؟? TranslatePress یک افزونه عالی ترجمه وردپرس است که توسط همان بچه های بسیار جذاب که شما را آورده اند ساخته شده است کوزموسلب. با تمام ویژگی هایی که شما برای ترجمه هر نوع وب سایت وردپرس از جمله استخرهای WooCommerce می توانید در آستانه بارگیری قرار بگیرید. (بله ، شما حتی می توانید ترجمه محصولات WooCommerce).

به لطف یک رابط بصری که باعث ترجمه می شود ، TranslatePress بسیار آسان است تمام مطالب موجود در وب سایت شما به آسانی A ، B ، C. بهترین قسمت این است که می توانید وب سایت خود را در قسمت جلویی ترجمه کنید.

طبق تست سرعت برای عملکرد افزونه ترجمه ترجمه شده توسط Razvan Mocanu ، سریعترین افزونه ترجمه وردپرس در وب است.

اگر می خواهید ترجمه های خیلی سریع به خوانندگانتان ارائه دهید ، این خبر بسیار خوب است. به خاطر داشته باشید که سرعت صفحه یکی از مهمترین آنهاست عوامل رتبه بندی SEO SEO.

اگر به دنبال افزونه محلی سازی WordPress هستید ، ما اطمینان داریم که TranslatePress را دوست خواهید داشت. افزونه اصلی است رایگان. شما برای باز کردن قدرت کامل افزونه چند زبانه TranslPress WordPress به افزونه های برتر نیز نیاز دارید. خوشبختانه برای شما ، ما دست خود را بر روی بسته کامل حق بیمه قرار داده ایم ، بنابراین برای تفریح ​​آماده شوید.

گفته می شود ، اجازه دهید چند ویژگی اصلی را پوشش دهیم تا با نصب افزونه در سایت وردپرس مورد علاقه خود ، طعم و مزه ای را برای شما به دست آوریم..

ویژگی های کلیدی TranslatePress

ویژگی های ترجمه

استفاده از افزونه وردپرس که به شما نوید می دهد اما از نظر ویژگی های جهنم است ، چیست؟ کشتی های TranslatePress با یک لیست عالی از ویژگی هایی که ترجمه وب سایت وردپرس شما را به یک نسیم تبدیل می کند.

ما در مورد ویژگی هایی مانند:

 • امکان ترجمه کل صفحه شما ، از جمله مطالب مربوط به کد کوتاه ، فرم ها و سازندگان صفحه
 • تو می توانی رشته های پویا را ترجمه کنید که توسط WordPress ، افزونه ها و مضامین اضافه شده اند
 • ادغام یکپارچه با Google Translate API, این بدان معنی است که می توانید روند ترجمه را تسریع کنید. شما فقط به یک کلید API Google Translate نیاز دارید و طلایی هستید
 • TranslatePress GPL و خود میزبان است به این معنی که شما ترجمه های خود را برای همیشه در اختیار دارید. این همچنین بدان معنی است که شما می توانید صفحات ترجمه شده خود را به شیوه ای سریعتر انجام دهید زیرا آنها به صورت محلی ذخیره می شوند و نه در سرورهای ترجمه شخص ثالث
 • شما می توانید وب سایت خود را در قسمت جلویی با استفاده از یک رابط کاربری آسان ترجمه کنید ، که کار شما را آسان می کند
 • 221 زبان در زمان نوشتن به این معنی است که شما اولویت دارید دنیا را بدون هیچگونه سکسکه به دست بگیرید
 • این افزونه با قابلیت SEO سازگار است ، زیرا می توانید مثل حلقوی صفحه ، عنوان صفحه SEO ، توضیحات و همچنین اطلاعات نمودار اجتماعی توییتر و فیس بوک ترجمه کنید. علاوه بر این ، این افزونه از نقشه سایت Yoast SEO پشتیبانی می کند
 • TranslatePress با WooCommerce ، کلیه مضامین وردپرس ، سازندگان سایت و انواع ارسال های سفارشی خارج از جعبه کار می کند
 • حساب های مترجم که به کاربران امکان می دهد بدون دسترسی به مدیر ، محتوای را ترجمه کنند (با حرکت به حساب کاربری مترجم جدید اضافه کنید) کاربران -> افزودن جدید و انتخاب کنید مترجم به عنوان نقش)
 • تشخیص خودکار زبان کاربر
 • آ مرور به عنوان ویژگی ای که به شما امکان می دهد سایت خود را مانند کاربران خود مشاهده کنید
 • تعویض زبان قابل برنامه ریزی
 • پشتیبانی در سطح جهانی

نحوه نصب افزونه TranslatePress

نسخه حق بیمه translatepress

ما در حال کار با نسخه حق بیمه TranslPress برای این راهنما هستیم. به همین ترتیب ، باید مجوز را از آن خریداری کنید مترجم برای لذت بردن کامل از این پست.

آنها سه بسته قیمت را ارائه می دهند شخصی 89 دلار در سال, کسب و کار هزینه در حدود 157 دلار در سال و توسعه دهنده که شما را سالانه 225 دلار پس می دهد.

بسته ای را انتخاب کنید که برای شما مفید باشد. برای این راهنما ، ما با کسب و کار بسته بندی برای ارائه تصویر کامل.

جدا از این ، بگذارید افزونه TranslatePress را نصب کنیم و فرایند ترجمه را تست کنیم.

نصب افزونه TranslatePress WordPress

به هر حال ، می توانید افزونه اصلی را از مخزن افزونه وردپرس. سپس می توانید بعداً با استفاده از افزونه ها به نسخه برتر ارتقا دهید.

پس از خرید مجوز از وب سایت رسمی ، با لینکهای بارگیری خود ایمیلی دریافت خواهید کرد.

رسید خرید ترجمه در gmail

از طرف دیگر ، می توانید افزونه اصلی و افزونه ها (و همچنین کلید مجوز خود را مشاهده کنید) از حساب کاربری TranslatePress خود ، مطابق شکل زیر بارگیری کنید..

پیش بروید و فایل اصلی افزونه ZIP را با ضربه زدن روی رایانه خود بارگیری کنید بارگیری پلاگین دکمه همانطور که در بالا نشان داده شده است. افزونه ها را نیز با استفاده از بارگیری کنید افزونه های بارگیری دکمه.

توجه: ابتدا باید افزونه اصلی و سپس افزونه ها را نصب کنید.

نصب افزونه اصلی TranslatePress

هدایت به افزونه ها> افزودن جدید, سپس کلیک کنید بر روی افزونه را بارگذاری کنید دکمه مطابق شکل زیر.

افزونه اصلی translatepress را بارگذاری کنید

زیپ اصلی افزونه (translatepress-multilingual.1.x.x) را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید الآن نصب کن دکمه همانطور که در تصویر زیر به جزئیات می پردازیم.

صبر کنید تا مراحل نصب تمام شود و سپس ضربه بزنید افزونه را فعال کنید دکمه برای گرفتن توپ نورد. تصویر زیر را مشاهده کنید.

فعال کردن افزونه وردپرس translatepress

اکنون افزونه اصلی شما آماده استفاده است. هدایت به تنظیمات> TranslatePress برای دسترسی به صفحه گزینه ها همانطور که در زیر برجسته می کنیم.

مورد منوی ترجمه

و در اینجا چگونگی ظاهر صفحه گزینه های TranslatePress در زمان نوشتن است.

صفحات گزینه های ترجمه

قبل از ادامه کار ، باید مجوز خود را فعال کنید. هیچکدام را نگران نکنید ، روند کار ساده است.

برای شروع ، باید یکی از افزونه های پرداخت شده را فعال و فعال کنید مجوز در صفحه تنظیمات TranslatePress ضربه بزنید.

پیش بروید و یکی از افزونه‌های پولی را که قبلاً بارگیری کردید نصب و فعال کنید (همان روندی را که قبلاً برای نصب افزونه اصلی استفاده کردیم ، دنبال کنید).

از آنجا که من برای WordPress SEO یک چیز دارم ، افزونه SEO Pack را نصب کردم. اکنون ، صفحه تنظیمات TranslatePress همانند تصویر زیر دارای برگه مجوز است.

برگه مجوز ترجمه

اکنون اجازه دهید مجوز را فعال کنیم. هدایت به تنظیمات> TranslatePress و کلیک کنید مجوز برگه.

در مرحله بعد ، کلید مجوز خود را از حساب TranslatePress خود در قسمت کپی / چسباند کلید مجوز درست کرده و ذخیره تغییرات دکمه همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

فعال سازی مجوز ترجمه

بعد ، ضربه بزنید مجوز را فعال کنید دکمه ای که در شکل زیر نشان داده شده است.

مجوز ترجمه ترجمه

در این مرحله ، مجوز شما فعال است و شما آماده هستید که میهمانی را سنگ بزنید. می توانید همه افزونه های دیگر را مانند ما نصب و فعال کنید.

افزونه های ترجمه

آنها خوب به نظر می رسند – درست است؟ با سرعت حرکت کنید.

تنظیمات TranslatePress

گزینه های ترجمه

با نصب افزونه و افزونه های نصب شده و مجوز فعال شده ، زمان آن است که گزینه های موجود در این افزونه ترجمه عالی را مشاهده کنید.

برای دسترسی به صفحه تنظیمات / گزینه ها ، به مسیر حرکت بروید تنظیمات> TranslatePress در منوی سرور وردپرس همانطور که قبلاً انجام دادیم.

صفحه گزینه ها (با نام مستعار) عمومی زبانه) چند تنظیم است که به شما در ضربه زدن به زمین در حال اجرا کمک می کند.

در عمومی برگه ، گزینه ای برای انتخاب پیدا خواهید کرد:

 • زبان پیش فرض وب سایت ، همان زبانی که وب سایت شما در آن نوشته شده است. برای راهنمای ما ، انگلیسی (ایالات متحده) را انتخاب کردیم.
 • همه زبانهایی که مایلید وب سایت خود را در دسترس قرار دهید (به یاد داشته باشید ، در زمان نوشتن به 221 زبان دسترسی دارید).
 • برای نمایش زبانها به نامهای مادری خود. اگر انتخاب کنی نه, آنها به زبان انگلیسی نمایش داده می شوند. رفتم با آره.
 • اگر می خواهید پیوندهای سفارشی را بدون رمزگذاری زبان مجبور کنید برای حفظ زبان انتخاب شده در حال حاضر.
 • برای فعال کردن Google Translate.
 • از طریق کد کوتاه یک تعویض زبان را در منو یا هر صفحه اضافه کنید.
 • روش انتخاب زبان برای بازدید کنندگان بار اول.
 • و غیره …

پس از انتخاب گزینه های عمومی خود ، فراموش نکنید که روی آن کلیک کنید ذخیره تغییرات دکمه در پایین صفحه. با تنظیم گزینه های عمومی ، اجازه دهید وب سایت شما را ترجمه کنیم.

ترجمه وب سایت شما با TranslPress

ویرایشگر ویژوال ترجمه

ترجمه وب سایت خود با TranslatePress به آسانی 1 ، 2 ، 3 است. چیزهایی حتی ساده تر می شوند زیرا از ویرایشگر تصویری نشان داده شده در تصویر بالا استفاده می کنید.

برای ترجمه وب سایت وردپرس خود ، روی آن کلیک کنید سایت را ترجمه کنید مطابق شکل زیر.

با انجام این کار ، شما در برگه جدید شما را به ویرایشگر تصویری TranslatePress هدایت می کنید. استفاده از ویرایشگر تصویری چیزهای کلاس های چهارم است. واقعاً ، یک موضوع است و کلیک کنید.

ویرایشگر ویژوال TranslatePress

تنها کاری که باید در زمینه ترجمه بصری انجام دهید این است:

 • بخشی را که می خواهید ترجمه کنید انتخاب کنید
 • ترجمه را به صورت دستی ارائه دهید (ترجمه خودکار فقط پس از فعال کردن API Google Translate امکان پذیر است)
 • بزن به ذخیره ترجمه دکمه در بالای صفحه

شما موافقت خواهید کرد که بسیار سر راست است.

بگذارید نمونه خود را که در زیر از انگلیسی به اسپانیایی نشان داده شده ترجمه کنیم.

از تصویر بالا ، سوئیچ زبان برجسته را که به منوی بالا اضافه کردم ، توجه کنید. یکی از قسمتهای پایین صفحه به صورت خودکار ظاهر می شود. می توانید سوئیچ ها را از زبان فعال یا غیرفعال کنید عمومی برگه.

چگونه صفحه نمونه ما را ترجمه کنیم?

خوب ، هر بخش را که می خواستم ترجمه کنم انتخاب کردم (می توانید تمام عناصر موجود در صفحه را انتخاب کنید ، اما من با بدنه صفحه برای این راهنما رفتم) ، ترجمه را از طریق صفحه سمت چپ ارائه کردم و به ذخیره ترجمه دکمه. برای مراحل به ترتیب تصویر زیر را مشاهده کنید.

دیدن؟ ترجمه وب سایت وردپرس خود با افزونه TranslatePress بسیار ساده است. بعد از ترجمه صفحه نمونه ، این همان چیزی است که من هنگام تغییر زبان به اسپانیایی ، دریافت کردم.

وای! خیلی آسان ��

برای ترجمه وب سایت خود به زبان های دیگر ، همین روند را دنبال می کنید. برای ترجمه خودکار وب سایت ، به API Google Translate نیاز دارید. بعد از ترجمه خودکار ، همیشه می توانید نتایج خود را بررسی کنید تا همه چیز خوب باشد.

نتیجه

ترجمه وب سایت وردپرس با TranslPress بسیار آسان است ، بنابراین نیازی به یافتن راه حل دیگری نیست. پیکربندی آسان برای پیکربندی و گسترش است ، به علاوه هر آنچه که شما نیاز دارید در یک صفحه گزینه های مرکزی است.

غیر از این ، ویرایشگر بصری ترجمه وب سایت شما را بسیار ساده می کند ، شما هر وقت نیاز به ترجمه وب سایت خود دارید لبخند می زنید.

هنوز فروخته نشده است؟ TranslatePress حتی مفصل نیز ارائه می دهد مقایسه افزونه ترجمه وردپرس گزینه های رایگان و حق بیمه این یک روش عالی برای مقایسه مهمترین ویژگی های یک افزونه چند زبانه است ، و می بینید که چگونه TranslatePress با سایر راه حلهای محبوب مقایسه می شود.

آیا چیزی را ترک کردیم؟ آیا در گذشته از TranslatePress استفاده کرده اید؟ افزونه ترجمه وردپرس مورد علاقه شما کدام است؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

ترجمه شاد!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map