بررسی کوپن های وابسته: افزایش تبدیل و فروش

بررسی کوپن های وابسته: افزایش تبدیل و فروش بیشتر

آیا شما یک بازاریاب وابسته به دنبال افزایش نرخ کلیک و فروش در وب سایت خود هستید؟ در این صورت ، شما مطمئناً این نقد و بررسی افزونه Affiliate Coupons WordPress را دوست خواهید داشت.


فکر می کنم وقتی می گویم موافقت خواهید کرد: ایجاد یک وب سایت وابسته موفقیت آمیز چالش برانگیز است. همه چیز از یافتن بهترین معاملات گرفته تا بازاریابی و تبدیل کاربران به مشتری ، هیچ شوخی نیست.

به این ترتیب ، شما فقط به بهترین ابزارها نیاز دارید تا بتوانید ارزان ، سریع و بدون کشیدن موهای خود پیشرفت کنید. اگر در جستجوی چنین ابزارهایی هستید ، سلام بزرگی را برای آن بگویید کوپن های وابسته.

در این پست ، ویژگی هایی را پیدا می کنید که کوپن های وابسته را به عنوان یکی از بهترین افزونه های وابسته ای که در اینترنت دریافت خواهید کرد ، تبدیل می کند.

ما همچنین افزونه را تنظیم و تست می کنیم ، بنابراین می توانید در حال اجرا به زمین ضربه بزنید. اگر این جالب به نظر می رسد ، اجازه دهید پین را بکشیم و رقص کنیم!

کوپن های وابسته چیست؟?

افزونه وردپرس کوپن های وابسته

اول چیزها ، کوپن های وابسته دقیقاً چیست و چه کاری انجام می دهد؟ در یک خط ، Affiliate Coupons یک افزونه زیبا وردپرس است که به شما در ارتقاء کمک می کند کوپن و معاملات به راحتی.

با تشکر از یک مجموعه جالب از ویژگی ها ، می توانید از این افزونه برای افزایش موثر تبدیل ها در وب سایت کوپن وابسته خود استفاده کنید.

اگر مانند بسیاری از وابستگان دیگر از این موارد استفاده می کنید کوپن و معاملات برای تبلیغ محصول و خدمات ، شما به خصوص پلاگین Affiliate Coupons WordPress را دوست خواهید داشت.

این افزونه به شما کمک می کند کوپن ها را به راحتی ایجاد کنید و سپس آنها را به زیبایی در وب سایت خود نمایش دهید ، که این تبدیل به تبدیل های بهتر برای شماست.

علاوه بر این ، شما در حالی که می توانید فروش بیشتری صرفه جویی کنید ، از آنجا که استفاده از این افزونه بسیار آسان است و در نتیجه صرفه جویی می کنید.

این افزونه دارای یک پنل مدیریت بصری و سبک های جذاب می باشد که باعث می شود محصولات شما نسیم بیشتری ایجاد کنند.

کوپن های وابسته دارای کدگذاری مناسب ، سبک و مناسب برای هر بازاریاب جدی برای شما آورده اند..

به دو طعم می رسد. آ نسخه رایگان که برای همه شرکت های وابسته مناسب است و نسخه حق بیمه که ویژگی های بیشتری را برای کاربر برق بسته بندی می کند.

اکنون که می دانید کوپن های وابسته چیست ، ادامه دهید و ویژگی هایی را کشف کنید که رویاهای بازاریابی وابسته شما را به واقعیت تبدیل کند.

ویژگی های اصلی کوپن های وابسته

یک افزونه فقط به اندازه ویژگی هایی که ارائه می دهد خوب است. بنابراین ، چگونه کوپن های وابسته از نظر ویژگی ها در برابر رقابت قرار می گیرند؟ برای اطلاعات بیشتر بخوانید.

طراحی پاسخگو و موبایل دوستانه

در این زمان و سن ، شما نمی توانید یک وب سایت سفت و سخت را که استفاده از آن در تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های تلفن همراه سخت است اجرا کنید.

یک طراحی سفت و سخت به ویژه برای یک بازاریاب وابسته که به دنبال افزایش فروش است ، مضر نیست ، زیرا احتمال دارد مدت ها قبل از رسیدن به کوپن های شما روی دکمه عقب کلیک کند..

متخصصان وردپرس در پشت کوپن های Affiliate این را می دانند ، به همین دلیل آنها این افزونه را 100٪ پاسخگو و دوستانه برای موبایل ساخته اند.

اکنون ، لازم نیست نگران باشید که افزونه بدون در نظر گرفتن دستگاهی که مشتری شما از آن استفاده می کند ، طراحی شما را خراب کند.

مهم نیست که از نظر دستگاه ، همه کاربران تجربه صافی در سایت شما داشته باشند و این بدان معنی است که موارد بسیار خوبی برای خط پایین شماست.

مهمتر از آن ، کوپن های وابسته به طور خلاصه از صفحات موبایل یا AMP شتاب پشتیبانی می کنند.

سازگاری با تمام مضامین وردپرس

آیا تاکنون افزونه ای نصب کرده اید که موضوع وردپرس شما را به هم ریخته است؟ شاید برخی از سبک ها در تضاد بودند و همه چیز در همه جا قرار داشت.

اگر اینگونه نبود ، شاید برخی از سبک های افزونه فقط با بقیه موضوع شما خوب نشوند ، و چند مرز خارج از خط بود?

آیا تا به حال مجبور شده اید فقط برای کار با یک افزونه خاص ، یک موضوع را تغییر دهید؟ ما می دانیم که چگونه ناسازگاری با افزونه می تواند شما را با طعم بد در دهان رها کند.

خوب ، برخی از افزونه ها به دلیل پیام رسان کردن موضوع شما بدنام هستند ، اما کوپن های وابسته یکی از آنها نیستند. با تشکر از کد نویسی عالی ، قالب های داخلی و تعداد کمی کد کوتاه ، می توانید از پلاگین در هر کجای سایت خود استفاده کنید بدون هیچ گونه مشکل سازگاری.

چند سبک و CSS سفارشی

هر وب سایت دارای سبک های مختلفی است که برخی از آنها ترجیح شخصی هستند. و این همه به این دلیل است که جلوی جلوی آن به همان اندازه مهم است که از قسمت عقب برخوردار باشد.

اگر از یک کوپن و افزونه معاملات استفاده می کنید که اجازه سفارشی سازی را نمی دهد ، کوپن های شما به جایی نمی رسد. یا زشت.

پس از همه ، یک افزونه کوپن وابسته را نمی خواهید که به شما امکان دهد کوپن ها و معاملات را با سبک های منحصر به فرد خود نمایش دهید?

اگر این یک بله بسیار تند و تیز باشد ، از این حقیقت لذت خواهید برد که کوپن های وابسته با گزینه های سفارشی سازی گسترده حمل می شوند. در بالای چندگانه قالب ها و قالب های پیش ساخته, می توانید افزونه را از طریق CSS سفارشی کنید تا زمانی که رها شوید.

این همه نیست ، می توانید الگوهای آماده را سفارشی کنید و خود را بسازید. الگوهای موجود شامل استاندارد ، شبکه ، لیست و ویجت.

این بدان معناست که کوپنهای شما دقیقاً چگونگی مشاهده آنها در ذهن شما را نشان می دهند ، و با بقیه وب سایت شما مطابقت دارند. هماهنگی به سبک همیشه برای تبدیل های بهتر عالی است ، و نمی توانید با آنها بحث و گفتگو کنید روانشناسی.

علاوه بر این ، این افزونه دارای چندین ابزارک است که به شما امکان می دهد کوپن های خود را در نوار کناری و سایر مناطق ویجت نمایش دهید. دو تم داخلی داخلی یعنی., تاریک و سبک, چیزها را حتی جالب تر کنید.

کوپن های وابسته کلیک کنید تا آشکار شود

علاوه بر این ، نسخه پریمیوم از ویژگی جدید و درخشانی برخوردار است که با عنوان شناخته می شود برای فاش کردن کلیک کنید. این ویژگی در بین شرکت های وابسته محبوب است زیرا به شما کمک می کند تا کدهای تخفیف را مخفی کنید تا کاربر روی کوپن کلیک کند. این یک روش عالی برای اضافه کردن یک تماس برای اقدام به وب سایت شماست و حتی می تواند به افزایش نرخ تبدیل کمک کند. در مورد گزینه های صفحه نمایش بی پایان و یک ظاهر طراحی شده صحبت کنید!

گزینه های قدرتمند کوپن

Styling کنار ، افزونه ای که با گزینه های قدرتمند پشتیبان ارسال می شود همیشه ایده خوبی است. منظورم این است که ، چرا وقتی روی صفحه اصلی متمرکز می شویم موتور این چیزی است که نمی توان در مورد خانه نوشت?

این مانند لباس پوشیدن یک گربه در چاپ پلنگ است ، و من واقعاً با قیاس هایم بد می شوم �� اما شما از قبل می دانید که چگونه این شخص پیش می رود. نمی توانید برای زندگی خود بگویید که پلنگ دارید.

موارد مشابه در مورد افزونه ها نیز صدق می کند ، اگر قسمت پشتی مکیده باشد گزینه های جلویی چیزی نیستند. کوپن های وابسته ، خانم ها و آقایان نمی خوردند.

در عوض ، آن دارای یک پنل مدیریتی قدرتمند است که با تمام گزینه های مورد نیاز برای ایجاد و ترویج کوپن هایی مانند جوانب بسته بندی شده است..

در اینجا لیستی وجود دارد که منظور شما را نشان می دهد (هنگام نصب افزونه می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید). در پنل سرپرست ، می توانید:

 • فروشندگان متعدد ایجاد کنید و پیوندهای وابسته را از قبل تعریف کنید
 • تعداد نامحدودی از کوپن ها و معاملات را اضافه کنید
 • صفحات کوپن و معاملات دلخواه را تعیین کنید
 • کوپن ها را با یک کلیک به فروشندگان پیوند دهید
 • کلیک کنید ، کپی کنید و آمار را مشاهده کنید
 • ردیابی رویداد را فعال کنید
 • تاریخ ها و کوپن های منقضی شده را مخفی کنید
 • کوپن های خود را توصیف کنید
 • دسته بندی کوپن ها
 • سبک با استفاده از CSS سفارشی
 • کوپن های خاص را برجسته و برجسته کنید
 • به معنای واقعی کلمه رسیدن به غیرممکن

پشتیبانی برتر کلاس جهانی

من قبلاً پشتیبانی ضعیفی را تجربه کرده ام و نمی توانم آن را برای بدترین دشمنم آرزو کنم. وقتی نتوانید راهنمایی پیدا کنید کمک زیادی می کند. معمولاً حمایت ضعیف منجر به استرس غیرضروری و از دست رفتن درآمد می شود.

بنابراین اگر در حین استفاده از افزونه Affiliate Coupons مشکلی ایجاد کنید ، چه اتفاقی می افتد؟ گیر می کنید و یا به موقع و مفید کمک خواهید کرد؟ بگذارید ببینیم چگونه می توانید پشتیبانی کنید.

برای مبتدیان ، یک پایگاه دانش وجود دارد که به بسیاری از سوالات مرتبط پاسخ می دهد. در این بخش به پیش فروش ، نصب ، عیب یابی ، تمدید ، استایل ، مجوز و سایر سؤالات پاسخ می دهید.

ثانیاً ، شما یک بخش سؤال (پرسش و پاسخ) متداول دریافت می کنید که به سؤالات زیادی پاسخ می دهد همه در یک صفحه ، که راحت است با کمترین گفتن.

در صورت عدم موفقیت گزینه های فوق ، همیشه می توانید بلیط پشتیبانی را برای ارتباط مستقیم با تیم پشتیبانی حرفه ای جمع کنید.

جدا از این ، بگذارید اکنون کوپن های وابسته را درایو نصب و تست کنیم.

نحوه نصب و استفاده از کوپن های وابسته

نصب افزونه Affiliate Coupons آسان است. چه مبتدی و چه طرفدار باشید ، می توانید آن را در ده دقیقه تنظیم کنید. پیکربندی گزینه ها و طراحی کوپن ها نیز آسان است ، اما حرف من را برای این کار نبرید ، بیایید کار کنیم.

نصب کوپن های وابسته

برای به دست آوردن توپ نورد ، باید نسخه رایگان را نصب کنید. در غیر این صورت ، نسخه برتر کار نمی کند. به این دلیل است که نسخه برتر در بالای افزونه رایگان ساخته شده است اما دارای چند ویژگی مفید است که باعث صرفه جویی در روز می شود.

بدون ado بیشتر ، وارد داشبورد سرور وردپرس خود شوید و به آن بروید افزونه ها> افزودن جدید. در صفحه بعدی یعنی., افزونه ها را اضافه کنید, “کوپن های وابسته” را در کادر جستجوی کلید واژه وارد کنید و سپس روی آن کلیک کنید الآن نصب کن دکمه هنگامی که پلاگین را پیدا کردید.

کوپن های وابسته

پس از آن افزونه را با کلیک روی گزینه فعال کنید فعال کنید دکمه ای که جایگزین الآن نصب کن دکمه در همان صفحه.

اگر نسخه ای از نسخه حرفه ای را خریداری کرده اید ، ابتدا باید نسخه خود را از آن بارگیری کنید Affcoups.com. سپس به داشبورد سرور WordPress خود وارد شوید و به آن بروید افزونه ها> افزودن جدید. اما به جای جستجوی همانند نسخه رایگان ، روی آن کلیک کنید افزونه را بارگذاری کنید در بالای صفحه همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است.

کوپن های وابسته نسخه حرفه ای

بعد ، ضربه بزنید انتخاب فایل دکمه و سپس الآن نصب کن دکمه همانطور که در تصویر زیر به جزئیات می پردازیم.

نصب نسخه کوپن های وابسته نسخه حرفه ای

منتظر بمانید تا مراحل نصب تمام شود فعال کنید افزونه در این مرحله ، کوپن های وابسته آماده استفاده هستند. حال بگذارید یک کوپن نمونه ایجاد کنیم.

ایجاد کوپن

ایجاد کوپن با کوپن های وابسته کار ساده ای است. اما قبل از اضافه کردن کوپن ، باید یک فروشنده اضافه کنید. هدایت به کوپن های وابسته مورد را انتخاب کنید و کلیک کنید فروشندگان مطابق شکل زیر.

اضافه کردن یک فروشنده جدید به کوپن های وابسته

بعد ، ضربه بزنید فروشنده را اضافه کنید دکمه به شرح زیر است.

اضافه کردن فروشنده جدید

پس از آن اطلاعات مربوط به فروشنده را پر کنید و به آن ضربه بزنید انتشار دکمه همانطور که در تصویر زیر برجسته می کنیم.

اکنون که یک فروشنده داریم ، بگذارید اولین کوپن خود را ایجاد کنیم. به جدید بروید کوپن های وابسته مورد را انتخاب کنید و کلیک کنید کوپن را اضافه کنید همانطور که در زیر نشان می دهیم.

ایجاد کوپن جدید با استفاده از افزونه کوپن های وابسته

این منجر به صفحه ایجاد کوپن می شود که در زیر نشان داده شده است. فرم را با جزئیات کوپن خود پر کنید و به آن ضربه بزنید انتشار دکمه همانطور که برجسته می کنیم. ممکن است صفحه نمایش شما متفاوت به نظر برسد ، همانطور که احتمالاً می توانید بگویید ، من ویرایشگر گوتنبرگ را آزمایش می کنم. خواه در اردوگاه گوتنبرگ یا ویرایشگر کلاسیک باشید ، روند تقریباً یکسان است.

اضافه کردن کوپن جدید

پس از ایجاد کوپن ، به قسمت زیر بروید کوپن های وابسته> همه کوپن ها برای دیدن کوپن خود و همچنین کد کوتاه مورد استفاده. برای جزئیات بیشتر به تصویر زیر مراجعه کنید.

من جلوتر رفتم ، یک صفحه جدید ایجاد کردم و کد کوتاه را جایگذاری کردم. تصویر زیر کوپن نمونه ما را نشان می دهد. توجه داشته باشید که ، من از بیست و هفده تم استفاده می کنم.

بد نیست با در نظر گرفتن سایر گزینه های نمایشگر در اختیار شما باشد.

برای سایر تنظیمات دیگر ، به حرکت کنید کوپن های وابسته> تنظیمات همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید ، در فهرست مدیریت وردپرس خود قرار داده اید.

راهنمای شروع سریع

اولین صفحه ای که با آن روبرو می شوید تنظیمات هست راهنمای شروع سریع. در این صفحه (در زیر نشان داده شده است) یاد می گیرید که چگونه افزونه را تنظیم کنید و چگونه کوپن های خود را به چند روش نمایش دهید.

تنظیمات کوپن های وابسته

همانطور که مشاهده می کنید کد کوتاه های قدرتمند زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای درج کوپن های خود استفاده کنید. فقط از پارامترهای مورد نظر خود استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید یک کد کوتاه را برای نمایش آخرین کوپن های فعال برای افزودن به صفحه اصلی خود جمع کنید:

[affcoups max = "4" orderby = "date" hide_expired = "true"]

مجوز

صفحه دوم که بعد از آن مشاهده می کنید این است مجوز. در اینجا می توانید کلید مجوز خود را برای دریافت به روزرسانی منظم و پشتیبانی حرفه ای اضافه کنید.

صفحات کوپن

بعد ما صفحات کوپن در ذیل نشان داده شده است.

در صفحه فوق می توانید موارد زیر را انتخاب کنید:

 • برای هر کوپن صفحاتی ایجاد کنید (که اگر به محتوای کوپن اضافه می کنید ، اگر می خواهید کوپن های شخصی شما در نتایج جستجوی Google ظاهر شود ، توصیه می کنم)
 • ابتدا پیوندها و دکمه ها را به صفحات کوپن تغییر مسیر دهید
 • برای صفحات تک کوپن یک گنجشک سفارشی تعریف کنید
 • کوپن ها را در نتایج جستجوی سایت خود قرار دهید

عمومی

پس از آن ، ما این را داریم عمومی پانل زیر برجسته شده است.

 عمومی تابلو طولانی ترین است زیرا جایی که همه اقدامات وجود دارد. شما می توانید کارهای زیادی در صفحه فوق انجام دهید ، و بسیاری از آنها تنظیمات مهم هستند ، بنابراین توصیه می کنم این صفحه را پرش نکنید.

از اینجا می توانید پیش فرض های مهم کوپن ، مانند قالب سفارش و الگوی پیش فرض طرح را تعریف کنید. همچنین می توانید طول گزیده کوپن خود را تعریف کنید ، متن دکمه را ویرایش / تنظیم کنید و CSS دلخواه را اضافه کنید.

پیگیری و آمار

صفحه بعدی است پیگیری و آمار که شامل دو گزینه مفید است.

در صفحه فوق می توانید گزینه غیرفعال کردن ردیابی داخلی را مشاهده کنید. اما من نمی بینم که چرا می خواهید این کار را انجام دهید ، مگر اینکه مطمئناً اگر مشکلی را تجربه می کنید.

گرچه گزینه دوم ارزش فعال کردن دارد. به این ترتیب می توانید با استفاده از Google Analytics ، Google Tag Manager و Matomo (که قبلاً با نام Piwik شناخته می شدند) کلیک کنید. این به شما این بینش را می دهد که کوپن ها در حال تبدیل هستند.

راهنما و پشتیبانی

و سرانجام می آید راهنما و پشتیبانی صفحه نمایش.

در حالی که صفحه نمایش اطلاعات تماس یا پیوند مستقیمی برای پشتیبانی بلیط ارائه نمی دهد ، در صورت بروز مشکل در افزونه ، اطلاعاتی را ارائه می دهد که ممکن است در دسترس شما باشد. صفحه نمایش سیاهههای مربوط به خطا و مهمتر از همه عکس سریع در نسخه های WordPress و PHP شما را نشان می دهد. اگر قصد دارید با اجرای افزونه مشکلی نداشته باشید ، قبل از تماس با پشتیبانی از اینجا شروع کنید (آنها به هر حال به این اطلاعات برای کمک به شما نیاز دارند).

کوپن های وابسته نظرات مشتری

مردم برای افزونه Affiliate Coupons WordPress در حال یافتن هستند و آنچه وجود دارد برای دوست داشتن نیست. این افزونه حتی اگر کاملاً مملو از ویژگی های شگفت انگیز باشد ، قابل استفاده است. نسخه رایگان دارای 5 ستاره تقریباً عالی (بالای سر) است WordPress.org برای دیدن خودتان) همراه با نقد و بررسی نظرات مشتریان حرفه ای.

در پایان ، به جرات می توان گفت که شما با Flowdee و شرکت خوب دست و پنجه نرم می کنید ، زیرا – بین شما و من – این یک افزونه عالی است.

قیمت گذاری کوپن های وابسته

برای راحتی این پسر بد ، من صادقانه احساس می کنم که قیمت خیلی پایین است. توسعه دهندگان سه بسته قیمت را بر اساس تعداد سایتهایی که در تصویر بالا نشان داده شده است ، به شما پیشنهاد می دهند.

در زمان نوشتن ، 39 دلار شخصی بسته از یک سایت پشتیبانی می کند, 99 دلار به علاوه بسته شامل سه سایت است ، و 199 دلار حرفه ای بسته ممکن است در حداکثر ده سایت مورد استفاده قرار گیرد. و البته نسخه رایگان در WordPress.org موجود است.

افکار نهایی برای بررسی کوپن های وابسته ما

همه ما می دانیم که ، به عنوان یک بازاریاب وابسته ، فضای بسیار کمی برای اشتباه کردن با تلاش های تبلیغاتی خود دارید. شما به تمام بهترین ابزارهایی که می توانید نیاز دارید. اگر در سایت خود از کوپن و معامله استفاده می کنید ، کوپن های وابسته معاملات واقعی است.

سهامداران کوپن یک افزونه درخشان برای تجارت وابسته شماست. استفاده از آن بسیار آسان است و دارای یک تن از ویژگی های هیجان انگیز است (مانند آن قالب های چندگانه). به علاوه این واقعاً روند افزودن و مدیریت کوپن در وب سایت شما را سرعت می بخشد. فراموش نخواهید کرد که دوباره یک کوپن منقضی شده را دوباره حذف کنید. به طور کلی توصیه می کنم این افزونه را امتحان کنید. بین نسخه های رایگان و حرفه ای می تواند برای هر بودجه کار کند.

دریافت کوپن های وابسته     نسخه آزمایشی زنده را امتحان کنید

آیا سعی کرده اید از افزونه Affiliate Coupons برای وردپرس استفاده کنید؟ نظر شما چیست؟ سوال یا پیشنهادی دارید؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map