ایجاد نظرسنجی برای وردپرس با فرم های جاذبه

من با موارد بیشتری در Gravity Forms بازگشتم! اگر کاربر این افزونه هستید ، می دانید که همچنین عملکردهای اصلی فرم ، Rocket Genius ، نویسنده Gravity Forms تعدادی افزونه برای گسترش افزونه منتشر کرده است.


در گذشته ، افزودنیها به شکلی بودند که انتظار دارید. ادغام با Mailchimp ، AWeber ، Freshbooks – همه به گونه ای طراحی شده اند که پس از پر کردن فرم ، می توانید اطلاعات را به سرویس شخص ثالث ارسال کنید. من از همه این موارد استفاده کرده ام و آنها کاملاً سنگین هستند. سایر افزودنیهای مربوط به ادغام وردپرس بوده اند و به یک فرم امکان ایجاد یک حساب کاربری وردپرس یا ارائه یک ابزار captcha بصری را داده اند..

به تازگی وقتی که “نظرسنجی ها” ، “نظرسنجی” و “مسابقه” همه پشت سر هم منتشر شدند این احساس وجود داشت که چیزی در حال تغییر است. عملکرد اصلی در فرم های جاذبه بالغ شده است و اکنون زمان آن رسیده که به فرصت های کاربردی دیگر بپردازیم.

فقط در این ماه ، اطلاعات جدیدی درباره “افزودن به چارچوب” در گوشه و کنار و حتی یک افزودنی جدیدتر که با شرکت خدمات وب Zapier ادغام شده است ، وجود دارد. اگر واقعاً جاذبه دارید ، اوقات هیجان انگیز است. و من هستم!

آشنا شدن با فرم های جاذبه – نظرسنجی ها

بنابراین ، بیایید به نظرسنجی ها اضافه شویم و ببینیم چه کاری می تواند انجام دهد. مانند بسیاری از سایر افزونه های Gravity Forms ، در واقع یک افزونه جداگانه ای که باید نصب کنید. هنگامی که شما انجام دهید هر چند ادغام بسیار بی درز است.

در ساده ترین شکل ، آنچه شما می خواهید تنظیم کنید ، نظرسنجی سریع برای پرسیدن یک سوال و جمع آوری نتایج است. بدون هیچ گونه سر و صدا پلاگین ارائه می شود ، و در حدود 60 ثانیه به معنای واقعی کلمه ارائه می شود – این مربوط به مدت زمان طولانی برای ایجاد یک فرم جدید است ، یک سوال نظرسنجی را در آنجا پاپ کنید و سپس تست کنید.

بیایید ببینیم چگونه این کار را انجام دهیم

فرم های جاذبه: فرم جدیدی ایجاد کنیدبا ایجاد فرم جدید شروع کنید. سپس فرم خالی ارائه خواهید داد که اساس اولین نظرسنجی شما خواهد بود.

در این مثال ، ما فقط می خواهیم یک سؤال ساده را بپرسیم و چند گزینه برای پاسخگویی به کاربران ارائه دهیم (بله این ساده است اما در بسیاری از موارد این همه مورد نیاز است).

هنگامی که این افزودنی نصب شد ، یک نوع فیلد جدید تحت عنوان “زمینه های پیشرفته” موجود است – صفحه زیر را مشاهده کنید.

فرم های جاذبه: زمینه نظرسنجی

با کلیک بر روی نظرسنجی ها یک قسمت ویژه به فرم جدید شما اضافه می کند. از آنجا که این تنها یک نظرسنجی یک سوال است ، این در واقع تنها زمینه ای است که ما به آن نیاز داریم! (من به شما گفتم سریع بود !!).

به طور پیش فرض ، زمینه با دکمه های رادیویی به عنوان پیش فرض اضافه می شود ، زیرا این چیزی است که ما می خواهیم فقط سؤال و گزینه هایی را که کاربر می تواند در پاسخ انتخاب کند ، اضافه کنیم.

فرم های جاذبه: راه اندازی زمینه نظرسنجی

کلیک ویرایش کنید در این زمینه جدید و شما توانایی تنظیم سؤال و پاسخ ها را دارید.

فرم های جاذبه: تنظیم سوالات نظرسنجی

پس از اتمام کار در اینجا ، فرم را ذخیره کنید. اکنون باید فرم را به صفحه یا پست در سایت وردپرس خود اضافه کنیم. این کار به روش معمول انجام می شود ، از صفحه ویرایشگر پست وردپرس را انتخاب کنید اضافه کردن فرم و فرم نظرسنجی تازه ایجاد شده خود را انتخاب کنید.

فرم های جاذبه: نظرسنجی نمونه

اکنون به قسمت جلوی سایت خود مراجعه کرده و آن را بررسی کنید.

خیلی عالی هو؟ وقت داشتی؟ من مطمئن هستم که توانسته ام وعده نظرسنجی را در مدت زمان 60 ثانیه یا کمتر ارائه دهم.

همانطور که انتظار دارید وقتی یک نظرسنجی را به کاربر ارائه می دهید باید بتواند نتایج را بررسی کند. متوجه خواهید شد که پیوند به طور خودکار در آنجا قرار می گیرد.

کلیک نمایش نتایج و این دقیقاً همان چیزی است که شما با یک انیمیشن زیبا و شاداب نیز دریافت می کنید.

اشکال گرانش: نتایج نظرسنجی

(بدیهی است R2 به نفع خود است!).

نظرسنجی در داشبورد وردپرس

بنابراین شما یک نظرسنجی در حال انجام است ، و می خواهید ببینید کاربران شما چه فکر می کنند ، افزودنی با ابزار ساده اما مؤثر برای کمک به شما ارائه می شود.

فرم های جاذبه: ورودی های نظرسنجیبه طور معمول برای مشاهده نوشته های فرم مورد نظر خود را مشاهده می کنید فرم کلیک کنید ورودی های و تو آنجا هستی این دقیقاً مشابه فرم است که شامل نظرسنجی است.

از آنجا کلیک کنید چشم انداز در هر یک از ورودی ها و نمایشگر مشابه کاربر در قسمت جلویی ارائه شده است.

یک مورد جدید در فهرست وجود دارد که در بالای رابط ورودی ها قرار دارد ، روی آن کلیک کنید نتایج نظرسنجی و مجموعه ای از فیلترهای مناسب برای داده های نظرسنجی را پیدا خواهید کرد.

فرم های جاذبه: فیلترهای نظرسنجیدر اینجا می توانید یکی از پاسخ های خود را انتخاب کنید ، برای یک محدوده تاریخ فیلتر کنید و به طور کلی در نتایج جستجو کنید و نحوه تغییر آنها در یک دوره زمانی را ارزیابی کنید.

چیزهای ساده اما هنوز هم در تجزیه و تحلیل سریع داده های جمع آوری شده مؤثر هستند.

بسیار جالب است ، به خصوص اگر شما یک کاربر فعلی اشکال گرانش هستید ، منحنی یادگیری برای نظرسنجی ها زیاد نیست..

چه کار دیگری می تواند انجام دهد?

خوب ، بنابراین نظرسنجیها 101 هستند اما تعداد بیشتری از آن وجود دارد. در اینجا چند ایده برای فکر کردن وجود دارد.

شما می توانید یک نظرسنجی را در قالب بزرگتر قرار داده و نتایج جالبی کسب کنید. من مطمئن هستم که برخی از فرم های استعلام را مشاهده کرده اید که در آن سؤال “چطور درباره ما شنیدید” را می پرسد – به عنوان یک نظرسنجی به این موضوع فکر کنید. زندگی شما را به آسانی آسان می کند که می توانید هر از گاهی آمار آن سؤال را مرور کنید.

لازم نیست نظرسنجی به عنوان مثال ساده من انجام شود. شما می توانید این واقعیت را پنهان کنید که این سؤال در واقع یک نظرسنجی است به طوری که داده ها فقط در اختیار شما قرار می گیرد.

یک کنترل کامل وجود دارد که برای هر نظرسنجی در دسترس شماست. در کنار تنظیمات شکل دیگر مانند اعلان ها و تأییدیه ها ، گزینه جدیدی برای نظرسنجی ها را مشاهده خواهید کرد.

از اینجا می توانید:

 • مخفی کردن را انتخاب کنید نمایش نتایج گزینه ای برای کاربران
 • درصد را تغییر دهید و نتایج را حساب کنید
 • یک رنگ بندی متفاوت را انتخاب کنید
 • گزینه ای برای داشتن یک سیستم مبتنی بر کوکی که اجازه چند رأی را نمی دهد

برای مشاهده تصویری از تنظیمات نظرسنجی به زیر مراجعه کنید.

فرم های جاذبه: تنظیمات نظرسنجی

نکته نهایی

من مطمئن هستم که فقط توجه شما را از دست داده ام ، شما در را ندارید که این افزونه را نصب کنید و نظرسنجی کاربران خود را در مورد انواع چیزها شروع کنید. یک نکته دیگر وجود دارد که باید برود. هر فرد آماری منطقی به شما خواهد گفت كه شما باید ترتیب یا پاسخ ها را تصادفی كنید ، در غیر این صورت می خواهید به سمت بالا یا پایین در جواب بروید.

یک گزینه نیز برای آن وجود دارد.

هنگام تنظیم سوالات (یعنی ویرایش قسمت نظرسنجی) گزینه ای برای تصادفی کردن ترتیب انتخاب ها وجود دارد.

اشکال گرانش: تصادفی کردن به نظرسنجی

گرترود کاکس افتخار می کرد!

بنابراین شما در آنجا هستید ، یک دوره سریع خرابی در افزودنی “نظرسنجی ها” در Gravity Forms. مراقب پست های آینده با نظرسنجی ها و آزمونها باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map