بهترین بسته های وردپرس و سایتهای عضویت

بسته های موضوعی / عضویت در قالب وردپرس راهی عالی برای بدست آوردن دسته ای از تم های برتر با قیمت مناسب است. مجوزهای تم فردی می توانند در هر مکانی از چند دلار تا صدها دلار فقط برای یک موضوع اجرا شوند. زیبایی سایت های بسته نرم افزاری و عضویت در این است که تمام مضامین آنها را با هزینه ماهانه یا سالانه دریافت می کنید ، همچنین از آن تم ها پشتیبانی و به روز می کنید.


ما لیستی از برخی از بهترین بسته های وردپرس / عضویت در موضوع وردپرس را در وب قرار داده ایم. این فقط بخش کوچکی از بسته های موجود است ، اما همه آنها از نویسندگان موضوع قابل اعتماد و قابل اعتماد هستند. لیست ما نمایانگر بسته های فروشگاه وردپرس با کیفیت بالا و مفید است و امیدوارم به زودی از چند مورد استفاده کنید!

پادشاهی مضامین – 129 دلار در سال

تم-پادشاهی-وردپرس-بسته نرم افزاری

این یک گزینه مقرون به صرفه برای یک سایت بسته نرم افزاری تم است ، اما آنها دارای تم های درجه یک و پشتیبانی از قیمت هستند. اجازه ندهید که قیمت پایین شما را فریب دهد – Themes Kingdom مضامین با کیفیت (در حال حاضر 41) برای تجارت ، وبلاگ و پرتفوی و همچنین مضامین جالب تر مانند مجله ، رستوران و تجارت الکترونیکی ارائه می دهد. آنها با قیمت 129 دلار در سال قیمت زیادی را ارائه می دهند.

از پادشاهی مضامین بازدید کنید

مضامین زیبا – 69 دلار در سال

احتمالاً یکی از بهترین سایتهای بسته بندی تم وردپرس است. مضامین زیبا باعث ایجاد شهرت قوی در تم های غنی و آسان برای استفاده با تم های کم سالانه می شود. آنها در حال حاضر دارای 87+ مضمون WordPress در سوله های مختلف (وبلاگ ، مجله ، تجارت الکترونیکی ، نمونه کارها و غیره) هستند و هر ماه یک زن و شوهر جدید را منتشر می کنند. فقط با 69 دلار در سال ، این یک ارزش باورنکردنی است.

از مضامین زیبا دیدن کنید

ThemeFuse – 17 دلار در هر ماه

ThemeFuse مضامین وردپرس با کیفیت بالا را در انواع سبک ها و چیدمان ها ارائه می دهد. آنها در حال حاضر 23 موضوع جالب برای شرق واقعی ، رستوران ها ، موسسات حقوقی ، هنرمندان ، دفاتر پزشکی ، اخبار ورزشی و موارد دیگر دارند. دسترسی به همه مضامین وردپرس خود را با 17 دلار در هر ماه (به علاوه 199 دلار یک بار هزینه).

از ThemeFuse بازدید کنید

StudioPress – 399.95 دلار برای زندگی

StudioPress یک فروشگاه تم وردپرس مشهور است که تعداد 47 موضوع چشمگیر به نام آنها در حال حاضر است. همه مضامین آنها بر روی فریم ورک Genesis اجرا می شود – یک چارچوب دوستانه ، فوق العاده انعطاف پذیر و آسان برای سفارشی کردن چارچوب تم وردپرس. با قیمت 399.95 دلار می توانید “بسته تم همه طرفدار” را اضافه کنید که شامل تمام مضامین استودیوپرس برای زندگی به علاوه پشتیبانی و به روزرسانی ها.

از استودیو پرس دیدن کنید

Themify – 79 دلار در سال

با وجود تجارت الکترونیکی ، چند منظوره و مضامین پاسخگو وردپرس ، اگر مشاغل کوچک هستید (یا با آنها کار می کنید) گزینه عضویت بسیار خوبی است. Themify در حال حاضر 31 موضوع دارد ، و همه آنها حرفه ای ، آسان برای استفاده و بسیار متنوع هستند. هر مجوز موضوع 49 دلار هزینه دارد – بنابراین اگر می خواهید سالانه از 2 موضوع استفاده کنید ، هزینه عضویت سالانه 79 دلار سرقت است..

به آنها مراجعه کنید

کوره تم – 99 دلار در سال

نسخه‌ی نسبتاً جدید برای بازی ، Theme Furnace مضامین باکیفیتی دارد که در فریم ورک UpThemes ساخته شده است. مضامین آنها همچنین شامل سایر ویژگی های شسته و رفته ، مانند نوار لغزنده Nivo و ابزارک های سفارشی برای Flickr ، Twitter و سایر رسانه های اجتماعی است. با دریافت 99 دلار در هر سال 9 تم فوق العاده آنها را دریافت کنید.

BizzThemes – 99 دلار در سال

عضویت BizzThemes بسیار عالی است زیرا آنها تم های وردپرس را به صورت عمده تجارت و طاقچه می کنند (سالن ناخن ، شرکت حقوقی ، رستوران ، هاستینگ و غیره). مجموعه آنها از 24 موضوع کسب و کار چند منظوره مناسب برای مشاغل راه اندازی مناسب است که می خواهند برای بازدید کنندگان سایت خود اولین تصور عالی را ایجاد کنند. عضویت فقط 99 دلار در سال است (به علاوه هزینه ثبت نام 100 دلار یک بار) و یک سرمایه گذاری خوب برای آینده تجارت شما است.

از BizzThemes دیدن کنید

WPZoom – 19 دلار در هر ماه

WPZoom دارای یک پرتفوی کامل از مضامین مدرن و در عین حال حرفه ای وردپرس است. آنها دارای موضوعات تجاری ، مجله ، اخبار ، پاسخگو ، نمونه کارها و چندرسانه ای هستند ، همه با پانل گزینه های WPZoom و طول عمر پشتیبانی دارند. شما می توانید لیست عالی آنها را با 56 تم فقط با 19 دلار در ماه دریافت کنید (بعلاوه یک بار ثبت نام رایگان از 199 دلار).

از WPZoom بازدید کنید

VivaThemes – بسته 129 دلار

این سایت عضویت در قالب وردپرس ، 38 تم ساده و حرفه ای را ارائه می دهد. مضامین آنها انواع سایتهای استاندارد و طاقچه ها ، از جمله CMS ، نمونه کارها ، عکاسی و وبلاگ ها را در بر می گیرد. 129 دلار “همه تم های بسته” ، که شامل کلیه مضامین Viva فعلی است ، وقتی در نظر بگیرید که چند سایت را می توان با استفاده از نسخه های سفارشی از مضامین Viva ساخت..

از VivaThemes بازدید کنید

مضامین ارگانیک – 249 دلار برای زندگی

مضامین ارگانیک مضامین منحصر به فرد و حرفه ای را توسعه می دهد. تمام 19 تم تمیز آنها با دقت تشکیل شده اند و به راحتی قابل استفاده و سفارشی سازی هستند. “بسته برنامه نویس” را با 249 دلار دریافت کنید ، که شامل هر موضوع مضامین ارگانیک است (مضامین گذشته ، حال و آینده که همه در آن گنجانده شده است).

از مضامین ارگانیک دیدن کنید

PremiumPress – 249 دلار برای زندگی

این فروشگاه تم توسعه دهنده تم های وردپرس با کیفیت بالا و دارای ویژگی های غنی است. PremiumPress در زمینه های بهینه سازی شده جستجوگرها متخصص برای تجارت های آنلاین تخصص دارد. 11 موضوع مفصل آنها مربوط به سوله هایی از قبیل حراج ها ، کوپن ها ، طبقه بندی شده ها ، چرخ دستی های خرید و موارد دیگر است. همه مضامین همچنین دارای پشتیبانی چشمگیر 24/7 مشتری هستند. سرمایه گذاری در “مجموعه VIP” تضمین می کند که فقط 249 دلار به همه مضامین فعلی و آینده PremiumPress دسترسی دارید.

از PremiumPress بازدید کنید

AppThemes – 249 دلار در سال اول

شاید فنی ترین مضامین موجود ، مضامین WordPress AppThemes بسیار با ارزش باشند. 5 موضوع آنها برای طبقه بندی ها ، ارسال شغل ها ، مدیریت کوپن ، فروم راهنما و یک فهرست مشاغل همه استثنایی است. هر مضمون یادبود شامل حجم عظیمی از ویژگی ها و پشتیبانی غیرقابل کنترل است و هر مضمون با قیمت 99 دلار به یک پاپ می رود. هزینه سال اولیه 249 دلار (و هزینه تجدید 79 دلار در سال) برای عضویت بدین معنی است که نیمی از هزینه واقعی مضامین را دریافت خواهید کرد.

از AppThemes دیدن کنید

در صورت وجود سایت عضویت مورد علاقه شما چیست?

این تعداد زیادی از فروشگاه های عضویت / بسته نرم افزاری هستند! آیا شما هم اکنون عضو هر یک هستید یا اگر دیوانه هستید همه آنها؟ تجربیات قبلی خود را با هر یک از این فروشگاه های تم (خوب یا بد) به ما اطلاع دهید و ما و خوانندگان ما دوست داریم بدانند که آیا تجربه ای مثبت یا منفی با این مضامین دارید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map