فرم های انتخاب ایمیل را به وردپرس راه آسان ، با بلوم اضافه کنید

ایجاد محتوای مفید تنها بخشی از مواردی است که باعث می شود هفته بعد از هفته ترافیک به وبلاگ شما بیاید. بخش بزرگ دیگر به اشتراک گذاشتن وب سایت یا وبلاگ شما با خوانندگان است تا آنها را دوباره برگردانیم. یکی از موثرترین راه ها برای به اشتراک گذاشتن مطالب جدید یا محصولات با بازدید کنندگان خود ، تهیه خبرنامه است. ما حتی یکی در WPExplorer در اینجا داریم (در صورتی که قبلاً آن را نمی دیدید در نوار کناری ما وجود دارد).


خبرنامه یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن مطالب جدید با خوانندگانی است که در غیر این صورت نمی توانند آن را در رسانه های اجتماعی مشاهده کنند ، زیرا صادقانه بگوییم – توییت ها و پست های زمانی سریع به سرعت مدفون می شوند. با این حال ، هر روزنامه ای می تواند کشف شود و احتمالاً به راحتی به عنوان یک پست رسانه های اجتماعی نادیده گرفته نمی شود. اما اکنون قسمت دشوار – چگونه می خواهید مردم را برای عضویت در خبرنامه خود جذب کنید?

افزونه انتخاب ایمیل Bloom

bloom-dashboard-mocks

پاسخ آسان سؤال من در بالا فرم انتخاب ایمیل است. چیزی که می توانید پنجره ، کلاهبرداری ، اسلایدها داشته باشید یا به سادگی در وب سایت خود قرار دهید تا به خوانندگان خود گزینه انتخاب را بدهد. شما مطمئناً می توانید یک فرم انتخاب اختیاری درست برای شما ساخته شده یا در صورت داشتن مهارت کد نویسی خودتان این کار را انجام دهید. اما برای اکثر ما یک افزونه بهترین و ساده ترین راه برای پیشبرد است. و اینجاست که بلوم وارد می شود.

Bloom پلاگین انتخاب جدید ایمیل از مغزهای موجود در موضوعات زیبا است. ما افزونه اجتماعی Monarch آنها را دوست داشتیم ، بنابراین وقتی دیدیم که آنها ایجاد می کنند افزونه انتخاب ایمیل ما بسیار هیجان زده بود که آن را امتحان کنید. و قطعاً ناامید نشد! Bloom مملو از امکانات عالی و گزینه های آسان برای استفاده است به گونه ای که هر سطح کاربر WordPress بتواند یک فرم انتخاب دلپذیر و مؤثر برای وب سایت خود ایجاد کند.

انتخاب سفارشی سازی فرم

چندین ویژگی عالی در داخل وجود دارد که ایجاد فرم های انتخابی را آسان می کند. جدی – بچه ها در تم های زیبا فکر همه چیز را کردند! شش نوع انتخاب مستقیم وجود دارد که می توانید از آنها برای افزودن خبرنامه در سراسر سایت وردپرس خود استفاده کنید: پاپ آپ ، پرواز ، زیر پست ، درون خطی ، محتوای قفل شده و ویجت. و برای هر یک از این چیدمانها بیش از 100 الگوهای قالب سبک + برای کمک به شما در شروع کار وجود دارد.

الگوهای عالی هستند ، اما اگر می خواهید واقعاً دست پیدا کنید می توانید. هر عنصر کاملاً قابل تنظیم است. از گزینه های رنگ داخلی استفاده کنید تا مقدار سحر و جادو بی نقص خود را پیدا کنید و تصاویر خلاقانه خود را بر روی فرم های انتخاب خود بارگذاری کنید اگر می خواهید واقعاً فانتزی باشید ، حتی می توانید CSS سفارشی را اضافه کنید. بلوم ایجاد فرم های انتخاب دلخواه را آسان می کند.

شکوفه ها

و البته بلوم با شرکتهای اصلی نرم افزار بازاریابی ایمیل کار می کند که بیشتر ما آنها را می شناسیم و دوست داریم. این شامل MailChimp ، AWeber ، ثابت تماس ، کمپین مانیتور ، Mad Mimi ، iContact ، GetResponse ، Sendinblue ، MailPoet ، Feedblitz ، انتراپورت و Infusionsoft می شود. همچنین می توانید از Bloom با فرم HTML دلخواه خود استفاده کنید. بنابراین شما باید به خوبی پوشانده باشید ، و این یک تکه کیک برای شماست که بدون توجه به برنامه ریزی برای ایجاد و مدیریت خبرنامه خود ، می توانید فرم های انتخابی را به سایت خود اضافه کنید.!

تست تقسیم فرم ها را انتخاب کنید

چه چیزی برای انتخاب بهینه فرمهای انتخاب شما؟ تست اسپلیت A / B یکی از بهترین راهها برای ایجاد و تکمیل فرم انتخاب خود است و بلوم با قابلیت داخلی در شما کمک می کند تا تست سریع و آسان را تقسیم کنید. بعد از ایجاد فرم انتخاب ، می توانید بر روی آیکون فلش تقسیم کلیک کنید تا تست اسپلیت خود را تنظیم کنید.

تست تقسیم A / B Bloom

هنگامی که روی دکمه “Add Variant Button” کلیک می کنید ، Bloom گزینه فعلی شما را کپی می کند ، بنابراین می توانید هر عنصر انتخابی را که می خواهید برای آزمون تقسیم خود بکشید ، تغییر دهید. پس از اتمام کار ، گزینه خود را ذخیره کنید و به صفحه اصلی انتخاب برگردید. وقتی آماده شروع کار هستید ، روی دکمه “تست تست” کلیک کنید ، و بلوم هر گزینه ای را برای بازدید کنندگان خود انتخاب می کند و برداشت ها و تبدیل های آنها را پیگیری می کند. هنگامی که شما می دانید کدام انتخاب بهتر عمل می کند ، می توانید آزمون خود را به پایان برسانید ، یک برنده انتخاب کنید و گزینه انتخابی را که از دست داده است حذف یا غیرفعال کنید.

مدیریت آسان خبرنامه

یکی دیگر از ویژگی های عالی Bloom این است که این افزونه تمام حساب های ایمیل و لیست های خبرنامه ای را که به انتخاب خود اضافه می کنید ، پیگیری می کند. این کار باعث می شود تا بتوانید در یک نگاه ببینید که چگونه لیست های ایمیل شما از زمان افزودن Bloom افزایش یافته است.

Bloom: مدیریت حساب ایمیل

آمار انتخاب

پس از راه اندازی یک فرم زن و شوهر ، می توانید عملکرد آنها را از طریق برگه آمار پیگیری کنید. می توانید جمع بندی سریع از تبدیل کلی شما ، کل مشترکین و رشد (در مشترکین در هفته) را مشاهده کنید. همچنین جدول مقایسه ای با همه گزینه های فعلی شما و همچنین گرافیکی وجود دارد که می توانید برای تجسم اثربخشی انتخاب خود استفاده کنید..

Bloom: آمار Optin

گزینه های واردات و صادرات آسان

آخرین ویژگی ای که می خواهیم با شما به اشتراک بگذاریم ، برگه واردات و صادرات است. اگر چندین وب سایت را اجرا می کنید ، این یک ویژگی عالی برای دستیابی است. می توانید به راحتی فرم های انتخاب خود را صادر کنید تا بعداً به وب سایت های دیگر وارد شوید. با این روش می توانید فرمهای انتخاب مداوم را در شبکه ای از وب سایت ها حفظ کنید ، بدون اینکه مجدداً همه تنظیمات یک ظاهر طراحی شده خود را مجدداً انجام دهید..

بلوم: واردات و صادرات

اکنون که دیدید چه چیزی Bloom را بسیار عالی می کند ، اجازه دهید درون افزونه حفر کنیم تا بتوانید ببینید که استفاده از آن چقدر آسان (و سرگرم کننده) است!

راهنمای سریع استفاده از افزونه انتخاب وردپرس Bloom Email opt

ابتدا باید Bloom را درست مثل هر افزونه دیگری نصب کنید. این افزونه عالی عالی با توسعه دهنده Elegant Themes و عضویت در طول زندگی گنجانده شده است ، که فقط با 89 دلار شروع می شود و دسترسی به همه مضامین ، افزونه ها و منابع آنها را شامل می شود (در صورت درخواست از من بسیار زیاد است). فایل زیپ را از تم های زیبا دانلود کنید. سپس وارد سایت وردپرس خود شوید و به افزونه بروید ، جدید اضافه کنید و پرونده Bloom Zip را وارد کنید. پس از فعال کردن افزونه ، Bloom را در نوار کناری خود مشاهده خواهید کرد.

روی گزینه منوی Bloom و سپس دکمه “Add Optin” کلیک کنید.

Bloom: یک Optin جدید اضافه کنید

بعد ، انتخاب سبک خود را انتخاب کنید. باید شش گزینه را ببینید: پنجره بازشو ، پرواز ، زیر پست ، درون خطی ، محتوای قفل شده و ویجت. ریز عکسها باید به شما در درک نحوه عملکرد هر گزینه کمک کند ، اما اگر مطمئن نیستید می توانید همیشه بعداً سبک انتخاب خود را تغییر دهید.

Bloom: گزینه Optin Style را انتخاب کنید

گزینه های تنظیم Bloom

اکنون که سبک optin خود را انتخاب کرده اید ، زمان آن رسیده است که شروع به تنظیم کنید. نام مورد نظر خود را بدهید و خبرنامه خود را اضافه کنید. ما از MailChimp در اینجا در WPExplorer استفاده می کنیم ، بنابراین این چیزی است که من از کشویی انتخاب کردم. بعد روی “افزودن حساب” کلیک کنید که باید یک نام حساب و کلید API را باز کند.

Bloom: نام و ارائه دهنده خبرنامه

هر نام شخصی را که می خواهید اضافه کنید. بهتر است چیزی را انتخاب کنید که به یاد داشته باشید کدام API را در لیست خبرنامه ها اضافه می کند ، برای شما آسان خواهد بود.

شما باید کلید API خود را از ارائه دهنده بازاریابی ایمیلی که انتخاب کرده اید ، بازیابی کنید. پیدا کردن آن باید آسان باشد ، و اگر نمی دانید جستجوی سریع Google را در کجا جستجو کنید باید پاسخی داشته باشید. اما اگر مانند MailChimp از ما استفاده می کنید ، فقط به حساب کاربری خود وارد شوید و در گوشه سمت راست بالای نام خود کلیک کنید. سپس بر روی “حساب” کلیک کنید و در زیر “Extras” باید گزینه “کلیدهای API” را ببینید. اگر هنوز یکی از آنها را ندارید ، روی دکمه “ایجاد یک کلید” کلیک کرده و سپس کلید API خود را از اینجا کپی کنید (و فکر می کنم روند پیدا کردن کلید API شما با سایر ارائه دهندگان کاملاً مشابه خواهد بود).

اکنون می توانید از MailChimp (یا بستر خبرنامه مورد نظر خود) خارج شوید و به صفحه تنظیمات برای Bloom برگردید. کلیک بر روی “کلید مجوز” در کلید API خود کلیک کنید. با این کار کلید API شما تأیید می شود و گزینه “انتخاب لیست ایمیل” را باز می کند. اگر چندین لیست پستی ایجاد کرده باشید ، همه آنها در اینجا ذکر شده است. لیست خود را انتخاب کنید ، سپس بر روی “Next” کلیک کنید.

Bloom: کلید API خود را اضافه کنید

گزینه های طراحی Bloom

اکنون می توانید فرم انتخاب خود را انتخاب کنید. برای شروع بیش از 100 قالب وجود دارد. تنوع رنگ و طرح برای انتخاب وجود دارد ، بنابراین مورد علاقه خود را انتخاب کرده و روی “بعدی” کلیک کنید تا شخصی سازی شود.

Bloom: الگوهای طراحی Optin

اینجاست که بلوم فانتزی می شود. هزاران گزینه عالی برای ایجاد فرم انتخابی دلخواه شما وجود دارد. عنوان و پیام سفارشی را اضافه کنید تا خوانندگانتان بدانند که خبرنامه شما درمورد چیست و چرا باید مشترک شوند.

Bloom: متن سفارشی

سپس یک تصویر دلخواه اضافه کنید تا تأثیر آن بر optin شما افزوده شود و بازدید کنندگان بخواهند مشترک شوند. می توانید تصویر خود را در قسمت زیر ، در سمت راست یا سمت چپ مطالب خود اضافه کنید (یا به هیچ وجه تصویری ندارید – این بستگی به شما دارد). همچنین می توانید برای جلب توجه افراد ، یک انیمیشن به تصویر ما اضافه کنید. و Bloom حتی دارای یک جعبه داخلی است که می تواند تصویر شما را بر روی تلفن همراه مخفی کند – این یک روش عالی برای خواندن optin شما در دستگاه های کوچک است.

Bloom: تنظیمات تصویر

با حرکت به پایین ، اولین قسمت از گزینه های یک ظاهر طراحی شده را برای انتخاب خود مشاهده خواهید کرد. از این بخش می توانید از بین رنگهای نامحدود پس زمینه ، 80+ قلم های سفارشی Google ، متن سبک یا تیره و سبک و مرز برای انتخاب خود انتخاب کنید. در اینجا ترکیبات بی حد و حصر وجود دارد ، بنابراین شما واقعاً می توانید ظاهر مورد نظر خود را ایجاد کنید.

Bloom: Optin Styling

بعدی – راه اندازی فرم. این شامل جایی است که می خواهید فرم ثبت نام خبرنامه واقعی شما (در سمت راست ، چپ یا پایین محتوای انتخابی شما) ، و چه اطلاعاتی را می خواهید هنگام اشتراک مشترک از بازدید کنندگان خود جمع کنید. همچنین می توانید متن دکمه ثبت نام خود را نیز سفارشی کنید تا مطابق با بقیه مطالب و ویژگیهای انتخابی شما باشد.

Bloom: راه اندازی فرم

در حال حرکت ، گزینه های یک ظاهر طراحی شده نیز وجود دارد. این موارد تقریباً شبیه به گزینه های انتخاب یک ظاهر طراحی شده است ، فقط در فرم اشتراک خبرنامه که اخیراً اضافه کرده اید اعمال می شود. این شامل انتخاب بیشتر رنگ و گزینه های طرح برای فرم سفارشی است.

شکوفه: یک ظاهر طراحی شده

آخرین گزینه طراحی که پیدا خواهید کرد برای لبه فرم شما است. این گزینه ها برای لبه بین محتوای انتخابی شما و فرم خبرنامه شما است و همه آنها مهم نیست که کدام طرح را برای مکان فرم خود انتخاب کنید.

شکوفه: Edge Form

همچنین می توانید یک متن صفحه را به فرم خود اضافه کنید که اگر می خواهید یک افشا یا پیوند به خط مشی رازداری خود اضافه کنید ، می تواند مکان مناسبی باشد. و همچنین می توانید یک پیام موفقیت آمیز سفارشی را نیز اضافه کنید – به آسانی تایپ کردن آن نیز آسان است.

Bloom: Footer & پیام موفقیت

و نکته آخر ، بلوم همچنین شامل یک زمینه CSS سفارشی است که در آن می توانید فرم انتخاب خود را به گونه ای انتخاب کنید. اگر با CSS آشنا نیستید ، یا به مهارتهای کد نویسی خود اطمینان ندارید ، بهتر است از این کادر صرفنظر کنید یا شخصی را استخدام کنید تا به شما در ایجاد یک تکه کد سفارشی کمک کند که بتوانید از آن برای سبک بیشتر انتخاب فرم خود استفاده کنید. اگر به دنبال کمی کمک از یک توسعه دهنده میکرولیسر هستید).

Bloom: CSS سفارشی

اوه ، و در هر مرحله از روند می توانید بر روی چشم آبی کوچک در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید تا یک پیش نمایش زنده کار خود را مشاهده کنید. این یک ویژگی عالی است ، زیرا می توانید طراحی خود را به عنوان درست ایجاد کنید ، درست کنید.

Bloom: پیش نمایش زنده

گزینه های نمایش Bloom

خوب ، اکنون زمان آن رسیده است که انتخاب زمان انتخاب و انتخاب شما را انتخاب کنید. Bloom مملو از گزینه ها و تنظیمات است ، بنابراین می توانید برای هر موقعیتی فرم های انتخابی ایجاد کنید. تأخیر یا اقدام ماشه را برای انتخاب کردن خود و همچنین صفحات خاص ، پست ها یا دسته بندی هایی که می خواهید برای استفاده از آن انتخاب کنید. اگر می خواهید گزینه انتخابی سفارشی برای صفحه اصلی خود ایجاد کنید ، یک فروشگاه جداگانه و فروشگاه دیگری را انتخاب کنید که فقط بعد از اظهار نظر کسی که می توانید شروع کنید! می توانید تصویری از تمام تنظیمات نمایشگر را در زیر مشاهده کنید.

گزینه های 15-صفحه نمایش

پس از پایان تنظیم گزینه های نمایشگر ، می توانید برای ذخیره و خروج کلیک کنید. خودشه! شما فقط یک فرم انتخاب خودکار را با استفاده از Bloom ایجاد کرده اید. کارت خوب بود!

بسته بندی کردن

Bloom یک افزونه عالی است ، با انواع ویژگی های عالی که می خواهید یک افزونه opt-in داشته باشید. آزمایش تقسیم ، آمار و سفارشی سازی ها همه ساخته شده اند تا ایجاد فرم انتخاب ایمیل برای شما آسانتر شود. گزینه های ui پاک و ساده باعث می شود با استفاده از افزونه نسیم ایجاد شود. امیدوارم ما توانسته باشیم به شما کمک کنیم در تنظیمات این افزونه راه اندازی کنید ، اما اگر نظرات یا سوالی دارید در صورت تمایل ، آنها را در زیر رها کنید! و اگر می خواهید در مورد بلوم اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می توانید پست کامل انتشار را در وبلاگ Elegant Themes بررسی کنید.

دریافت Bloom برای وردپرس

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map