رویدادهای بهتر را با تقویم رویدادهای مدرن مدیریت کنید

رویدادهای بهتر را با تقویم رویدادهای مدرن مدیریت کنید

فکر می کنم وقتی می گویم موافقت خواهید کرد: اجرای یک وب سایت رویدادها یک شاهکار چالش برانگیز است. شما باید حوادث ایجاد کنید ، همین موارد را در وب سایت خود منتشر کنید و شرکت کنندگان را بدون اینکه چیزهایی را به وجود بیاورید ثبت کنید. هنگام کار با متغیرهایی مانند زمان های مختلف ، قیمت ها و مکان های مختلف برای رویدادها ، کار 10 برابر سخت تر می شود.


معلوم است؛ با استفاده از افزونه تقویم رویدادهای مدرن می توانید به راحتی یک سیستم مدیریت رویدادها را در سایت خود ایجاد کنید. و در بررسی امروز / نحوه ارسال ، دقیقاً به شما نشان می دهیم که چرا تقویم رویدادهای مدرن یکی از بهترین افزونه های رویداد وردپرس برای جلب توجه وب است.

در ادامه بخوانید تا ویژگی ها و گزینه های ایجاد شده را کشف کنید تقویم رویدادهای مدرن افزونه از جمعیت متمایز است. فراموش نکنید که بررسی کنید فیلم های جالب ما به انتهای مقاله اضافه شده ایم. غیر از این ، لطفا نظرات خود را در نظرات با ما در میان بگذارید. بی پایان ، بیایید به تجارت بپردازیم.

تقویم رویدادهای مدرن چیست؟?

بررسی افزونه تقویم رویدادهای مدرن

تقویم رویدادهای مدرن یک افزونه درخشان است که به شما کمک می کند وقایع را در وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید ، منتشر کنید و مدیریت کنید. این مغز مغز است تیم Webnus, یک تم وردپرس محترم ، و توسعه دهنده افزونه. این افزونه با تمام ویژگی هایی که برای مدیریت رویدادها در سایت وردپرس خود مانند یک حرفه ای نیاز دارید به لبه بسته بندی شده است.

و همانطور که از نام آن پیداست ، تقویم رویدادهای مدرن آخرین روش های طراحی و یک روش عملی برای مدیریت وقایع را بدون شکستن عرق ارائه می دهد. به این ترتیب ، این افزونه موبایل آماده ، کاملاً پاسخگو ، آماده ترجمه است و با ابزار مورد علاقه شما ، مانند WooCommerce ، در میان سایر موارد خوب بازی می کند..

به علاوه افزونه فوق العاده کاربر پسند است و به خوبی طراحی شده است تا در وقت شما صرفه جویی کند. به جای هدر رفتن تنظیمات پیکربندی وقت ، می توانید کل کار را با چند کلیک تنظیم کرده و در حال اجرا بر روی زمین بزنید. ایجاد و مدیریت رویدادها با MEC به آسانی A ، B ، C است ، شما نیازی به کسی ندارید که بتواند دست خود را نگه دارد.

اگر به دنبال یک افزونه مدیریت رویدادهای خارق العاده برای وب سایت وردپرس خود هستید ، تقویم رویدادهای مدرن معامله واقعی است. و به لطف پشتیبانی عالی مشتری به موقع ، این افزونه به شما کمک می کند تا در وقت ، هزینه و صرفه جویی در یک تجربه کاربری عالی در وب سایت خود صرفه جویی کنید.

اکنون که می دانید با چه چیزی کار می کنیم ، با نسخه رایگان تقویم رویدادهای مدرن شروع خواهیم کرد. بعداً در بررسی ، ما را پوشش می دهیم حرفه ای نسخه و مواد افزودنی که به شما قابلیت های بیشتری می دهد بدون اینکه بانک را بشکنید. بدون هدر رفتن ثانیه دیگر ، بیایید ببینیم افزونه از نظر ویژگی ها چه چیزی را ارائه می دهد.

ویژگی های تقویم رویدادهای مدرن

ویژگی های تقویم رویدادهای مدرن

افزونه تقویم رویدادهای مدرن کاملاً مشترك در بخش ویژگی ها است. حتی نسخه رایگان باعث می شود شما با مجموعه ای از ویژگی های برجسته لبخند بزنید که فراتر از آن است که بسیاری از افزونه های رقیب ارائه می دهند. با نسخه رایگان زمان بسیار خوبی خواهید داشت ، اما اگر ارتقا را انتخاب کنید ، می توانید از ویژگی های قدرتمندتری انتظار داشته باشید.

تعداد ویژگی های این مورد بسیار طولانی است ، اما من تمام تلاشم را می کنم تا آنچه را که از یک افزونه رویدادهای وردپرس انتظار دارید مانند سایر موارد خلاصه کنم. علاوه بر این ، به احتمال زیاد هرگز به همه ویژگی ها احتیاج نخواهید داشت ، اما اگر همیشه این کار را انجام دهید ، تقویم رویدادهای مدرن ناامید کننده نیست.

تقویم رویدادهای مدرن با انواع مختلفی از ویژگی های موجود در زیر طبقه بندی می شود.

ویژگی های رویدادها

تقویم رویدادهای مدرن حتی دارای ویژگی هایی است

این افزونه با انتخاب خوبی از ویژگی ها و گزینه ها همراه است که به شما امکان می دهد انواع مختلفی از رویدادها را به راحتی ایجاد کنید. برای مبتدیان ، می توانید رویدادهای یک روزه ، رویدادهای همه روزه و رویدادهایی را ایجاد کنید که بیش از یک روز را در خود نگه می دارد.

علاوه بر این ، می توانید حوادث خود را به صورت گسترده سفارشی کنید. به عنوان مثال ، می توانید برای مدیریت رویدادها با ابزار مورد علاقه خود ، رویدادهایی را به تقویم Google ، iCal یا Outlook اضافه کنید. علاوه بر این ، می توانید به راحتی تصاویر ، سازمان دهندگان ، بلندگوها ، برچسب ها ، دسته ها ، فرم های رزرو سفارشی ، برنامه ساعت ، تغییرات بلیط و نقشه مکان را به راحتی به رویدادهای خود اضافه کنید.

علاوه بر این ، می توانید رویدادها را برای روزهای دلخواه تکرار کنید ، به عنوان مثال. هر دوشنبه اول هر ماه و غیره این همش نیست؛ می توانید حوادثی را ایجاد کنید که روزانه ، هفتگی ، ماهانه یا سالانه اتفاق می افتد. همچنین ، می توانید رویدادهای بی پایان ایجاد کنید ، نمایش رویدادهای برجسته ، تنظیم شمارش معکوس از رویدادها ، مخفی کردن زمان رویداد ، اضافه کردن برچسب های رویداد پویا و کارهای بسیار دیگری.

هیچ کس هنگامی که پلاگین را بعداً در مقاله آزمایش می کنیم ، بیشتر این ویژگی ها را در حالت عملی مشاهده می کنید. فعلاً ، بگذارید ویژگی های بیشتری را پوشش دهیم.

ویژگی های نمایش

ویژگی های نمایش تقویم رویدادهای مدرن

از لحاظ نمایش رویدادها در وب سایت خود ، افزونه تقویم رویدادهای مدرن کوتاه از طرح بندی های جذاب است که در راه تجربه کاربر قرار نمی گیرند. رویدادهای شما تیز و تمیز به نظر می رسند و برای مشاهده و رزرو در دسترس هستند. این در واقع خبر بسیار خوبی است زیرا بسیاری از افزونه های رویداد دیگر برای دستیابی به ظاهری مناسب ، نیاز به تنوع شخصی سازی دارند.

اما تقویم رویدادهای مدرن هیچ یک از این موارد را نخواهد داشت. برای کمک به نمایش رویدادهای خود در بهترین نور ممکن ، این افزونه دارای پوسته های چند رنگ ، امکان انتخاب رنگ های سفارشی ، نمادهای عالی قلم ، 5 سبک نمایش لیست ، 7 سبک نمایش شبکه ، نمایش کامل تقویم ، نمای دستور کار ، نمای سنگ تراشی ، وقایع در Google Maps ، جستجوی رویدادهای قدرتمند و موارد دیگر.

بنابراین چه بخواهید رویدادهای خود را در یک شبکه ، لیست ، چرخ فلک یا مودال نمایش دهید ، افزونه تقویم رویدادهای مدرن پشت شما را دارد. با پشتیبانی کامل از RTL ، فیلترها و موارد دیگر ، رویدادهای شما در انواع مختلف دستگاهها به نظر می رسد. به علاوه ، به لطف تمام گزینه های سفارشی سازی که می توانید ، در چند دقیقه می توانید وقایع خود را با نام تجاری خود هماهنگ کنید.

ویژگی های رزرو

ویژگی های رزرو تقویم رویدادهای مدرن

ایجاد ، نمایش و مدیریت رویدادها در وب سایت وردپرس شما خوب و همه چیز است ، اما رزرو شرکت کنندگان در این رویداد کاری زائد نیست. چرا مشتری می تواند جزئیات رویداد را در وب سایت شما مشاهده کند و منتظر بماند تا هنگام مراجعه به این رویداد پرداخت کند?

فکر نمی کنید بهتر باشد مدت طولانی قبل از اینکه شرکت کنندگان وب سایت خود را ترک کنند ، هزینه این رویداد را بپردازید؟ به این ترتیب ، شرکت کنندگان فقط باید بلیط خود را در این رویداد ارائه دهند. شما در وقت خود صرفه جویی می کنید ، درآمد بیشتری کسب می کنید و چشم اندازهایی را که ممکن است در غیر این صورت رویداد شما را از دست داده اند ، ضبط می کنید.

تقویم رویدادهای مدرن مجموعه ای درخشان از ویژگی های رزرو را ارائه می دهد, اما فقط در نسخه حرفه ای. شما پنج دروازه پرداخت ، انواع بلیط ، کوپن ، زمینه های سفارشی ، مالیات ، اعلانات ، گزینه های ارزی دریافت می کنید و لیست ادامه می یابد.

از لحاظ رزرو رویدادها ، تقویم رویدادهای مدرن تمام ویژگی های مورد نیاز برای خودکار سازی رزرو در وب سایت خود را به طور کامل ارائه می دهد.

ویژگی های ادغام

ادغام تقویم رویدادهای مدرن

تقویم رویدادهای مدرن کاملاً یکپارچه است. این که آیا از یک افزونه یا برنامه رویداد دیگر WordPress استفاده می کنید ، تقویم رویدادهای مدرن هیچگونه تبعیضی نمی کند. می توانید افزونه را با انواع افزونه های تقویم رویداد یکپارچه کنید.

این بدان معنی است که شما به راحتی می توانید حوادث را از سایر افزونه ها و خدمات رویداد وردپرس وارد کنید. غیر از این ، شما می توانید با سهولت مطلق ، رویدادهای خود را به سیستم عامل های شخص ثالث صادر کنید. علاوه بر این ، تقویم رویدادهای مدرن با WooCommerce و انواع سازندگان صفحه در خارج از جعبه کار می کند.

این افزونه بسیار انعطاف پذیر است و به شما امکان می دهد یک رویداد کاملاً خودکار و سیستم مدیریت رزرو را در سایت خود اجرا کنید. از ایجاد تا نمایش و رزرو رویدادها ، تقویم رویدادهای مدرن جریان کاری شما را ساده می کند ، بنابراین می توانید بر رشد شغلی خود تمرکز کنید.

تقویم رویدادهای مدرن با افزونه های SEO ، چندین سایت وردپرس ، EventOn ، تقویم رویدادها ، تقویم سازی ، افزونه های کش ، تقویم Google و برنامه رویدادها WP Plugin ، از جمله دیگر سازگار است..

ویژگی های دوستانه توسعه دهنده

تقویم رویدادهای مدرن به لطف مجموعه ای از ویژگی های سازگار با توسعه دهنده ، ابزار مناسبی برای کاربران وردپرس است. برای مبتدیان ، می توانید صفحات ، بایگانی ها و پوسته های رنگی را در موضوع خود نادیده بگیرید. علاوه بر این ، می توانید توابع وردپرس سفارشی را آتش بزنید ، گزینه های افزونه را فیلتر کنید ، کد کوتاه ها را سفارشی کنید و با استفاده از قلاب ها کارهای بیشتری انجام دهید.

نحوه نصب تقویم رویدادهای مدرن |

تا الان خیلی خوب بودیم ، اگر فقط با انگشتان پا ، آب ها را آزمایش کنیم. وقت آن است که شیرجه رفتن را بگیرید. با چسبیدن به لبه ها نمی توانیم چیزی یاد بگیریم ، بنابراین بیایید با این جانور غرق شویم و تجربه کنیم. نسخه رایگان در نسخه رسمی افزونه وردپرس موجود است ، بنابراین می دانید که این آسان خواهد بود.

هدایت به افزونه ها> افزودن جدید, مطابق شکل زیر.

بعد ، “تقویم رویدادهای مدرن” را در کادر جستجو وارد کرده و سپس را بزنید الآن نصب کن دکمه.

تقویم رویدادهای مدرن را نصب کنید

پس از آن ، ضربه بزنید فعال کنید دکمه برای نهایی کردن نصب.

فعال کردن افزونه تقویم رویدادهای مدرن

انجام این کار شما را به صفحه استقبال تقویم رویدادهای مدرن که در صفحه نمایش نشان داده شده است ، سوق می دهد.

صفحه خوش آمدید تقویم

از تصویر بالا متوجه جدید شوید تقویم M.E. مورد در منوی مدیر وردپرس. در این مقطع ، می توانید شروع به ایجاد وقایع کنید.

ایجاد رویدادها

ایجاد یک رویداد جدید با استفاده از تقویم رویدادهای مدرن آسان است. هدایت به تقویم M.E. و کلیک کنید افزودن رویداد, همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

تقویم رویدادهای جدید

با انجام چنین کاری ، شما را به یک ویراستار آشنا منتهی می کند ، همانطور که در ادامه می خوانید.

ویرایشگر رویداد جدید را اضافه کنید

عنوان رویداد ، توضیحات خود را اضافه کنید و به پایین بروید تا جزئیات رویداد بیشتر را همانطور که در زیر برجسته می کنیم اضافه کنید.

ویرایشگر تقویم رویدادهای مدرن

در صفحه فوق می توانید تمام جزئیات رویداد خود را اضافه کنید. می توانید مکان ، محل برگزاری ، برگزار کنندگان ، هزینه ، برنامه ساعت ، تکرار رویداد ، تصویر برجسته و غیره را اضافه کنید. این کار با افزونه تقویم رویدادهای مدرن بی دردسر است.

هنگامی که تمام جزئیات مورد نیاز خود را اضافه کردید ، روی آن ضربه بزنید انتشار دکمه ارسال این رویداد به وب سایت خود را. در اینجا نحوه نمایش رویداد نمونه در وب سایت آزمون ما آمده است.

رویداد تقویم رویدادهای مدرن را نمونه برداری کنید

عالی به نظر می رسد اگر از من بپرسید

با این حال ، کاربران نمی توانند وقایع را رزرو کنند ، زیرا ما ماژول رزرو را فعال نکرده ایم ، که – اگر به یاد بیاورید – فقط در دسترس است تقویم رویدادهای مدرن PRO.

برای فعال کردن ماژول رزرو در نسخه حرفه ای ، به حرکت کنید تقویم M.E> تنظیمات> رزرو, تیک ماژول رزرو را فعال کنید کادر کلیک کنید و روی کلیک کنید ذخیره تغییرات دکمه مطابق شکل زیر.

ویژگی های رزرو را فعال کنید

انجام این کار می افزاید دروازه پرداخت به تنظیمات رزرو MEC خود و یک رزرو مورد را در فهرست مدیر WordPress خود قرار دهید.

اکنون که می توانید یک رویداد ایجاد کرده و آن را در وب سایت خود نمایش دهید ، بگذارید تقویم رویدادهای مدرن و موارد اضافی را با ما پوشش دهیم.

افزودنیهای تقویم رویدادهای مدرن

قیمت گذاری تقویم رویدادهای مدرن

اگر به ویژگی های بیشتری نیاز دارید ، می توانید همیشه بهار شوید تقویم رویدادهای مدرن. وبنوس سه بسته ارائه می دهد: 1 مجوز با 75 دلار ، پنج پروانه با 255 دلار و 10 مجوز با 455 دلار.

طرحی را انتخاب کنید که برای شما مفید باشد ، افزونه را خریداری و بارگیری کنید. بعد ، وارد داشبورد سرور وردپرس خود شوید و به آن بروید افزونه ها> افزودن جدید.

افزودن افزونه جدید به وردپرس

در افزونه ها را اضافه کنید روی صفحه کلیک کنید افزونه را بارگذاری کنید, تقویم رویدادهای مدرن را انتخاب کنید .zip فایل را ببینید و به آن بروید الآن نصب کن.

بعد ، افزونه را فعال کنید.

فعال کردن حق بیمه تقویم رویدادهای مدرن

پس از آن ، کلیک کنید تقویم M.E., پیمایش به پایین ، نماد خرید خود را وارد کرده و روی آن کلیک کنید ارسال دکمه مطابق شکل زیر.

فعال کردن نشان خرید تقویم رویدادهای مدرن

اکنون که نسخه حق بیمه تقویم رویدادهای مدرن شما آماده است ، بگذارید چند افزونه برتر را کشف کنیم. برای مشاهده و نصب افزونه ها ، به این قسمت بروید تقویم M.E> افزونه‌ها مطابق شکل زیر.

افزودنیهای تقویم رویدادهای مدرن

از طرف دیگر ، می توانید افزونه ها را از حساب MEC خود بارگیری کرده و آنها را مانند یک افزونه معمولی در سایت خود نصب کنید. برای آموزش ، ما همه افزونه ها را نصب کردیم زیرا سرگرمی در نگه داشتن کجاست؟ ��

بیایید از افزودنیهای تقویم رویدادهای مدرن برتر بگذریم.

افزودنی WooCommerce

افزودنی تقویم رویدادهای مدرن WooCommerce به شما امکان می دهد بلیط های رویداد را از طریق WooCommerce بفروشید. در بالای خرید بلیط ، کاربران شما می توانند سایر محصولات WooCommerce را نیز خریداری کنند. برای استفاده از افزودنی WooCommerce Integration, به تقویم رویدادهای مدرن و WooCommerce نیاز دارید.

با نحوه فروش بلیط های رویداد از طریق افزودنی WooCommerce در ویدیوی زیر بیاموزید:

تمام شده است �� اکنون می دانید که چگونه می توانید بلیط های رویداد را از طریق افزودنی WooCommerce به وب سایت خود بفروشید. اکنون آماده نصب برنامه افزودنی بعدی تقویم رویدادهای مدرن هستید: سازنده فرم Elementor.

افزونه Elementor Form Builder

المان افزودنی Elementor Form Builder به شما کمک می کند تا فرم های منحصر به فردی برای بلیط های خود در سازنده صفحه Elementor ایجاد کنید. این افزونه گزینه های زیادی برای ایجاد و سبک کردن فرم های شما به هر شکلی که می خواهید ارائه می شود.

برای استفاده از این افزونه ، به Modern Events Calendar Pro و سازنده صفحه Elementor نیاز دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، فیلم کوتاه زیر را تماشا کنید.

در مرحله بعد ، Elementor Single Builder Addon را داریم.

Elementor Single Builder Addon

Elementor Single Builder Addon دقیقاً آنچه را که برای ایجاد الگوهای مناسب برای رویدادهای خود در Elementor نیاز دارید ، به شما ارائه می دهد. افزونه گزینه های زیادی را برای شما ایجاد می کند تا بتوانید صفحات رویداد شیک ایجاد کنید که سفارشی سازی آنها در Elementor بسیار آسان است..

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه نصب افزونه در وب سایت وردپرس ، فیلم زیر را تماشا کنید.

Elementor Single Builder Addon از راه خارج است ، اجازه دهید به مورد بعدی برویم.

افزونه سازنده کد کوتاه Elementor

سازنده کد کوتاه Elementor Addon به شما امکان می دهد کد های MEC نامحدود را در Elementor ایجاد و تنظیم کنید. کد کوتاه به شما امکان می دهد وقایع خود را در هر کجای وب سایت خود نمایش دهید. شما می توانید سبک ها را به راحتی سفارشی کنید ، و عناصر را در کد های مختلف به راحتی نشان دهید / پنهان کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا فیلم کوتاه زیر را تماشا کنید.

سپس رویداد API Addon را داریم.

رویداد افزودنی API

اگر می خواهید وقایع را از یک وب سایت به وب سایت دیگر کپی کنید ، کاملاً دوست دارید رویداد افزودنی API. این افزونه به شما امکان می دهد رویدادهای وب سایت وردپرس خود را در هر برنامه یا بستر وب مشاهده کنید. این ابزار مناسب برای جابجایی رویدادها بین برنامه ها بدون دانش برنامه نویسی است.

برای اطلاعات بیشتر فیلم کوتاه زیر را مشاهده کنید.

بعد ، Multisite Event Sync Addon.

افزونه همگام سازی رویداد چندگانه

آیا یک وب سایت رویدادهای چندگانه را اجرا می کنید؟ با تشکر از افزونه همگام سازی رویداد چندگانه, به راحتی می توانید رویدادهای زیرمجموعه خود را با وب سایت اصلی همگام سازی کنید. پس از انتخاب زیرمجموعه‌هایی که باید در پنل مدیریت خود برای همگام‌سازی انتخاب کنید ، هرگونه تغییر در وب سایت اصلی توسط زیرمجموعه‌ها به ارث می‌رسد..

برای اطلاعات بیشتر فیلم زیر را بررسی کنید.

داشبورد کاربر Addon

اگر می خواهید برای هر کاربر صفحه خاصی ایجاد کنید ، به آن نیاز دارید داشبورد کاربر Addon. صفحه کاربر سفارشی شامل جزئیاتی مانند بلیط خریداری شده ، رویدادهای رزرو شده و غیره است. افزونه به کاربران شما اجازه می دهد تا برای خرید بلیط در قسمت جلویی وارد شوند.

برای اطلاعات بیشتر فیلم زیر را بررسی کنید.

و این به زودی افزونه های پریمیوم دیگری مانند صورتحساب به زودی ارائه می شوند ، به این معنی که ویژگی های بیشتری نیز دارید که منتظر آن هستید.

قیمت افزودنی

اگر می خواهید هرکدام از افزودنیهای برتر را خریداری کنید ، همه آنها در Webnus در دسترس هستند. قیمت ها از:

 • ادغام WooCommerce ، که به شما امکان می دهد افزونه را با WooCommerce یکپارچه وصل کنید تا بتوانید پرداخت ها را در وب سایت خود جمع کنید. هزینه افزودنی 35 دلار است
 • سازنده کد کوتاه Elementor ، که 35 دلار به شما باز می گرداند
 • Elementor Form Builder با 35 دلار
 • Elementor Single Builder با 35 دلار
 • بسته الحاقی Elementor ، که شامل همه 3 افزونه Elementor با قیمت 79 دلار می شود
 • بسته نرم افزاری Woo Plus Elementor (متشکل از هر 4 افزونه Elementor و WooCommerce) با 99 دلار
 • API Event با قیمت 45 دلار – این یکی به شما امکان می دهد رویدادها را در دستگاه ها یا وب سایت های دیگر نمایش دهید
 • چند همگام سازی رویداد با 35 دلار
 • داشبورد کاربر برای ایجاد صفحات کاربر سفارشی با 35 دلار

تقویم رویدادهای مدرن گزینه ای پر زرق و برق برای هر کسی است که به دنبال ایجاد رویدادهای حرفه ای بدون شکستن عرق یا بانک است. این افزونه برای پیکربندی و استفاده ساده است ، حتی اگر با یک میلیون و یک ویژگی ارسال شود. و اگر به آبمیوه بیشتری احتیاج دارید ، نسخه حرفه ای و افزودنیهای پریمیوم را نیز دارید.

افزونه مورد علاقه وردپرس مورد علاقه شما کدام است؟ یا آیا در مورد تقویم رویدادهای مدرن که در راهنمای خارج وجود ندارد سؤالی دارید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map