پست های قدیمی شما ، تبلیغ شده: یک بررسی مجدد افزونه وردپرس را دوباره زنده کنید

ارسال نامه قدیمی, سابقاً با عنوان Old Old Post شناخته می شد ، افزونه ای برخلاف سایر موارد. این دو مشکل جالب را حل می کند که تقریباً در مورد هر شخصی که در وردپرس کار می کند ، در بعضی مواقع با آن روبرو می شوید.


اول ، شما به سرعت متوجه می شوید که پست های قدیمی شما – پست هایی که در نهایت صفحه اصلی شما را ترک می کنند و در بایگانی شما به پایان می رسند – هرگز تابش دوباره نور روز را نمی بینید. مطمئناً ، ممکن است شما یک ترافیک جستجوی ارگانیک بدست آورید ، اما همیشه قابل اعتماد نیست ، حتی اگر برخی از این پست های قدیمی ممکن است بهترین چیزی باشد که تاکنون نوشتید.

مشکل دوم همه چیز مربوط به رسانه های اجتماعی است. هنگامی که شروع به ارسال توییتر و فیس بوک کردم ، یک نگرانی اصلی را متوجه شدم: برای مدیریت یک برنامه قانونی رسانه های اجتماعی ، برای همیشه طول می کشد. حتی اگر به نظر جالب طراحی تصاویر و به اشتراک گذاشتن پیوندها یا نکات جالب در صفحات اجتماعی خود هستید ، مانند خلاء Dyson باعث افزایش بهره وری شما می شود..

و این یک مشکل بزرگ است ، زیرا هر کس اکنون اگر در رسانه های اجتماعی به طور مداوم به اشتراک نمی گذارید که ممکن است مشتریان شما جذاب به نظر برسند ، در رسانه های اجتماعی قرار ندارید ، و اگر برخی از مطالب مرتبط را به اشتراک نگذارید ، از پتانسیل رشد عظیم خود غافل هستید.

به طور خلاصه, Revive Old Post ، پست های قدیمی و چندین سیستم اجتماعی را با هماهنگی زیبا به ارمغان می آورد. به پست و توییتهای قدیمی شما می رسد یا آنها را به صورت تصادفی در Facebook ، Twitter یا LinkedIn به اشتراک می گذارد و این باعث می شود که مجبور نشوید هیچ وقت گرانبهای خود را هدر دهید. این افزونه فقط برای ارسال پست های شما و صدای جیر جیر در آنها استفاده می کند ، اما از آن زمان با سایر سایت های اجتماعی ادغام شده اند و نیاز به تغییر نام دارد.

روند احیای Old Post Setup

برای شروع همه چیز ، بسیار ساده است. فقط کافی است به پس زمینه وب سایت وردپرس خود بروید ، در قسمت سمت چپ داشبورد خود به تب Plugins بروید و افزونه Revive Old Post را جستجو کنید. برای ادامه روی دکمه Install کلیک کرده و آن را فعال کنید.

ارسال مطالب قدیمی - ارسال خودکار به رسانه های اجتماعی

برگه تنظیمات Revive Old Post یکبار دیگر در سمت چپ داشبورد شما نشان داده می شود ، و Revive Old Post نام دارد – به اندازه کافی ساده. برای شروع تنظیم سیستم اشتراک خودکار خود ، روی برگه اصلی کلیک کنید. در برگه Accounts می توانید سه حساب مختلف اجتماعی را به هم وصل کنید. به سادگی بر روی دکمه های توییتر ، فیس بوک ، یا لینکدین کلیک کنید تا اعتبار خود را برای اتصال تایپ کنید.

این تقریباً به آسانی امکان پذیر است. اینها شامل چندین تبلیغات و پیوندهای وابسته در قسمت اصلی داشبورد هستند ، اما آنها به کنار نیستند ، بنابراین این واقعاً زحمت ندارد. همچنین لازم نیست هر سه حساب را انتخاب کنید. اگر فقط حساب کاربری توییتر دارید پس از چند ثانیه روی دکمه کلیک کرده و وارد سیستم شوید.

حساب ها

متوجه خواهید شد که تمام تنظیماتی که می توانید تغییر دهید به زیبایی در برگه های کوچک در بالای صفحه سازماندهی شده اند. این افزونه در واقع ویژگی های بسیاری ندارد ، بنابراین حفظ کیفیت شما و تنظیم سریع این کار بسیار ساده است. شایان ذکر است که این افزونه هیچ ویژگی غیر ضروری را ندارد ، بنابراین هیچ آشفتگی پیدا نمی کنید.

هنگامی که شما به تنظیمات عمومی صفحه می توانید گزینه های مختلفی مانند چند ساعت که می خواهید بین هر اشتراک خودکار صبر کنید را تغییر دهید. این تنظیم اولیه است که ممکن است بخواهید یک پست در روز ، چند بار در روز یا حتی فقط یک بار در هفته از بین برود..

چندین ویژگی دیگر برای ویرایش در این مرحله وجود دارد ، بنابراین احساس راحتی کنید مواردی مانند چند سال که می خواهید به بایگانی پست خود برسید و تعداد ارسال ها برای اشتراک با هر دور را تغییر دهید..

من لذت می برم کمترین سن تنظیم کنید ، زیرا اگر شما جدیدترین پست های خود را بصورت خودکار یا دستی به اشتراک بگذارید ، نمی خواهید این سیستم دوباره آنها را ارسال کند. همچنین می توانید این افزونه را از طریق Google Analytics چقدر ترافیک به دست آورده و برخی از انواع ارسال خاص را که نمی خواهید به اشتراک بگذارید حذف کنید.

به عنوان مثال ، من شخصاً هرگز نمی خواهم یکی از صفحات وب یا فاکتورها را صدای جیر جیر کنم ، بنابراین این موارد را از صف خارج می کنم.

تنظیمات عمومی

قالب بندی پست های شما

حرکت به سمت قالب ارسال در هر برگه می توانید چندین گزینه تنظیم را برای گنجاندن متن پیش فرض در هر پست مشاهده کنید. من عاشق این منطقه هستم ، زیرا در مراحل اولیه این افزونه نمی توانید یک هشتگ یا نام کاربری را در توییت ها وارد کنید.

همچنین یک تنظیم خوب خوب برای استفاده از کوتاه کننده URL وجود دارد ، بنابراین توییت ها خیلی طولانی ظاهر نمی شوند. سایر تنظیمات عبارتند از سفارشی سازی طول ارسال ، گنجاندن متن اضافی ، و در جایی که می خواهید پیوند در زمان پایان ارسال شود.

احساس رایگان برای حرکت به فیس بوک و لینکدین اگر می خواهید آن ها را تغییر دهید صفحات نیز وجود دارد. این برگه ها تقریباً شبیه به جدول هستند توییتر صفحه.

قالب ارسال

زمانبندی سفارشی و سایر ویژگی های حرفه ای

هنگام حرکت به سمت زمانبندی سفارشی به سرعت متوجه خواهید شد که برای استفاده از آن باید هزینه اضافی بپردازید. این یکی از ویژگی های بسیار جذاب موجود در نسخه حق بیمه است. برنامه ریزی سفارشی به شما امکان می دهد فواصل ساعت مشخصی را تنظیم کنید و حتی تعداد پست های ارسال شده را در طول هفته اصلاح کنید. به عنوان مثال ، شما ممکن است بخواهید دو پست را در روز دوشنبه ارسال کنید و فقط یکشنبه یکشنبه باشد.

زمانبندی سفارشی

در اینجا چه چیز دیگری با نسخه Pro دریافت می کنید:

 • قالب بندی ارسال شده در لینک
 • ارسال در فیس بوک و توییتر با تصاویر
 • با انتخاب کدام نوع پست می خواهید به اشتراک بگذارید

من صادقانه هرگز نمی خواهم از این افزونه استفاده کنم مگر اینکه بتوانم همه موارد را به جز پست های وبلاگ خود حذف کنم ، بنابراین گزینه 75 دلاری Pro برای من یک ضروری است.

اگر واقعاً می خواهید برنامه های اجتماعی خود را به صورت خودکار انجام دهید ، این یکی از بهترین راه ها برای انجام آن است. بنابراین ، من می گویم هزینه یک بار 75 دلار ارزش آن را دارد. فقط مطمئن شوید که از افزونه در آینده استفاده می کنید. به یاد داشته باشید ، شما به سادگی خودکار سایت های اجتماعی خود نیستید؛ همچنین می توانید فرصتی بی نظیر برای دسترسی به بایگانی های خود و ایجاد مجدد پست های وبلاگ قدیمی خود داشته باشید.

پس از آماده شدن همه چیز ، می توانید روی آن کلیک کنید اشتراک گذاری را شروع کنید دکمه در پایین افزونه همچنین شامل a نمونه نمونه را مشاهده کنید دکمه ، بسیار عالی است برای دیدن آنچه که پست ها قبل از ارتکاب ظاهر می شوند.

اشتراک گذاری را شروع کنید

به استثنای پستی که هرگز نمی خواهید ارسال کنید

حتی بعد از حذف گروه های پست عمومی مانند صفحات و فاکتورها ، ممکن است موارد خاصی پیدا کنید که هرگز نباید ارسال شود. اگر شما به پست های محروم شده در سمت چپ داشبورد خود می توانید پست های جداگانه ای را انتخاب کنید که هرگز نباید از طریق سیستم ارسال شود.

پست های محروم شده


Revive Old Post یکی از بهترین افزونه ها برای اشتراک گذاری اجتماعی در خارج از کشور است ، و شما می توانید پاداش اضافه شده به CPR را به پست های قدیمی که فکر می کنید مرده اند ، بدست آورید. اگر بخواهید پست های قدیمی شما از طریق رسانه های اجتماعی در معرض دید شما قرار بگیرد ، 75 دلار تغییر نخواهد کرد ، اما در طولانی مدت معنی دارد که اگر بتوانید پست های قدیمی خود را در معرض دید قرار دهید ، از این پول استفاده می کنیم..

اگر سؤالی در مورد افزونه Revive Old Post دارید ، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map