ویژوال آهنگساز: راهنمایی برای کشیدن و رها کردن ساختمان صفحه

وردپرس فوق العاده است ، و قادر به سفارشی کردن وب سایت اجرا شده وردپرس شما فقط پیمایش روی کیک است. اما همه ما در حال رمزگذاری گوردها نیستیم. Heck ، برخی از دوستداران وردپرس چیزی درباره HTML یا CSS نمی دانند. اما این نباید شما را از امکان سفارشی کردن قالب وردپرس خود باز دارد. اینجاست که سازندگان صفحه وارد می شوند.


سازندگان صفحه کشیدن و رها کردن به طور گسترده به عنوان افزونه در دسترس هستند و در بسیاری از موضوعات محبوب ساخته شده اند. آنها این امکان را برای کاربران در همه سطوح ایجاد می کنند که می توانند تغییراتی در طرح کلی یک موضوع ایجاد کنند و این امر می تواند اضافه کردن شکوفا های اضافی (آیکون ها ، کافه های مهارت ، جداول قیمت گذاری و غیره) را بسیار آسان کند. به طور خاص می خواهیم شما را با افزونه جدید وردپرس ساختمان سازی مورد علاقه ما – ویژوال کامپوزر – آشنا کنیم.

دریافت آهنگساز ویژوال به صورت رایگان! افزونه ویژوال کامپوزر با خرید Theme Total WordPress ما بصورت رایگان درج شده است و شامل چندین پسوند عالی برای افزونه برای استفاده با موضوع است.

آهنگساز ویژوال چیست؟

ویژوال کامپوزر یک افزونه فوق العاده است که توسط WP Bakery ساخته شده است و یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن را به موضوع وردپرس شما اضافه می کند. ما آن را در قالب چند منظوره WordPress Total ما قرار داده ایم ، اما می توانید آن را تقریباً در هر فروشنده برتر جدید در Themeforest مشاهده کنید. این ابزار به شما امکان می دهد بدون نیاز به لمس یک خط کد ، بتوانید طرح بندی صفحه پیچیده ایجاد کنید.

چگونه آهنگساز ویژوال کار می کند ، و چه کاری می تواند انجام دهد

این افزونه است ، بنابراین کافی است از این ویژگی های فوق العاده استفاده کنید و آن را فعال کنید. پس از فعال سازی ، ویژوال کامپوزر به شما امکان کنترل صفحات خود را می دهد. فقط کافی است یک صفحه جدید اضافه کنید و دکمه های جدیدی را مشاهده خواهید کرد تا بتوانید بین حالت کلاسیک و حالت سازنده و همچنین یک دکمه جابجایی کنید تا شما را به سمت ویرایشگر جلویی مستقیم ببرد..

دکمه بصری-آهنگساز

از اینجا امکانات فقط با تصورات شما (یا مشتری شما) محدود می شوند. با استفاده از همه گزینه های ویژوال آهنگساز ، می توانید ردیف ، ستون ، دکمه ، متن ، تصاویر و موارد دیگر اضافه کنید. بعلاوه گزینه ای برای ذخیره طرح بندی شما به عنوان الگوی استفاده مجدد و دوباره وجود دارد.

ردیف ها

عناصر ساخت صفحه شامل سازنده هستند. می توانید از این عناصر به عنوان بلوک های ساختمانی تحت اللفظی برای صفحه خود استفاده کنید. اولین اضافه کردن یک ردیف. ردیف ها امکان افزودن ستون ها با یک کلیک را ممکن می سازند. کافی است بر روی برگه زرد رنگ در گوشه سمت چپ بالای ردیف خود حرکت دهید و یک طرح را انتخاب کنید. ردیف به طور خودکار طبق ستونی که انتخاب می کنید به ستونها می شکند.

کل اضافه کردن ردیف

عناصر صفحه

عناصر افزودنی کل

مرحله بعدی شروع به اضافه کردن ویژگی های صفحه شما است. فقط کلیک کنید اضافه کردن عنصر دکمه برای باز کردن یک فهرست بازشو. گزینه های زیادی برای اضافه کردن جعبه های متنی ، سرفصل ها ، به اشتراک گذاری اجتماعی ، تصاویر و گالری ها ، ضربات یا زبانه ها ، آکوردئون ها ، پست های اخیر وجود دارد (که علاوه بر پست های وبلاگ ، با انواع پست های سفارشی موضوع شما نیز کار می کند). ابزارک های نوار کناری.

همچنین ، بسته به موضوع وردپرس و افزونه های سازگار با Visual Composer شما عناصر صفحه کم و بیش را مشاهده خواهید کرد. مثال فوق از موضوع وردپرس Total Drag & Drop ما است ، بنابراین 30 عنصر سازنده صفحه اضافی وجود دارد که ما بطور انحصاری برای Total ساخته و طراحی کرده ایم. این شامل تقسیم کننده های سفارشی ، جعبه های آیکون ، نقاط عطف ، چرخ فلک و موارد دیگر است.

بر روی هر عنصر کلیک کنید تا گزینه های آن عنصر باز شود. در زیر مثالی از “گزینه ها” برای ماژول Icon Box در موضوع Total آورده شده است. همانطور که مشاهده می کنید هر ماژول می تواند بسیاری از تنظیمات و حتی زبانه های متعدد تنظیمات داشته باشد.

آیکون جعبه تنظیمات

سازنده همچنین از چهار افزونه عالی شخص ثالث پشتیبانی می کند: Layer Slider ، Revolution Slider ، فرم های جاذبه و فرم تماس با 7. اگر هر یک از این افزونه ها را نصب کرده اید ، یک عنصر صفحه به طور خودکار برای موضوع ظاهر می شود. وقتی می خواهید یک عنصر صفحه را برای یکی از این افزونه ها وارد کنید ، ویژوال کامپوزر یک کشویی از کشویی / فرم مربوطه را که ایجاد کرده اید ، نمایش می دهد یا یک جعبه ورود را برای شما نمایش می دهد تا شناسه کشویی خود را اضافه کنید. دیگر کپی کردن و کپی کردن کد کوتاه وجود ندارد!

کشیدن و رها کردن

visual-آهنگساز-ویرایشگر

در هر مرحله از فرآیند طراحی ، می توانید هر ردیف یا صفحه ای را برای مرتب سازی مجدد آنها بکشید و رها کنید. همچنین می توانید هر سطر یا عنصر را کپی کنید ، که باعث می شود محتوای تکراری سریع و آسان شود (عالی برای ستون های مشابه ، سؤالات متداول ، ضربات و غیره).

پس از ایجاد طرحی که دوست دارید می توانید آن را به عنوان الگو ذخیره کنید. این کار در هنگام ایجاد یک طرح صفحه سفارشی یا نوار کناری که می خواهید از آن استفاده مجدد کنید مفید است. فقط روی آن کلیک کنید قالب ها دکمه ، نام خود را به طرح خود بدهید و ضربه را ذخیره کنید. هنگامی که از الگوی خود استفاده می کنید به طور خودکار صفحه شما را با طرح و عناصری که ذخیره کرده اید جمع می کند.

گزینه های Row: Format، Clone & Delete Rows

سه ویژگی اضافه شده به گوشه سمت چپ هر سطر وجود دارد که می توانید برای کلون کردن یا کپی کردن یک ردیف کل و تمام محتویات آن ، اضافه کردن ماژول های جدید ، ویرایش ستون ها و غیره اضافه کنید. برای دسترسی به این تنظیمات:

تنظیمات کاملاً بصری-آهنگساز-ردیف

باز هم بسته به موضوعی که با ویژوال کامپوزر استفاده می کنید ، گزینه های قالب بندی موجود برای شما ممکن است متفاوت باشد. در حالی که برخی از توسعه دهندگان مضمون انتخاب ویژوال کامپوزر را به صورت عادی ترک می کنند ، بسیاری از این افزونه را متناسب با نیازها یا سبک موضوع خود انتخاب می کنند..

ویرایشگر Frontend

ویژوال کامپوزر قدرتمند اکنون شامل یک ویرایشگر جلوه ای است ، که کار ساخت صفحات و طرح های خود را از هر زمان دیگری آسان تر می کند. تنها نتیجه این است که همه تم ها هنوز از ویرایشگر جلویی پشتیبانی نمی کنند. اطمینان حاصل کنید که لیست ویژگی های یک موضوع را دو بار بررسی کنید یا مستقیماً با برنامه نویس تماس بگیرید تا ببینید ویرایشگر جلوی ویژوال کامپوزر با موضوع وردپرس شما سازگار است یا خیر. ما موضوع کل WordPress 100٪ با ویرایشگر جلویی سازگار است بنابراین اگر موضوع فعلی شما نیست ، ممکن است بخواهید “ارتقا” را برای موضوع ما در نظر بگیرید.

برنامه های افزودنی

آخرین ویژگی ای که می خواهم روی آن لمس کنم ، قابلیت گسترش قابلیت ویژوال کامپوزر است. اگر به عنوان یک برنامه نویس رمزگذار یا برنامه نویس پیشرفته هستید ، می توانید کد های کوتاه خود را در این افزونه ادغام کنید. در حقیقت ، ما در کد کوتاه Symple ما Premium اضافه کردیم تا عناصر ساختاری صفحه اضافی را به کل کاربران ارائه دهیم. این کار هنگام ساختن صفحات گزینه های بیشتری را به کاربران می دهد!

اگر رمزگذار نیستید ، CodeCanyon را پرداخت کنید و یک جستجوی سریع برای افزودنی ویژوال کامپوزر انجام دهید. پلاگین های ممتاز عالی زیادی وجود دارند که ویژگی های اضافی را به ویژوال کامپوزر و حتی برخی از موارد خوب رایگان مانند افزونه Sympt Shortcodes ما اضافه می کنند..

گزینه های تنظیمات آهنگساز ویژوال

من به عنوان سازنده صفحه به ویژوال کامپوزر مراجعه می کنم ، اما با ارسال ها و انواع پست های سفارشی نیز عالی عمل می کند. تنها کاری که باید انجام دهید فعال کردن گزینه است. هدایت به تنظیمات> آهنگساز ویژوال. باید صفحه ای شبیه به این مشاهده کنید:

تنظیمات آهنگساز ویژوال

این افزونه بطور خودکار انواع مختلف محتوا موجود در موضوع وردپرس شما را نمایش می دهد. فقط سازنده صفحه ویژوال کامپوزر را انتخاب کنید. مثال بالا از موضوع Total ما است ، به همین دلیل گزینه های اضافه شده برای نمونه کارها ، کارمندان و توصیفات (کلیه انواع ارسال های سفارشی) و همچنین تالار گفتگوها ، مباحث ، پاسخ و محصولات (مربوط به افزونه های bbPress و WooCommerce پشتیبانی شده توسط Total) وجود دارد..

همچنین می توانید هر افزونه کد کوتاه را به ویژوال کامپوزر که قبلاً در سایت وردپرس خود نصب کرده اید ، نقشه کنید. در زیر صفحه تنظیمات ، بر روی تب My Shortcodes در بالا کلیک کرده و روی دکمه Map Shortcode کلیک کنید. این باید کد کوتاه شخص سوم را به عناصر آهنگساز شما اضافه کند. آسان!

آن را در عمل مشاهده کنید

همانطور که گفتم ، ما عاشق ویژوال کامپوزر را آنقدر دوست داریم که آن را به عنوان تم برتر وردپرس با فروش برتر ما (که با خرید شما رایگان است) ساخته ایم. نگاهی به صفحات مختلف در هر یک از نمایه های زنده ما برای موضوع کامل. بیشتر صفحاتی که در نسخه های نمایشی ما مشاهده خواهید کرد با ویژوال کامپوزر ساخته شده اند! اضافه کردن پس زمینه ، عناوین ، متن ، تصاویر ، نمادها و غیره. این یک “تکه کیک” است.

نمایش کامل

راهنمای استفاده کامل آهنگساز ویژوال

اگر این پلاگین را از قبل تهیه کرده اید و به دنبال راهنمایی در مورد نحوه استفاده از آن هستید ، به راهنمای کامل استفاده از ویژوال کامپوزر ما بروید که گام به گام شما را طی می کند و نحوه استفاده از این افزونه را به شما نشان می دهد..

جایی که می توانید آن را بدست آورید

اگر می خواهید خودتان آن را دریافت کنید ، ویژوال کامپوزر در CodeCanyon در دسترس است. همچنین کاملاً با حق بیمه WordPress Theme Total ما (به همراه دو افزونه پریمیوم دیگر با ارزش 67 دلار – کاملاً یکپارچه شده است.).

دریافت کل آهنگساز ویژوال

به ما بگویید که درباره پلاگین زیر چه فکر می کنید. ما واقعاً تحت تأثیر ویژوال کامپوزر تحت تأثیر قرار گرفته ایم و دوست داریم که توجه شما را بشنویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map