OptinMonster Review & How to To Guide: افزونه وردپرس Popup & Lead Generation

به دست آوردن و حفظ خوانندگان بخش عظیمی از اجرای یک وب سایت موفق است. اما چگونه این کار را می کنید؟ مدتی برگشت ، ما 15 راه برای جذب بازدید کننده و تبدیل آنها به خوانندگان را پوشش دادیم. یکی از راه های بازگشت مجدد مردم به وب سایت شما ارسال خبرنامه های دوره ای است که به محتوای جدید و تبلیغات مرتبط می شوند. برای ثبت نام در مردم ، همیشه می توانید یک ویجت خبرنامه را در نوار کناری یا پاورقی خود قرار دهید ، اما این کمی خسته کننده است. درعوض می توانید یک فرم Optin Newsletter کاملاً سفارشی را که در صفحه ظاهر می شود اضافه کنید و توجه را طلب می کند.


OptinMonster یک افزونه اشتراک خبرنامه فوق العاده است که به شما امکان می دهد فرم های جذاب optin را به عنوان سبد های سبک ، میله های پاورقی چسبنده و اسلایدها ایجاد کنید. ما به اندازه کافی خوش شانس بودیم که این افزونه را به درایو تست اختصاص دادیم ، بنابراین ادامه مطلب را بخوانید تا در مورد نحوه کار این افزونه و چه گزینه هایی در دسترس باشید. یا می توانید با گرفتن نسخه ای از افزونه برای خودتان ، فقط به آن شیرجه بزنید (نگران نباشید ، 30 روز ضمانت وجود دارد ، بنابراین اگر مشترکان بیشتری را بدست نیاورید ، تمام پول خود را پس می گیرید – بدون سؤال )!

اکنون OptinMonster را دریافت کنید

مرور کلی فیلم

گشت و گذار از افزونه را انجام دهید. ما هر مرحله شما را طی خواهیم کرد. اگر ترجیح می دهید ، متن کامل و از طریق متن وجود دارد که بیشتر از فیلم را پوشش می دهد.

OptinMonster را نصب و فعال کنید

شروع کار آسان است زیرا دقیقاً مانند هر افزونه دیگر است. برای نصب و فعال سازی افزونه OptinMonster کافیست فایلهای فشرده را بارگیری کنید. روی مورد جدید منوی داشبورد OptinMonster کلیک کنید ، و سپس بر روی ایجاد New Optin کلیک کنید.

شروع کار OptinMonster

اکنون فقط مراحل ایجاد Optin خود را دنبال کنید.

یک Optin ایجاد کنید

اولین گزینه ای که به شما داده می شود ، نوع گزینه خود را انتخاب می کنید. جعبه نور گزینه پیش فرض است و یک جعبه نور در وسط صفحه بازدید کنندگان شما باز می کند ، و تنها گزینه موجود است مگر اینکه به یکی از برنامه های افزودنی ارتقا دهید (پاورقی و کشویی دو پسوند موجود در حال حاضر ، که می توانید اطلاعات بیشتری در مورد زیر بخوانید ، اما گزینه های بیشتر در آثار هستند).

راه اندازی OptinMonster

تنظیمات عمومی

تنظیمات عمومی خود را پیکربندی کنید ، با شروع به معرفی نام optin خود.

تنظیمات پیکربندی OptinMonster

از اینجا نیز می توانید تنظیم کنید تأخیر بار زمان. این ممکن است در هنگام استفاده از optin در پست ها مفید باشد تا بازدید کنندگان بتوانند قبل از بارگذاری اپتین ، مقاله را بخوانند. اگر در صفحات محصول هستید ، اگر بیش از 10 ثانیه به دنبال محصول هستید ، می توانید یک optin خاص را بارگیری کنید.

حتما تنظیم کنید مدت زمان کوکی به طوری که اعضایی که گزینه شما را مشاهده کرده اند و بسته کرده اند ، تا زمانی که کوکی های خود را پاک نکنند یا زمان رسیدن شما به تنظیم برسند ، دیگر آن را مشاهده نخواهند کرد (پیش فرض برای 7 روز تنظیم شده است). به این ترتیب بازدید کنندگان با دیدن همان انتخاب هر بار مراجعه به سایت شما اذیت نمی شوند.

همچنین می توانید در a اضافه کنید URL تغییر مسیر به طوری که وقتی کاربران انتخاب شما را تکمیل کردند ، به صفحه تشکر از شما ، تأیید موفقیت ، صفحه تکمیل یا حتی صفحه پیشنهاد دیگر منتقل می شوند. به عنوان مثال ، شما می توانید کاربران را به هنگام تکمیل optin به یک صفحه ویژه کوپن هدایت کنید.

گزینه برای دوتین باید قبلاً برای شما انتخاب شود. این باعث می شود تا کاربران تأیید کنند که در واقع می خواهند به عضویت در خبرنامه شما باشند.

همچنین گزینه ای برای بارگذاری اپتین روی آن وجود دارد صفحه دوم مشاهده شده توسط یک کاربر. به این ترتیب شما می توانید خوانندگان با کیفیت بالاتر را که بیشتر سایت شما را مشاهده می کنند هدف قرار دهید.

بعدی خود را انتخاب کنید ارائه دهنده ایمیل (AWeber ، کمپین مانیتور ، تماس مداوم ، GetResponse ، iContact ، InfusionSoft ، MadMimi یا MailChimp). بسته به ارائه دهنده خود ، باید مجوز یا کلید API را تهیه کنید ، یا افزونه را با ارائه دهنده خود ثبت کنید ، تا OptinMonster بتواند به لیست پستی شما دسترسی پیدا کند. نگران نباشید – برای هر گزینه ای که شما انتخاب می کنید ، این افزونه چگونگی پیوندی مفید را برای شما نشان می دهد که دقیقاً کجا می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنید.

گزینه Save Design & Optin را کلیک کنید. یک دقیقه به آن اختصاص دهید ، ممکن است چند ثانیه یا چند دقیقه طول بکشد تا optin خود را ذخیره کنید.

طرح

اکنون شما می توانید طرحی را برای انتخاب خود انتخاب کنید.

طراحی OptinMonster

چهار نوع پیش فرض برای نوع Lightbox وجود دارد. یکی را انتخاب کنید و کلیک کنید تا Design Customizer را باز کنید.

Customizer Design OptinMonster

گزینه های زیادی برای استفاده از فونت ها ، رنگ ها ، متن و تصاویر برای ایجاد یک انتخاب مطلوب وجود دارد. عناوین عنوان و برچسب ، محتوا ، و زمینه ها و دکمه ها را برای طراحی optin خود ویرایش کنید. پس از اتمام کار ، روی ذخیره و سپس بستن کلیک کنید.

تنظیمات خروجی

آخرین مرحله برای تنظیم optin شما ، Mange Your Output Settings است.

تنظیمات خروجی OptinMonster

ابتدا مطمئن شوید که گزینه فعال کردن optin خود را بررسی می کنید تا در سایت شما ظاهر شود.
با چک کردن بارگذاری آن در سطح جهانی ، گزینه Optin خود را در کل سایت خود فعال کنید ، یا از گزینه های دیگر موجود برای بارگیری آن فقط در پست های خاص با اضافه کردن شناسه پست استفاده کنید (برای دریافت شناسه پست ، به یک پست بروید گویی می خواهید آن را ویرایش کنید ، در URL پست شما “post = #” را مشاهده خواهید کرد ، این شماره شناسه پست شما است) ، در دسته بندی های خاص پست یا صفحات خاص. پس از پایان کار ، روی گزینه Save Optim Output Setting کلیک کنید.

در صورت نیاز به ایجاد تغییراتی در optin خود ، می توانید با کلیک روی مورد منوی داشبورد OptinMonster و کلیک بر روی نماد چرخ دنده تنظیمات در کنار Optin ، به آن دسترسی پیدا کنید. برای ویرایش تنظیمات کلی یا طراحی بر روی گزینه Modify کلیک کنید ، یا برای ویرایش تنظیمات Output یا مشاهده یک گزارش کلیک کنید.

OptinMonster Optin

خودشه! تبریک می گویم – اولین انتخاب خود را برای همه راه اندازی ها دارید. اکنون می توانیم به ویژگی گزارش دهی عالی همراه با افزونه OptinMonster و همچنین برخی از برنامه های افزودنی که در حال حاضر موجود است بپردازیم و نگاهی بیندازیم..

گزارش نویسی

افزودن در Optin باید به شما در افزایش لیست پستی خود در هر زمان کمک کند. اما اگر به هیچ وجه کنجکاو نیستید که چقدر خوب کار می کند ، می توانید از برگه گزارش ها استفاده کنید.

گزارش OptinMonster

از اینجا می توانید آمار مربوط به گزینه های خود را بر اساس هفته روز ، سه ماهه یا سال مشاهده کنید. همچنین می توانید گزارش های مربوط به همه گزینه های خود را با هم مشاهده کنید ، یا از کشویی Switch Report View برای انتخاب یک انتخاب خاص برای بررسی استفاده کنید. این یک روش بزرگ برای پیگیری تعداد افراد با موفقیت انتخاب optin شما است ، کدام یک از کمپین های بین المللی بهترین کار را انجام می دهند و کدام پست یا صفحه دارای بالاترین نرخ تبدیل هستند.

تست تقسیم A / B

اگر واقعاً می خواهید OptinMonster خود را بهینه کنید ، OptinMonster دارای تست Split A / B است که درست در افزونه ساخته شده است. در صفحه اصلی OptinMonster به سادگی بر روی آیکون چرخ دنده تنظیمات کلیک کرده و روی گزینه “Split Testing” کلیک کنید. این یک کلون از optin شما ایجاد می کند. روی نماد چرخ دنده تنظیمات برای کلون کلیک کنید و برای تغییر نوع ، تنظیمات عمومی و / یا طراحی خود ، اصلاح را انتخاب کنید. این افزونه به طور تصادفی اپتین ها را نمایش داده و نرخ تبدیل هر دو را ردیابی می کند ، بنابراین می توانید به سرعت مقایسه کنید که برای شما بهتر کار می کند. برای حذف یک optin

افزونه های OptinMonster

Footer & Slide-In

این الحاقات افزونه OptinMonster گزینه های Optin Type بیشتری به شما می دهد.

افزونه های OptinMonster Optin Type

گزینه footer نوار اعلان است که در صفحه شما به پایین صفحه خواننده می چسبد. گزینه slide in ضامن در گوشه سمت راست پایین صفحه است که بدون چشم پوشی از دیدگاه شما در مورد محتوای شما ، به سمت بالا و پایین به بینش کاربر می رسد. این هر دو گزینه عالی و ظریف تری برای نمایش optin شما هستند.

خروج از قصد

این برنامه افزودنی ، تحرکات مکان نما بازدید کننده را بررسی می کند تا مشخص کند که قرار است وب سایت شما را ترک کنند. به این ترتیب این افزونه می تواند اپتیکی را که ایجاد کرده اید به طور خاص نمایش دهد تا خوانندگان علاقمند به آن علاقه مند شوند و آنها را به عضویت یکی از کمپین های خود بکشاند..

OptitMonster Exit Intent

نتیجه

OptinMonster یک افزونه عالی با ویژگی های واقعاً مفید است. نه تنها می توانید کمپین های هدفمند ایجاد کنید ، بلکه می توانید ببینید که آیا آنها درست از داشبورد شما کار می کنند یا خیر. به علاوه افزونه یکپارچه در نصب وردپرس شما ادغام می شود و بسیار کاربر پسند است ، بنابراین نباید در طی چند دقیقه مشکلی در عملکرد و راه اندازی گزینه های خود داشته باشید. OptinMonster هنگام ایجاد لیست پستی شما یک دارایی بزرگ است و مطمئناً باید به آن توجه کنید!

اکنون OptinMonster را دریافت کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map