تکامل OptinMonster برای وردپرس: رفع ، به روزرسانی ها و تغییرات

OptinMonster یک افزونه وردپرس است که ایجاد فرم های پنجره ای را آسان می کند که می تواند نرخ تبدیل شما را افزایش دهد. از آنجا که تعدادی پلاگین انتخاب در آنجا وجود دارد ، ممکن است از شما سؤال شود که آیا واقعاً نیازی به افزودن دیگری به لیست وجود ندارد. اما OptinMonster در دنیایی که بازدید کنندگان سایت مرتباً به پنجره های بازشو پاسخ می دهند ، در حال کشش است.


OptinMonster تازه در اکتبر 2013 منتشر شد ، بنابراین هنوز هم نسبتاً جدید است. با این وجود ، نباید با وجود جوانی نسبی آن را دست کم گرفت. این قبلاً اصلاحات ، به روزرسانی ها و تعدادی از تغییرات در زندگی کوتاه خود را مشاهده کرده است که اکنون آن را بهتر از گذشته می کند وقتی که برای اولین بار دست خود را برای بررسی گرفتیم. اگر به روزرسانی ها در همین دوره ادامه پیدا کند ، می توانیم با اطمینان فرض کنیم که این افزونه برای عظمت انتخاب انتخاب شده است.

افزودنیهای جدید

برای کسانی که از قبل با این افزونه آشنا هستند ، دو قسمت انتخاب جدید اضافه شده است: نوار کناری و بعد از ارسال. علاوه بر این ، سازندگان در حال حاضر روی یک افزودنی Canvas کار می کنند ، که به کاربران امکان ایجاد آن را می دهد هر نوع پنجره Lightbox و نه فقط موارد مبتنی بر ایمیل.

در حالی که الگوهای هنوز هم به آسانی به عنوان سازندگان دوست ندارند که باشند ، کار برای تغییر این کار انجام می شود. برنامه های آینده شامل اضافه کردن پوسته های بیشتر به همراه توسعه یک نوع انتخابی موبایل است. توسعه دهندگان همچنین می توانند API اضافه شده را قلاب کنند و این امکان را فراهم می کند تا متناسب با محتوای قلب خود تنظیم کنند.

نصب افزونه وردپرس OptinMoster ساده است. مراحل زیر را به عنوان یک دوره کوتاه تازه سازی مرور کنید:

optinmonster-install

افسانه پاپ آپ

تمام این صحبت های مربوط به اشکال انتخاب شده ممکن است باعث شود که ابروهای خود را بالا ببرید. مرورگرها دارای مسدود کننده های بازشو هستند ، افراد مسدود کننده های پنجره را نصب می کنند ، و بطور کلی پنجره های بازشو چیزی است که مردم دوست دارند از آن جلوگیری کنند ، درست است?

اگرچه مردم تمایل دارند از پنجره ها متنفر باشند ، اما آمار مربوط به اثربخشی آنها دروغ نیست. در حقیقت ، این فرم های انتخاب ، ابزارهای تولید سرب بسیار مؤثر هستند زیرا یک ظاهر جالب توجه می تواند شخص را متقاعد کند که آدرس ایمیل خود را در قسمت ایمیل به ضربان قلب رها کند. در یک مطالعه موردی که توسط OptinMonster انجام شده ، افزونه تعداد مشترکین ایمیل را 600٪ افزایش داده است. در این مطالعه ، وب سایت از 70 تا 80 مشترک در روز به حداکثر 470 روز رسیده است.

بنابراین در حالی که مردم از پاپ ها متنفر هستند ، در عین حال آنها را دوست دارند. این رابطه عشق / نفرت است که منجر به موفقیت OptinMonster می شود. با جدیدترین تغییرات و پیشرفتهای آینده که در آثار موجود است ، این ابزار تولید سرب حتی مؤثرتر خواهد شد.

موارد بالا نمونه ای از پنجره بازشو است که در موضوع مطالعه موردی استفاده می شود. جعبه های بازشو می توانند حاوی همان تعداد و یا همان معدود گرافیکی باشند که دوست دارید ، رنگ های دلخواه و تغییرات اندازه.

OptinMonster-Review-WordPress-Popup-and-Lead-Generation-Plugin

ویژگی های منحصر به فرد OptinMonster

سه طرح قیمت گذاری جداگانه وجود دارد و کدام طرح قیمت گذاری انتخاب شده است ، ویژگی هایی را که شامل می شود ، تعیین کند. برخی از ویژگی ها عبارتند از:

 • ایجاد اشکال نامحدود که قابل استفاده در مناطق مختلف سایت است.
 • گزارش تجزیه و تحلیل داخلی ساخته شده است تا ببینید کدام فرم بهترین گزینه را دارد. این تست و آزمایش A / B می تواند به صورت دستی انجام شود.
 • اشکال خاصی را می توان در صفحات خاص با هدف قرار دادن سطح صفحه نشان داد
 • بسته به برنامه قیمت انواع مختلف و گزینه های مختلف طراحی وجود دارد
 • فناوری “intitition” که در بسته حق بیمه ادغام شده است ، مشخص می کند وقتی کاربر قصد دارد سایت شما را ترک کند تا پنجره بازشو را راه اندازی کند که می تواند آنها را متقاعد کند که بمانند یا برگردند. OptinMonster اظهار داشت كه 70٪ افرادی كه سايت را ترك می كنند هرگز برنگشته اند.

optinmonster-setup

هنگامی که به دنبال راه اندازی هستید ، بسیار ساده است. اینجاست که برخی از ویژگی های جدید به مرحله اجرا در می آیند. در واقع جای تعجب است که چگونگی تنظیم این افزونه آسان است ، زیرا ویژگی های اصلی در یک فایل پلاگین واحد گنجانده شده است. همچنین موارد اضافی اختیاری در آن پرونده وجود دارد. موارد اضافی مربوط به انواع مختلف انتخاب در دسترس و قابلیت خروج هدف است.

پس از نصب ، یک مورد از فهرست جدید در داشبورد وردپرس به منوی جانبی اضافه می شود. با این کار پلاگین به راحتی قابل دسترسی خواهد بود.

برای ایجاد فرم جدید optin ، شما به سادگی روی دکمه “ایجاد optin new” کلیک می کنید. از آنجا بر روی نوع optin کلیک کنید.

انواع اپتین

انتخاب “سبد” جایی است که شما قادر به ایجاد خلاقیت خواهید بود. این منطقه بهبود یافته است ، بنابراین می توانید Optin خود را تنظیم کنید که مخصوص نیازهای سایت شما باشد. لازم به ذکر است که همه این نوع ها در تمام نقاط قیمت موجود نیست. بسته اصلی فقط گزینه سبد را دارد. انواع مختلفی از Optin در توسعه وجود دارد ، مانند فرمهای محتوای و ابزارکهای نوار کناری.

نوار پاورقی دقیقاً همانطور که برای تلفن های موبایل به نظر می رسد ، به عنوان نوعی در پاورقی است که یک آدرس ایمیل را درخواست می کند. رنگ های پس زمینه ، یک عنوان و برچسب ، و قلم ها را می توان برای این انتخاب کرد. همین مورد را می توان برای اسلایدها نیز انتخاب کرد که به طور معمول در پایین سمت راست صفحه قرار دارد. اسلایدها را می توان توسط کاربر باز و بسته کرد. این یک اسلایس خودکار نیست زیرا نیاز به فعال سازی توسط کاربر دارد.

همچنین خواهید فهمید که تنظیمات کاملاً خوب برچسب زده شده اند و توضیحات مربوط به هر کدام وجود دارد. این کم و بیش مانند داشتن راهنمای راهنمایی در تنظیم است ، بنابراین لازم نیست صفحه خود را ترک کنید تا بتوانید نحوه انجام کاری را جستجو کنید.

ادغام یکپارچه با برنامه های بازاریابی ایمیل

همچنین تعدادی برنامه بازاریابی ایمیل وجود دارد که این افزونه یکپارچه با آنها ادغام می شود. آنها شامل MailChimp ، AWeber ، Infusionsoft و iContact هستند. تقریباً هشت برنامه وجود دارد که OptinMonster مستقیماً از کنار آن کار می کند.

اگر هم اکنون یکی از این سرویسهای خبرنامه پشتیبانی شده مورد استفاده قرار می گیرد ، همه کاری که باید انجام دهید اینست که ارائه دهنده خبرنامه نامه الکترونیکی خود را از فهرست کشویی انتخاب کرده و سپس اعتبار خود را تأیید کنید. تعداد ارائه دهندگان خبرنامه در روند نزولی همیشه در معرض تغییر است اما احتمالاً با گذشت زمان رشد خواهد کرد.

مضامین و شخصی سازی

چهار تم اصلی وجود دارد که برای فرم optin Lightbox استفاده می شود. Theme Balance ، The Cast Study Theme ، Bullseye Theme و تم Slate Clean وجود دارد.

optinmonster-themes

هنگام باز کردن Customizer Design می توانید عنوان و Tagline ، Bullet List ، Optin Image ، Optin Submit Text و Email Field Field را سفارشی کنید. در هر بخش رنگ ، قلم و تراز قابل تغییر است. همچنین ممکن است با جسورانه کردن آنها کلمات مختلف را برجسته کنید. این سفارشی ساز نسبتاً ساده است و از رابط وردپرس استفاده می کند ، که البته برای کاربران وردپرس آشنا است.

در حالی که OptinMonster می گوید کل مراحل تنظیم را می توان در یک دقیقه واحد به پایان رساند ، بهتر است که زمان بیشتری را برای آن صرف کنید تا این کمپین بسیار مؤثر باشد. پشتیبانی از گرافیک و متن مناسب تفاوت قابل توجهی ایجاد خواهد کرد ، بنابراین حتماً به آن فکر کنید.

نتیجه

OptinMonster جوان است ، اما سازندگان آن با اجرای تغییرات در ابتدای بازی به کاربران آن گوش فرا می دهند. اگرچه اکنون قوی است ، با گذشت زمان به یک افزونه Optin حتی قوی تر تبدیل می شود. با پیشرفت های بیشتر در افق مانند نوار کناری و پس از ادغام پس از آن ، به توسعه دهندگان انعطاف پذیری بیشتری برای ایجاد پنجره های سبد ، میله های بالا و پایین و اسلایدها داده می شود که منجر به تبدیل بیشتر می شود..

دریافت OptinMonster

آیا در حال حاضر از افزونه OptinMonster استفاده می کنید؟ ما دوست داریم آنچه را که درباره آن و آخرین به روزرسانی های آن فکر می کنید بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map