گالری NextGEN بررسی افزونه وردپرس

گالری NextGEN بررسی افزونه وردپرس

برای چنین افزونه پرطرفدار و پرطرفدار گالری وردپرس ، من در پی یافتن پوشش چند پست با مشکل مواجه شدم گالری NextGEN. منظورم این است که بیشتر مقالات قدیمی بودند و عصری را گرفتند که پلاگین هنوز در مراحل ابتدایی خود بود.


امروز ، همه چیز متفاوت است. گالری NextGEN به یک افزونه کاملاً گالری وردپرس شکوفا شده است. این گزینه های زیادی برای ایجاد و مدیریت گالری های خود مانند یک حرفه ای به شما ارائه می دهد. برای شیرین کردن معامله ، کلیه موارد تنظیم و استفاده فوق العاده آسان است.

برای کاربر قدرت ، گالری NextGEN افزونه های ممتازی را برای شارژ بیشتر در گالری های شما ارائه می دهد. برخی از افزودنیها شامل تجارت الکترونیک ، تصحیح مشتری و تحقق سفارش چاپ خودکار است. به غیر از این ، تعداد خوبی از افزودنیهای شخص ثالث دریافت می کنید که گالری NextGEN را به روشهای جدید گسترش می دهند.

چرا به گالری NextGEN نیاز دارید?

دیدن عنوان WordPress دارای قابلیت گالری داخلی است, چرا به افزونه ای مانند Gallery NextGEN نیاز دارید?

خوب ، گالری پیش فرض وردپرس برای کارهای جزئی گالری مناسب است. خیلی خوب است که یک گالری اساسی به پست یا صفحه خود اضافه کنید ، اما این چنین است.

وقتی با تصاویر زیادی کار می کنید یا به کنترل بیشتری نیاز دارید ، بگویید که عکاس ، طراح گرافیک ، هنرمند تجسمی یا هر حرفه ای دیگری هستید که با بسیاری از عکس ها کار می کنید ، به سرعت خواهید فهمید که گالری پیش فرض وردپرس این کار را نمی کند. ببرش.

به عبارت دیگر ، گالری NextGEN بسیاری از ویژگیهای پیشرفته را که در گالری پیش فرض WordPress یا بسیاری از افزونه های گالری دیگر پیدا نمی کنید به شما ارائه می دهد. به عنوان مثال ، یکپارچه سازی آزمایشگاه چاپ به شما امکان می دهد تا تصاویر فیزیکی خود را بفروشید بطور خودکار, که اولین بار برای پلاگین های گالری وردپرس است.

گالری NextGEN افزونه کامل گالری وردپرس برای کاربران سبک و سنگین است. این که آیا شما می خواهید عکس های خانوادگی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید ، نمونه کارهای گرافیکی خود را به نمایش بگذارید ، یا عکس های خود را بفروشید ، از جمله موارد دیگر ، NextGEN پشت شما را دارد.

در پست بررسی امروز ، افزونه NextGEN Gallery را برای درایو تست می گیریم. ما ویژگی ها و موارد خوبی را که این افزونه را به یکی از بهترین و محبوب ترین افزونه های گالری در تمام دوران تبدیل می کند ، پوشش می دهیم.

بدون آزار و اذیت بیشتر ، اجازه دهید شروع کنیم زیرا چیزهای زیادی برای پوشاندن وجود دارد.

گالری NextGEN چیست؟?

nextgen-gallery

از مقدمه ، کاملاً واضح است که NextGEN Gallery یک افزونه گالری وردپرس است. مطابق با Imagely ، “NextGEN Gallery استاندارد صنعت بوده است افزونه گالری وردپرس از سال 2007 و تاکنون بیش از 1.5 میلیون بارگیری جدید در سال دریافت می کند. “

از جانب داده های رسمی وردپرس, گالری NextGEN از زمان انتشار تاکنون بیش از 28 میلیون بار بارگیری داشته است. در زمان نوشتن ، گالری NextGEN دارای بیش از 800K نصب فعال است و آن را به محبوب ترین افزونه گالری وردپرس تبدیل می کند. بد نیست. اصلاً بد نیست.

کاربران عاشق این افزونه هستند بررسی های عجیب در WordPress.org هر چیزی هستند که باید طی کنند از 3،370 بررسی ، 2506 نفر رتبه 5 ستاره را به افزونه دادند. این حدود 75٪ از پایه کاربر است ، این بدان معنی است که شما در دست خوبی هستید.

این چیزی است که مشتری مشتاق گفت:

من کاملاً عاشق این افزونه هستم. اصلاً مشکلی با نصب ندارید. با تم و سازنده صفحه خوب کار می کند. سوالات من برای پشتیبانی در طی یک روز کاری طبق قول پاسخ داده شد. من از نسخه رایگان لذت بردم ، بنابراین من به لطف کد تخفیف آنها به خرید نسخه حرفه ای (NextGen Plus) در تعطیلات کریسمس پایان دادم. هیچ شکایتی مشتری برای زندگی. – 8flixs

این افزونه در زمان نوشتن از رتبه عالی 4.3 / 5.0 برخوردار است ، بنابراین ، ما در تجارت هستیم ، دوستان!

علاوه بر این ، Imagely یک شرکت معتبر وردپرس است که مضامین چشمگیر ، افزونه ها ، وب سایت های کلید در دست و میزبانی را برای عکاسان ارائه می دهد.

تیم بسیار جذاب یک راه حل ایده آل برای ایجاد یک وب ارائه می دهد ، خواه یک عکاس ، گرافیست و یا هر نوع خلاق دیگری که با تصاویر کار می کند.

نسخه رایگان وجود دارد!

گالری NextGEN برای بارگیری و استفاده در WordPress.org رایگان است. با این حال ، شما باید از حق بیمه مجوز NextGEN Gallery Plus ، Pro یا Lifetime خریداری کنید تا از افزودنی های برتر و پشتیبانی حرفه ای استفاده کنید.

برای بررسی ، ما از NextGEN Gallery Pro استفاده می کنیم زیرا یک نمای کلی از ویژگی ها را به شما ارائه می دهد. این افزونه از لحاظ ویژگی های مورد نیاز برای استقرار گالری های زیبا مانند یک حرفه ای کاملاً مشتی است.

توجه داشته باشید: ابتدا باید نصب کنید نسخه رایگان گالری NextGEN برای استفاده از افزودنیهای برتر.

اکنون که می دانیم با چه مواردی کار می کنیم ، بگذارید برخی از ویژگیهایی را که گالری NextGEN را به عنوان یک مدعی ارزشمند در گروه افزونه های گالری وردپرس قرار می دهد ، پوشش دهیم.

ویژگی های گالری NextGEN

ویژگی های nextgen

من توسعه دهندگان را دوست دارم که همه را تحت تأثیر کاربران قرار می دهند. به همین ترتیب ، من همیشه به سمت تمیز کردن کد ، طراحی سبک و رابط های بصری کاربر علاقه مندم. از طرف دیگر نفس ویژگی برای شما بسیار دلپذیر است و NO-NO بزرگی است.

گالری NextGEN نقطه ای شیرین است که بهترین های هر دو جهان را به شما ارائه می دهد. از یک طرف ، لیستی باورنکردنی از ویژگی های “مدیریت ، نمایش ، اثبات و فروش عکس ها را به عنوان یک حرفه ای” دریافت می کنید. از طرف دیگر ، شما یک رابط کاربر پسند دارید که تلاش و زمان زیادی را در شما صرفه جویی می کند.

گفته می شود ، گالری NextGEN برای ویژگی های زیر مشهور است.

چندین سبک آلبوم و گالری

گالری ها و آلبوم های بعدی

اولین چیزها اول ، یک آلبوم مجموعه ای از گالری های شماست و یک گالری مجموعه ای از تصاویر شماست.

اکنون نسخه رایگان گالری NextGEN با سه سبک گالری (تصویر کوچک ، نمایش اسلاید و گالری ImageBrowser) و دو سبک آلبوم (جمع و جور و گسترده) ارائه می شود. نسخه حرفه ای به شما هفت سبک گالری اضافی و دو سبک آلبوم ارائه می دهد. در کل ، شما 12+ سبک آلبوم و گالری دریافت می کنید.

از لحاظ نمایش عکس های خود ، NextGEN Gallery به شما به اندازه کافی سبک های آلبوم و گالری را ارائه می دهد تا کاربران خود را Wow کنید. ایجاد گالری ها آسان است ، زیرا به زودی یاد خواهید گرفت.

هر سبک آلبوم و گالری دارای لیست بی پایان گزینه های قابل تنظیم است که به شما امکان می دهد تا به سلیقه خود گالری ها را سبک کنید.

میلیون ها گزینه و تنظیمات

تنظیمات و گزینه های گالری nextgen

مدیریت گالری ها در وب سایت WordPress نیاز به قدرت جدی دارد و خوشبختانه گالری NextGEN ناامید نمی شود. افراد در Imagely می دانند که چه کاری انجام می دهند و گالری NextGEN را به حاشیه بسته اند.

اگر می خواهید سبک های جهانی را تنظیم کنید که از sitewide استفاده می کند ، گزینه ای برای آن وجود دارد. آیا به دنبال شخصی سازی هر گالری هستید؟ دوست من گزینه های زیادی دارید.

می توانید تصاویر را تغییر اندازه دهید ، توضیحات را اضافه کنید ، علامت های سفید ایجاد کنید ، کل گالری ها را به یک صفحه خاص پیوند دهید ، تصاویر پیش نمایش را تنظیم کنید و تصاویر را به صورت عمده بارگذاری کنید. هک ، شما حتی می توانید کل پوشه ها و فایل های ZIP را بارگذاری کنید.

بعلاوه ، می توانید تصاویر را بچرخانید ، تصویری را از گالری خارج کنید ، نمایش داده های فوق داده تصویر ، ویرایش ریز عکسها ، تنظیم خودکار پخش ، تعریف سبک های انتقال و اضافه کردن برچسب ها از جمله موارد دیگر.

آیا می خواهید نمادهای به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی را بر روی تصاویر خود اضافه کنید؟ شاید دوست دارید افزونه گالری خود را با Adobe Lightroom ادغام کنید؟ اگر چنین است ، گالری NextGEN پشت شما را دارد.

تنها راه برای پوشاندن تمام گزینه هایی که گالری NextGEN ارائه می دهد این است که شما بتوانید پلاگین دست اول را وارد کنید و تجربه کنید. گزینه های بسیار زیادی وجود دارد که می توانید در یک بررسی واحد قرار دهید.

طراحی مجدد رابط کاربری

رابط کاربری گالری nextgen

بسیاری از افزونه های گالری وردپرس داشبورد مدیر وردپرس شما را به هم می ریزند ، با رابط های کاربر سفت و سخت (UI) که استفاده از آن سخت است. خوب ، گالری NextGEN هیچ کدام از اینها را نخواهد داشت. این افزونه دارای یک رابط کاربری زیبا و بصری است که یک نسیم برای کار با آن است.

پس از نصب و فعال سازی افزونه ، می توانید جادوگر گالری آسان به نقطه (تصویر بالا را ببینید) که به شما در ضربه زدن به زمین کمک می کند راه اندازی کنید. همه چیز را از نحوه ایجاد یک گالری NextGEN و درج آن در صفحه یا پست خود به شما نشان می دهد.

ایجاد گالری در گالری NextGEN به لطف UI طراحی مجدد بسیار آسان است. شما در مقایسه با سایر افزونه های گالری که باعث کندی کار شما درهم و برهم می شوند کارهای بیشتری انجام می دهید.

اثبات مشتری

تصحیح مشتری گالری nextgen

در بعضی مواقع ، مشتری می خواهد تصاویر را اثبات کند یا بازخورد را به اشتراک بگذارد. در گذشته ، عکاسان با مشتریانی که مایل به اثبات کار بودند قبل از اتمام پروژه ، ایمیل های پشتیبان و پشتیبان قرار دادند. این معمولاً شامل بازدید از دفتر شما (یا مال آنها) است که در پایان به خوردن وقت و هزینه زیادی می پردازید.

با این حال ، گالری NextGEN بازی را به کلی تغییر داده است. این افزونه مجهز به سیستم ستاره ای است که به مشتریان امکان می دهد با کلیک کردن بر روی یک نماد ستاره ، عکس های فردی را اثبات کنند. علاوه بر این ، گالری NextGEN با یک جعبه تفسیر ارائه شده است که به مشتریان امکان می دهد تا بازخورد خود را در مورد تصاویر خاص رها کنند.

هر دو ویژگی می توانند جریان کاری شما را به میزان قابل توجهی تغییر دهند و در وقت و هزینه مشتری و مشتری صرفه جویی کنند. اکنون لازم نیست که در شهر فرار کنید. مشتری ها می توانند تصاویر را کاملاً راحت از خانه خود تفسیر و اثبات کنند.

گزینه های تجارت الکترونیکی

گالری های بعدی تجارت الکترونیک گالری

صبر کنید ، آیا شما – برای یک دقیقه – فکر می کنید همه آن را دیده اید؟ اگر چنین است ، شما اشتباه می کنید. فکر می کنی ما با اینجا همکاری می کنیم؟ قطعه اجرا شده از آسیاب کد به عنوان یک افزونه گالری برتر؟ بیا ، پسر ، ما در مورد گالری NextGEN صحبت می کنیم ، و هرگز ناامید نمی شود.

اگر عکس و یا عکس می فروشید ، گالری NextGEN مجموعه ای عالی از امکانات را برای شما فراهم می کند تا دلارهای بزرگ را به خانه ببرید. تو می توانی فروش آنلاین عکس و کارهای فیزیکی بدون زحمت شما به راحتی می توانید لیست قیمت های سفارشی ایجاد کرده و برای اندازه گیری مناسب چند کوپن پرتاب کنید. و مدیریت همه چیز از مدیر وردپرس شما؟ خوب ، فروش عکس با گالری NextGEN بی دردسر است.

این افزونه در زمان نوشتن از دروازه های پرداخت PayPal و Stripe پشتیبانی می کند ، که کافی است. ادغام هر دو دروازه به آسانی A ، B ، C است. برای اهداف آزمایش ، توصیه می کنیم این گزینه را فعال کنید دروازه آزمایش برای اطمینان از اینکه هزینه سفارشات آزمون را دریافت نکرده اید.

ادغام آزمایشگاه چاپ

به لطف ادغام آزمایشگاه چاپ ، اکنون می توانید سفارشات چاپ را به صورت خودکار انجام دهید. می توانید انتخاب کنید که سفارشات را بصورت دستی یا خودکار از طریق کاخ سفید سفارشی رنگ (WHCC) ، یکی از محبوب ترین آزمایشگاه های چاپ در ایالات متحده انجام دهید. توسعه دهندگان در تلاش هستند تا در آینده با آزمایشگاه های چاپ بین المللی همکاری کنند.

به غیر از این ، گالری NextGEN محاسبه مالیات خودکار را از طریق Taxjar ، کمیسیون صفر در فروش (برخلاف سایر خدمات فروش عکس ، مانند Smugmug یا Photoshelter) به شما ارائه می دهد و موارد دیگر.

حالا که ما یک ایده از آنچه انتظار داریم ، بگذارید یک سرگرمی ساده را در گالری NextGEN درست برای تفریح ​​ایجاد کنیم.

نحوه ایجاد یک گالری NextGEN

در مرحله اول ، نصب رایگان و فعال کنید افزونه NextGEN Gallery WordPress Gallery. سپس ، نسخه خود را از افزونه NextGEN Pro از وب سایت رسمی خریداری کنید. پس از آن ، نسخه حرفه ای را نصب و فعال کنید.

ایجاد یک گالری NextGEN

اکنون ، برای قسمت بعدی آماده هستید ، و یک گالری را ایجاد می کنید. دو راه وجود دارد. می توانید یک گالری ایجاد کرده و سپس آن را در صفحه یا پست خود وارد کنید. از طرف دیگر ، می توانید تصاویر را بارگذاری کرده و هنگام ویرایش صفحه یا ارسال ، گالری اضافه کنید.

روش اول را برای اهداف تصویرگری خواهم دید. روش دوم کاملاً توصیفی است ، به خصوص وقتی که از گالری NextGEN آویزان شوید. به علاوه ، من دوست دارم که روش دوم را به تنهایی امتحان کنید.

هدایت به گالری> افزودن گالری / تصاویر, مطابق شکل زیر.

افزودن گالری جدید در گالری NextGEN

در صفحه بعدی ، دو گزینه برای بارگذاری تصاویر وجود دارد. می توانید فایلها را از رایانه خود بارگذاری کنید ، از کتابخانه رسانه وارد کنید یا پوشه ای را از سرور خود وارد کنید. من تصاویر را از لپ تاپ خود بارگذاری می کنم ، بنابراین گزینه اول را انتخاب می کنم؛ بارگذاری تصاویر.

بعد ، انتخاب کنید یک گالری جدید ایجاد کنید, اضافه کردن عنوان گالری (مال من است “گالری آزمون جدید “), کلیک پرونده ها را اضافه کنید برای انتخاب تصاویر خود ، و در آخر ، آپلود را شروع کنید دکمه ، مطابق شکل زیر.

بارگذاری تصاویر در گالری NextGEN

اگر همه چیز خوب پیش می رود ، باید این پسر کوچک را در پایین صفحه مشاهده کنید:

آپلود کامل شد

می توانید روی کلیک کنید مدیریت گالری> گالری تست جدید در صورت نیاز به ویرایش گالری خود پیوند دهید ، اما ما آن را رد می کنیم و به شما نشان می دهیم که چگونه “گالری تست جدید “ وارد یک صفحه یا پست شوید.

قرار دادن گالری NextGEN در یک صفحه / ارسال

اکنون که یک گالری در حال رفتن است ، بگذارید آن را در یک صفحه وارد کنیم. اگر می خواهید گالری را در پست قرار دهید ، روند مشابه است. هدایت به صفحات> افزودن جدید, مطابق شکل زیر توجه داشته باشید که می توانید یک صفحه / پست موجود را نیز ویرایش کنید.

اضافه کردن یک صفحه جدید وردپرس

بعد ، عنوان صفحه خود را اضافه کنید و به آن ضربه بزنید وارد کلید برای شروع یک خط جدید (یا بلوک آن است؟). نماد به علاوه (+) را کلیک کنید ، به بروید بلوک های مشترک, و کلیک کنید گالری NextGEN, همانطور که در تصویر زیر برجسته می کنیم.

گالری nextgen بلوک گوتنبرگ

پس از آن ، روی کلیک کنید گالری NextGEN را اضافه کنید دکمه ، همانطور که در زیر به جزئیات آن می پردازیم.

گالری nextgen اضافه کنید

بسیار آسان است. احتمالاً قبلاً یک گالری را به صفحه / پست خود وارد کرده اید. اما بگذارید در اینجا از خودمان جلوتر نرویم. با کلیک بر روی دکمه شما را به صفحه زیر می آورد. در اینجا ، را انتخاب کنید گالری (1)گالری (2) (در مورد ما ، این “گالری آزمون جدید “), و سبک نمایش (من انتخاب کردم کاشی نرم افزار (3)) ، مطابق شکل زیر.

پس از آن ، به سمت پایین صفحه بروید و به آن ضربه بزنید گالری درج کنید دکمه:

بعد, پیش نمایش ، پیش نمایش ، بروزرسانی را ذخیره کنید, یا انتشار بسته به مکانی که در گردش کار خود دارید ، صفحه یا ارسال جدید خود را نشان می دهد. رفتم با انتشار از آنجا که من ایجاد یک صفحه جدید ��

و در اینجا ، خانمها و آقایان ، اینگونه است که گالری تازه ایجاد شده من در سایت آزمون من که با موضوع Total WordPress در حال اجراست ، به نظر می رسد:

NextGEN با Total

برای حدوداً پنج دقیقه کار نرم بد نیست.

آیا گالری های NextGEN پاسخگو هستند?

شرط می بندید که آنها هستند! من پیوند را به تلفن خود ارسال کردم ، و این همان چیزی است که من بدست آورده ام:

NextGEN پاسخگو

همه چیز خوبه؛ گالری های NextGEN بسیار آسان برای ایجاد و پاسخگو بودن نیز آسان هستند: به نظر می رسد ما همه چیزهایی را که در اینجا لازم داریم بدست آورده ایم ، بنابراین اجازه دهید به بخش بعدی برویم. ویژگی ها و گزینه های موجود در مورد این مورد برای به دست آوردن بسیاری از بررسی های عجیب و غریب از کاربران مانند شما کافی است. در اینجا چند توصیف وجود دارد.

توصیفات

توصیفات گالری nextgen

کاربران در حال ستایش از گالری NextGEN در سمت چپ ، راست و مرکز هستند. منظور من این است که چه چیزی وجود ندارد که به این افزونه علاقه نداشته باشید. در اینجا توصیفات واقعی از کاربران راضی:

در طی 15 سال گذشته ، من چندین پلاگین گالری را امتحان کردم و NEXTGEN GALLERY بسیار دوستانه ، متنوع و مؤثر است. متشکرم! – علامت گذاری عکس جردن

سپس وجود دارد …

ما سالهاست که از گالری NextGEN در یک سایت یا سایت دیگر استفاده می کنیم. این مجموعه نه تنها از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است ، بلکه از آن همواره به روز است ، و همچنین به خوبی حفظ می شود ، و ما با هر گونه درخواست پشتیبانی در طول سال ها موفقیت بزرگی داشته ایم. من آن را به شدت توصیه می کنم! – دیوید جی

و …

افزونه NextGEN Gallery دقیقاً همان چیزی است که من در جستجوی یک افزونه گالری برای هنر خود بودم. من دوست دارم که می توانم یک گالری مرتب سازی شده مرتب سازی داشته باشم و تنظیماتی برای تهیه نسخه پشتیبان از تصاویر اصلی و غیرفعال کردن منوی کلیک راست برای جلوگیری از بارگیری افراد از هنر من داشته باشد. – گابی کلایتون

…درمیان دیگران.

برای یک افزونه گالری که دارای یک رتبه عالی است ، اگر هر بررسی را به پست اضافه کنیم ، تمام روز در اینجا خواهیم بود. می توانید نظرات بیشتری را در وب سایت رسمی NextGEN Gallery یا WordPress.org مشاهده کنید. بی نتیجه ، بگذارید گزینه های پشتیبانی موجود را بررسی کنیم.

پشتیبانی گالری NextGEN

اگر در حین استفاده از گالری NextGEN گیر کرده اید ، همیشه می توانید از پشتیبانی نمونه آن ها حساب کنید. آنها گزینه ها و مواد پشتیبانی زیادی ارائه می دهند. برای مبتدیان ، همیشه می توانید بلیط پشتیبانی را به شرط داشتن یک حساب کاربری Imagely ارسال کنید. از این گذشته ، همیشه می توانید این موارد را بررسی کنید مستندات در صورت نیاز به پیکربندی افزونه NextGEN Gallery خود ، به کمک نیاز دارید.

علاوه بر این ، احساس رایگان کنید تا این موارد را بررسی کنید وبلاگ زیبا و پادکست عکاسی وردپرس. یک تن برای یادگیری منابع وجود دارد. علاوه بر این ، همیشه می توانید مستقیماً با Imagely تماس بگیرید.

قیمت گالری NextGEN

قیمت گالری nextgen

ایمیلی بسته های قیمت گذاری عالی را به شما ارائه می دهد. همانطور که قبلاً تأسیس کرده ایم ، آنها یک نسخه رایگان را برای شما فراهم می کنند تا بتوانند در را ببندند. اگر می خواهید افزونه های حق بیمه ای داشته باشید ، می توانید آن را خریداری کنید به علاوه (79 دلار), طرفدار (139 دلار), یا بسته مادام العمر (299 دلار). بسته ای را که برای شما کار می کند انتخاب کنید.

دریافت گالری NextGEN

کلمات نهایی

گالری NextGEN یک افزونه فوق العاده گالری وردپرس است. این یک میلیون و یک ویژگی وجود دارد که ایجاد گالری های زیبا را بسیار آسان می کند. در عین حال ، این افزونه بسیار آسان است که می توانید به هیچ وجه از زمین استفاده کنید. نسخه رایگان وجود دارد که به شما امکان آزمایش آب ها را می دهد ، اما اگر قدرت بیشتری را می خواهید ، افزودنیهای پریمیوم زیادی در راس خود دارید و با آنها تماس می گیرید.

آیا سؤال یا پیشنهادی دارید؟ افزونه گالری مورد علاقه شما کدام است؟ لطفا در قسمت نظرات ما را مطلع کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map