Mouseflow Heatmap Analytics برای بررسی وردپرس

Mouseflow Heatmap Analytics برای بررسی وردپرس

تجزیه و تحلیل نقشه های حرارتی یک رویکرد علمی برای بهینه سازی نرخ تبدیل برای فروشگاه یا وب سایت آنلاین شما است. این یک روش پشتیبانی شده از داده ها برای سنجش اثربخشی صفحات فرود ، فرم های تماس و خرید قیف است. Mouseflow یک ابزار تجزیه و تحلیل گرما نقشه ، پخش مجدد جلسه و ابزار ضبط است. در این مقاله ، ما می خواهیم Mouseflow را با ادغام آن با ابزار مورد علاقه CMS – WordPress مورد بررسی قرار دهیم.


نقشه هیت چیست؟?

برای کسانی از شما که به موضوع تجزیه و تحلیل نقشه گرایش پیدا کرده اید ، اینجا یک مجموعه ساده آورده شده است.

Heatmaps نمایشی بصری از فعال ترین مناطق وب سایت شما است. منطقه ای که بیشترین کلیک را دارد (برای مثال ، منطقه) از اینجا شروع کنید مورد فهرست یک وبلاگ) ، در نقشه گرما قرمز به نظر می رسد.

نقشه های Heatm در موتورهای جستجو

نقشه های حرارتی موتور جستجو

تکامل نقشه های حرارتی در 10 سال, منبع: دو اکتبر

بیایید به عنوان نمونه نقشه گرما در موتور جستجو مثال بزنیم.

در گوگل (یا هر موتور جستجوگر برای آن موضوع) ، سه نتیجه جستجو بیشترین پیوندها را دارند. در نتیجه ، این منطقه در نقشه گرما به رنگ قرمز نشان داده می شود ، زیرا این منطقه “فعالترین” یا “گرم” ترین در نقشه گرما است. پیوندهای زیر (به عنوان مثال لینک های پنجم ، ششم و غیره) تعداد کلیک های کمتری دارند و رنگهای “خنک تر” (نارنجی تا زرد تا سبز به آبی) در نقشه گرما دارند..

تصویر بالا نمایانگر چگونگی تکامل نقشه های گرمایی طی یک دوره ده ساله است. در سال 2005 ، آنها قبلاً آن را “مثلث مقدس” می خواندند ، به این معنی که چندین حرف از دو پیوند اول توجه بیشتر جستجوگر را به خود جلب می کردند.

ده سال از این خط ، ما چشم خود را آموزش داده ایم تا چند کلمه اول از 5-6 لینک برتر را اسکن کنیم. این به ما نقشه گرمای مستطیل مانند می دهد که در سمت راست تصویر می بینیم.

ضبط جلسه و پخش مجدد چیست؟?

Heatmaps نگاهی خوب به فعال ترین یا با کلیک ترین مناطق وب سایت می دهد. خنک نمی شود در واقع ببینید چگونه یک بازدید کننده با وب سایت شما ارتباط برقرار می کند?

حرکت ماوس نشانگر قدرتمندی است جایی که توجه بازدید کننده در وب سایت قرار دارد.

ضبط جلسه راه حل مناسب است آ جلسه در اصل کل فعالیتی است که بازدید کننده در یک بازدید واحد انجام می دهد. این شامل زمان بارگیری وب سایت به زمان بسته شدن زبانه (یا پنجره) می باشد. جریان ماوس سوابق جلسات جداگانه بازدید کنندگان وب سایت شما را قادر می سازد در هر زمان از مرورگر خود آنها را بازی کنید.

پخش یک جلسه ضبط شده نامیده می شود جلسه جلسه. این در واقع ویدئویی از کل تعامل بازدید کننده با وب سایت است. این شامل اطلاعات تایپ شده (رمزهای عبور همیشه پنهان می شوند) ، تعامل فرم ، کلیکها و سایر فعالیت های دیگر.

مزایای ضبط و پخش مجدد جلسه

ضبط جلسه و پخش مجدد یک ابزار ضروری در آزمایش تعامل کاربر ، آزمایش A / B و آزمایش قابلیت استفاده است – همه با کاربران زنده.

بیایید مثالی از صفحه بارگیری کتاب الکترونیکی بیاوریم. این یک مورد مورد استفاده کلاسیک در تولید سرب است ، جایی که شما چیزی را (در این مورد کتاب) به کاربر می دهید ، در عوض آدرس ایمیل و مجوز ارسال ایمیل به آنها. ضبط جلسه نشان می دهد چگونه کاربران شما در حال تعامل با فرم هستند ، چه تعداد از مردم در واقع پر کردن فرم ، تعداد فیلدهایی که کاربر قبل از ترک کردن و غیره پر می کند در آخر قرار دارند.

تعداد موارد مورد استفاده دیگر وجود دارد که در آن از ضبط جلسه ، پخش مجدد و نقشه های گرم برای بهینه سازی نرخ تبدیل استفاده می شود. در این بررسی ، ما پنج ویژگی برتر Mouseflow را ارائه خواهیم داد:

 1. نقشه های هیت
 2. ضبط جلسه
 3. پخش جلسه
 4. ضبط جلسه فرم
 5. جمع آوری بازخورد

ما هر یک از مباحث را به تفصیل در بخش های بعدی پوشش خواهیم داد.

داشبورد Mouseflow

داشبورد تجزیه و تحلیل گرماسنجها

نمای چشم یک پرنده از داشبورد Mouseflow

داشبورد Mouseflow چشم انداز پرنده از ضبط های جلسه اخیر شما و نقشه های گرم محبوب خود را به شما می دهد. نمودار تعداد جلسات ضبط شده را نشان می دهد و متناسب با ترافیک وب سایت شما می باشد.

نقشه های هیت

تجزیه و تحلیل نقشه های گرمای ماوس جریان از پنج بعد مجزا ، از جمله نقشه حرارتی کلیک ، نقشه حرارتی حرکت ، نقشه حرارتی پیمایش و نقشه گرمایی جغرافیایی پشتیبانی می کند. ما یک صفحه واحد حاوی یک فرم تماس را ارزیابی خواهیم کرد و آن را در هر یک از پنج نوع نقشه گرما آزمایش خواهیم کرد.

روی Heatmaps کلیک کنید

نقشه گرمای کلیک مناطقی را نشان می دهد که بیشترین تعداد کلیک را دریافت می کنند. هر صفحه نمایش نقشه گرمای منحصر به فرد خود را دارد. به عنوان مثال ، در صفحه حاوی فرم مخاطب ، ارسال دکمه بالاترین تعداد کلیک را ثبت می کند.

نقشه وردپرس را در جریان ماوس برای وردپرس کلیک کنید

تصویر تصویر Click Heatmap در WordPress ، با استفاده از Mouseflow ایجاد شده است

این یک تصویر صفحه نمایش گرمای کلیک یک وب سایت نسخه ی نمایشی است ، من برای این آموزش ساخته ام. از آنجا که من فقط سه بار فرم تماس را ارسال کرده ام ، آن را سه کلیک ثبت می کند. سه عدد بسیار کمی است که باید در یک نقشه گرما در نظر گرفته شود ، به همین دلیل در رنگ آبی برجسته است.

جنبش Heatmap

نقشه حرارتی حرکت در جریان ماوس برای وردپرس

تصویر تصویر از یک حرکت هات مپ در وردپرس ، ایجاد شده با استفاده از Mouseflow

نقشه حرارتی حرکت مناطق وب سایت را با بالاترین حرکت نشان می دهد. در تصویر ، تکه های آبی را مشاهده خواهید کرد ، که نشان دهنده فعالیت کم است.

توجه Heatmap

The Attack Heatmap یک معیار جالب است. این مناطقی را نشان می دهد که کاربران در آن هزینه می کنند حداکثر مقدار زمان.

بیایید این تصویر را برای توضیح بگیریم.

نقشه حرارتی توجه در گردش ماوس برای وردپرس

تصویر تصویر یک نقشه هیت توجه در وردپرس ، با استفاده از Mouseflow ایجاد شده است

منطقه سبز به طور متوسط ​​مدت زمان 10.2 ثانیه است ، در حالی که مناطق قرمز به طور متوسط ​​21 ثانیه زمان دارند. این نشان می دهد بازدید کنندگان سایت بخش قابل توجهی از وقت خود را در سایت در منطقه سرخ سپری می کنند. در مورد ما ، این فرم تماس است.

نحوه استفاده از نقشه های توجه برای بهبود نسخه فروش صفحه?

نقشه گرمای توجه می تواند ابزاری عالی برای اندازه گیری باشد جایی که بازدید کنندگان شما بیشتر وقت خود را می گذرانند. اگر در حال نوشتن صفحه فروش طولانی هستید ، می خواهید خوانندگان شما واقعاً صفحه را از بالا بخوانند (بیشتر وقت خود را در آنجا بگذرانند) ، به دنبال آن توصیفات ، و بر روی هم اکنون خریداری کنید دکمه.

از این رو ، قسمت بالای صفحه فروش شما باید در حالت ایده آل باشد قرمز, در نقشه گرم توجه.

اگر بازدید کنندگان شما هستند نه خواندن چند سطر اول از صفحه فروش شما ، این یک نشانه واضح است که نشان و نسخه شما به کار نیاز دارد.

نقشه Heatmel را حرکت دهید

نقشه پیمایشی پیمایش ، پیمایش شده ترین مناطق وب سایت شما را نشان می دهد. بازدید کنندگان وب سایت شما تمایل دارند که به سرعت از سر صفحه پایین بیایند و به جایی که محتوای آن است برسند.

نقشه حرارتی پیمایش مکمل نقشه گرمایی توجه است. وقتی توجه زیاد است ، پیمایش کم است. می دانید وقتی نقشه منطقه ای قرمز را در نقشه حرارتی پیمایش می بینید ، کسی از طریق نسخه شما کم رنگ شده است. مناطق زرد تا سبز در یک نقشه پیمایش پیمایش نشانگر بیت هایی در کپی شما هستند که بازدید کنندگان شما جالب یا مفید می دانند. از نقشه صحیح استفاده شده ، نقشه حرارتی پیمایش می تواند ابزاری عالی برای بهبود نسخه صفحه فرود شما باشد.

نقشه گرم را در جریان ماوس برای وردپرس پیمایش کنید

عکس تصویر صفحه پیمایش در WordPress ، با استفاده از Mouseflow ایجاد شده است

با این حال ، در آموزش ما ، من در سراسر مکان پیمایش کرده ام ، به همین دلیل همه با رنگ قرمز مشخص شده اند. متوجه شده اید که منطقه پاورقی به رنگ آبی است و نشانگر حداقل فعالیت پیمایش است.

چند جلسه باید ضبط کنم?

Mouseflow به شما امکان می دهد که تعداد جلسات ضبط شده ، خارج از ترافیک ، انتخاب کنید. به عنوان مثال ، اگر ورودی شما ⅓ باشد ، از هر سه جلسه بازدید کننده یک ثبت می شود. به عبارت دیگر ، 30٪ جلسه ترافیک شما ثبت می شود.

این از نظر برنامه ریزی استفاده شما مهم است. هر جلسه ضبط شده دارای اعتبار است. بسته به طرحی که خریداری می کنید ، باید درصد ترافیک ثبت شده را از کل ترافیک خود تنظیم کنید.

یک روش ساده برای برآورد این شماره ، جستجوی گزارش ترافیک Google Analytics است. به عنوان مثال ، اگر در هر ماه 1000 بازدید منحصر به فرد دریافت می کنید و می خواهید ضبط کنید ، می گویند 500 جلسه ، سپس ماوس پیوند را تنظیم کنید تا از هر دو بازدید کننده ، یعنی 50٪ از ترافیک ، یک مورد را ضبط کنید..

نقشه جغرافیایی

نقشه ژئو ژئو در جریان ماوس برای وردپرس

تصویر صفحه Geo Heatmap در وردپرس ، با استفاده از Mouseflow ایجاد شده است

نقشه گرمایی جغرافیایی کشورهایی را نشان می دهد که بیشتر بازدید کنندگان شما در آن قرار دارند. این داده در اکثر نرم افزارهای آنالیز مانند Google Analytics یا Kissmetrics موجود است. تصویر بالا از سایت نسخه ی نمایشی است ، به همین دلیل فقط هند برجسته می شود.

قیف ها

ebook بارگیری قیف در ماوس برای وردپرس

نمونه ای از یک قیف بارگیری eBook در وردپرس ، ایجاد شده توسط Mouseflow

قیف یک سری مراحل است که بازدید کننده برای تکمیل آن انجام می دهد عمل در وب سایت خود.

بیایید بگوییم که شما می خواهید بازدید کنندگان شما در ازای آدرس ایمیل خود ، نسخه ای از آخرین کتاب الکترونیکی خود را بارگیری کنند. این یک کمپین کلاسیک تولید سرب است ، به کمک دانلود کتاب الکترونیکی.

عمل شما می خواهید بازدید کنندگان خود را به اتمام برساند کتاب را بارگیری می کند. این اقدام یک یا چند مورد دارد پله ها گرفتار.

برای ساده نگه داشتن کارها ، اجازه دهید دو مرحله (یا صفحه) را در این عمل در نظر بگیریم.

 1. صفحه اول جایی است که بازدید کننده در مورد پیشنهادات می خواند و آدرس ایمیل را وارد می کند.
 2. صفحه دوم یک صفحه تأیید است ، جایی که بازدید کننده بارگیری / دکمه های PDF را مشاهده می کند.

بنابراین ، قیف بارگیری eBook شامل دو مرحله است ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

ebook بارگیری قیف در جریان ماوس برای وردپرس - راه اندازی

ایجاد قیف جدید برای بارگیری کتاب الکترونیکی در WordPress با استفاده از Mouseflow

Mouseflow نرخ افت در هر مرحله از قیف را اندازه گیری می کند. در مثال ما کتاب الکترونیکی را بارگیری نکرده ایم و پس از مشاهده صفحه اول (فرود) وب سایت را ترک کرده ایم.

ebook بارگیری قیف در جریان ماوس برای وردپرس - نرخ تبدیل

نرخ تبدیل قیف بارگیری کتاب در Mouseflow

این تصویر به ما می گوید که صفحه فرود 5 بازدید کننده دریافت کرده است که هیچکدام آن را به صفحه تأیید نرسانده اند.

نحوه بهینه سازی نرخ تبدیل با استفاده از قیف ها در Mouseflow?

قیفها به شما امکان می دهند نحوه بازدیدکنندگان در سایت شما را ردیابی کنند. آنها در کشف مناطق نشتی در قیف تبدیل شما بسیار مفید هستند. پس از شناسایی صفحه نشت ، مساله مشکل خود را می دانید. سپس می توانید نسخه صفحه را بهینه کنید (یا در بعضی موارد صفحه را با هم حذف کنید) تا ببینید که نرخ بازشو کاهش می یابد یا خیر..

تشکیل می دهد

نحوه ردیابی فرم در وردپرس با استفاده از ماوس

فرم های ردیابی در WordPress با استفاده از Mouseflow

Mouseflow شما را قادر می سازد که چگونه بازدید کنندگان با فرم های شما در WordPress ارتباط برقرار کنند. این امر به ویژه در تولید سرب و بازاریابی محتوا ، که در آن هزینه هر سرب به طور قابل توجهی بالاتر است ، در مقایسه با وب سایت / محصول B2C ، بسیار مفید است..

بگذارید ما را در نظر بگیریم فرم تست WPExplorer که من برای این آموزش ساخته ام.

تقسیم بندی در وردپرس جریان ماوس

تقسیم زمینه ها به صورت ردیابی در Mouseflow

این تصویر به ما می گوید که دو صفحه از صفحه فرم وجود داشته اند و حداکثر زمان در قسمت آدرس ایمیل سپری شده است. همچنین توجه داشته باشید که نرخ تبدیل 0٪ از زمان گذشته است ، من پس از پر کردن آن ، در واقع فرم را ارسال نکردم.

نحوه بهبود نرخ تکمیل فرم با استفاده از Mouseflow?

با استفاده از Mouseflow ، می توانید فیلدهای فشرده داده را در فرم خود بیابید و زمان لازم برای پر کردن فرم معمولی را اندازه بگیرید. اگر تعداد قسمتهای موجود در فرم شما بیش از حد زیاد است یا بدتر از آن ، بی ربط است ، ممکن است بازدید کنندگان خود را در حال مشاهده در آن قسمتهای خاص ، در داخل فرم ، مشاهده کنند. با استفاده از Mouseflow ، می توانید آن قسمت ها را شناسایی کرده و بهینه سازی آنها را انجام دهید تا در نهایت نرخ تکمیل فرم خود افزایش یابد.

نحوه ردیابی فرم در WordPress با استفاده از Mouseflow?

ردیابی فرم در WordPress با استفاده از Mouseflow شامل چند مرحله است:

 1. ابتدا فرم خود را در WordPress تنظیم کنید و URL را کپی کنید
 2. به صفحه Forms در داشبورد Mouseflow خود بروید و بر روی New Form کلیک کنید.
 3. URL ای را که در مرحله 1 کپی کرده اید بچسبانید.
 4. ماوس جریان به طور خودکار فرم را از صفحه به همراه تمام زمینه های آن تشخیص می دهد.
 5. می توانید نام خود را به هر قسمت در هر فرم اختصاص دهید ، به گونه ای که ردیابی آن آسان تر است.
 6. در آخر ، برای شروع ردیابی برهم کنش های فرم ، روی گزینه Form ضربه بزنید.

بازخورد

Mouseflow شما را قادر می سازد برای بازدید کنندگان وب سایت خود کمپین های بازخورد زیبا و غیرقابل نفوذی ایجاد کنید. از این گذشته ، گوش دادن به خوانندگان / مشتریان خود روشی مطمئن برای بهبود سایت شما است.

در اینجا چگونه یک کمپین بازخورد معمولی به نظر می رسد:

بازخورد بازخورد در وردپرس جریان ماوس

کمپین بازخورد در WordPress با استفاده از Mouseflow ایجاد شده است

پس از تکمیل نظرسنجی ، این صفحه تأیید است.

بازخورد بازخورد در وردپرس جریان ماوس

تأیید / از صفحه با تشکر از شما برای کمپین بازخورد

نحوه ایجاد کمپین بازخورد در وردپرس با استفاده از Mouseflow?

حال ببینیم چگونه می توان یک کمپین بازخورد را در Mouseflow ایجاد کرد.

به داشبورد Mouseflow وارد شوید و کلیک کنید بازخورد از منوی سمت چپ کلیک کرده و کلیک کنید کمپین جدید اضافه کنید.

ایجاد یک کمپین بازخورد جدید در Mouseflow

شما می توانید حداکثر سؤال را با حداقل یک سوال اضافه کنید. گزینه های پاسخ شامل انتخاب چندگانه ، پاراگراف متن (کوچک / بزرگ) یا امتیاز تبلیغی خالص است.

در سمت راست می توانید پیش نمایش سوالات و گزینه های پاسخ را مشاهده کنید.

در آخر ، محتوای صفحه موفقیت را تعریف می کنید و روی آن کلیک می کنید بعد.

ماشه های کمپین بازخورد

ماشه ها مشخص کنید چه زمان و کجا هر کمپین بازخورد نشان داده شده است. Mouseflow طیف وسیعی از گزینه ها را برای شما فراهم می کند تا محرک های خود را تعریف کنید. به عنوان مثال ، در تصویر بالا:

 1. کمپین بازخورد به محض بارگیری صفحه بارگیری می شود.
 2. صرف نظر از اینکه آنها ثبت نام شده یا سایر کاربران تقسیم شده ، برای همه بازدید کنندگان بارگیری می شود.
 3. این کمپین در همه صفحات بارگیری می شود (اگرچه ایده خوبی نیست که آن را در صفحه ورود به سیستم نشان دهید!)
 4. یک گزینه مهم – فرم کمپین فقط یک بار برای هر کاربر نشان داده می شود.

هنگامی که محرک ها را تعیین کردید ، کلیک کنید بعد برای ادامه.

سوئیچ را برای یک کمپین بازخورد در Mouseflow بکشید

سرانجام ، می توانید بلافاصله پس از ایجاد گزینه ، کمپین را فعال کنید.

با این حال ، این ایده خوبی است که ابتدا کمپین را در سایت زنده آزمایش کنید ، با محدود کردن آن به یک صفحه بدون فهرست یا کم محبوب ترین ، و ببینید که آیا داده ها به درستی جمع آوری شده است یا خیر. پس از تأیید صحت کار کمپین ، می توانید آن را در کل سایت مستقر کنید.

چیزی که من در مورد Mouseflow دوست دارم

رابط بصری Mouseflow و گزینه های ردیابی چندگانه ، آن را شروع خوبی برای تجزیه و تحلیل نقشه گرما می کند.

مدل فریمیوم

قیمت گذاری جریان ماوس

مدل قیمت گذاری ماوس جریان

Mouseflow با استفاده از مدل Freemium ، هر ماه 200 اعتبار رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

هر اعتبار معادل یک جلسه ضبط شده است. با این حال ، اعتبارات در هر ماه 200 بسته می شود ، به این معنی که اگر شما از آن استفاده نکرده اید ، آن را از دست می دهید.

Mouseflow مشابه MailChimp (ارائه دهنده خدمات ایمیل مورد علاقه من) این انعطاف پذیری را برای امتحان کردن سرویس قبل از انجام این کار به من می دهد. همچنین ، در مقایسه با سایر خدمات آنالیز نقشه گرما ، Mouseflow یک استراتژی قیمت گذاری رقابتی بسیار زیبا دارد.

ساخته شده در سازگاری با WordPress

افزونه وردپرس miflow

داشبورد افزونه Mouseflow در وردپرس

Mouseflow از ادغام با ابزارهای مختلف (بیشتر در مورد این مورد بعدی) ، از جمله WordPress پشتیبانی می کند. برای شروع ردیابی سایت وردپرس خود با Mouseflow ، به سادگی آن را بارگیری کنید Mouseflow برای وردپرس افزونه و آن را فعال کنید.

ورودی جدید به نام Mouseflow باید در نوار سمت چپ در داشبورد وردپرس شما ظاهر شود.

اضافه کردن کد رهگیری وب سایت در جریان ماوس در وردپرس

درج کد رهگیری Mouseflow در وردپرس

کلیک کنید کد رهگیری برای وارد کردن کد رهگیری در سایت وردپرس خود. اطلاعات کد رهگیری سایت را می توانید از حساب Mouseflow خود در قسمت زیر بیابید تنظیمات.

تنظیمات وب سایت در جریان ماوس برای وردپرس

اطلاعات سایت در Mouseflow

پس از اتمام ، Mouseflow ضبط جلسات خود را در سایت وردپرس شما شروع خواهد کرد.

سایر موارد جالب

روند پردازنده کاربر جدید Mouseflow

من روند کاربری جدید پردازنده کاربر Mouseflow را دوست دارم ، که مرا با تمام گزینه های مختلف در داشبورد آشنا کرد. بدون مراجعه به پایگاه دانش کمتر از 10 دقیقه از خواب بلند شدم و دویدم. آنها همچنین دارای چند فیلم آموزشی جالب ، مرتب تحت شش دسته هستند.

ادغام شخص ثالث 

Mouseflow با بیش از سی نرم افزار شخص ثالث ادغام می شود

Mouseflow از ادغام های شخص ثالث متعدد پشتیبانی می کند ، از CMS گرفته تا نرم افزار بازاریابی گرفته تا نرم افزار پیشرفته مدیریت برچسب. در زمان نوشتن ، Mouseflow از 30 ادغام بومی پشتیبانی می کند ، که در شش دسته اصلی قرار گرفته اند:

 1. سیستم های مدیریت محتوا: به غیر از وردپرس ، Mouseflow با وب سایتهای HTML5 ، جوملا ، دروپال ، بلاگر و ol خوب ‘ادغام می شود. همچنین با سازندگان مشهور سایت مانند Squarespace و Weebly ادغام می شود. Wix هنوز یک ادغام اختصاصی را کسب نکرده است.
 2. تجارت الکترونیک: Mouseflow با نرم افزارهای تجارت الکترونیکی منبع باز منبع باز از جمله Prestashop ، Magento ، 3Dcart و راه حل های پرداخت شده پرطرفدار مانند Shopify ادغام می شود..
 3. تجزیه و تحلیل: می توانید داده های Mouseflow را با نرم افزار محبوب آنالیتیک مانند Google Analytics ، Adobe Analytics و سایر مواردی مانند Kissmetrics و Coremetrics ادغام کنید..
 4. بازار یابی: Mouseflow از نرم افزارهای بازاریابی پیشرو مانند Hubspot ، Instapage ، Unbounce ، Optimizely و دیگران پشتیبانی می کند..
 5. خدمات مشتری: در زمان واقعی ، پشتیبانی مفید مشتری یک پایه اساسی برای یک تجارت موفق و ثبات طولانی مدت آن است. Mouseflow همچنین با نرم افزارهای پشتیبانی و پشتیبانی مشتری پیشرو مانند Zendesk ، Olark ، Freshdesk و Zopim ادغام می شود..
 6. مدیریت برچسب: ویژگی برای اندازه گیری تلاش های بازاریابی و ROI شما مهم است. نرم افزارهای پیشرفته مدیریت برچسب مانند Segment.io و Google Tag Manager وجود دارند. ماوس فلو بطور طبیعی با اینها به همراه Ensighten و Tealium ادغام می شوند.

علاوه بر این ، Mouseflow از قدرتمندی نیز برخوردار است API REST, با استفاده از آنها می توانید به داده ها از هر پورتال سفارشی دسترسی پیدا کنید.

ماوس موی Clientele

Mouseflow دارای برخی مشتری های لگد زدن است

Mouseflow توسط برخی از بزرگترین اسامی در صنعت از جمله Hubspot ، Optimizely و Intuit استفاده می شود. در زمان نوشتن ، پایه مشتری آنها بالغ بر 100000 است.

بسته بندی کردن

تجزیه و تحلیل وب سایت یک زمینه پررونق در اقتصاد امروز با کسری توجه است. میلیون ها دلار در بودجه تحقیق و راه حل های جدید برای تجزیه و تحلیل و انتساب ریخته می شود. Mouseflow یک شروع عالی برای هر بازاریاب برای آشنایی با اصول تحلیلی نقشه گرما است.

بیایید خلاصه ای سریع از آنچه که تاکنون پوشش داده ایم را مرور کنیم:

 1. نقشه های حرارتی چیست؟?
 2. نحوه ضبط و پخش مجدد جلسه به تجزیه و تحلیل رفتار کاربر کمک می کند
 3. قابلیت های Mouseflow از جمله نقشه های حرارتی (کلیک ، حرکت ، توجه ، پیمایش و جغرافیایی) ، قیف ها ، فرم ها و کمپین های بازخورد.
 4. نحوه تنظیم WordPress و Mouseflow
 5. چیزهایی راجع به Mouseflow از جمله برنامه 30+ ادغام شخص ثالث و برنامه ای که برای همیشه آزاد است خنک می کند.

مثل همیشه شما را با یک سؤال کنار می گذارم. آیا در سایت خود از تجزیه و تحلیل گرما استفاده می کنید؟ اگر چنین است ، از کدام نرم افزار استفاده می کنید؟ آیا از لحاظ عملکردی بهتر از Mouseflow است؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map