اسلایدهای زیبا را با کشویی MotoPress برای وردپرس به وب سایت خود اضافه کنید

MotoPress بخاطر افزونه ویرایشگر محتوای صفحه خود دارای افزونه WordPress در جامعه وردپرس مشهور است. از زمان عرضه سال گذشته ، MotoPress محصولات بیشتری را به نمونه کارها خود اضافه کرده است از جمله افزونه های افزونه و مضامین وردپرس.


در فوریه سال جاری ، آنها MotoPress Slider را منتشر کردند. دومین افزونه مهم وردپرس آنها. این افزونه پاسخگو است به همین دلیل اسلایدها که به شما کمک می کنند در هر دستگاه عالی به نظر برسید. بیایید نگاهی دقیق تر به آنچه MotoPress Slider می تواند انجام دهد ، بیاندازیم.

پیکربندی یک نوار لغزنده MotoPress جدید

تنظیم اسلایدر MotoPress بسیار آسان است. هنگامی که تصمیم به ایجاد کشویی جدید گرفتید ، به شما سه صفحه تنظیمات کوتاه ارائه می شود. یک برگه برای تنظیمات کشویی ، کنترل ها و ظاهر وجود دارد.

در زبانه تنظیمات کشویی می توانید اسلایدر خود و نام های مخفی را که برای کد کوتاه کشویی استفاده می شود ، نامگذاری کنید. نوار لغزنده می تواند به صورت پهنای کامل ساخته شود یا می توانید اندازه پیش فرض شبکه را تعیین کنید. تأخیر نمایش اسلاید را می توانید در این منطقه نیز تنظیم کنید. اگر ترجیح می دهید ، نمایش پرده ای غیرفعال شود.

تنظیمات کشویی جدید

در برگه بعدی ، نه کنترل اسلایدر فعال یا غیرفعال می شود. می توانید کنترل هایی مانند پیکان ، دکمه های بازی ، پیشخوان ها و موارد دیگر را پیکربندی کنید.

کنترل های کشویی جدید

در برگه ظاهر می توانید اندازه پیکسل پیش فرض نمایشگرهای تلفن ، تبلت و دسک تاپ را تعیین کنید. تنظیمات اصلی هر چیزی است که حداکثر 767 پیکسل با استفاده از طرح تلفن نمایش داده می شود ، هر چیزی بین 768 تا 991 پیکسل از طرح رایانه لوحی استفاده می کند و هر چیزی بیش از 992 پیکسل از نمایشگر دسک تاپ استفاده می کند..

یک کلاس CSS سفارشی برای کشویی شما قابل استفاده است. همچنین جعبه ای وجود دارد که می توانید کد CSS سفارشی را اضافه کنید.

ظاهر کشویی جدید

یک صفحه تنظیمات جداگانه در منوی مدیر MotoPress Slider قرار دارد که به شما امکان می دهد تا نوار لغزنده را برای گروه های خاص کاربر غیرفعال کنید..

تنظیمات گروه های کاربر لغزنده MotoPress

در مورد تنظیمات کشویی خود نگران نباشید. مقادیر پیش فرض باید برای اکثر شما خوب باشد و یک دکمه در پایین قسمت ایجاد کشویی وجود دارد که به شما امکان می دهد تنظیمات را در هر زمان برگردانید و تغییر دهید.

افزودن اسلایدها به نوار لغزنده MotoPress جدید خود

در قسمت بعدی می توانید اسلایدها را به کشویی خود اضافه کنید. تصویری از این منطقه را در زیر می توانید مشاهده کنید. ممکن است در نگاه اول کمی دلهره آور به نظر برسد ، اما درک اینکه درک کنید همه چیز کجاست بسیار آسان است.

صفحه ایجاد اسلاید MotoPress

در بالای صفحه هفت زبانه قرار دارد: کلی ، رنگ ، تصویر ، فیلم ، پیوند ، دید و متفرقه. پیش نمایش اسلایدر شما بر قلب صفحه حاکم است و در زیر گزینه هایی برای اضافه کردن متن ، تصاویر ، دکمه ها و فیلم ها مشاهده خواهید کرد. هر نوع محتوا به عنوان یک لایه شناخته می شود و این لایه ها در سمت راست صفحه نمایش داده می شوند.

می توانید ترتیب لایه ها را با استفاده از drag and drop تنظیم مجدد کنید. محل قرارگیری لایه ها به همان روش کار می کند که در برنامه های گرافیکی مانند Photoshop با اولویت در لایه در بالا انجام می شود. در مثال بالا ، دو لایه دارم: تصویر و متن. اگر مجبور شدم لایه HTML را بعد از تصویر قرار دهم ، متن قابل مشاهده نخواهد بود.

رابط کاربری خوبی دارد. وقتی یک لایه را در قسمت اصلی بوم انتخاب می کنید ، تنظیمات آن لایه در زیر نمایش داده می شود. با کلیک بر روی حذف روی صفحه کلید ، این لایه از اسلاید شما خارج می شود. دو دکمه حذف نیز موجود است: یکی لایه ای را که انتخاب کرده اید حذف می کند ، دیگری لایه ها را حذف می کند.

لایه ها را می توان در ناحیه بوم بکشید. با انجام این کار ، خواهید دید که مختصات X و Y تغییر می کنند. این کار مفید است زیرا به معنای آن است که می توانید لایه ها را در چند اسلایس در همان موقعیت دقیق قرار دهید (که برای موقعیت یابی محتوا مانند متن بسیار مفید است). یک شبکه نه جعبه همچنین می تواند برای قرار دادن لایه ها به عنوان مثال استفاده شود. بالا سمت چپ ، مرکز ، پایین سمت راست و غیره.

دهها انیمیشن را می توان برای محو شدن و محو شدن لایه ها استفاده کرد. این شامل محو شدن ، زوم ، تلنگرها و برگشت است. لایه ها می توانند در یک نقطه خاص از زمان (در میلی ثانیه) پنهان و نمایش داده شوند. این به نظر من فروتنانه ، یکی از بهترین ویژگی های این افزونه است زیرا به شما امکان می دهد لایه ها را دقیقاً زمانی که می خواهید نمایش دهید.

سبک های از پیش تعریف شده نیز موجود هستند ، اما اگر ترجیح می دهید می توانید کلاسهای سفارشی CSS را برای یک لایه خاص تعریف کنید.

گزینه های انیمیشن

در برگه عمومی ، می توانید اسلاید خود را نامگذاری کنید و انتخاب کنید که اسلایده شما به عنوان پیش نویس منتشر شده یا ذخیره شود. به این ترتیب می توانید قبل از زندگی با آنها ، خلاقیت پیدا کرده و اسلایدها را ذخیره کنید.

برگه رنگ به شما امکان می دهد یک رنگ یا شیب را برای پس زمینه اسلاید خود انتخاب کنید. یک مورد که مرا آزار داد این بود که هیچ چرخ رنگی برای انتخاب رنگ ها وجود ندارد. شما باید کد hexadecimal را به صورت دستی وارد کنید. امیدوارم این چیزی باشد که آنها در نسخه آینده این افزونه به آن پرداخته اند. گزینه gradient به شما امکان می دهد دو رنگ و زاویه اعمال شیب را تعریف کنید.

تنظیمات رنگ کشویی MotoPress

اگر شما یک رنگ جامد یا پس زمینه شیب نمی خواهید ، می توانید از یک تصویر استفاده کنید. می توانید تصویری را از کتابخانه رسانه وردپرس خود انتخاب کنید یا یک URL تصویر خارجی را تعریف کنید. اندازه ، تکرار و ویژگی های موقعیت ، همه را می توان تعریف کرد.

تنظیمات کشویی MotoPress

MotoPress Slider از پس زمینه های ویدیویی نیز پشتیبانی می کند. اگر ترجیح می دهید ، فیلم ها را می توان با استفاده از لایه ها به اسلایدها وارد کرد. می توانید فیلم ها را از YouTube ، Vimeo ، کتابخانه رسانه خود یا یک URL خارجی نمایش دهید.

تنظیمات فیلم کشویی MotoPress

اسلایدها قابل ارتباط هستند. می توانید شناسه پیوند ، کلاس ، ویژگی و عنوان را تنظیم کنید. هنگامی که یک بازدید کننده روی اسلایس مورد نظر کلیک می کند ، به URL ای که تعریف کرده اید برده می شود. از آنجا که پیوندها به صورت اسلاید در هر اسلایدها پیکربندی شده اند ، می توانید برخی از اسلایدها را به وب سایت های خارجی پیوند دهید و نه دیگران.

تنظیمات پیوند لغزنده MotoPress

اسلایدها را می توان برای ورود به سیستم در کاربران محدود کرد. این می تواند برای نمایش اسلایدها فقط برای کاربران ثبت نام شده استفاده شود. همچنین می توانید اسلایدها را در یک بازه زمانی خاص فعال کنید. این می تواند برای موارد مختلفی استفاده شود. به عنوان مثال ، می توانید اسلایدها را برای ارتقاء رقابت در هفته اول دسامبر ایجاد کنید.

تنظیمات قابلیت مشاهده اسلایدر MotoPress

در آخرین برگه می توانید نام کلاس CSS و شناسه خود را برای اسلایدها تعریف کنید. همانطور که قبلاً اشاره کردم ، شما همچنین می توانید با استفاده از کلاس های CSS سفارشی ، لایه های جداگانه را درون اسلایدها سبک کنید.

تنظیمات متفرقه کشویی MotoPress

پس از ایجاد اسلاید خود ، می توانید اسلایدها را با استفاده از دکمه ذخیره در پایین صفحه ذخیره کنید. با کلیک بر روی دکمه بستن ، شما را به لیست اسلایدها یعنی همه اسلایدی که ایجاد کرده اید برای آن کشویی خاص ببرید.

می توانید اسلایدهای موجود را ویرایش ، کپی یا حذف کنید. اگر می خواهید اسلایدهای مشابه ایجاد کنید ، کپی کردن اسلاید گزینه مفیدی است. اگر اینطور نیست ، می توانید یک اسلاید جدید از ابتدا ایجاد کنید.

لیست اسلایدهای کشویی MotoPress

سرانجام ، می توانید اسلایدر تکمیل شده خود را با استفاده از نام های کوتاه کد تعریف شده برای لغزنده خود در وب سایت خود وارد کنید.

کشویی MotoPress

آنها می گویند که زیبایی به چشم فرد بیننده است ، اما من از آنچه MotoPress Slider می تواند انجام دهد بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. درج پس زمینه های سفارشی ، متن ، تصاویر ، دکمه ها و فیلم ها مدت زیادی طول نمی کشد.

نمونه کشویی MotoPress

اگر به صفحه اطلاعات اصلی MotoPress Slider مراجعه کنید ، نمونه خوبی از آنچه می توان با استفاده از افزونه بدست آورد مشاهده خواهید کرد. برجسته می کند که چگونه می توان لایه ها و به تأخیر انداختن بارگذاری لایه ها را برای ایجاد اسلایدهای حرفه ای در عرض چند دقیقه استفاده کرد. روشی که لایه ها به مرور زمان در طول اسلایدها ظاهر می شوند این تصور را می دهند که شما در حال مشاهده یک نمایش ویدیویی هستید (حتی وقتی از فیلم استفاده نمی شود). این یک اثر ساده است که در واقع اسلایدها را تغییر می دهد.

نمونه کشویی MotoPress

قیمت گذاری

MotoPress یک برنامه قیمت گذاری عادلانه را برای افزونه کشویی خود اتخاذ کرده است. مجوز شخصی آنها 19 دلار هزینه دارد و یک سال پشتیبانی و به روز رسانی را برای یک وب سایت ارائه می دهد. خرده فروشی با 49 دلار ، پروانه کسب و کار محدودیت وب سایت را از یک به پنج وب سایت افزایش می دهد.

قیمت گذاری کشویی MotoPress

مجوز توسعه دهنده 99 دلار هزینه دارد. این پشتیبانی از توسعه دهنده اولویت را ارائه می دهد و یک سال پشتیبانی و به روز رسانی را به تعداد نامحدودی از وب سایت ها ارائه می دهد. در صورت تمایل به بسته بندی MotoPress Slider در محصولی از خود ، مجوز دوره نیز در دسترس است.

کشویی MotoPress 100٪ است GPL. برای دریافت به روزرسانی های خودکار و پشتیبانی از این افزونه مجوز لازم است ، اما در صورت عدم ورود این کلید مجوز ، این افزونه کاملاً قابل استفاده است..

افکار نهایی

تمام افزونه های کشویی وردپرس دارای یک منحنی یادگیری هستند و MotoPress Slider تفاوت ندارد. شما باید حداقل بیست یا سی دقیقه برای بازی با اسلایدها صرف کنید تا زمانی که شروع به درک این افزونه کنید که قادر است.

بعد از مدت کوتاهی از استفاده از افزونه ، چند لحظه “Aha” داشتم که متوجه شدم که چگونه همه چیز کار می کند. اولین مورد زمانی است که فهمیدم چگونه می توان از لایه ها بیشترین بهره را برد. دوم وقتی یاد گرفتم که چگونه می توان از انیمیشن ها برای محو شدن و محو کردن متن ، دکمه ها و تصاویر استفاده کرد. با این حال ، ویژگی ای که باعث شده من واقعاً از پتانسیل کشویی MotoPress قدردانی کنم گزینه تأخیر در ظاهر شدن لایه ها بود. این اجازه می دهد تا بسیاری از ترفندهای ارائه دهنده جالب استفاده شود ، مانند متن تغذیه قطره ای برای بازدید کنندگان وب سایت و نمایش تصاویر و دکمه ها در نقاط کلیدی این اسلاید..

پس از تسلط این تکنیک های ساده ، من اطمینان دارم که با استفاده از MotoPress Slider می توانید اسلایدهای حرفه ای بسازید. اگر به الهام نیاز دارید ، می توانید نوار لغزنده ای را که در MotoPress نمایش داده می شود ، بررسی کنید زیرا برجسته آنچه را می توان با استفاده از لایه های متن و تصویر ساده به دست آورد.

امیدوارم از این نگاه در MotoPress Slider لذت برده باشید. در این صورت ، من شما را تشویق می کنم برای عضویت در خبرنامه WPExplorer برای دریافت به روزرسانی رایگان جدیدترین مقالات ما و نکات عالی ، ترفندها و پیشنهادات عالی در وردپرس.

ممنون از خواندن.

کوین

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map