Monarch Review: افزونه وردپرس به اشتراک گذاری اجتماعی از ElegantThemes

اثبات اجتماعی چیز زیبایی است. این در حالی است که ارزش برند شما را بهبود می بخشد ، شما را از جمع جدا می کند. سایتی که حداقل 5 مقاله داشته باشد ، در مقایسه با یک مقاله با 1500 مقاله ، می تواند از ترافیک بالاتری برخوردار باشد. با موتورهای جستجوگر امروزه به طور فزاینده ، ارزش سایت شما به میزان قابل توجهی از کیفیت محتوایی که در آن قرار دارد تأثیر می گذارد.


بخش محتوا وظیفه تیم تحریریه شما است. ارتقاء به تیم بازاریابی شما بستگی دارد.

آیا تاکنون مشکلی در یافتن افزونه کامل رسانه های اجتماعی برای سایت وردپرس خود داشته اید؟ تن در آنجا وجود دارد ، اما هیچ یک از آنها کاملاً متناسب با این لایحه نیستند. پلاگین X ممکن است دارای ویژگی هایی باشد ، اما ویژگی شماره 4 را از دست می دهد. و ویژگی شماره 4 ممکن است چیزی باشد که بدون آن نمی توانید زندگی کنید. مهم نیست که چند پلاگین وجود دارد ، هر یک از آنها یک ویژگی مهم را از دست می دهند.

بیایید یک لحظه فکر کنیم ، اگر افزونه ای وجود داشته باشد – فقط یک افزونه – که می تواند تمام این مشکلات را حل کند؟ آیا می توان چنین افزونه ای کامل با تصویر داشت؟ خب بله! وجود دارد.

سلطنت از چندین شبکه اجتماعی پشتیبانی می کند

سلطنت از چندین شبکه اجتماعی پشتیبانی می کند. 25 شبکه. 5 محل تجزیه و تحلیل. اشتراک گذاری اجتماعی درست انجام شد.

از المان های تم وارد Monarch Plugin شوید.

چه چیزی افزونه Monarch را بسیار خاص می کند?

پادشاه-داشبورد-sm

اگر می خواهید بررسی مفصل را پرش کنید ، نکات زیر آن را به صورت خلاصه پوشش می دهد:

 • 5 مکان مختلف برای قرار دادن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی خود
 • ماشه هایی که منجر به پاپ آپ و پرواز می شوند
 • تجزیه و تحلیل مفصل به اشتراک گذاری
 • توانایی های شخصی سازی گسترده
 • اجتماع گسترده و پشتیبانی مبتنی بر بلیط
 • مستندات همه جانبه

مضامین زیبا یکی از این شرکتهایی است که اجناس را با عجله تولید نمی کند. آنها قبل از راه اندازی یک محصول ، همه چیز را با دقت برنامه ریزی کرده و تمام پایه ها را پوشش می دهند. بیایید نگاهی به برخی از جالب ترین ویژگی های افزونه Monarch بیاندازیم.

5 مکان برای قرار دادن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی

دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را در 5 مکان مختلف نمایش دهید

دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را در 5 مکان مختلف نمایش دهید

بعضی از افزونه ها فقط یک ، دو یا سه منطقه برای قرار دادن دکمه های اشتراک گذاری خود به شما می دهند. سلطنت 5 منطقه هدفمند را در اختیارتان قرار می دهد که می توانید دکمه های خود را قرار دهید. نکته جالب این است که این پنج منطقه بیشترین احتمال توجه را دارند و بنابراین کلیک می شوند.

متغیرهایی این افزونه برای تجربه خواندن محتاط نیستند و کل طرح دارای مینیمالیستی و (بیایید بیایید و بگوییم آن) طعم “ظریف” ای برای آن.

 • نوار کناری شناور
 • محتوای درون خطی – بالاتر یا پایین محتوا
 • در تصاویر و فیلم ها
 • پاپ آپ خودکار
 • پرواز خودکار

نوار کناری شناور ساده است – همه ما آن را دیده ایم و تقریباً همه افزونه ها این یکی را می دهند. محتوای درون خطی دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را در ابتدا یا انتها یا در هر دو مکان پست خود قرار دهید.

دکمه های اشتراک گذاری در عناصر رسانه

دکمه های اشتراک گذاری در Media Elements قرار داده شده است

دکمه های اشتراک گذاری در Media Elements قرار داده شده است

در اینجا جایی است که اوضاع واقعا خنک می شوند. تصاویر یک محرک طبیعی برای حیوانات اجتماعی درون ما هستند. با توجه به این نکته ، یک عکس باحال جالب احتمال به اشتراک گذاشتن در رسانه های اجتماعی شانس قابل توجهی بیشتر خواهد داشت.

هر عنصر رسانه ای در سایت شما از جمله عکس و فیلم ، دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی تعبیه شده در آنها را دریافت می کند. به محض اینکه موس خود را روی هر کدام از آنها معلق کنید – دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی روشن می شوند. Monarch به طور خودکار تمام عناصر رسانه موجود در سایت شما را شناسایی می کند. در صورت تعریف برخی از عناصر سفارشی (مانند جعبه بارگیری کتاب الکترونیکی فانتزی) ، می توانید آن را در میان کد کوتاه Monarch بپیچانید تا اشتراک گذاری اجتماعی را فعال کنید.

ماشه ها

3 ماشه منحصر به فرد در سلطنت

3 ماشه منحصر به فرد در سلطنت

به زبان ساده ، ماشه سیگنال است که یک رویداد خاص رخ داده است. این سیگنال به هسته پلاگین ارسال می شود که تعیین می کند چگونه به آن پاسخ دهید – یعنی چه عملی برای انجام. هنگام خارش ، سر خود را خراش می دهید. محرک = احساس خارش. عمل = خراش دادن سر شما.

افزونه Monarch دارای چندین عامل از پیش تعریف شده از جمله:

 • محدودیت زمانی خوب قدیمی (به یاد داشته باشید آن بمب های زمانی را که در Die Hard دارید؟)
 • وقتی کاربر قصد دارد صفحه ای را ترک کند
 • وقتی کاربر به انتهای یک صفحه می رسد

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که ماشه مورد نظر را در برابر عمل و عمل مشخص کنید و مانند کار ساعت ، بدون کنترل آن را تماشا کنید.

کلمه احتیاط: اگر از ماشه زمان استفاده می کنید ، باید یک بازه زمانی موثر را محاسبه کنید. خیلی زود و خیلی دیر به حال توهین آمیز به خانه می روید و یک صدای جیر جیر احتمالی از دست داده اید.

شما باید تجزیه و تحلیل سایت خود را عمیق کنید (توصیه می کنیم برای این کار از Google Analytics استفاده کنید) و میانگین زمانی را که یک بازدید کننده در سایت شما می گذارد ، بفهمید. برای حداکثر عملکرد عملکرد با دوره زمانی بعدی آزمایش کنید.

پاپ آپ و مگس پرواز

پادشاه

کادر پیام خودکار پرواز Fly-In از گوشه سمت راست و پایین صفحه شما صعود می کند تا با توجه به ماشه خود ، بازدیدکننده خود را با یک جعبه اشتراک اجتماعی خوش آمد گویی کند. این غیر قابل مشاهده و در عین حال درخشان مؤثر است.

مورد بعدی پاپ آپ کلاسیک است. برای کسانی که از OptinMonster شنیده اند ، کافی است بگوییم که این افزونه اساساً OptinMonster – فقط با اشتراک گذاری اجتماعی به جای اشتراک ایمیل ، منهای فناوری خروج از هدف.

همچنین می توانید انتخاب کنید که پنجره های بازشو از ده انیمیشن مختلف به بازدید کننده معرفی شوند – محو شوید ، همه جهت ها را بکشید ، سرعت نور ، زوم کردن ، تلنگر ، گزاف گویی ، نوسان و غیره را انتخاب کنید یا اگر مدرسه قدیمی را “پاپ” ترجیح می دهید. ، سپس به سادگی هیچ انیمیشن را انتخاب کنید.

سفارشی سازی

شخصی سازی آسان سلطنت

یک کلمه کوچک اما غیر قابل باور قدرتمند. اکثر افزونه ها چند گزینه اصلی برای شخصی سازی را ارائه می دهند. برخی به شما مقدار زیادی می دهند. ET شخصی سازی را به یک سطح کاملاً جدید می برد.

در اینجا برخی از ویژگیهای منحصر به فرد سفارشی سازی ارائه شده توسط پادشاه:

 • عنوان و پیام همه پاپ آپ ها و پروازها را سفارشی کنید
 • از میان 10 انیمیشن برای معرفی های پاپ آپ و پرواز در همه یا اصلاً هیچ کدام را انتخاب کنید
 • نمایش پنجره های بازشونده و پرواز بر اساس محرک هایی که شما تعریف می کنید
 • 5 متغیر متغیر مکان – نوار کناری ، بالا ، پایین ، در رسانه ، پرواز در داخل و بازشو
 • شکل ، سبک و تراز دکمه های اجتماعی خود را انتخاب کنید
 • متن ، نماد یا هر دو را در هر یک از دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی سفارشی کنید
 • برای تکمیل طراحی سایت خود از رنگ های اصلی مارک های دکمه های اجتماعی استفاده کنید یا آنها را تنظیم کنید
 • اگر به خصوص چشمگیر نیستند ، تعداد اشتراک ها را مخفی کنید
 • نمایش تعداد سهم فردی یا تعداد مشترک (بهتر برای اثبات اجتماعی)
سلطنت گزینه های سفارشی سازی زیادی را ارائه می دهد

سلطنت گزینه های سفارشی سازی زیادی را ارائه می دهد

گفته می شود ، افزونه در صورت تعجب از همه ویژگی های اساسی سایر افزونه ها استفاده می کند. برخی از این موارد ضروری عبارتند از:

 • امکان انتخاب کدام شبکه ها برای نمایش
 • دکمه های اضافی مانند “چاپ” یا “ایمیل”
 • برای نمایش اجتماعی در ویجت متن یا هر منطقه مجاز به کد کوتاه دیگر در سایت خود از کد کوتاه استفاده کنید
 • تنظیمات افزونه را وارد و صادر کنید
 • داشبورد همه قدرتمند

آنالیز رسانه های اجتماعی

تجزیه و تحلیل سلطنت

Monarch تجزیه و تحلیل قدرتمند به اشتراک گذاری را به داشبورد شما می آورد. صفحه آمار اشتراک گذاری اجتماعی تعداد کل سهام ، پسندیده ها و موارد زیر را نشان می دهد. شما همچنین می توانید رشد خود (یا استهلاک) را با یک نمایش گسترده 7 روزه یا 30 روزه تجزیه و تحلیل کنترل کنید.

تجزیه و تحلیل سهام اجتماعی شما بینش قدرتمندی را در مناطقی که نیاز به تنظیم دارند به شما می دهد ، که در نهایت به یک مدل سودآور منتهی می شود.

قیمت گذاری

و قیمت گذاری

پادشاه با 89 دلار در سال و 249 دلار برای مجوز طول عمر بازپرداخت می کند. می توان ادعا کرد که 89 دلار برای افزونه اشتراک اجتماعی کمی بیش از حد است ، و شاید درست باشد. اما اسب های خود را نگه دارید! 87 تم برتر وردپرس را با به روزرسانی ها و پشتیبانی فنی که از آن استفاده می کنید فراموش کرده اید!

همچنین می توانید بسته توسعه دهنده را با پرداخت یک بار 249 دلار دریافت کنید. این باعث می شود در دراز مدت پول زیادی صرفه جویی کنید. اگر دوست ندارید افزونه با سایت شما چه کاری انجام دهد ، همیشه از پنجره بازپرداخت 30 روزه سود می برید.

نتیجه

سلطنت یکی از افزونه های مشترک اشتراک اجتماعی است نیاز را درک می کند کاربر این یک مبتدی WordPress یا یک مدیر وب فصلی باشد – هر کس می تواند به لطف خود به کنترل های افزونه عادت کند. شهودی طرح. Monarch با داشتن ویژگی های باورنکردنی خارج از قفسه همراه با جامعه ای از هواداران و دائرyclالمعارف مانند اسناد ، مطمئناً به تخت بهترین افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی وردپرس در حال افزایش است..

مثل همیشه ، ما دوست داریم از خوانندگان خود بشنویم. آیا از سلطنت استفاده کرده اید؟ در موردش چی فکر می کنی؟ آیا افزونه فعلی شما کاری انجام می دهد که سلطنت انجام نمی دهد؟ به ما خبر دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map