پست های وبلاگ را با Missinglettr به کمپین های رسانه های اجتماعی تبدیل کنید

بررسی گمشده

در این مقاله ما Missinglettr را مرور خواهیم کرد – ابزاری با کاربرد آسان ، کاملاً خودکار ، برای تکرار محتوای رسانه های اجتماعی.


با توجه به اینکه دسترسی به پست های رسانه ای ارگانیک تقریباً نزدیک است 1-2٪, فقط معنی داره بطور دوره ای محتوای موجود خود را در این سیستم عامل ها به اشتراک بگذارید. با این حال ، ایجاد مجدد پست های رسانه های اجتماعی از همان محتوای قدیمی یک کار وقت گیر است. آیا ترجیح نمی دهید آن زمان را صرف مطالب جدید کنید?

وارد Missinglettr.

صفحه فرود گمشده ، پست وبلاگ را به کمپین های رسانه های اجتماعی تبدیل می کند

Missinglettr ابزاری برای استفاده مجدد از محتوا برای استفاده در رسانه های اجتماعی آسان است. این خودکار پست های وبلاگ شما را به فعالیت های رسانه های اجتماعی تبدیل می کند و همه آنها را در طول سال ارسال می کند. واقعاً به همین سادگی است که به نظر می رسد. اینجا چگونه Missinglettr کار می کند:

 • شما یک پست وبلاگ در Missinglettr وارد می کنید.
 • به طور خودکار یک کمپین رسانه اجتماعی به همراه یک تقویم محتوا تولید می کند.
 • می توانید هر پست رسانه اجتماعی را مطابق میل خود ویرایش / حذف کنید و سپس کمپین را تصویب کنید.

و این Missinglettr پست های شما را در کانال های رسانه اجتماعی مربوطه به اشتراک می گذارد.

نحوه استفاده از Missinglettr برای تبدیل خودکار پست های وبلاگ به برنامه های برنامه ریزی شده رسانه های اجتماعی

در طول بررسی من Missinglettr را بسیار آسان برای استفاده و زیبایی طراحی کردم. Missinglettr تنها با چند کلیک توانست پست های وبلاگ WPExplorer را به کمپین های رسانه ای اجتماعی یک ساله تبدیل کند.

در اینجا نحوه ایجاد کمپین رسانه های اجتماعی در Missinglettr آورده شده است.

صفحه ثبت نام گمشده

مرحله 1: اولین قدم ثبت نام در یک حساب کاربری جدید است. من برای یک عضو ثبت نام کرده ام کسب و کار حساب کنید زیرا شامل تمام ویژگیهای محصول Missinglettr برای ارائه است.

ثبت نام در حساب Missinglettr نیازی به CC ندارد و شما با هر طرحی 14 روز محاکمه می کنید. برو جلو و امتحان کن!

lostlettr ایجاد کمپین جدید 01

گام 2: بعد از ثبت نام برای Missinglettr ، مرحله بعدی ایجاد و پیکربندی a پروژه جدید. به یک فکر کنید پروژه به عنوان وب سایت منبع که از آن همه پست های وبلاگ منتقل می شود. من نام پروژه را به عنوان انتخاب کردم WPExplorer و وارد یک آموزش اخیرم که نوشتم.

بعد ، حساب شخصی توییتر خود را وصل کردم و به مرحله بعدی رفتم. در زمان نوشتن این بررسی ، Missinglettr پشتیبانی می کند توییتر, فیس بوک (صفحات و گروه ها) و لینکدین (فیدهای شخصی و شرکت). پشتیبانی از Google برای کسب و کار من بزودی.

lostlettr ایجاد کمپین جدید 02 منطقه زمانی را انتخاب کنید

مرحله 3: سپس منطقه زمانی من و زمانهای خاصی را برای ارسال محتوای اجتماعی انتخاب می کنم.

lostlettr ایجاد یک برنامه ریزی جدید برای 03 پست برنامه ریزی کنید

مرحله 4: در مرحله بعدی ، Missinglettr می خواهد یک برنامه ارسال پیش فرض را انتخاب کند. شما می توانید هر برنامه ای را از بین موارد زیر انتخاب کنید:

 • متوسط: 4 ارسال در 2 هفته (توصیه می شود)
 • نور: 9 پست / سال
 • سنگین: 15 ارسال در 2 ماه

lostlettr ایجاد یک کمپین جدید ادغام زبان 04

مرحله 5: مرحله بعدی انتخاب زبان است. Missinglettr به طور پیش فرض از زبان انگلیسی پشتیبانی می کند ، و شما می توانید آن را مطابق نیاز خود تغییر دهید.

08 گمشده ، نام تجاری جدید 06 را ایجاد می کند

مرحله 6: صفحه بعدی صفحه مارک تجاری است که در آن می توانید تصویر ، رنگ اصلی و نام تجاری خود را تنظیم کنید. همچنین می توانید نام نویسنده را شخصی سازی کنید.

09 گمشده ، کمپین جدیدی را ایجاد می کنند

مرحله 7: در مرحله آخر ، باید حباب نقل قول را مانند بیشتر خود انتخاب کنید ، کلیک کنید بعد, و Missinglettr تولید کمپین را آغاز خواهد کرد.

10 گمشده ایجاد مبارزات جدید 08 تقریباً انجام شده است

و فقط در چند لحظه (در مورد من کمتر از یک دقیقه طول کشید) Missinglettr ایجاد کرده است کمپین رسانه های اجتماعی سالانه از یک پست وبلاگ.

11 گمشده ایجاد مبارزات جدید 09 انجام شده است

بررسی کمپین رسانه های اجتماعی تولید خودکار Missinglettr

هنگامی که Missinglettr اقدام به تولید کمپین می کند ، زمان آن رسیده که آن را مرور کنید. روند بررسی بسیار ساده است. شما به پست ها نگاه می کنید ، هر یک از آنها را ویرایش می کنید یا مواردی را که دوست ندارید حذف می کنید. در اینجا یک مرور کلی از این فرآیند وجود دارد:

12 هشتگ کمپین misslettr به طور خودکار ایجاد شده است

در اولین مرحله از صفحه بررسی تبلیغات کمپین ، Missinglettr برخی از هشتگ های تولید شده خودکار را به همراه محبوبیت آنها پیشنهاد می کند. این هشتگ ها در هر یک از پست های ایجاد شده خودکار استفاده می شود.

شما می توانید هشتگ را همانطور که مشاهده می کنید ، حذف یا تنظیم مجدد کنید. هشتگ های زیر را برای پست WP-CLI من انتخاب کردم:

13 مورد هشتگ کمپین سفارشی

پس از بررسی هشتگ ها ، به مرحله بعدی بروید.

14 بررسی کمپین گمشده

در اینجا ، شما می خواهید که هر پست کمپین را مرور کنید. شما می توانید ترتیب پست ها را مطابق متن مناسب تغییر ، حذف یا تغییر دهید.

15 ویرایش بررسی تبلیغات کمپین گمشده

برای پستهای جداگانه ، Missinglettr این امکان را به شما می دهد که نقل قول را بر روی متن و همچنین تصویر تغییر دهید ، تصویری متفاوت را انتخاب کنید یا به هیچ وجه از هیچ تصویر استفاده نکنید. همچنین می توانید کل محتوای پست را به صورت دستی ویرایش کنید.

هنگامی که پست های کمپین را بررسی و تأیید کردید ، به مرحله بعدی بروید.

16 بررسی نهایی کمپین گمشده

این صفحه نمایش نهایی بررسی تبلیغات است که در آن شما مدت زمان تبلیغات را انتخاب می کنید و کمپین را فعال می کنید.

مدیریت کمپین رسانه های اجتماعی در Missinglettr

1) مروری بر داشبورد رسانه های اجتماعی Missinglettr

17 بررسی داشبورد مبارزات انتخاباتی Misslettr

داشبورد Missinglettr نمای کلی از عملکرد کمپین شما ، و هرگونه کمپین جدید در انتظار بررسی را به شما می دهد.

Missinglettr فید RSS وبلاگ را برای یافتن پست های وبلاگ که به کمپین تبدیل نشده اند ، اسکن می کند و آنها را به مبارزات انتخاباتی صف می توانید این کمپین ها را مرور کرده و آنها را برای نمایش در کانال های اجتماعی خود برای ترافیک چند ساله برنامه ریزی کنید.

2) ایجاد یک پروژه جدید در Missinglettr

18 داشبورد فعال پروژه گمشده

واحد اساسی یک حساب Missinglettr یک است پروژه, همچنین به عنوان یک شناخته شده است منبع. در اصل یک است وبلاگ پشتیبانی شده Missinglettr محتوا را دریافت می کند. منبع فعلی در تصویر WPExplorer است. می توانید بین منوی کشویی بین پروژه ها جابجا شوید.

در زمان نوشتن ، Missingletter از وبلاگ های Wix ، WordPress ، Squarespace و Shopify پشتیبانی می کند.

19 misslettr افزودن پروژه جدید p1

مرحله 1: برای افزودن منبع جدید ، را انتخاب کنید سایت جدید از همان منوی کشویی.

20 misslettr اضافه کردن پروژه جدید p2

گام 2: نام پروژه و URL خوراک RSS سایت را وارد کنید ، و Missinglettr به طور خودکار پست های رسانه های اجتماعی را از پست های وبلاگ آن سایت ایجاد می کند.

3) نمای برنامه ریزی شده Missinglettr در تقویم محتوا

21 تقویم محتوای گمشده

محتوای برنامه ریزی شده صفحه یک تقویم محتوای رسانه های اجتماعی شامل کلیه فعالیت های فعال در پروژه Missinglettr شما را نشان می دهد. می توانید برای تنظیم مجدد آنها ، ارسال های جدید یا ویرایش پست های موجود ، مستقیماً از تقویم محتوا ، پست ها را بکشید و رها کنید.

4) اندازه گیری عملکرد کمپین در Missinglettr

22 داشبورد گزارش تبلیغات کمپانی گمشده

داشبورد گزارشگری و تحلیلی Missinglettr ، مبارزات برتر ، کل کلیکها و فعالترین شبکه های اجتماعی را نمایش می دهد. داده برداشت برای پست های ارگانیک چیزی است که در این مرحله از دست نمی رود. مطمئناً داشتن یک معیار خوب ، که به شما کمک می کند تا میزان تأثیر به کلیک (که بیشتر با عنوان کلیک از طریق نرخ شناخته می شود) برای پست های ارگانیک خود در رسانه های اجتماعی اندازه گیری شود..

ویژگی های اضافی از Missinglettr

ویژگی های زیر در صفحه تنظیمات Missinglettr یافت می شود و می تواند برای ایجاد کمپین های بسیار سفارشی استفاده شود.

1) نقل قول حباب و برندسازی

23 حباب و مارک تجاری را از دست ندهید

می توانید از قالب های حباب نقل قول سفارشی سازی کرده و آنها را محدود کنید تا فقط از یک مجموعه از پیش تعریف شده از تصاویر استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا در همه پست ها قوام برند را حفظ کنید.

2) قالب های محتوا

24 قالب محتوای گمشده

الگوهای محتوا به Missinglettr کمک می کند تا پستها را مطابق با سبک نوشتن شما ایجاد کند و متناسب با صدای برند شما باشد. شما همچنین می توانید جدا از انگلیسی از قالب های محتوا برای ایجاد پست های رسانه های اجتماعی به زبان خود استفاده کنید.

25 قالب محتوا در حال ویرایش گمشده

با استفاده از متغیرهایی که به طور پیش فرض موجود در Missinglettr هستند ، می توانید قالب های محتوای خود را ایجاد کنید.

3) برنامه محتوا

برنامه محتوای گمشده 26

Missinglettr پنج قالب برنامه پیش فرض از دو هفته تا یک سال ارائه می دهد. در ابتدای این آموزش برنامه 4 پست را در 2 هفته انتخاب کردیم. شما می توانید بر اساس نیاز خود برنامه زمانبندی جدید ایجاد کرده یا برنامه های موجود را تغییر دهید.

4) ارسال مجدد پست های وبلاگ قدیمی در Medium

Missinglettr از ارسال مجدد پست های موجود در وبلاگ شما به طور کامل (و نه به عنوان گزیده ای) به Medium پشتیبانی می کند. با این حال ، شما می توانید این ویژگی را فقط در زمان ایجاد کمپین جدید فعال کنید.

توجه داشته باشید که نسخه ای از یک پست وبلاگ موجود را در Medium منتشر کنید ممکن تأثیر منفی بر سئوی سایت شما بگذارد ، مگر اینکه محتوا به طور صحیح منتشر شود. Missinglettr با استفاده از پیوندهای متعارف در Medium ، که به نقل از وبلاگ شما منبع اصلی محتوا است ، از این امر مراقبت می کند. با این وجود ، باید از این ویژگی با احتیاط استفاده کنید.

5) میانبرهای URL سفارشی و موارد دیگر

27 میانبرهای میانبر سفارشی گمشده

Missinglettr با استفاده از lettr.ai دامنه برای کوتاه کردن پیوندهای شما در رسانه های اجتماعی. همچنین از کوتاه کننده های URL شخص ثالث مانند Bitly ، Replug ، PixelMe ، Short.cm و JotURL پشتیبانی می کند. همچنین می توانید انتخاب کنید که از کوتاه کننده های URL استفاده نکنید ، اگرچه توصیه نمی شود.

Missinglettr همچنین از اضافه کردن پارامترهای UTM سفارشی به پیوندهای ارسال شده در پست های برنامه ریزی شده پشتیبانی می کند. به این ترتیب شما می توانید به طور کامل از داشبورد Google Analytics خود را از کلیه ترافیکی که توسط کمپین های Missinglettr شما کمک می کند ، مشاهده کنید..

علاوه بر این ، می توانید هشتگ های پیش فرض را برای اضافه کردن به هر پست اضافه کنید ، یا هشتگ ها را به طور کامل غیرفعال کنید.

استراتژی قیمت گذاری Missinglettr

مدل قیمت گذاری Missletlet ژانویه 2020

3 ساده وجود دارد برنامه های قیمت گذاری Missinglettr با یک محاکمه رایگان کارت اعتباری 14 روزه همچنین شما می توانید دو ماه از برنامه سالانه رایگان دریافت کنید.

وبلاگ نویس هزینه برنامه 15 دلار در ماه است و شامل 1 منبع محتوا (یا پروژه) ، 3 پروفایل اجتماعی ، 1000 ارسال برنامه ریزی شده و دسترسی یک کاربر.

کسب و کار هزینه این برنامه 47 دلار در ماه است و شامل 3 منبع محتوا ، 8 پروفایل اجتماعی ، 5،000 ارسال برنامه ریزی شده و دسترسی نامحدود به کاربر است. شما اساساً می توانید حضور در رسانه های اجتماعی را برای سه مارک مدیریت کنید. برنامه کسب و کار همچنین شامل ویژگی های اضافی مانند تولید حباب خودکار نقل قول ، برنامه ارسال خودکار ، قالب ارسال نامه های سفارشی ، ارسال خودکار به متوسط ​​و آنالیز پیشرفته است. قابل توجه است ، سطح پشتیبانی ارائه شده در وبلاگ نویس و کسب و کار برنامه ها یکسان است.

آژانس هزینه برنامه 147 دلار در ماه و شامل 7 منبع محتوا ، 25 پروفایل اجتماعی ، 10،000 ارسال برنامه ریزی شده و دسترسی نامحدود به کاربر است. جدا از همه چیز در برنامه کسب و کار ، از ویژگیهای سفیدکننده ، حسابهای مشتری (در صورت درخواست) ، گزارشهای PDF با مارک های سفارشی و پشتیبانی اولویت با مدیر حساب اختصاصی برخوردار می شوید..

کدام برنامه Missingettr را باید انتخاب کنید?

 • اگر شما یک وبلاگ نویس یا سولپرائن هستید ، Missinglettr هستید وبلاگ نویس برنامه مناسب برای شما خواهد بود.
 • کسب و کار برنامه برای مارک های با محصولات مختلف (و در نتیجه پروفایل های رسانه های اجتماعی) بهتر است ، و تکنوازهایی که خدمات رسانه های اجتماعی را به مارک های ارائه می دهند..
 • آژانس این طرح به خوبی برای آژانس های رسانه های اجتماعی در مقیاس کوچک یا solopreneurs ارائه خدمات رسانه های اجتماعی به مشتریان در مقیاس کوچک تا متوسط ​​مناسب است.

50٪ تخفیف Missinglettr

برای مدت زمان محدود می توانید 50٪ در هر برنامه را از Missinglettr برای 3 ماه اول عضویت خود صرفه جویی کنید. برای ذخیره و شروع برنامه ریزی استراتژی رسانه های اجتماعی خود ، فقط کلیک کنید.

در Missinglettr 50٪ صرفه جویی کنید

بسته بندی کردن

مطمئناً ایجاد محتوای حماسی مهمترین عامل موفقیت در بازاریابی محتوا است. دومین عامل مهم بدون شک است, ارتقاء محتوا. 

روش های مختلفی برای تبلیغ مطالب شما وجود دارد ، از جمله سندیکاها ، پست های مهمان ، کمپین های تبلیغاتی اجتماعی ، انفجار خبرنامه و تبلیغ در کانال های رسانه های اجتماعی خود. قسمت آخر جایی است که Missinglettr وارد می شود و به شما کمک می کند تا ضمن افزایش ترافیک وبلاگ خود ، در وقت صرفه جویی کنید!


نظر شما در مورد Missinglettr چیست؟ چه ویژگی هایی را می خواهید بعدی ببینید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map