Matomo Analytics: WordPress Analytics خود میزبان رایگان

Matomo Analytics: WordPress Analytics خود میزبان رایگان

Traffic منبع تغذیه وب سایت موفقی است. بدون ترافیک ، وب سایت خوبی برای هیچ چیز ندارید ، مهم نیست که پیشنهاد یا محصول شما چقدر خوب باشد. و این فقط ترافیکی نیست بلکه نوع مناسبی از ترافیک است. به عبارت دیگر ، شما نیاز دارید ترافیک هدفمند برای توسعه وب سایت خود از این رو تجارت کنید.


اما برای هدایت ترافیک هدفمند ، باید کاربران خود را درک کنید. و برای درک کاربران خود ، به یک راه حل تحلیلی نیاز دارید. معمولاً ، ما به دلیل ذهنیت جمعیت ، به سمت Google Analytics سوار می شویم.

اما آیا Google Analytics بهترین بستر تحلیلی در آنجا است؟ لزوماً ، به ویژه از آنجا که این سرویس شخص ثالث است که شما هیچ کنترلی بر آن ندارید. به علاوه ، پیکربندی برای مبتدیان و افراد جوان نیز می تواند کمی سخت باشد. و اخیراً ، آنها شروع به مخفی کردن برخی از کلمات کلیدی کردند.

وارد Matomo Analytics و همه چیز شروع به جستجوی کاربران WordPress در سراسر صفحه می کند. Matomo Analytics یک افزونه تجزیه و تحلیل رایگان است که شما در سایت وردپرس خود میزبان خود نصب می کنید.

این بدان معناست که شما تمام داده های تجزیه و تحلیل خود را دارید و هیچ کس کلمات کلیدی را از شما پنهان نمی کند. تنظیم همه چیز فوق العاده راحت است. در عرض چند دقیقه خواهید بود.

برای مصرف کننده برق ، Matomo Analytics طیف گسترده ای از افزودنیهای برتر را به شما ارائه می دهد ، بنابراین می توانید مصرف کنندگان خود را بهتر بشناسید. اکنون ، دیگر لازم نیست به خدمات تحلیلی شخص ثالث اعتماد کنید ، به عنوان مثال Google Analytics ، برای درک بازدید کنندگان وب خود.

در بررسی امروز Matomo Analytics ، کارهای معمول انجام شده را در تمام بررسی های دیگر انجام می دهیم. ما آنچه را که با آنها کار می کنیم (Matomo Analytics) ، ویژگی ها (یک تن در آن وجود دارد) را پوشش می دهیم و در آخر افزونه (معمولاً بخش سرگرم کننده) را نصب می کنیم. امیدوارم زمان خوبی داشته باشید.

Matomo Analytics چیست؟?

افزونه تجزیه و تحلیل وردپرس matomo

Matomo Analytics یک افزونه وردپرس رایگان است که به شما کمک می کند ترافیک وب سایت خود را به سرعت ردیابی کنید. طبق گفته توسعه دهندگان ، Matomo Analytics “… # 1 جایگزین Google Analytics است كه طیف قدرتمندی از ویژگی ها ، امنیت و محافظت از حریم خصوصی کاربران را ارائه می دهد.”

این یک راه حل درخشان تحلیلی وردپرس است که به شما می دهد کنترل کاملی بر داده های تحلیلی خود داشته باشید. “با میزبانی از تجزیه و تحلیل وب در سرورهای شما ، هیچ شخص ثالثی مالکیت ، هیچ فروشی در فروش داده ها را ندارد و کسی به دنبال آن نیست.”

عالی است ، درست است?

این همه چیز نیست ، پیکربندی آسان Matomo Analytics (برخلاف Google Analytics) و مجموعه ای عالی از ویژگی های آن را ارائه می دهد. با داشتن یک رابط کاربری صرفه جویی در وقت ، شما بازدید کنندگان خود را بهتر می فهمید و یاد می گیرید که در هر زمان دیگری سایت خود را چگونه بهبود بخشید.

افزونه اصلی بارگیری و استفاده رایگان است ، اما توسعه دهندگان طیف وسیعی از افزونه های برتر را به شما پیشنهاد می دهند که افزونه تحلیلی در حال حاضر قدرتمند را گسترش می دهند. Matomo Analytics یک بستر تحلیلی مناسب برای انواع وب سایت های وردپرس ، از تجارت الکترونیک گرفته تا وبلاگ های شخصی و وب سایت های تجاری تا شبکه های اجتماعی ، از جمله دیگر.

اکنون که می دانید با ما همکاری می کنیم ، برخی از ویژگیهای Matomo Analytics را ارائه می دهیم.

ویژگی های تجزیه و تحلیل Matomo

ویژگی های تجزیه و تحلیل matomo

Matomo Analytics با تمام ویژگی هایی که برای ردیابی ترافیک خود ، درک نیازهای مشتریان و درک سایت خود در این زمینه در دسترس است ، در لبه های کاملی قرار دارد. بیش از 1 میلیون وب سایت برای نظارت بر ترافیک ، روی پلت فرم Matomo Analytics تکیه می کنند ، به این معنی که شما در دست امن هستید.

پس از نصب Matomo Analytics ، از ویژگی هایی مانند:

 • تجزیه و تحلیل تجارت الکترونیکی – به راحتی می توانید رفتارهای خرید مشتریان را درک کنید تا بتوانید فروش و درآمد خود را به طور مؤثر افزایش دهید. شما می توانید به سرعت در مکان های محبوب ، کانالهایی که به بهترین وجه کار می کنند ، دستگاههایی که توسط کاربران استفاده می شود ، مشتریان چقدر درگیر هستند و موارد دیگر را بگویید. به راحتی درآمد کل ، تعداد سفارشات ، نرخ تبدیل ، کلمات کلیدی کمپین ، چرخ دستی های رها شده و موارد دیگر را به راحتی مشاهده کنید.
 • پیگیری کمپین – نتایج کمپین های خود را به راحتی ردیابی کنید زیرا می توانید به لطف ابزار Matomo Analytics URL Builder ، به سرعت URL های قابل ردیابی ایجاد کنید. URL ها شامل پارامترهایی هستند که برای تجارت الکترونیکی و تبدیل هدف مفید هستند. اکنون می توانید بلافاصله بگویید که کدام روش کسب بیشترین ترافیک را به شما منتقل می کند. آیا Google AdWords است؟ فیس بوک؟ بازاریابی ایمیلی؟ Matomo Analytics پاسخ دارد.
 • پروفایل بازدید کنندگان – Matomo Analytics یک برگه بازدید کنندگان را به شما ارائه می دهد که اطلاعات زیادی در مورد بازدید کنندگان خود به شما می دهد. شما می توانید مخاطبان مورد نظر خود و مناطقی با عملکرد بالا را برای مشاغل خود شناسایی کنید که بتوانید در تبدیل مشتریان خود حداکثر استفاده را داشته باشید. Matomo Analytics به شما امکان می دهد سفر به طول زندگی هر بازدید کننده را مشاهده کنید. همچنین ، می توانید عملکردهایی را که کاربران هنگام وب سایت شما انجام می دهند ، مشاهده کنید.
 • مدیر برچسب – این افزونه دارای یک مدیر تگ قدرتمند است که به شما امکان می دهد کدهای ردیابی متنوعی را با سهولت نسبی مستقر کنید. با تشکر از پلت فرم متمرکز Matomo ، شما می توانید برچسب ها را بدون اضافه کردن کد به طور مستقیم به سایت خود اضافه کنید.

چیزهای بیشتری وجود دارد …

 • داشبورد بصری – استفاده از Matomo Analytics به لطف داشبوردهای بصری که اطلاعات زیادی را در یک نگاه به شما ارائه می دهد یک نسیم است. می توانید به سرعت بینش های عمیقی درباره نحوه برخورد کاربران با مشاغل شما پیدا کنید.
 • تقسیم بندی – Matomo Analytics شکسته کردن مخاطبان بزرگ خود را در گروههای کوچکتر برای هدف گیری با لیزر شگفت آور آسان می کند.
 • گزارش ترافیک در زمان واقعی – Matomo Analytics به شما نشان می دهد چه کسی در وب سایت شما در زمان واقعی قرار دارد. این ویژگی در صورت ارائه پیشنهادهای حساس به زمان بسیار مفید است و می خواهید ترافیک خود را در زمان واقعی ردیابی کنید. اگر محصول یا ویژگی جدیدی را در دست اجرا دارید ، می توانید به سرعت بگویید کاربران چگونه اخبار را دریافت می کنند.
 • گزارش جغرافیایی گسترده – به سرعت می توانید مکان های بازدید کننده خود را به دلیل گزارش های مفصلی که با نقشه ها تکمیل شده اند ، مشخص کنید. با یک کلیک می توانید قاره های محبوب ، کشورها ، شهرها ، مناطق ، زبان مرورگر و ارائه دهندگان اینترنت را مشاهده کنید.

سایر ویژگی ها عبارتند از:

 • ویژگی های واردات / صادرات – Matomo Analytics این فرصت را به شما می دهد تا گزارش های Google Analytics خود را وارد کنید. علاوه بر این ، می توانید گزارشات Matomo Analytics خود را با یک کلیک صادر کنید.
 • مقایسه مقایسه کنید
 • پشتیبانی از WP REST API و سایر API ها
 • به راحتی می توانید نقش های خاص کاربر ، بازدید کنندگان و صفحات ردیابی را شامل شوید
 • به همکاران اجازه دهید به گزارشات شما دسترسی پیدا کنند
 • پشتیبانی از WP Multisite

ویژگی های پرداخت شده:

 • نقشه های هیت و ضبط های جلسه
 • تجزیه و تحلیل فرم
 • آنالیز رسانه ای
 • قیف ها
 • ویژگی های سئو
 • گزارش های سفارشی
 • همگروه ها
 • جریان کاربر

موارد فوق فقط یک نمونه کوچک از ویژگی ها است ، Matomo Analytics با صدها ویژگی دیگر ارائه می شود که ما به یک پست وبلاگ کامل نیاز داریم تا همه موارد را پوشش دهد..

با استفاده از ویژگی های موجود ، اجازه دهید Matomo Analytics را نصب کنیم.

نحوه نصب Matomo Analytics در وردپرس

نصب و پیکربندی Matomo Analytics به آسانی A ، B ، C است. ساده تر از پیکربندی Google Analytics. اما قبل از هر چیز ، Matomo Analytics دارای حداقل حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای صحیح است:

 • PHP Memory Limit = 128Mb ، 256Mb توصیه می شود
 • PHP 7.2 و بالاتر
 • اگر وب سایت با ترافیک بالا دارید یا وب سایت های زیادی را با وردپرس multisite اجرا می کنید ، توسعه دهندگان توصیه می کنند فرضیه Matomo یا ابر ماتومو و افزونه WP-Matomo بجای

از این راه ، اجازه دهید Matomo Analytics را نصب کنیم. این افزونه رایگان در WordPress.org است ، بنابراین می دانید که این آسان خواهد بود.

هدایت به افزونه ها> افزودن جدید:

نحوه نصب افزونه جدید وردپرس

در مرحله بعد ، “Matomo Analytics” را در جعبه جستجوی کلمات کلیدی وارد کنید ، و پس از پیدا کردن افزونه ، روی آن ضربه بزنید الآن نصب کن دکمه ، مطابق شکل زیر.

نصب افزونه matomo analytics

پس از آن افزونه را فعال کنید:

فعال سازی افزونه وردپرس ماتومو آنالیز

با فعال کردن افزونه ، یک مورد Matomo Analytics به داشبورد مدیر وردپرس شما اضافه می کند. بعد ، بروید به Matomo Analytics> شروع کنید, همانطور که در زیر برجسته می کنیم.

افزونه وردپرس تجزیه و تحلیل matomo

در شروع کنید اطلاعات زیادی کسب می کنید بعد ، روی کلیک کنید پیگیری را اکنون فعال کنید دکمه ، مطابق شکل زیر.

تجزیه و تحلیل matomo

همانطور که در صفحه بالا مشاهده می شود ، می توانید آن را اضافه کنید [matomo_opt_out] کد کوتاه را به صفحه خط مشی رازداری خود وارد کنید تا کاربران بتوانند از ردیابی امتناع کنند.

به غیر از این ، شما می توانید هرگز نشان ندهید شروع کنید دیگر صفحه را بیاموزید ، و در مورد Matomo Analytics اطلاعات بیشتری کسب کنید. در همان صفحه ، به راحتی می توانید از طریق راهنما پیدا کنید راهنمای استفاده, انجمن ها, حق بیمه مختلف برنامه های پشتیبانی و بیشتر.

بیایید ادامه دهیم.

بعد از کلیک روی پیگیری را اکنون فعال کنید دکمه ، Matomo Analytics آماده است. اکنون بگذارید برخی از گزینه های موجود را پوشش دهیم.

من جلوتر رفتم و برخی از ترافیک شبیه سازی شده را با استفاده از بات به سایت آزمونم فرستادم ، فقط می دانید که آیا این افزونه به صورت تبلیغاتی کار می کند ، و حدس می زنید که چیست؟ کار می کند! هنگام دسترسی به سایت نمونه ، هم ترافیک رباتها و هم نمونه های من ثبت شد. عکس صفحه اینجا است:

تجزیه و تحلیل matomo

برای دسترسی به صفحه فوق ، به قسمت زیر بروید Matomo Analytics> گزارش دهی, مطابق شکل زیر.

گزارش تجزیه و تحلیل matomo

برای دسترسی به مدیر برچسب Matomo Analytics (به این ترتیب می توانید کدهای ردیابی شخص ثالث را اضافه کنید) ، به این قسمت بروید Mamoto Analytics> مدیر برچسب, همانطور که در زیر برجسته می کنیم.

مدیر برچسب تحلیلی matomo

انجام این کار شما را به صفحه زیر هدایت می کند:

مدیر برچسب تحلیلی matomo

در صفحه فوق می توانید همانطور که در مقاله قبلی انجام دادیم ، یک برچسب ایجاد کنید. رویه همان است.

برای دسترسی به تنظیمات Matomo Analytics خود ، به این قسمت بروید Matomo Analytics> تنظیمات, همانطور که در زیر شرح می دهیم.

تنظیمات تجزیه و تحلیل matomo

افزودنیهای رایگان و حق بیمه Matomo Analytics

Matomo Marketplace به شما امکان می دهد یک تن افزودنی رایگان و پریمیوم را نصب کنید ، بنابراین می توانید Matomo خود را به سطح بعدی ببرید:

بازار تجزیه و تحلیل matomo

برای نصب افزونه های Matomo در مدیر وردپرس خود ، ابتدا باید افزونه Matomo Marketplace for WordPress را نصب کنید.

چطور؟ هدایت به تجزیه و تحلیل Matomo> بازار, و مطابق شکل زیر بر روی دکمه Download Matomo Marketplace for WordPress کلیک کنید.

بازار matomo برای وردپرس

افزونه Matomo Marketplace را در رایانه خود ذخیره کنید.

در مرحله بعد حرکت کنید افزونه ها> افزودن جدید:

نحوه نصب افزونه جدید وردپرس

در مرحله بعد ، روی Upload Plugin کلیک کنید ، افزونه Matomo Marketplace که بارگیری کرده اید را انتخاب کنید و دکمه Install Now را بزنید:

نصب بازار ماتومو

پس از آن ، برای فعال کردن Matomo Marketplace کلیک کنید. پس از فعال شدن افزونه Matomo Marketplace for WordPress ، شما آماده هستید تا از مهمانی استفاده کنید. بیایید با افزونه های رایگان شروع کنیم.

نصب افزونه های رایگان Matomo Analytics

نصب افزونه های رایگان Matomo Analytics ساده است. هدایت به تجزیه و تحلیل Matomo> بازار و روی برگه Install Plugins کلیک کنید:

نصب افزونه های رایگان ماتومو

به سادگی روی پیوند نصب کنار پلاگین مربوطه ضربه بزنید (تصویر بالا را ببینید). Matomo Analytics تعداد 66 افزودنی رایگان در زمان نوشتن ارائه می دهد.

نصب افزونه های Matomo Analytics Premium

برای نصب افزونه های برتر ، ابتدا باید مجوز Matomo Analytics خود را فعال کنید. ابتدا وارد سیستم خود شوید حساب Matomo Analytics, و روی بارگیریها کلیک کنید:

حساب تحلیلی matomo

به پایین صفحه بروید و انتخاب کنید برای نشان دادن مجوز خود کلیک کنید ارتباط دادن:

مجوز تجزیه و تحلیل matomo

به یاد داشته باشید که کلید مجوز خود را کپی کنید زیرا برای قسمت بعدی به آن احتیاج داریم.

به داشبورد سرور وردپرس خود بازگردید. هدایت به تجزیه و تحلیل Matomo> بازار, و کلیک کنید اشتراک ها برگه پس از آن مجوز خود را چسبیده و روی آن کلیک کنید ذخیره کلید مجوز دکمه:

فعال سازی مجوز matomo

بعد از موفقیت در صدور مجوز ، Matomo Analytics شما را به برگه Install Plugins هدایت می کند ، جایی که افزونه های رایگان و حق بیمه را نیز پیدا خواهید کرد.

در مرحله بعدی ، به سادگی روی پیوند نصب در زیر افزونه حق بیمه ای که می خواهید نصب کنید ، بزنید. در این جلسه ، Matomo 9 افزودنی برتر را ارائه می دهد.

من جلوتر رفتم و افزودنیهای پریمیوم را امتحان کردم. در زیر ، توضیحات مختصری از کارهایی که هر افزونه حق بیمه انجام می دهد ، پیدا کنید.

همگروه ها

شما همیشه می خواهید بازدید کنندگان برای بیشتر مطالب و محصولات عالی شما به وب سایت شما برگردند. مهمتر از همه ، شما می خواهید بازدید کنندگان خود را به اطراف بچرخانند ، زیرا هر چه این کار را انجام دهند ، تأثیر بیشتری بر شما می گذارد و پول بیشتری نیز کسب خواهید کرد.

افزونه Matomo Analytics Cohorts به شما کمک می کند تا تلاش خود را برای حفظ بازدیدکننده خود در طول زمان پیگیری کنید ، بنابراین می توانید آنها را درگیر نگه داشته و برای کسب اطلاعات بیشتر بازگردید. این امکان را به شما می دهد تا ببینید که چگونه بازدید کنندگان وب شما در مورد و بعد از تاریخ کسب آنها رفتار می کنند. به عبارت دیگر ، کوهورت به شما کمک می کند تا:

 • ببینید بازدید کنندگان جدید چه مدت قبل از خروج از سایت شما می چرخند.
 • دوره های زمانی خاص را مشاهده کنید که درگیری کاهش می یابد
 • درک کنید که چرا برخی از بازدید کنندگان از منزل شما حتی پس از بارها بازدید از آنها خرید نمی کنند
 • استفاده از برنامه خود را تعیین کنید ، و
 • به طور کلی ، تلاش های حفظ خود را دنبال کنید

گزارش های سفارشی

گزارش های سفارشی

شما نیازها و اهداف تجاری دارید ، یعنی اینکه ترافیک خود را ردیابی می کنید. ما با گفتن شروع کردیم حق ترافیک منبع تغذیه هر وب سایت است و برای مشخص کردن مخاطب هدف شما ، دریافت بینش و معیارهای عملی بسیار مهم است. با داشتن اطلاعات صحیح ، می توانید اصطکاک موجود در فرآیند خرید را با تنظیم دقیق برنامه یا وب سایت خود از بین ببرید.

اکنون ، Matomo Analytics ابزاری قوی است که مجموعه ای فوق العاده از گزارش های استاندارد را به شما ارائه می دهد. هنوز هم ، مانند هر ابزار دیگری ، ممکن است برخی از اطلاعات حیاتی را از دست ندهید. در گذشته یا باید اطلاعات را کنار بگذارید ، یا صفحات گسترده ای را به صورت دستی ایجاد کنید که بسیار وقت گیر و مستعد خطا باشد.

اما Matomo با گزارش های سفارشی ، همه چیز را تغییر می دهد ، یک افزونه پریمیوم که به شما امکان می دهد اطلاعاتی را که می خواهید از ترافیک خود استخراج کنید. شما بیش از 200 معیار مختلف برای بدست آوردن بینش های مورد نیاز خود دارید. بله ، 200 ، به علاوه می توانید گزارش های خود را با استفاده از تجسم و فیلتر به صورت گسترده سفارشی کنید.

تجزیه و تحلیل فرم

تجزیه و تحلیل فرم

شرط می بندم که شما حداقل یک فرم در جایی در وب سایت یا برنامه وب خود دارید. فرم ها می توانند از فرمهای اظهار نظر ، فرم سفارش ، اشتراک خبرنامه ، فرمهای تماس ، اجاره صفحات و موارد دیگر متغیر باشند. و چرا اشکال دوباره مهم هستند؟ بله ، درست است ، این یک تماس مهم با بازدید کنندگان و مشتریان بالقوه شما است.

اکنون ، آیا نمی خواهید تصویری بهتر از نحوه تعامل مشتریان و خوانندگان با فرم های شما داشته باشید؟ به این فکر کنید که با تمام آن داده ها چه می توانید بدست آورید. شما نقاط درد مشتری و نحوه تعامل آنها با فرم های آنلاین شما را می دانید. شما حتی می توانید تبدیل فرم ها را ردیابی کرده و کارهای دیگری نیز انجام دهید. با تشکر از فرم های آنالیتیکس.

قیف ها

قیف

بگویید که می خواهید چشم اندازی به صفحه اصلی خود بروید ، روی دکمه “تماس با ما” کلیک کنید ، فرم تماس خود را پر کنید و دکمه ارسال را بزنید. پس از آن ، شما ممکن است بخواهید چشم انداز را به صفحه تشکر ، وبلاگ یا هر چیز دیگری هدایت کنید. هر اقدامی که چشم انداز در ارتباط با شما باشد ، بخشی از قیف است.

برای انجام کار با شما ، به بازدید کنندگان خود نیاز دارید تا یک مسیر “پیش تعریف شده” را در وب سایت یا برنامه خود دنبال کنند. این وظیفه شماست که بازدید کنندگان را از نقطه ورود به هدف هدایت کنید. و برای استفاده بیشتر از این “مسیر” ، باید کاملاً درک کنید که بازدید کنندگان از قیف شما در حال حرکت هستند.

در اینجا یک فیلم عالی Matomo وجود دارد که جزئیات عملکرد یک قیف را شرح می دهد:

لذت ببر

Heatmap و ضبط جلسه

Matomo Analytics هدیه ای است که هرگز متوقف نمی شود. با افزودنی حق بیمه Heatmap & Session Recorder ، می توانید “… بازدید کنندگان خود را با دیدن محل کلیک ، شناور و پیمایش ، درک کنید.” مانند ردیابی چشم است اما نصب ارزانتر و آسان تر است.

Heatmaps به شما نشان می دهد که بازدید کنندگان وب روی چه مکانی کلیک کرده اند ، تا چه حد پیمایش کرده اند و ماوس را در کجا جا داده اند. همه این داده ها به دانستن اینکه آیا محتوای شما در حال جذب است و شناسایی مکان هایی که کاربران توجه می کنند کمک می کند.

از طرف دیگر ، ضبط جلسه ، به شما امکان می دهد پیمایش ها ، حرکات ماوس ، کلیک ، ایجاد تعامل و غیره را ضبط کنید. بعداً ، شما این ویدئو را پخش می کنید تا ببینید بازدید کنندگان در وب سایت شما چه کاری انجام می دهند. چقدر شیرین?

آنالیز رسانه ای

تجزیه و تحلیل رسانه matomo

استفاده از ویدئو به طرز چشمگیری رشد کرده است که بیشتر بازاریابان به دنبال افزایش ترافیک ، نمایش صفحه ، تبدیل و در نهایت فروش هستند. همین مورد در مورد صوتی مانند پادکست ، کتاب صوتی و غیره نیز صدق می کند. و چندرسانه ای به هیچ جا نمی رود.

اما آیا می دانید مخاطبان شما چگونه فیلم های شما را تماشا می کنند؟ چگونه آنها به صوتی گوش می دهند؟ آیا می توانید ارتباط بین استفاده رسانه و سایر معیارهای راهنمایی و رانندگی را به وضوح برقرار کنید؟ چه کسی ویدیوهای شما را تماشا می کند؟ برای چه مدت؟ اینها فقط برخی از سؤالاتی است که افزودنیهای Media Analytics به شما کمک می کند تا پاسخ دهید.

ویژگی تبدیل چند کانال

انتساب چند کانال

برای وب سایت یا برنامه ، ترافیک می تواند از منابع مختلفی ناشی شود. شاید شما از Google Ads ، Facebook Ads ، جستجوی ارگانیک و ارجاع اجتماعی ترافیک خود را هدایت کنید. چگونه می دانید کدام منبع ترافیک بیشترین نتایج را از نظر تبدیل ، در بین سایر معیارها به ارمغان می آورد?

بسیار مهم است که می دانید بودجه بازاریابی خود را به کجا هدایت کنید. اگر جستجوی ارگانیک ترافیک با کیفیتی را برای شما به ارمغان می آورد ، بهتر است منابع را به سمت کارهایی مثلاً SEO هدایت کنید. حال لازم نیست که تعجب کنید که کدام منبع ترافیک به بهترین وجه تبدیل می شود. شما مجوز تبدیل چند کانال کانال Matomo را در اختیار شما و خواست خود دارید.

عملکرد کلید واژه های موتور جستجو

عملکرد کلمات کلیدی موتور جستجو

کلمه کلیدی – مقدس مقدس ترافیک موتورهای جستجو. چه کاری انجام نمی دهید که دست خود را روی همه کلمات کلیدی خود که مشتریان در Google و Bing از آنها استفاده می کنند ، بقیه موارد انجام دهید؟ اگر کلمات کلیدی خود را می شناسید ، می توانید محتوا و پیشنهادات بسیار هدفمند و مرتبط ایجاد کنید که مانند جادو کار کند. قبلاً بارها انجام شده است و شما هم می توانید این کار را انجام دهید.

افزونه عملکرد کلید واژه های موتور جستجو تمام کلمات کلیدی شما را در آینده استفاده می کند. می توانید موتورهای جستجوگر محبوب ، کلمات کلیدی متن ، کلمات کلیدی ترکیبی ، کلمات کلیدی تصویر و کلمات کلیدی ویدیویی را مشاهده کنید. این افزونه به شما امکان می دهد نیازهای مخاطبان هدف خود را در یک مکان مشاهده کنید.

جریان کاربران

کاربران تجزیه و تحلیل matomo جریان دارند

و نکته آخر ، افزودنیهای برتر حق بیمه Users Flow را داریم. این افزودنی نمایش تصویری از مسیری است که کاربران از طریق وب سایت یا برنامه شما طی می کنند. جریان کاربر به شما امکان می دهد نیازهای کاربران را به سرعت تعیین کنید زیرا می توانید نحوه مشاهده کاربران در وب سایت شما را مشاهده کنید.

با یک نگاه ، می بینید که کاربران از کجا خارج می شوند و سایر عواملی که ممکن است به نرخ تبدیل شما آسیب برساند. گزارش هایی که از Users Flow به دست می آورید می تواند در بهینه سازی وب سایت ، برنامه یا محصول خود به شما کمک کند. این افزونه به شما امکان می دهد ترافیکی را که از طریق یک صفحه خاص طی شده است ، با دقت بررسی کنید.

و این حالا چی?

در منوی Matomo Analytics ، صفحات Diagnostics و About را دارید که لازم نیست آنها را بپوشانیم. افزونه Matomo Analytics برای پیکربندی و استفاده آسان است.

نصب Matomo Analytics در سایت های وردپرس بسیار آسان است (و مستلزم ویرایش فایل های موضوع شما نیست) ، لازم به ذکر نیست که این افزونه خود را با بیش از 100 ابزار مورد علاقه خود ادغام کنید.

من احساس می کنم شما Google Analytics را از دست نخواهید داد زیرا Matomo Analytics ویژگی های بیشتری و روشی ساده تر برای دسترسی به داده های ترافیکی را که شما نیز برای حفظ آنها ارائه می کنید ارائه می دهد.


چگونه می توانید ترافیک را در سایت وردپرسی خود پیگیری کنید؟ نظر شما در مورد افزونه Matomo Analytics WordPress چیست؟ آیا قبلاً از آن استفاده کرده اید؟ آیا چیزی را ترک کردیم؟ اگر اکنون افزونه را نصب و آزمایش می کنید ، نظر شما چیست?

لطفا در قسمت نظرات ما را مطلع کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map