سایت های وردپرس خود را به چالش بکشید: ManageWP را در نظر بگیرید

مانند بسیاری از افراد قبل از اینکه به خدمات یا هزینه های ماهانه خود متعهد شوم ، نگاه زیادی را به این پیشنهاد می اندازم تا مطمئن شوم که این یک سرمایه گذاری شایسته خواهد بود. بنابراین در پست امروز من فکر کردم به شما یک بررسی صادقانه و زمینی از مدیریت WWW.com می دهم. اگر فکر می کنید آن را در ادامه بخوانید!


آنچه هست

ManageWP.com خدماتی برای گردهمایی نگهداری چندین سایت وردپرس در یک جعبه ابزار مرتب است. پس از راه اندازی حساب کاربری ، سایت های خود را اضافه می کنید (بیشتر در مورد این زیر) سپس در یک رابط می توانید به روزرسانی های موجود را مشاهده کنید ، پشتیبان گیری را مدیریت کرده و به مستقیماً به داشبورد وردپرس دسترسی پیدا کنید..

ثبت نام کنید و ManageWP را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید

برای کیست?

خوب ، می توانید هر کسی را با بیش از دو سایت WordPress استدلال کنید از ManageWP بهره مند شوند ، اما بگذارید از وضعیت من برای شما بگوید و شاید همدلی کنید. علاوه بر ایجاد سایت های وردپرس برای مشتری ها ، ما نیز به دنبال میزبانی و نگهداری مداوم از راه اندازی وردپرس هستیم. وقتی ده ها سایت بودند ، مشکلی نبود ، بیست یا حدوداً – خوب … پس از رسیدن به حدود 40 سایت من مورد نیاز برای یافتن راه حل دیگر.

با تأمل در این باره ، فکر می کنم خیلی طولانی صبر کردم تا کاری انجام دهم. ورود به آن بسیاری از سایتها و هر ماه تعداد زیادی افزونه را به روز می کنید ، پشتیبان گیری را چک می کنید ، پایگاه داده را حفظ می کنید و غیره. نمی دانم چطور این کار را انجام داده ام تا این مدت اما اینجاست که ManageWP وارد می شود.

سایت های خود را وارد کنید

بعد از اینکه حساب کاربری خود را راه اندازی کردید و باید سایتهای خود را به ManageWP.com اضافه کنید ، این شامل دو چیز است:

  1. وارد کردن جزئیات در ابزار ManageWP
  2. “افزونه کارگر” را در هر یک از سایت ها نصب کنید

گزینه لیست واردات CSV برای لیست کردن همه سایت ها به سیستم وجود دارد ، من در واقع تصمیم گرفتم که آنها را یک بار انجام دهم. من برای آن کمی جدید بودم اما می خواستم وقت خود را برای طبقه بندی سایت ها به گروه ها اختصاص دهم. به عنوان مثال ، تمام سایتهایی که در Genesis در یک گروه ساخته شده اند ، همه کسانی که در گروه دیگری از پایان نامه استفاده می کنند و به صورت تصادفی ، گروهی را نیز برای آن ها تشکیل می دهند..

یکی یکی رابط در زیر نشان داده شده است.

وارد کردن یک سایت

وارد کردن یک سایت

به روزرسانی … همه چیز!

درست است ، بنابراین این بیت جالب است. پس از انجام همه کارهای سخت در راه اندازی سایت های خود ، پاداش وجود دارد. بازگشت به داشبورد اصلی و ارائه شده خود را با تعدادی ابزار. موردی که بیشتر از آن استفاده می کنم در تصویر زیر مشاهده شده است.

به روزرسانی کنید!

به روزرسانی کنید!

حالا فقط می توانید وحشی شوید و کلیک کنید همه چيز در بخش های مختلف و من مطمئن هستم که همه اینها کار خواهد کرد. من تمایل دارم که کمی انتخاب بیشتری داشته باشم ، زیرا می خواهم بدانم کدام افزونه به روز می شود ، چه چیزی جدید در آن است و از همه مهمتر – آیا این مسئله باعث ایجاد مشکل برای سایت XYZ خواهد شد.

بنابراین می توانید این گزینه ها را باز کنید و جزئیات بیشتری راجع به اینکه دقیقاً کدام پلاگین ها دارای به روزرسانی هستند ، مشاهده کنید.

جزئیات بیشتر در مورد به روزرسانی ها

جزئیات بیشتر در مورد به روزرسانی ها

managementwp-changelogبه این ترتیب می توانید تغییرات را بخوانید (برای دیدن آن روی شماره نسخه کلیک کنید) ، پس از آنکه خوشحال شدید که می دانید چه چیزی اتفاق می افتد ، روی بروزرسانی همه کنار یک افزونه خاص کلیک کنید و این افزونه را به همه سایت هایی که دارای آن هستند.

اولین باری که انجام می دهید رضایت واقعی را به ارمغان می آورد!

دسترسی مستقیم به داشبورد وردپرس

managementwp-مدیر

این قطعاً ویژگی شماره 2 است که دوستش دارم.

از منوی نوار کناری گزینه “Open Admin Here” را دارید ، دقیقاً همین کار را می کند.

در داخل داشبورد ManageWP که با داشبورد وردپرس سایت خاص به شما ارائه می دهید ، یک تنظیم را بررسی کنید ، هر چیزی را که لازم دارید ارسال کنید..

مطمئناً به صورت دستی وارد هر سایت می شود.

تیم و من این را دوست داریم وقتی که پشتیبانی مشتری را انجام می دهیم ، یک بلیط را مستقیماً به داشبورد سایت در سوالات بخوانید ، مشکل را حل کنید.

شما حق بیشتری می خواهید?

خب چیزهای بیشتری وجود دارد ، بگذارید یک تور گرداب از دیگر ویژگی هایی که مرتباً از آنها استفاده می کنم را برای شما فراهم کنم.

مدیریت کاربر عالی است شما عضو جدید تیم هستید و می خواهید برای آنها یک حساب کاربری در سایتهای _the_ 11 یا همه سایت های گروه_این ایجاد کنید ، بدون مشکل. هنگامی که عضو تیم می گوید ، دسترسی را لغو کرده یا نقش تغییر می دهد (به عنوان مثال از ویرایشگر تا مشترک) در تعدادی از سایتها با یک بار ، همین اتفاق می افتد.

نظرات نیز چیزی است که من مرتباً برطرف می کنم ، همه در یک حرکت. به جای ورود به هر سایت برای هرزنامه یا تأیید نظرات ، می توانید همه آنها را در ManageWP مشاهده کنید و آنها را مطابق آنچه مناسب دیدید انجام دهید..

گزینه ای برای ایجاد پست و صفحات به طور مستقیم از داشبورد وجود دارد ، اگر شما گروهی از سایت های خود را اداره می کنید ، می توانم ببینم که این یک ویژگی خوب خواهد بود ، به شما امکان می دهد از یک جا محتوا را در سراسر شبکه سایت خود ایجاد کنید. بیشتر سایتهایی که من در زیر برای مشتری ها مدیریت می کنم ، بنابراین چیزی است که من اغلب از آنها استفاده می کنم.

پشتیبان گیری مطمئناً ویژگی اصلی مدیریت WP است اما من صادقانه خواهم بود و می گویم من هنوز به آنجا نرفته ام. در حال حاضر با استفاده از ترکیبی از BackupBuddy و Vaultpress ، انتقال نسخه پشتیبان تهیه به ManageWP در سبد من “وقتی مقداری وقت آزاد می گذارم” قرار داده شده است. من به آنجا خواهم رسید که مشتاقانه می بینم عملکرد آن چگونه است.

management-wp-tools-linkبرای هر سایت ، رابط پیوند سریع به مجموعه خدماتی که شما می شناسید پیوند می دهد. مطمئناً می توانید این نشانک ها را بدست آورید اما باعث می شود که همه چیز سریعتر بتواند مستقیم به سمت سرویس بروید ، با نام دامنه در حال حاضر تعریف شده.

این کار را با آزمایش رایگان امتحان کنید

مثل همیشه خوب است که بتوانید یک بازی آزمایشی رایگان برای بازی با ابزاری مانند این خود داشته باشید. ManageWP.com یک آزمایش 14 روزه رایگان را ارائه می دهد ، از حافظه فقط می توانید 5 سایت را در طول آزمایش بارگیری کنید اما در حالی که شما چیزهای دیگری را آزمایش می کنید ، بازی با آنها کافی است.

بهترین مدیریت برای سایت های وردپرس خود موفق باشید! اگر سؤالی خاص در مورد تجربه من با خدمات دارید یا اگر می خواهید برخی از افکار شخصی خود را اضافه کنید ، در اینجا نظر خود را ارسال کنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map