MailPoet vs MailChimp برای بازاریابی ایمیل وردپرس

مقایسه متغیرهای پستی و پستی mailboxet

وقتی صحبت از ایمیل انجام می شود ، یکی از بهترین مواردی که من در مورد وردپرس دوست دارم تعداد بیشماری افزونه هایی است که باید ارائه دهد! در حالی که از نظر سطح عالی به نظر می رسد ، گاهی اوقات انتخاب یک پلاگین مناسب می تواند چالش برانگیز باشد.


نگران نباش! هدف این مقاله کمک به شما در همین زمینه است! ما می خواهیم دو راه حل بازاریابی ایمیل برای WordPress – Mailchimp و MailPoet را با یکدیگر مقایسه کنیم.

با پایان این پست ، شما جوانب مثبت و منفی هر دو سرویس را یاد گرفته اید و امیدوارم بتوانید راه حل مناسب بازاریابی ایمیل را برای رشد و پیشرفت در تجارت خود انتخاب کنید. بیا شروع کنیم!

MailPoet vs Mailchimp

Mailchimp, و همچنین همه می دانند ، یک پلت فرم بازاریابی ایمیل پیشرو در صنعت است. چه شد به عنوان یک پروژه جانبی آغاز شد امروز برای ارسال خبرنامه های بهتر ، امروز به یک مقاله تبدیل شده است همه در یک پلت فرم بازاریابی برای رشد مشاغل ، با میلیون ها مشتری در سراسر جهان. امروز Mailchimp چیزی بیش از بازاریابی ایمیل ارائه می دهد – از جمله صفحات فرود ، پست های رسانه های اجتماعی ، تبلیغات فیس بوک و گوگل ، تبلیغات مجدد ، اتوماسیون بازاریابی و موارد دیگر.

MailPoet, از سوی دیگر ، یک مسئله ساده است افزونه قدرتمند بازاریابی ایمیل, ساخته شده با وردپرس در ذهن. به عبارت دیگر ، MailPoet یک افزونه بازاریابی ایمیل محور وردپرس است.

MailPoet یک کار را انجام می دهد ، و آن را بسیار خوب انجام می دهد. این ایمیل مستقیماً به وردپرس ارسال می کند. با 300000 کاربر دیگر در سراسر جهان ، دقیقاً دو مورد وجود دارد که به MailPoet یک مزیت رقابتی می بخشد:

 • همه چیز در داخل وردپرس: شما می توانید خبرنامه ها را بدون نیاز به ترک داشبورد وردپرس طراحی و ارسال کنید.
 • منحنی یادگیری حداقل: MailPoet بسیار آسان است ، بنابراین می توانید اولین ایمیل خود را در مدت زمان 15 دقیقه ارسال کنید.

برای ساده نگه داشتن چیزها ، ما فقط در مورد ویژگی هایی که صرفاً مربوط به بازاریابی ایمیل است صحبت خواهیم کرد. ما فرایند مقایسه را به چندین معیار تقسیم کرده ایم ، و همچنین برای هر کدام یک برنده انتخاب کرده ایم.

با این وجود ، هنگام انتخاب افزونه بازاریابی ایمیل خود ، باید وزن بیشتری را به معیارهای مهمتر برای خود اختصاص دهید. به عنوان مثال ، اگر سهولت استفاده برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است ، باید 50-60٪ وزن را به متریک “سهولت استفاده” اختصاص دهید ، و بقیه را بین دیگران تقسیم کنید..

خوب ، پس ما با معیارها شروع کنیم?

1. بازاریابی ایمیل در وردپرس

انواع کمپین های بازاریابی ایمیل در MailPoet

انواع کمپین های بازاریابی ایمیل در MailPoet

MailPoet یکی از معدود پلاگین های بازاریابی ایمیل در بازار است که به شما امکان می دهد مستقیم ، از داشبورد وردپرس خود ، به صورت دستی و خودکار کمپین های ایمیل بسازید ، بسازید و بفرستید..

برخلاف Mailchimp ، MailPoet نیازی به ثبت نام یا فعال سازی حساب ندارد. شما به سادگی افزونه را نصب یا پیکربندی می کنید ، ایمیل خود را طراحی کرده و به ارسال ارسال می کنید. خبرنامه شما در اختیار مشترکان شما خواهد بود.

به عبارت ساده ، با MailPoet می توانید کار خود را اجرا کنید کل نمایش بازاریابی ایمیل ، بدون اینکه مجبور شوید داشبورد وردپرس خود را ترک کنید. حتی اگر MailChimp ممکن است ویژگی های دیگری را ارائه دهد (برای افرادی که مایل به سرمایه گذاری در آنها هستند) ، با این معیار ، MailPoet برنده دستی است..

برنده: MailPoet

2. منحنی یادگیری

گزینه های تنظیمات Mailchimp به وردپرس

گزینه های پیکربندی Mailchimp و WordPress

باید اعتراف کنم – Mailchimp هنگام ارسال خبرنامه کمی منحنی یادگیری دارد. به من اشتباه نکنید – یک رابط کاربر برجسته و یک کاربر دارد تن از ویژگی های عالی با این حال ، قبل از اینکه حتی بتوانید یک خبرنامه را در Mailchimp ارسال کنید ، باید پیکربندی کاملی انجام دهید (البته یک بار) – مانند تأیید دامنه ، پیوند دادن کلید API خود به افزونه Mailchimp WordPress و چند مرحله دیگر ( در صورت لزوم).

در حالی که این روند می تواند برای جوانب مثبت در بازاریابی هیجان انگیز باشد ، می تواند برای افرادی که به دنبال یک مورد هستند کمی هولناک باشد راه حل ساده بازاریابی ایمیل. و اینجاست که MailPoet رونق می گیرد.

مراحل راه اندازی MailPoet به سادگی نصب افزونه WordPress است. فقط کافی است شریک تحویل ایمیل خود را انتخاب کنید (بعداً درباره این مورد) ، و خوب است که بروید. شما می توانید بلافاصله شروع به طراحی کمپین کنید! نیازی به آشنایی با یک رابط کاربری جدید نیست. سازنده کمپین بصری و آسان است (به لطف عملکرد کشیدن و رها کردن).

علاوه بر این ، وقتی صحبت از کمپین های کمی پیچیده است – مانند ایمیل های خودکار اعلان ارسال – می بینید که ایجاد چنین کمپین هایی در MailPoet بسیار ساده تر است!

برنده: MailPoet

3. گزارشگری: آمار ایمیل و تجزیه و تحلیل

تصویر داشبورد گزارش گزارش پستی

تصویر از داشبورد Reporting Mailchimp

MailPoet آمار اولیه ایمیل مانند نرخ باز و میزان کلیک را در نسخه رایگان خود ارائه می دهد. برای گزارش های تحویل پیشرفته و نرخ باز / کلیک دقیق ، به نسخه پرداخت شده این افزونه نیاز دارید. واقعیت جالب: MailPoet ارائه می دهد حق بیمه برای طرح رایگان اگر 1000 مشترک یا کمتر دارید. (بعداً درباره این مورد).

با این حال ، تجزیه و تحلیل Mailchimp در سطح دیگری است. نسخه رایگان به شما بینش تحویل پیشرفته ، نرخ باز / کلیک ، مقایسه با میانگین صنعت ، لینک های برتر ، مکان های برتر و موارد دیگر می دهد. نیازی به گفتن نیست ، Mailchimp توسط یک Moonlight برنده این معیار است!

برنده: Mailchimp

4. کمپین های ایمیل: پست الکترونیکی اعلان ارسال کنید

MailPoet سازنده ایمیل

سازنده ایمیل MailPoet

هر دو Mailchimp و MailPoet سازندگان ایمیل کشویی بسیار خوبی دارند. MailPoet بیش از 50 قالب ایمیل از پیش ساخته را در نسخه رایگان ارائه می دهد ، در حالی که بیشتر الگوهای ایمیل Mailchimp در برنامه پرداخت شده در دسترس هستند.

سازنده ایمیل Mailchimp چند پیشرفت عالی مانند توانایی درج GIF ، پست های اینستاگرام و موارد دیگر را ارائه می دهد. (آنها سازنده ایمیل خود را دوباره به “Content Studio” معرفی کرده اند).

به غیر از خبرنامه ها ، می توانید کمپین های ایمیل قطره ای را نیز در Mailchimp تنظیم کنید در MailPoet.

تاکنون ، این ارتباط بین دو ارائه دهنده خدمات ایمیل (ESP) است. با این حال ، هنگامی که می آید پست الکترونیکی اعلان ارسال کنید, MailPoet از Mailchimp برتری دارد. بگذارید توضیح دهم چرا.

با این حال وقتی که می آید پست الکترونیکی اعلان ارسال کنید, MailPoet از Mailchimp برتری دارد.

Mailchimp با تجزیه و تحلیل فید RSS سایت وردپرس ، ایمیل های اعلان ارسال را ارسال می کند. به طور پیش فرض ، WordPress کل محتوای ارسال را در فید RSS ارسال می کند. (همچنین می توانید به جای کل محتوای فقط ارسال خلاصه پست را انتخاب کنید).

این محدودیت مانع از سفارشی سازی ایمیل های اعلان پست از Mailchimp می شود. این فقط می تواند پستهای جداگانه (یعنی ورودی ها) را در فید RSS انتخاب کرده و آنها را در ایمیل قرار دهد.

از طرف دیگر ، ادغام قوی MailPoet با وردپرس این امکان را می دهد تا اطلاعات ارسال را مستقیماً از پایگاه داده WordPress بیرون بکشید. این به MailPoet اجازه می دهد تا یک تن از گزینه های شخصی سازی را در آن ارائه دهد آخرین مطالب خودکار ماژول (موجود در سازنده ایمیل). این گزینه ها عبارتند از عنوان پست ، گزیده ای ، محتوای کامل پست ، اطلاعات نویسنده ، تصویر برجسته ، دسته / برچسب ها و موارد دیگر.

در نتیجه ، می توانید ایمیل های اعلان ارسال بسیار سفارشی تر را با MailPoet ایجاد کنید ، در مقایسه با Mailchimp.

گزینه های سفارشی سازی در سازنده ایمیل MailPoet

گزینه های شخصی سازی در ماژول “آخرین محتوای خودکار” سازنده ایمیل MailPoet

علاوه بر این, ایجاد ایمیل های اعلان پست در MailPoet بسیار ساده است و کمتر از 15 دقیقه طول می کشد. با این حال ، با Mailchimp ، حتی کمی سفارشی سازی نیز شما را به درک و استفاده از آن نیاز می کند برچسب های ادغام RSS, که ممکن است برای خیلی از افراد کمی پیچیده باشد.

برنده: کراوات (خبرنامه ها و کمپین های قطره ای) ، MailPoet (ایمیل های اطلاع رسانی پست).

5. گزینه های تحویل ایمیل

گزینه های تحویل ایمیل در MailPoet

گزینه های تحویل ایمیل در MailPoet

MailPoet سه گزینه تحویل ایمیل مجزا ارائه می دهد:

 1. تحویل ایمیل از طریق میزبان وب شما: در حالی که این روش به طور موثر هزینه های بازاریابی ایمیل شما را به صفر می رساند ، من آن را توصیه نمی کنم ، زیرا دارای نرخ تحویل ایمیل ضعیف است. علاوه بر این ، اگر از میزبان خود فراتر بروید حد ارسال ایمیل, مستعد ابتلا به اطلاعیه های استفاده بیش از حد از منابع ، و حتی ممکن است تعلیق یا خاتمه حساب باشید.
 2. تحویل ایمیل از طریق خدمات شخص ثالث: MailPoet از خدمات تحویل ایمیل شخص ثالث مانند Amazon SES یا Sendgrid برای ارسال ایمیل پشتیبانی می کند.
 3. تحویل ایمیل از طریق سرویس ارسال ایمیل MailPoet: MailPoet نیز ارائه می دهد سرویس ارسال ایمیل بسیار شخصی برای تحویل ایمیل بهینه شده است ، و قادر به ارسال 50،000 ایمیل در ساعت به بالا است. شما می توانید در یک برنامه رایگان برای ارسال ایمیل نامحدود ، برای حداکثر 1000 مشترک ، از این خدمات لذت ببرید.

Mailchimp با ارسال ایمیل از طریق زیرساخت های شبکه پیشرو در صنعت ، نرخ تحویل نامه الکترونیکی در سطح جهانی را ارائه می دهد.

6. Showdown برنامه رایگان: مشترکین و محدودیت های ایمیل

برنامه رایگان MailPoet Forever برای 1000 مشترکین

برنامه Forever Free برای MailPoet برای حداکثر 1000 مشترک

Mailchimp یک برنامه رایگان ارائه می دهد که دارای حداکثر 2،000 مشترک است ، با حداکثر ظرفیت ارسال ایمیل 12،000 ایمیل در هر ماه.

MailPoet نسخه Premium خود را به صورت رایگان تا 1000 مشترک ارائه می دهد. این بدان معنی است که شما می توانید از تمام ویژگی های حق بیمه MailPoet – از جمله حذف مارک MailPoet ، تجزیه و تحلیل پیشرفته و ایمیل های WooCommerce – همه به صورت رایگان لذت ببرید.!

در این بخش دو روش آماده سازی وجود دارد:

 1. MailPoet ارائه می دهد ایمیل نامحدود / ماه به 1000 مشترک. در حالی که Mailchimp آن را محدود می کند در هر ماه 12000 ایمیل برای 2000 مشترک.
 2. ثانیاً ، MailPoet احتمالاً تنها افزونه موجود در بازار است که در برنامه رایگان خود تمامی ویژگی های حق بیمه را در اختیار شما قرار می دهد ، محدود به 1000 مشترک.

برنده: MailPoet یا MailChimp (بسته به نیاز کاربر)

7. مقایسه برنامه های پرداخت شده

گزینه های طرح حق بیمه Mailchimp 2019

برنامه های حق بیمه Mailchimp – 2019

Mailchimp ارائه می دهد مبتنی بر مشترک و یک مدل قیمت گذاری pay-as-you-go. برنامه های مبتنی بر مشترکین دارای درجه های مختلفی از ویژگی ها هستند که از ابتدا شروع می شوند:

 • 9/99 دلار در ماه برای 500 مشترک (برنامه ملزومات)
 • 14.99 دلار در ماه / ماه برای 500 مشترک (برنامه استاندارد) و
 • طی 10،000 مشترکین تا 299 دلار در هر ماه (برنامه حق بیمه)

MailPoet دو مورد ارائه می دهد برنامه های حق بیمه:

 1. اولین افزودنی با 149 دلار در سال است که تمام این پیشنهادات را ارائه می دهد ویژگی های خبرنامه حق بیمه, بدون سرویس ارسال ایمیل. این امر برای افرادی که تعداد زیادی مشترک مشترک ایمیل دارند ، بسیار عالی است و به دنبال بهینه سازی هزینه های بازاریابی ایمیل خود هستند.
 2. برنامه دوم شامل ویژگی های حق بیمه به علاوه سرویس ارسال ایمیل MailPoet. برای 1250 مشترک مشترک با 15 دلار در ماه شروع می شود. به یاد داشته باشید که 1000 مشترک مشترک اول کاملاً رایگان هستند (از جمله تمامی ویژگی های حق بیمه!) پس از 1000 مشترک ، قیمت آن برابر با برنامه ضروری Mailchimp است.

تست A / B: ذکر این نکته ضروری است که MailPoet برخلاف برنامه ضروری Mailchimp ، آزمایشی A / B را در هیچ نقشه ای ارائه نمی دهد.

ایمیل های اتوماسیون: MailPoet به طور پیش فرض در برنامه رایگان 1000 مشترکان خود و کلیه برنامه های حق بیمه ، ایمیل های اتوماسیون (مانند ایمیل های خوش آمدید و کمپین های قطره ای) را ارائه می دهد. Mailchimp ایمیل های اتوماسیون را در آنها ارائه می دهد برنامه استاندارد, از 14.99 $ / ماه برای 500 مشترک شروع می شود.

8. ادغام WooCommerce

ویژگی های WooCommerce در MailPoet

ویژگی های WooCommerce در MailPoet

Mailchimp از طریق افزونه رسمی خود از ادغام ایمیل با WooCommerce پشتیبانی می کند – Mailchimp برای WooCommerce. با این حال ، حتی با 500000+ کاربر فعال ، این افزونه از 2.3 ستاره از 5 ضعیف برخوردار است. این مسئله نشانگر قابلیت اطمینان است ، که از صفحه پشتیبانی این افزونه نیز مشهود است – پر از بررسی های منفی ، اشکالات و درخواست های پشتیبانی.

من با کیم (بنیانگذار MailPoet) صحبت کردم و او به من گفت که حدود یک چهارم از کاربران MailPoet دارای WooCommerce نصب شده اند. این کاربران درخواست یک تن از ویژگی های (بسیار مفید) از تیم را دارند ، و آنها هستند کار برای افزودن آنها به MailPoet. برخی از این ویژگی های “به زودی” عبارتند از:

 • خودکار ایمیل های معاملاتی در ثبت نام و پرداخت و خرید اول.
 • خودکار ایمیل های توصیه شده محصول مانند “خریداری شده در این گروه” و “خریداری این محصول” و ایمیل های سبد خرید را رها کنید.
 • تقسیم مشتری بر اساس رفتار خرید گذشته.
 • لیست مشتری و درآمد در هر ایمیل.

در حالی که این ویژگی های امیدوار کننده ای از MailPoet است ، موفقیت آن فقط با دسترسی مشتری تعیین می شود.

برنده: Mailchimp (هم اکنون) و MailPoet یک بار سازگاری WooCommerce منتشر شد.

بسته بندی کردن

من می خواهم این مقاله را با بحث در مورد کاربر ایده آل برای هر افزونه نتیجه بگیرم.

Mailchimp برای افرادی است که به یک مورد نیاز دارند پلت فرم بازاریابی جامع که آنها را قادر می سازد تا حد زیادی بیش از بازاریابی ایمیل. چیزهایی مانند رسانه های اجتماعی ، تبلیغات پرداخت شده ، تبلیغات در حال بازپرداخت ، مدیریت درآمد و غیره اگر در آینده ای نزدیک خود را در حال استفاده از این کانال های بازاریابی می دانید – و فکر نمی کنید کمی اضافی برای پرداخت همه آنها در داشبورد متمرکز (Mailchimp) پرداخت کنید. سپس به هر معنی Mailchimp را انتخاب کنید!

MailPoet مخصوص افرادی است که می خواهند راه حل ساده بازاریابی ایمیل که آنها می توانند فعالیت کنند در داشبورد وردپرس. اگر می خواهید هزینه های بازاریابی ایمیل خود را بهینه کنید و همه چیز را زیر یک سقف داشته باشید ، آنگاه MailPoet برای شما مناسب است!

در نهایت ، بازاریابی ایمیل ابزاری برای رشد تجارت شما است. شما باید ابزاری را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد و به شما در خرد کردن معیارها کمک می کند.

از چه ESP استفاده می کنید؟ من مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستم! مثل همیشه ، اگر به هر گونه کمک نیاز دارید ، لطفاً نظر خود را ترک کنید ، یا مرا در توییتر در آدرسsouravify بگذارید. به سلامتی!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map