MailOptin Review: فرمهای Optin وردپرس ساده و چشمگیر

MailOptin Review: فرمهای Optin وردپرس ساده و چشمگیر

چه وبلاگ نویسی کنید ، یک فروشگاه تجارت الکترونیک را تنظیم کنید ، چه کسی حضور وب را برای مشاغل کوچک خود پیکربندی کنید ، بیشتر بازاریابان باتجربه به شما خواهند گفت که فرم انتخاب ایمیل برای موفقیت شما چقدر مهم است. با این حال ، پلاگین های زیادی برای انتخاب وجود دارد ، و برخی از آنها خیلی گران هستند یا ویژگی های مورد نیاز شما را ندارند. MailOptin یک راه حل عالی را ارائه می دهد ، زیرا برنامه ای رایگان دارد ، به همراه چندین بسته حق بیمه مقرون به صرفه. در این بررسی MailOptin ، ما از ویژگی های اصلی آن ، از خبرنامه های خودکار گرفته تا فرم های مدرن optin ، عبور خواهیم کرد ، سپس در مورد اینکه چه کسی باید MailOptin را برای ساخت لیست های ایمیل در نظر بگیرد ، صحبت خواهیم کرد.


شما می توانید این گزینه را بارگیری کنید MailOptin Lite افزونه از فهرست افزونه. یا می توانید برای پاپ های بیشتر ، آزمایش تقسیم A / B ، هدفمندی پیشرفته و موارد دیگر به MailOptin Pro ارتقا دهید.

بررسی ویژگی های MailOptin

هنگامی که افزونه MailOptin را نصب می کنید ، در زیر منوی MailOptin چندین زبانه را نشان می دهد. به عنوان مثال ، می توانید فرم های optin خود را به سرویس هایی مانند AWeber و MailChimp متصل کنید ، یا مستقیماً به سمت طراحی کمپین های انتخاب الکترونیکی خود بپردازید..

بررسی MailOptin: پیوند منو

چند ویژگی در MailOptin بسته بندی شده است ، بنابراین ما روی مواردی که بیشترین ویژگی را دارند تمرکز خواهیم کرد. با دیدن نحوه این افزونه optin ، بیایید با انواع مختلفی از اشکال در دسترس شروع کنیم.

طیف گسترده ای از فرم های Optin

هنگامی که با فرم های optin خود شروع به کار کردید ، متوجه می شوید که چه تعداد تغییرات ارائه شده است. رایج ترین آن ، پنجره سبد است ، اما MailOptin همچنین دارای اشکال نوار کناری / ابزارک ها ، قبل / بعد از ارسال فرم ها ، فرم های درون خطی (جاسازی شده) و دکمه های تماس با عمل است..

MailOptin Review: Sample Optin

گزینه دیگر نوار چسبنده نام دارد که به شما امکان می دهد پیام را تایپ کنید و برخی از قسمت ها و دکمه ها را وارد کنید. این کار را در بالای وب سایت یا پایین قرار دهید.

بررسی MailOptin: نوار اطلاع رسانی

من همچنین یک طرفدار بزرگ اسلایدها هستم که در سمت چپ یا راست صفحه نمایش مشاهده می شود. این بسیار کمتر از چهره های شما “به چهره شما” است ، بنابراین شما می توانید در حالی که هنوز هم به مردم این فرصت را می دهید تا برای ثبت نام در خبرنامه ، فضای کمتری ایجاد کنند..

بررسی MailOptin: اسلاید در

قالب های زیبا

MailOptin برای هر نوع فرم اپتین چندین قالب ارائه می دهد. بنابراین ، هنگامی که شروع به ساختن یک کمپین در داشبورد می کنم ، انواع قالب های پنجره های سبد را می بینم. برخی از آنها رنگارنگ هستند ، در حالی که برخی دیگر ساده و مورد نظر هستند. برخی از آنها حتی با استفاده از تصاویر گوناگون خود روی صنایع خاصی تمرکز می کنند.

بررسی MailOptin: الگوهای

داشبورد فیلترها را برای پرش به سایر گروههای فرم optin نشان می دهد. به عنوان مثال ، فقط ممکن است بخواهید نوارهای اطلاع رسانی چسبنده یا شاید اسلایدها را ببینید.

بررسی MailOptin: دسته بندی ها

ابزار طراحی از طریق Customizer وردپرس

بیشترین سفارشی سازی ها از طریق وردپرس Customizer انجام می شود. این خبر خوب برای کسانی است که با وردپرس تجربه کرده اند ، زیرا لازم نیست همه تنظیمات را از یک افزونه جدید جدا کنید. در تصویر زیر گزینه پیکربندی پیام موفقیتی را دارم. همچنین برخی از گزارشگران خودکار و اعلان های ایمیل برای موارد جدید وجود دارد. فرم Optin در سمت راست برای ویرایش های زمان واقعی نشان داده شده است. این ویرایشگر کشیدن و رها کردن نیست ، اما در طول آزمایش من یادگیری بسیار شهودی و آسان به نظر می رسید.

بررسی MailOptin: Customizer

زبانه های بی شماری در سمت چپ ارائه شده است. بنابراین ، می توانید رنگ ها را متناسب با نام تجاری خود تنظیم کرده و حتی برای کنترل کامل ، CSS سفارشی را رها کنید.

بررسی MailOptin: CSS سفارشی

نمایش قوانین و کوکی ها

قوانین نمایشگر و محرکها بسیار مهم هستند تا مشتریان شما را آزار ندهند و کسانی را که هنوز ثبت نام نکرده اند هدف قرار دهند. تصویر زیر به شما امکان می دهد کوکی های خود را تنظیم کنید ، به گونه ای که کسی که چند روز پیش پنجره را مشاهده کرده است (یا هر آنچه را که می خواهید آن را تنظیم کنید) لازم نیست که مجدداً آن را ببیند.

MailOptin Review: قوانین بازشو

MailOptin قوانین نمایش عالی دارد. به عنوان مثال ، ممکن است تصمیم بگیرید که هنگام کلیک بر روی دکمه ، پنجره را نشان دهید ، یا شاید وقتی یک کاربر سعی دارد از وب سایت خارج شود. در کنار آن ، شما گزینه هایی را برای برنامه ریزی برنامه ها ، هدف قرار دادن کسانی که از AdBlock استفاده می کنند ، یا فقط نشان دادن فرم های Optin در صفحات خاص دارید.

MailOptin Review: قوانین نمایش

MailOptin Analytics

از برداشت ها گرفته تا تبدیل ها و مشترکین ، همه آنالیزهای MailOptin در داشبورد وردپرس ذخیره می شوند. درک آنها آسان است ، و تصاویری سریع از پیشرفت شما را ارائه می دهند.

بررسی MailOptin: Analytics

قیمت گذاری MailOptin

می توانید بارگیری کنید افزونه MailOptin Lite به صورت رایگان و هنوز هم یک انتخاب خوب از ویژگی ها را دریافت می کنید. برای MailOptin Lite (نسخه رایگان) برخی از ویژگی های زیر را دریافت می کنید:

 • سه فرم اپتین.
 • چندین ماژول فراخوانی به عمل.
 • پشتیبانی از فرم های انتخابی نوار کناری و ویجت.
 • سبد و فرم های پنجره.
 • فرم های Optin که قبل یا بعد از یک پست وبلاگ می روند.
 • هدف قرار دادن سطح صفحه.
 • اعلان هایی که هنگام انتشار یک پست جدید برای مشترکین ارسال می شوند.
 • گزینه ای برای برنامه ریزی هنگام ارسال خبرنامه.
 • یک الگوی ایمیل که پاسخگو باشد.

چند ویژگی دیگر با برنامه MailOptin Lite گنجانده شده است ، اما این بررسی اصلی است. بسیاری از شرکت ها دریافتند که نسخه رایگان برای شروع بسیار است. همچنین شروع خوبی برای کسانی که می خواهند پیش از پرداخت هزینه ، افزونه را امتحان کنند.

در مورد نسخه پرداخت شده, MailOptin پنجره های بازپرداخت و ایمیل حق بیمه را می توان از وب سایت رسمی بارگیری کرد. این وب سایت همچنین نسخه های نمایشی عالی و دستورالعملهایی را با عنوان Backend ارائه می دهد ، بنابراین شما می توانید سلیقه آنچه انتظار دارید را بدست آورید.

برخی از ابزارهایی که با نسخه برتر عرضه می شوند عبارتند از:

 • تست تقسیم A / B برای فرم های شما.
 • ارسال خبرنامه خودکار و ناشی از رویداد.
 • فرم های optin اضافی که ثابت شده است برای افزایش تبدیل.
 • قوانین و محرک های بهتر.
 • یک ویژگی تشخیص AdBlock برای درخواست اینکه مردم تبلیغات شما را مسدود نکنند.
 • تجزیه و تحلیل پیشرفته.
 • CSS سفارشی.
 • یک منطقه Lead Bank برای بدست آوردن اطلاعات پیشرفته تر درباره مشترکین خود.
 • خیلی بیشتر.

به این ترتیب ویژگی های بین برنامه های رایگان و حق بیمه تقسیم می شوند. اما در صورت ارتقا به حق بیمه MailOptin ، چه انتظاری را باید بپردازید?

در سه برنامه با قیمت مناسب تقسیم می شود ، و اگر راضی نیستید ، افزونه دارای 14 روز ضمانت بازپرداخت است..

 • استاندارد – 69 دلار در سال برای یک سایت ، با گزینه پرداخت 99 دلار در سال برای سه سایت. این برنامه استاندارد دارای کلیه ویژگی های MailOptin Lite به همراه تست A / B ، فراخوانی به اقدامات ، پنجره های سبد ، فرم های نوار کناری ، قبل / بعد از اعلان های ارسال ، نوارهای اطلاع رسانی ، محرک های بیشتر ، کد کوتاه ، ادغام فرم Elementor و موارد دیگر.
 • حرفه ای – 169 دلار در سال برای پشتیبانی از 10 سایت. این باعث می شود همه ویژگی های برنامه های قبلی و همچنین پشتیبان گیری از تبدیل ، برنامه ریزی کمپین optin ، تشخیص مراجعه کننده به optin ، تشخیص AdBlock ، تشخیص بازدید کننده جدید و بازگشت کننده ، تجزیه و تحلیل پیشرفته ، پاسخگوی خودکار و هضم خودکار ماهانه یا هفتگی شما بتوانید. خارج کردن.
 • آژانس – 269 دلار در سال برای پشتیبانی در سایت های نامحدود. این ویژگی های برنامه های قبلی ، پشتیبانی از اولویت با ایمیل ، ادغام WooCommerce ، ادغام های دیجیتال بارگیری آسان و سایر ادغام برنامه های شخص ثالث را به شما می دهد..

به طور کلی ، MailOptin قیمت های بسیار معقولی را ارائه می دهد ، زیرا اکثر ویژگی های اصلی در این بسته استاندارد گنجانده شده است. خوب است بدون ادعا برای برنامه آژانس هزینه های ادغام WooCommerce و EDD را داشته باشید ، اما این تنها روند نزولی است.

چه کسی باید افزونه MailOptin WordPress را در نظر بگیرد?

استدلال این دشوار است که کسی نباید MailOptin را برای ساخت لیست های ایمیل در نظر بگیرد. این پشتیبانی از اکثر ارائه دهندگان ایمیل مهم است ، قالب ها جامد هستند و حتی می توانید با فروشگاه های تجارت الکترونیک ادغام شوید. از نظر من ، MailOptin روشی مناسب برای جمع آوری و مدیریت ایمیل برای همه فراهم می کند.

نامه Optin Lite را دریافت کنید   10٪ در MailOptin Pro صرفه جویی کنید

اگر در مورد بررسی MailOptin ما ، ویژگی های افزونه یا نحوه شروع کار سؤالی دارید ، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map