نقد و بررسی میزبانی وردپرس Kinsta (2019)

Kinsta یکی از مشهورترین ارائه دهنده هاست میزبان وردپرس است که از Google Cloud Platform پشتیبانی می کند. در این مقاله ، سرویس میزبانی وردپرس مدیریت شده Kinsta را مرور خواهیم کرد و عملکرد آن را معیار می کنیم.


هاستینگ وردپرس Kinsta

آنچه را پوشش خواهیم داد

Kinsta مانند بسیاری از ارائه دهندگان میزبان وردپرس مدیریت شده ، عملکرد عالی و پشتیبان ستاره ای را ارائه می دهد. با این حال ، آنچه آن را از رقابت جدا می کند خدمات متنوع ارزش افزوده آن است متمم هسته اصلی آن ارائه دهنده میزبانی WordPress است.

باید خاطرنشان کنیم که عملکرد Kinsta را در برابر سایر ارائه دهندگان میزبانی وردپرس مدیریت شده معیار نکردیم. قصد ما برای این Kinsta در 2019 بررسی آن برای برجسته کردن ویژگی های اضافی – جدا از میزبانی مدیریت شده وردپرس – که Kinsta را از رقابت جدا می کند.

مطمئناً ما نتایج آزمون عملکردی را که با استفاده از خود ما انجام می شود در Kinsta به اشتراک می گذاریم موضوع کل. اگر به طور خاص به دنبال معیار هستید ، می توانید به راحتی با “Kinsta vs” ساده آنها را در Google پیدا کنید ” جستجو کردن.

مانند همه بررسی های ما ، هدف ما این نیست که شما را ترغیب کنیم Kinsta را بخرید تا ما یک کمیسیون وابسته دریافت کنیم. هدف اصلی ما ارائه بررسی خدمات از دیدگاه یک شما است کاربر نهایی. برایان ، که محتوای Kinsta را هدایت می کند ، به اندازه کافی مهربان بود تا یک نسخه آزمایشی 30 روزه را که ما از آن استفاده می کردیم به اشتراک بگذاریم. (ممنون ، بری!)

در اینجا یک مرور سریع از آنچه ما پوشش خواهیم داد وجود دارد:

 • نمای کلی از پشته فناوری Kinsta
 • داشبورد Kinsta در عمق (این بهترین قسمت است ، من قول می دهم)
 • پشتیبان گیری از وردپرس در Kinsta
 • ابزارهای بهینه سازی عملکرد
 • امنیت وردپرس با Kinsta
 • آنالیز Kinsta – از جمله نظارت بر ترافیک و عملکرد
 • معیارهای عملکرد
 • برنامه های قیمت گذاری ، پیشنهادات مشترک و افزودنی ها
 • پشتیبانی و نتیجه گیری

بیا شروع کنیم!

بررسی اجمالی مدیریت پکیج میزبان وردپرس Kinsta

Kinsta کاملاً در “سطح شبکه حق بیمه” Google platform Platform ساخته شده است. این امکان دسترسی Kinsta به سرورهای بالاترین خط با کمترین تاخیر در 20+ مرکز داده Cloud Google را دارد. شما می توانید (و باید) یک مرکز داده را انتخاب کنید که به ترافیک منشا غالب سایت شما نزدیک باشد. به عنوان مثال ، از آنجا که بیشتر بازدید کنندگان بالقوه من از هند هستند ، من مرکز داده بمبئی را در حساب آزمون انتخاب کرده بودم.

هر دستگاه Kinsta که در Google Cloud میزبان است ، دارای 96 پردازنده و صدها گیگابایت رم است. هر سایت WordPress که در Kinsta میزبان است ، در یک کانتینر نرم افزاری جدا شده مخصوص خود (در Google Cloud) قرار دارد. این بدان معناست که اگر برنامه Kinsta شما دارای سه سایت WordPress باشد ، سه ظرف جداگانه خواهید داشت. این جداسازی نرم افزار دو مزیت متمایز ارائه می دهد:

 1. سایت های شما می توانند تقاضا و بدون هیچ گونه خرابی مقیاس کنند. این امر به ویژه برای پیمایش “اثر مخزن کوسه” مفید است – به عنوان مثال ، وقتی سایت شما به صفحه اول Reddit می رود یا در HackerNews یا حتی Shark Tank نمایش داده می شود.!
 2. سایت شما بی تأثیر باقی می ماند حتی اگر سایت شخص دیگری در همان ابر عمومی به خطر بیفتد. یک راه حل کانتینر با طراحی از امنیت برخوردار است.

از نظر نرم افزار سرور ، Kinsta بر روی پشته بهینه سازی شده از Nginx (وب سرور) و MariaDB اجرا می شود و نسخه های مختلف موتورهای PHP را از 7.1 تا آخرین نسخه 7.3 (تا دسامبر 2018) ارائه می دهد. چندین ویژگی امنیتی و عملکردی دیگر وجود دارد که ما در این دوره از آموزش صحبت خواهیم کرد. بگذارید اکنون داشبورد درخشان را کشف کنیم.

کاوش در داشبورد MyKinsta

تصویر صفحه MyKinsta Dashboard

داشبورد MyKinsta

پورتال مدیریت سایت بسیار شخصی Kinsta نامیده می شود MyKinsta, داشبورد خارق العاده و بصری برای مدیریت تمام سایت های وردپرس شماست. داشبورد Kinsta از فلسفه طراحی که نمادی از داشبورد وردپرس است که همه ما می شناسیم و دوست داریم پیروی می کند.

دقیقاً مانند داشبورد سرور WordPress ، گزینه های اصلی خود را در نوار کناری آبی در سمت چپ قرار می دهید. هر ماژول دارای زیر تنظیمات خاص خود است که از یک طرح طراحی مشابه پیروی می کنند.

داشبورد MyKinsta همه چیز را شامل می شود از مدیریت سایت ، پشتیبان گیری از WordPress ، تجزیه و تحلیل سایت ، صورتحساب ، پشتیبانی و مدیریت کاربر. در بخش های بعدی ما مهمترین ماژول ها را پوشش خواهیم داد.

ماژول مدیریت سایت Kinsta

تصویر ماژول مدیریت سایت MyKinta

ماژول مدیریت سایت MyKinta

مدیریت سایت ماژول در داشبورد MyKinsta اطلاعات دسترسی خارجی سایت خود را شامل می شود از جمله sFTP ، SSH و دسترسی به بانک اطلاعاتی از جمله phpMyAdmin. به راحتی می توانید با کلیک یک دکمه ، کلمه عبور SFTP و phpMyAdmin را تغییر دهید.

اولین چیزی که توجه می کنید سبز است زنده نمادی که به وضوح در هر زیرمولت در داشبورد MyKinsta نمایش داده می شود. شما می توانید به تغییر دهید صحنه با کلیک بر روی محیط تغییر محیط در گوشه بالا سمت راست.

مدیریت دامنه در MyKinsta

تصویر صفحه داشبورد مدیریت دامنه در kinsta

مدیریت دامنه در Kinsta

دامنه ها برگه به ​​شما امکان می دهد دامنه های آن نقشه را با نصب وردپرس خود مدیریت کنید. در اینجا می توانید دامنه ها را اضافه یا حذف کرده و دامنه اصلی و فرعی را برای سایت خود پیکربندی کنید. اگر می خواهید سایت خود را آزمایش کنید ، قبل از انتقال به سایت ، می توانید از URL موقتی Kinsta (sitename.kinsta.cloud) استفاده کنید.

پشتیبان گیری از وردپرس با Kinsta

تصویر از مدیریت پشتیبان گیری وردپرس در Kinsta

مدیریت پشتیبان گیری وردپرس در Kinsta

ما همیشه بر اهمیت آنها تأکید کرده ایم تهیه نسخه پشتیبان به طور منظم سایت وردپرس خود را. صادقانه بگویم ، ما از جدی بودن Kinsta با پشتیبان گیری از WordPress تحت تأثیر قرار گرفتیم.

 • پشتیبان گیری روزانه خودکار: اول از همه ، Kinsta بطور خودکار هر روز یک بکاپ از سایت وردپرس شما ایجاد می کند. می توانید با یک کلیک آن را بازیابی کنید. پشتیبان گیری به مدت دو هفته حفظ می شود.
 • پشتیبان گیری دستی: می توانید حداکثر 5 نسخه پشتیبان تهیه کنید که به مدت دو هفته نیز ذخیره می شوند.
 • پشتیبان گیری قابل بارگیری: همچنین می توانید هر هفته یک نسخه پشتیبان قابل بارگیری ایجاد کنید ، که از زمان ایجاد نسخه پشتیبان تهیه 24 ساعت اعتبار دارد. این امر در مواردی که می خواهید پشتیبان جداگانه از سایت خود ، خارج از Kinsta ، نگه دارید ، مفید است.
 • تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده از سیستم: جدا از پشتیبان گیری روزانه ، Kinsta هنگام انجام هر یک از این رویدادها بطور خودکار از پشتیبان سایت شما تولید می کند: (من) از ابزار جستجو برای جایگزینی از داشبورد MyKinsta استفاده کنید ، (ب) فشار دادن یک محیط STAGING فعال ، و (iii) پشتیبان گیری از محیط زندگی خود را. نسخه پشتیبان تهیه شده از سیستم همچنین به مدت 14 روز حفظ می شود.
 • پشتیبان گیری ساعتی: برای وب سایت های پر ترافیک و مهم برای ماموریت ، Kinsta گزینه های پشتیبان گیری مکرر ارائه می دهد. شما می توانید از سایت خود در هر شش ساعت برای 50 دلار اضافی / سایت / ماه و هزینه پشتیبان گیری ساعتی 100 دلار / سایت / ماه تهیه کنید..

علاوه بر پشتیبان گیری در دسترس کاربر ، Kinsta همچنین عکس های ثابت دیسک از هر دستگاه در زیرساخت های خود را هر 4 ساعت به مدت 24 ساعت و سپس هر 24 ساعت فراتر از آن به مدت دو هفته ذخیره می کند. عکس های فوری (حاوی نسخه پشتیبان شما) در مراکز داده های مختلف از مکانی که در ابتدا ایجاد شده اند ذخیره می شوند. این بدان معناست که در صورت بروز فاجعه ، آنها اضافی هستند.

ابزارهای مدیریت وردپرس MyKinsta

تصویر از ابزارهای مدیریت وردپرس MyKinsta

ابزارهای مدیریت وردپرس MyKinsta

این یکی از موارد مورد علاقه من از Kinsta است. این ابزارها شما را قادر به انجام کارهای خسته کننده در چند کلیک می کنند. بیایید هر یک از آنها را بررسی کنیم:

 1. پاک کردن حافظه نهان سایت: همچنین در داشبورد وردپرس موجود است ، می توانید از این گزینه برای پاک کردن حافظه نهان سایت وردپرس خود به طور مستقیم از داشبورد MyKinsta استفاده کنید.
 2. گواهی SSL: با استفاده از Letry Encrypt ، یک گواهی SSL جدید برای سایت وردپرس شما ایجاد می کند. پس از تولید ، می توانید گواهی SSL را بروزرسانی یا حذف کنید ، یا یک کارت سفارشی اضافه کنید.
 3. نیروی HTTPS: این گزینه شما را قادر می سازد HTTPS را در همه جا در سایت خود فعال کنید – از جمله تصاویر و منابع دیگر مانند پرونده های CSS و JavaScript. این بسیار مفید است وقتی می خواهید اطمینان حاصل کنید که کل سایت شما به طور کامل با اتصال رمزگذاری شده به پایان اجرا می شود.
 4. موتور PHP: Kinsta نسخه های 7.1 PHP را به آخرین نسخه ، یعنی PHP 7.3 ارائه می دهد. با استفاده از این ابزار می توانید هر نسخه را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که PHP 7 بسیار سریعتر از نسخه قبلی خود است.
 5. راه اندازی مجدد PHP: وقتی نسخه PHP خود را تغییر می دهید یا با یک افزونه یا درگیری با موضوع روبرو می شوید ، اغلب یک راه اندازی مجدد با PHP ساده می تواند کمک کند. با استفاده از این گزینه می توانید PHP را بدون نیاز به ورود به سایت خود از طریق SSH ، مستقیماً از داشبورد MyKinsta مجدداً راه اندازی کنید..
 6. نظارت بر آثار جدید: New Relic یک سرویس نظارت بر برنامه های کاربردی است که به معنای کاربران پیشرفته است که می خواهند عملکرد سایت وردپرس خود را در سطوح بسیار گرانقدر نظارت کنند. Kinsta ادغام مستقیم با New Relic را ارائه می دهد ، که می تواند با یک کلید API ساده فعال شود. اگر در صورت مشکل عیب یابی مسئله عملکرد با یک پرس و جو یا افزونه می توانید ، تیم پشتیبانی آنها همچنین می توانند New Relic را در انتهای خود برای شما فعال کنند..
 7. جستجو و جایگزینی: این ابزار به شما امکان می دهد هر مقدار را در پایگاه داده WordPress خود پیدا کرده و جایگزین کنید. این یک عملکرد بسیار قدرتمند است و باید با احتیاط بسیار مورد استفاده قرار گیرد. ابتدا باید به محیط مرحله بندی بروید ، از نسخه پشتیبان تهیه دستی سایت خود بگیرید و سپس از این ابزار استفاده کنید.

جدا از این ابزارها ، Kinsta ابزارهای بهبود عملکرد مانند CDN ، قوانین تغییر مسیر سرور و سیاهههای مربوط به دسترسی خام را ارائه می دهد. بیایید نگاهی به آنها بیاندازیم.

Kinsta CDN

تصویر از cdn kinsta

Kinsta CDN

KeyCDN با Kinsta همکاری کرده است تا باند پهنای باند CDN را در تمام برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده خود ارائه دهد. می توانید CDN را فعال یا غیرفعال کنید یا حافظه نهان آن را پاک کنید – همه با یک کلیک.

Kinsta CDN به کلیه محتوای استاتیک سایت شما مانند تصاویر ، فایلهای CSS و JavaScript خدمت می کند. از لحاظ محدودیت ، حداکثر اندازه پرونده محدود به 100MB است و فقط پرونده های داخل wp-content و wp-شامل را می توان در CDN گنجانید..

Kinsta پهنای باند CDN رایگان را در برنامه های میزبانی خود اعم از 50 گیگابایت در برنامه استارتاپ خود ارائه می دهد ، تمام راه های تا 1 ترابایت در برنامه های Enterprise خود. زیاده روی در CDN با قیمت 0/0 گیگابایت پرداخت می شود.

Kinsta DNS

تصویر صفحه Kinsta DNS

ابزار مدیریت Kinsta DNS

سرور نام دامنه (DNS) اولین لمس بین سایت شما بازدید کننده است. عملکرد اصلی DNS این است که URL وب سایت شما (به عنوان مثال google.com) را به آدرس IP سرور میزبان (172.217.163.110) نشان دهید. پیش بروید ، آدرس IP را در مرورگر خود وارد کنید و Google باز خواهد شد! DNS معمولاً در صفحه کنترل دامنه یا پانل میزبان وب شما پیکربندی شده است (cPanel ، WHM و غیره).

Kinsta DNS یک سرویس میزبانی DNS با حق بیمه است که توسط Kinsta به صورت رایگان و به تمام مشتریان ارائه می شود. برخلاف Google Cloud ، Kinsta DNS در سرویس وب آمازون ساخته شده است Route53 حق بیمه DNS. AWS ، یعنی Kinsta DNS ، وضوح بالا و وضوح DNS با تأخیر کم را برای همه وب سایتهای شما ارائه می دهد. کنسول مدیریت DNS کاربر پسند است و علاوه بر یک کلیک از سوابق MX G G Suite را پشتیبانی می کند.

نکته: برای وب سایت های پر ترافیک که میزبان DNS با ثبت دامنه آنها هستند ، ما توصیه می کنیم به Kinsta DNS مهاجرت کنید – برای افزایش فوری عملکرد در زمان وضوح DNS.

تغییر مسیر WordPress با MyKinsta

تصویر صفحه داشبورد مدیریت تغییر مسیر URL Kinsta

داشبورد مدیریت تغییر مسیر URL Kinsta

وقتی از مدیر تغییر مسیر داخلی WordPress استفاده می کنید ، wp_redirect () تابع نامیده می شود. با این کار بار بیشتری به CPU سرور شما (افزایش زمان بارگذاری صفحه) اضافه می شود و پایگاه داده وردپرس شما را شکوفا می کند.

Kinsta شما را قادر می سازد تا قوانین تغییر مسیر URL را برای سایت وردپرس خود در سطح سرور پیاده سازی کنید. اجرای کد به طور قابل توجهی سریعتر است و به وردپرس تکیه نمی کند تا به URL نهایی هدایت شود. همچنین برای کنترل بهتر از عبارات منظم داخلی (RegEx) پشتیبانی می کند. در صورت انتقال از هاست ، می توانید قوانین فردی را اضافه کنید یا آنها را وارد کنید.

اشکال زدایی با سیاهههای ورود دسترسی خام Kinsta

تصویر از سیاهههای مربوط به دسترسی سرور خام در Kinsta

دسترسی دسترسی به سرور خام در Kinsta

Kinsta همچنین برای اهداف نظارت و اشکال زدایی دسترسی مستقیم به سیاهههای مربوط به آن را ارائه می دهد. این شامل دسترسی به سیاهه خطا ، ورود به سیستم دسترسی خام و گزارش عملکرد حافظه نهان Kinsta است.

ویژگی های امنیتی Kinsta WordPress

از نظر امنیتی ، یک تن مکانیزم زیر هود وجود دارد تا از امنیت سایت شما در برابر حملات نرم افزارهای مخرب و DDoS محافظت شود. به منظور اطمینان از به روزرسانی کامل سایت وردپرس شما در هر زمان ، Kinsta به محض در دسترس بودن بطور خودکار تکه های امنیتی جزئی (غیر هسته ای) را اعمال می کند. اگر در صورت هک شدن سایت شما ، Kinsta آن را به صورت رایگان برای شما رفع می کند.

تصویر از Kinsta IP ویژگی امنیتی را انکار می کند

ویژگی های امنیتی Kinsta IP انکار می کند

از نظر دسترسی خارجی ، شما فقط می توانید از طریق sFTP ، SSH یا WP-CLI رمزگذاری شده (بدون FTP) به سایت دسترسی پیدا کنید. برای جلوگیری از اتصال برخی آدرس های IP به سایت خود می توانید از ابزار IP Deny استفاده کنید. علاوه بر این ، Kinsta به طور خودکار آدرس IP را با بیش از شش تلاش ورود به سیستم شکست خورده در کمتر از یک دقیقه ممنوع می کند.

چند ویژگی امنیتی دیگر شامل موارد زیر است:

 • مسدود کردن GeoIP در کلیه برنامه ها گنجانده شده است.
 • Kinsta نسخه PHP مورد استفاده خود را به طور خودکار از هدرهای HTTP در سایت شما حذف کرد.
 • محدودیتهای open_baseir آنها همچنین اجازه اجرای PHP در فهرستهای رایج مستعد اسکریپتهای مخرب را نمی دهد.
 • درخواست های XML-RPC به طور پیش فرض مسدود شده اند تا از حملات بی رحمانه در امان بمانند.

احراز هویت دو عاملی برای حساب Kinsta شما

Kinsta احراز هویت دو عاملی (2FA) را به عنوان یک لایه امنیتی اضافی ارائه می دهد که از دسترسی غیرمجاز به حساب Kinsta شما جلوگیری می کند ، حتی اگر رمز عبور شما به خطر بیفتد. این یکی از آن دسته از ویژگی های “یخ زدن روی کیک” است که MyKinsta برای ارائه دارد.

تصویری از تأیید اعتبار دو عاملی هنگام ورود به MyKinsta

تأیید هویت دو عاملی هنگام ورود به MyKinsta

با اتصال شماره موبایل خود می توانید تأیید هویت دو عاملی را فعال کرده و از طریق پیام کوتاه کد ورود به سیستم را دریافت کنید. از طرف دیگر ، می توانید هنگامی که تلفن شما آفلاین است ، از یک برنامه تأییدکننده مانند Google Authenticator یا Authy استفاده کنید تا کدهای خود را دریافت کنید..

پس از تأیید هویت دو عاملی ، هر بار که وارد شوید ، بسته به پیکربندی خود ، یک بار از طریق پیام کوتاه یا برنامه خود دریافت خواهید کرد.

توجه داشته باشید که فعال کردن 2FA در حساب Kinsta ، 2FA را برای سایت (های) وردپرس شما فعال نمی کند. ما یک راهنمای جداگانه برای تنظیم تأیید هویت دو عاملی در سایت وردپرس شما داریم.

مدیریت کاربر Kinsta

تصویر از مدیریت کاربر MyKinsta

داشبورد مدیریت کاربر MyKinsta

این ویژگی برای مشاغل دارای ذینفعان متعدد است که میزبان یک یا چند سایت در Kinsta هستند. می توانید کاربران را برای دسترسی به حساب Kinsta خود دعوت کرده و امتیازات دسترسی مبتنی بر نقش و سایت را مانند:

 • مدیر, دسترسی به همه سایتها.
 • توسعه دهنده, با دسترسی به سایتها اما صورتحساب نیست.
 • صورتحساب, که در آن فقط مردم می توانند صورتحساب و جزئیات شرکت را ببینند.

گزارش فعالیت

تصویر گزارش ورود به سیستم MyKinsta User Activity

گزارش فعالیت کاربر MyKinsta

گزارش فعالیت ، فعالیتهای مهم را در حساب Kinsta و سایتهای میزبان شما – که توسط همه کاربران انجام می شود ، نشان می دهد. مثالها شامل ایجاد سایت ، تغییرات ضبط DNS ، پیامهای پشتیبانی و موارد دیگر است.

وضعیت پلاگین را در داشبورد MyKinsta نظارت کنید

تصویر وضعیت نظارت بر وضعیت افزونه وردپرس در MyKinsta

نظارت بر وضعیت افزونه وردپرس در MyKinsta

داشبورد MyKinsta همچنین یک ابزار وضعیت افزونه را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد افزونه های وردپرس را که نصب کرده اید ، نسخه های آنها و اینکه آیا یک به روزرسانی در دسترس هستند مشاهده کنید. و همانطور که همه ما می دانیم ، نگه داشتن تم و افزونه های شما در همه زمان ها ، یکی از بهترین روشهای ایمن نگه داشتن سایت وردپرس شماست.

آنالیز Kinsta

از داشبورد خود ، Kinsta Analytics به تفصیل ، عملکرد سطح سرور و معیارهای ترافیک را ارائه می دهد. از آنجا که Kinsta بر اساس تعداد بازدیدهایی که در هر ماه انجام می شود قیمت دارد ، مهم است که دسترسی دقیق به سیاهه های بازدید داشته باشید.

چگونه Kinsta بازدیدها را محاسبه می کند?

اولین چیزی که باید درک کنید این است که گزارش ترافیک Kinsta با گزارش Google Analytics شما متفاوت است. این امر به این دلیل است که GA از JavaScript استفاده می کند ، به این معنی که فقط بازدید کنندگان انسان را به شما نشان می دهد ، و نه هر چیز دیگری (مانند ربات ها و خزنده ها) که به سایت شما دسترسی دارند. در بیشتر سناریوها ، GA همچنین نمی تواند بازدید کننده هایی را که از مسدود کننده تبلیغات استفاده می کنند ، حساب کند.

با این حال ، Kinsta این را می داند و چند ویژگی در محل و توصیه هایی برای کمک به شما دارد:

 • Kinsta بازدیدکننده ای از عوامل شناخته شده کاربر “ربات” را نمی شمارد و داده ها را تا حد امکان از تجزیه و تحلیل خارج می کند.
 • به راحتی می توانید IP را در صورت لزوم با ابزار انکار IP خود ممنوع کنید.
 • یک فایروال برنامه وب (WAF) مانند Cloudflare یا Sucuri در ترکیب با Kinsta قابل استفاده است. این سرویس ها دارای پایگاه داده های گسترده ای از آنچه باید به عنوان ترافیک “بد” تلقی شوند ، می شود و از تردد از این آدرسهای IP “بد” جلوگیری می شود که از این رو به سایت Kinsta شما اصابت کند. این می تواند به کاهش هزینه های میزبانی شما کمک کند.

Kinsta از بازدید سایت شما ، استفاده از پهنای باند ، استفاده از CDN (در صورت فعال بودن) و دسک تاپ در مقابل ترافیک ، به شما امکان مشاهده پرنده را می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی محاسبه بازدیدها از Kinsta ، آنها را بررسی کنید مقاله عمیق.

PS: ما در بخش برنامه و قیمت گذاری مقاله ، هزینه های اضافی در ترافیک و CDN را پوشش داده ایم.

تجزیه و تحلیل عملکرد سرور سطح

جدا از آمار بازدید کنندگان ، Kinsta Analytics همچنین تجزیه و تحلیل مفصلی در سطح سرور در مورد عملکرد ، کدهای پاسخ HTTP ، درخواست حافظه پنهان و درخواست های Geo & IP را ارائه می دهد..

در اینجا برخی از معیارهای برتر از هر ماژول آورده شده است:

عملکرد PHP و بانک اطلاعاتی: میانگین زمان پاسخگویی به PHP + MySQL ، توان PHP ، حد مجاز کارگر ، درخواست های AJAX و لیستی از اسکریپت های PHP که بیشترین زمان پاسخگویی به PHP + MySQL را دارند. برای سایت نسخه ی نمایشی در آموزش ما ، اینها اسکریپت های بروزرسانی موضوع و افزونه بودند.

کدهای پاسخ HTTP: این نمای کلی از سلامت پاسخ سایت شما به کلیه سؤالات HTTP ورودی – bot و ترافیک انسانی به شما می دهد.

 • کدهای پاسخ در 200 کاملاً خوب هستند.
 • 300 نشان دهنده تغییر مسیر است. تغییر مسیر بیش از حد چیز خوبی نیست.
 • کدهای پاسخ در دامنه 400 تا 500 خطا را نشان می دهد و باید به حداقل برسد ، زیرا آنها مانع از عملکرد و نمرات سئو شما می شوند.

عملکرد حافظه نهان: این گزارش به شما می گوید عملکرد حافظه نهان سایت وردپرس شما به خوبی انجام می شود. در حالت ایده آل ، باید تعداد زیاد بازدید ، حافظه پائین و حافظه پنهان کمتر باشد. این بدان معنی است که همه چیز بهینه کار می کند ، و بیشتر درخواست های بازدید کننده از حافظه نهان وردپرس ارائه می شود – اطمینان از بهترین عملکرد ممکن.

Geo & IP: این به شما نشان می دهد که منشأ ترافیک در کشورهای برتر ، شهرها و آدرس های IP برتر است.

معیارهای عملکرد Kinsta

هیچ بررسی میزبانی بدون برخی از معیارها کامل است. بیایید برخی از معیارهای عملکرد میزبان مدیریت شده WordPress Kinsta را بررسی کنیم.

ما یک نسخه آزمایشی WordPress را در Kinsta ایجاد کردیم و آن را در مرکز داده هند در Google Cloud میزبانی کردیم و از تنظیمات زیر استفاده کردیم:

 1. موضوع: تم ما بسیار خاص ، و استفاده از یک طرح نمونه کارها با تعداد زیادی از تصاویر در صفحه اول. توجه داشته باشید که تصاویر به عنوان یک موضوع نمایشی بهینه نشده اند. شما می توانید و باید تمام تصاویر خود را در وردپرس بهینه کنید.
 2. CDN فعال شد
 3. مرکز داده: بمبئی ، هند

معیارهای عملکرد Kinsta GTmetrix

تصویر از معیارهای عملکرد Kinsta - Gtmetrix

معیارهای عملکرد Kinsta – GTmetrix

GTmetrix به صفحه Kinsta نمره 93٪ (درجه A) و نمره YSlow 89٪ (درجه B) داد. نمره YSlow به دلیل تصاویر غیرقابل استفاده تحت تأثیر قرار گرفت. این آزمایش همچنین از سرورهای کانادا اجرا شده است ، در حالی که مرکز داده در هند است.

اندازه صفحه 774KB مشتمل بر 28 درخواست HTTP بود و در 1.8 ثانیه کاملاً بارگذاری شد.

معیارهای عملکرد Kinsta WebPageTest

تصویر صفحه اصلی معیارهای عملکرد Kinsta WebPageTest

معیارهای عملکرد Kinsta – WebPageTest

ما از مرکز داده های هند ده آزمایش مداوم انجام دادیم. زمان بارگذاری کامل صفحه 1.4 ثانیه با اندازه صفحه 760KB و 28 درخواست بود. همه نمرات A بودند.

معیارهای عملکرد Kinsta LoadImpact

تصویر از معیارهای عملکرد Kinsta LoadImpact

معیارهای عملکرد Kinsta – LoadImpact

ما یک آزمایش LoadImpact را بر روی Kinsta از مرکز داده سنگاپور اجرا کردیم و 50 کاربر همزمان به مدت 12 دقیقه داشتیم. نتایج کاملاً چشمگیر بود – میانگین زمان پاسخگویی 74 میلی ثانیه با 75 درخواست در ثانیه بود.

برنامه های قیمت گذاری Kinsta توضیح داده شده است

برنامه های قیمت گذاری Kinsta

اولین چیزی که در مورد Kinsta ، مانند سایر ارائه دهندگان میزبانی وب مدیریت شده ، توجه خواهید کرد این است که ارزان نیست. در حقیقت ، رسالت Kinsta به دلیل ضعف استاندارد آنچه در آن زمان برای میزبانی ارزان قابل قبول بود ، آغاز شد.

در سال 2013 ، آنها تصمیم گرفتند بهترین میزبانی مدیریت شده وردپرس را برای شما ایجاد کنند و به همین دلیل هزینه آن را پرداخت کردند. به سرعت به جلو در سال 2019 ، آنها برخی از بهترین مارک های با استفاده از Kinsta – همه راه از جنرال الکتریک ، TripAdvisor ، Intuit ، FreshBooks ، Ubisoft گرفته تا بافر و Drift.

کینستا پيش غذا هزینه های برنامه 30 دلار در ماه و شامل یک سایت WordPress است, 20،000 بازدید, یک مهاجرت رایگان و 50 گیگابایت پهنای باند CDN. Kinsta 30 روز ضمانت برگشت پول و سهمیه متفاوت سایتهای پشتیبانی شده ، مهاجرت رایگان و پهنای باند CDN را در تمام برنامه های خود ارائه می دهد.

برنامه های Kinsta به سه دسته تقسیم می شوند:

 1. برنامه های Starter & Pro: $ 30 – $ 60 / ماه حمایت از بازدید 20-40k / ماه.
 2. برنامه های تجاری 1-4: 100 – 400 دلار در ماه / پشتیبانی 100-600k بازدید / ماه
 3. برنامه های سازمانی 1-4: 600 $ – 1500 دلار / ماه حمایت از بازدید 1-3M / ماه
 4. هر چیزی بالاتر نیاز به برنامه های شرکت های سفارشی دارد.

در زیر ویژگی های پیش فرض موجود در کلیه برنامه های میزبانی Kinsta وجود دارد:

 • CDN رایگان با پهنای باند متغیر
 • SSL رایگان با رمزگذاری Let و امکان وارد کردن گواهینامه های SSL سفارشی
 • یک مهاجرت رایگان سایت مهاجرت رایگان اضافی برای برنامه های بالاتر
 • پشتیبان گیری روزانه اتوماتیک ، پشتیبان گیری دستی و نگهداری از پشتیبان گیری 14 روزه (برنامه های کسب و کار و شرکت دارای نگهداری و تهیه نسخه پشتیبان تهیه 20 و 30 روزه)
 • دیوار آتش GCP برای امنیت بیشتر
 • محیط مرحله بندی ، دسترسی SSH و sFTP به کلیه سرورها
 • بهینه سازی پایگاه داده MySQL
 • دسترسی چند کاربره به داشبورد MyKinsta
 • پشتیبانی 24/7 و 30 روز ضمانت برگشت پول
 • 2 ماه رایگان در اشتراک سالانه

یادداشت های اضافی:

 • بازدید بیش از حد هزینه 1/1000 دلار بازدید. هزینه بیش از حد ترافیک CDN 1/0 دلار در هر گیگابایت است
 • کلونینگ سایت و وردپرس multisite در برنامه Pro (60 دلار در ماه) پشتیبانی می شود. کلونینگ سایت با مرحله بندی سایت متفاوت است
 • سایتهای WooCommerce و عضویت در برنامه Business 1 (100 دلار در ماه) توصیه می شود. هنوز هم می توانید از آن در طرح استارت استفاده کنید

افزودنیهای موجود برای همه برنامه ها:

 • Cloudflare Railgun ، Elasticsearch ، Redis: 100 دلار در ماه / سایت برای هر افزونه
 • پروکسی معکوس Nginx: 50 دلار در ماه / سایت
 • تهیه نسخه پشتیبان اضافی: 100 دلار در ماه / سایت برای تهیه پشتیبان ساعتی و 50 دلار در ماه / سایت برای تهیه پشتیبان 6 ساعته

پشتیبانی Kinsta

تصویر از پشتیبانی kinsta در حال اجرا بر روی آی فون

پشتیبانی Kinsta در Intercom در حال اجرا است

کل سیستم پشتیبانی Kinta بر روی Intercom اجرا می شود ، این یعنی پشتیبانی چت 24 7. جامعه وردپرس از پشتیبانی Kinsta کاملاً استقبال می کند و تخصص فنی آنها را در زمینه مدیریت سرور ، امنیت و عملکرد وردپرس برجسته می کند.

در طول بررسی ، من دو بار با پشتیبانی تماس گرفته ام – یک بار که گره سایت Kinsta برای راه اندازی وقت لازم داشت (تیم پشتیبانی توضیح داد که برای راه اندازی سایت جدید 20 دقیقه طول می کشد) ، و بار دوم وقتی بود که سعی کردم برای اضافه کردن یک رکورد طولانی TXT به Kinsta DNS. تیم پشتیبانی به سرعت آن را برای من اضافه کرد.

تصویر صفحه دانش kinsta

دانش دانش Kinsta

نکته دیگر که مرا تحت تأثیر قرار می دهد ، تلاش مداوم Kinsta در ایجاد مقالات مبتنی بر دانش باکیفیت و مرتبط با WordPress است. آنها دارای آموزش ها و راهنمایی های فوق العاده وردپرس ، منابع در مورد موضوعات مختلف بازاریابی آنلاین و مورد علاقه شخصی من – دروس تفصیلی درباره سفر کارآفرینی آنها.

استراتژی بازاریابی محتوا Kinsta زمان و منابع زیادی را صرف ساخت ، که در نهایت تصویر برند آنها را به عنوان “افراد میزبان دانش” در جامعه وردپرس ایجاد کرد. از این رو به افزایش ترافیک موتورهای جستجو نیز اشاره نمی کنیم!

بسته بندی کردن

رشد تجارت آنلاین شما کار آسانی نیست. هر فرآیند ، ویژگی یا پیشرفت جدید با مجموعه چالش های خاص خود همراه است.

با افزایش ترافیک سایت شما ، ارتقاء به ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد مهم می شود. بله ، ارائه دهندگان میزبانی وب موفق حق بیمه را می گیرند ، اما در ازای آن ، آرامش خاطر را به دست می آورید.

Kinsta پشتیبانی بسیار خوبی از مشتری ، بهینه سازی عملکرد و اقدامات امنیتی پیشگیرانه را برای اطمینان از اجرای سایت شما در شرایط برتر ارائه می دهد.

بدست آوردن KINSTA HOSTING

امیدواریم که از این 3،600+ بررسی کلمه لذت ببرید. اگر چیزی وجود دارد که دوست دارید در آن بگنجانید ، لطفا به ما اطلاع دهید. مثل همیشه ، ما منتظر نظرات شما هستیم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map