iThemes Exchange Review: آیا این سریعترین راه برای فروش آنلاین با وردپرس است؟

iThemes Exchange به عنوان صورتحساب صورتحساب است یک سیستم تجارت الکترونیکی ساده برای وردپرس. این یک راه حل است که برای هرکسی که می خواهد فروشگاه آنلاین خود را ایجاد و مدیریت کند ایجاد شده است ، بدون اینکه مجبور شود با هزینه های مکرر ماهانه به گزینه میزبانی شود..


این که آیا شما قصد ایجاد یک فروشگاه اینترنتی کاملاً گسترده را دارید یا می خواهید توانایی فروش یک محصول واحد را از وبلاگ وردپرس خود داشته باشید ، iThemes Exchange می تواند چیزی باشد که به دنبال آن هستید..

در حالی که بسیاری از راه حل های تجارت الکترونیکی برای وردپرس وجود دارد ، Exchange قصد دارد با فعال کردن شما در رقابت ، بتواند خود را از رقابت متمایز کند. ظرف چند دقیقه فروشگاه خود را آنلاین کنید. افزونه اصلی – که قابل استفاده نیست – می تواند با انتخاب افزونه ها گسترش یابد. این به شما امکان می دهد متناسب با موجودی و درآمد خود ، ویژگی های فروشگاه خود را پرورش دهید.

با این حساب ، بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید در مورد راه اندازی فروشگاه آنلاین خود با iThemes Exchange بروید تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که آیا این بهترین انتخاب برای نیازهای شماست.

نحوه فروش محصولات فیزیکی و دیجیتال بصورت آنلاین با iThemes Exchange و WordPress

افزونه اصلی iThemes Exchange برای استفاده رایگان است میزبان در مخزن افزونه WordPress.org. این بدان معناست که می توانید افزونه را مستقیماً از ناحیه سرور وردپرس خود نصب کنید و فوراً فروشگاه خود را بسازید.

iThemes Exchange را اضافه کنید

تنظیم iThemes Exchange

پس از نصب افزونه ، جادوگر تنظیم نمایش داده می شود تا به شما در روند فروش محصولات بصورت آنلاین کمک کند. این به معنای کل مراحل است شروع کار بسیار آسان است و اولین سؤالی که باید پاسخ دهید این است: چه چیزی می خواهید بفروشید?

قصد فروش چیست

گزینه های پوشش آنچه می توانید بفروشید شامل بارگیری های دیجیتالی مانند کتابهای الکترونیکی ، موسیقی یا فایلهای دیگر است. محصولات فیزیکی ، مانند لباس یا اسباب بازی. گزینه دیگری وجود دارد که فروش دسترسی به وب سایت و محتوای آن در قالب a است سایت عضویت.

برای فعال کردن این گزینه ، باید افزونه عضویت حق بیمه را نصب کنید. این افزودنی به خودی خود یا به عنوان بخشی از Pro Pack در دسترس است – مجموعه ای از سایر افزونه های مفید و همچنین سایر موارد موجود در آینده.

با این حال ، اگر شما به سادگی در حال برنامه ریزی هستید فروش کالاهای فیزیکی یا دیجیتال از وب سایت وردپرس خود می توانید گزینه مناسب را انتخاب کنید تا به مرحله بعدی بروید.

وصول وجه

سوال بعدی که باید پاسخ دهید: چگونه پرداخت را قبول خواهید کرد? iThemes Exchange به شما امکان پذیرش پرداخت های آفلاین را می دهد ، اما پیکربندی فروشگاه شما به همین راحتی آسان برای پیگیری پرداخت از طریق پی پال.

پی پال را پیکربندی کنید

در حالیکه گزینه استفاده از PayPal Secure را به دست می آورید ، سریعترین راه برای استفاده از گزینه PayPal Standard سریع است. برای شروع پذیرش پرداخت از طریق PayPal ، این فقط یک مورد است که آدرس ایمیل PayPal خود را وارد کرده و ارز را انتخاب کنید.

در صورت تمایل به این گزینه ، به مشتریان خود نیز گزینه اضافی برای جمع آوری پرداخت از طریق Stripe نیز اضافه می کنید. با این حال, بسیار توصیه می شود در مورد تفاوت های موجود در گزینه های موجود ، به شما کمک می کند تا تعیین کنید کدام یک بهترین انتخاب برای فروشگاه اینترنتی شماست.

اولین محصول خود را اضافه کنید

iThemes Exchange شامل یک محصول نمونه است که به شما کمک می کند به سرعت با رابط کاربری برای افزودن لیست محصولات به وب سایت خود آشنا شوید.

با این حال, فرآیند ایجاد لیست محصول بسیار آسان است برای گرفتن با در حالی که هرکسی که قبلاً در WordPress محتوا ایجاد کرده باشد ، نسبت به افرادی که قبلاً ایجاد نکرده اند ، برتری خواهد داشت ، کاربران جدید نباید مشکلی در پر کردن جعبه های توضیحی برای ایجاد اولین لیست محصولات خود داشته باشند.

صفحه لیست محصولات

علاوه بر عنوان ، توضیحات و قیمت محصول ، شما همچنین می توانید مجموعه ای از تصاویر و همچنین نوشتن توضیحات محصول طولانی را بارگذاری کنید. هنگام پیکربندی لیست محصولات خود ، می توانید ردیابی موجودی را فعال کنید, یک دوره در دسترس بودن برای محصول و خیلی موارد دیگر تنظیم کنید. این همه تضمین می کند که شما می توانید اقلام خود را به روشی که به بهترین نحو مورد نیاز خود را برآورده می کند ، بفروشید.

گزینه های پیشرفته محصول

اگر برخلاف محصولات خود و یا کالاهای فیزیکی ، بارگیری های دیجیتال را در وب سایت خود می فروشید ، می توانید هر پرونده ای را برای محصول بارگذاری کنید. از آنجا که این همه از طریق کتابخانه رسانه ای وردپرس اتفاق می افتد ، این به سادگی یک مورد کشیدن و رها کردن آن پرونده ها به وب سایت شما و نامگذاری به آنها است.

بارگیری جدید را اضافه کنید

هنگامی که لیست محصولات شما شروع به شکل می دهد ، می توانید آن را پیش نمایش کنید تا ببینید که چگونه به مشتریان بالقوه شما نگاه می کند.

iThemes تبادل لیست محصولات

هنگامی که از ظاهر آن راضی هستید ، می توانید لیست محصول را منتشر کنید تا آن را در وب سایت خود تنظیم کنید. فقط در چند کلیک ماوس و دقیقه از وقت شما. شما اکنون کالایی را به صورت آنلاین ذکر کرده اید. این با توانایی دستیابی کامل می شود پرداخت ها را جمع آوری کرده و بارگیری های دیجیتالی را بطور خودکار توزیع کنید, یا به صورت دستی محصولات فیزیکی را بفرستید.

مدیریت صفحات فروشگاه آنلاین شما

اکنون حداقل یک محصول را به صورت آنلاین بدست آورده اید ، وقت آن است که به صفحات فروشگاه خود نگاهی بیندازید. این شامل صفحه لیست محصولات ، صفحات حساب های سفارشی و پروفایل ها و خرید صفحات اطلاعات است. خوشبختانه iThemes Exchange این صفحات اساسی را برای شما ایجاد می کند و راهی برای مدیریت آنها به شما می دهد.

صفحات تبادل iThemes

همه این صفحات را می توان از تنظیمات افزونه مدیریت کرد. همچنین می توانید هر یک از آنها را طبق صفحه معمولی وردپرس شخصی سازی کنید. این ایده خوبی است برخی از این صفحات را به مناطق ناوبری سایت خود اضافه کنید, مانند مناطق ویجت یا منوهای اصلی.

منوی فروشگاه

اکنون بازدید کنندگان شما می توانند محصولات شما را بیابند و با سهولت در مسیر فروشگاه خود حرکت کنند.

شخصی سازی و به روزرسانی فروشگاه آنلاین شما

iThemes Exchange هرچند متوقف نمی شود. یک صفحه تنظیمات نیز وجود دارد که باید قطعاً نگاهی بیندازید. از طریق تنظیمات می توانید اطلاعات فروشگاه خود و شناسنامه مالیاتی خود را وارد کنید ، همچنین نحوه انجام ثبت نام مشتری و سایر جنبه های مهم اجرای یک فروشگاه اینترنتی موفق را تعیین کنید..

اگر می خواهید ویژگی های بیشتری را به فروشگاه خود اضافه کنید ، مجموعه ای از افزودنی ها در دسترس است. Pro Pack از به روزرسانی های حق بیمه شامل ویژگی هایی از قبیل امکان ارسال فاکتورها ، افزودن انواع محصول ، پذیرش پرداخت های مکرر و موارد دیگر.

اکنون که اولین محصول خود را ثبت کرده اید و فروشگاه خود را پیکربندی کرده اید, تنها کاری که انجام می شود این است برای انتخاب یک موضوع تجارت الکترونیکی وردپرس مناسب.

نتیجه

همانطور که می بینید iThemes Exchange در حقیقت افزودن محصولات به وب سایت وردپرس خود را که بازدید کنندگان شما می توانند از آن خریداری کنند بسیار آسان می کند. با استفاده از PayPal برای جمع آوری پرداخت ، iThemes Exchange شامل همه موارد مورد نیاز برای ایجاد فروشگاه آنلاین با وردپرس به صورت رایگان.

البته ، وجود دارد چیزهای بیشتری برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین از افزودن امکان لیست و فروش محصولات از وب سایت خود.

انتخاب یک موضوع و افزونه مناسب و همچنین ایجاد لیست محصولات شما از آنجا شروع می شود. پس از آن زمان آن فرا رسیده است که شما بتوانید روی بازدیدکنندگان از فروشگاه خود ، مدیریت انتظارات مشتری و مهمتر از همه ، توجه به مشتری خود به شیوه ای مسئولانه ، ایمن و ایمن تمرکز کنید. این علاوه بر اطمینان از بودن شماست با قوانین مالیاتی آشنا باشید برای هر یک از موقعیت های جغرافیایی محصولات شما در دسترس است ، به این معنی نیست که بتوانید با مهارت های فنی مورد نیاز برای حل هر مسئله ای که ممکن است بوجود آمده باشد ، به آن توجه کنید..

WordPress و iThemes Exchange انجام می دهد لیست موارد برای فروش و جمع آوری پرداخت ها را بسیار آسان کنید از طریق یک پردازنده پرداخت مانند PayPal از مشتریان خود – فقط قبل از ورود به دنیای هیجان انگیز تجارت الکترونیک اطمینان حاصل کنید که کاملاً آماده هستید.

درباره iThemes Exchange اطلاعات بیشتری کسب کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map