iThemes Exchange: بررسی پلاگین تجارت الکترونیکی

از زمانی که این بررسی را انجام دادیم ، تغییرات زیادی در این افزونه ایجاد شده است ، بنابراین ما یک نسخه کاملاً جدید را برای شما قرار داده ایم! بررسی همه بررسی جدید iThemes Exchange ما ، یکی از سریعترین راهها برای شروع فروش آنلاین با وردپرس!


Exchange پلاگین تجارت الکترونیکی کاملاً جدید (و کاملاً رایگان) است که توسط iThemes برای فروش کالاهای دیجیتالی از طریق وب سایت وردپرس شما ایجاد شده است. ما قصد داریم تا نحوه استفاده از افزونه را با شما طی کنیم ، و شاید فقط تعدادی از شما را متقاعد کنیم که آن را امتحان کنند. به نمای کلی فیلم ما نگاهی بیندازید ، یا اگر ترجیح می دهید ، فقط متن زیر را بخوانید.

نصب و راه اندازی

نصب

Exchange یک افزونه است – فقط آن را از مخزن پلاگین بگیرید و درست از داشبورد خود نصب کنید. یا می توانید فایل zip را از وب سایت iThemes بارگیری کرده و با انتخاب “افزودن جدید” در زیر افزونه ها روی داشبورد خود بارگذاری کنید ، روی بارگذاری کلیک کرده و پستی را انتخاب کنید. آسان!

تبادل iThemes را بارگیری کنید

وقت آن است که فروشگاه خود را راه‌اندازی کنید. بر روی دکمه “تنظیم سریع” در نوار اطلاع رسانی در بالای داشبورد خود کلیک کنید. اگر نوار اعلان را ندارید ، به افزونه ها> افزونه های نصب شده بروید و “iThemes Exchange” را پیدا کنید. دوبار بررسی کنید که افزونه را فعال کرده اید ، سپس روی پیوند “Quick Setup” کلیک کنید تا جادوگر تنظیم را باز کنید.

اطلاعات کلی

iThemes Exchange: تنظیم سریع

بورس این کار را آسان کرده است. فقط روش پرداختی را که فروشگاه شما استفاده خواهد کرد ، انتخاب کنید. از میان آفلاین (چک یا پول نقد) ، PayPal یا Stripe انتخاب کنید. اگر قصد استفاده از یکی از این دو گزینه را دارید ، قبلاً در PayPal یا Stripe ثبت نام کرده اید و برای استفاده از Stripe یک افزودنی لازم وجود دارد (اما می توانید این مورد را با قیمت مقدماتی فقط 10 دلار خریداری کنید – که به 97 دلار خواهد رسید ، بنابراین پیشنهاد می کنم اگر فکر می کنید این روشی است که شما از آن استفاده خواهید کرد) اکنون آن را دریافت کنید. اگر تصمیم به استفاده از پرداخت های آفلاین را گرفتید ، بخشی وجود دارد که می توانید با دستورالعمل های پرداخت بیشتر برای مشتریان (مانند مکانی برای ارسال پرداخت) تکمیل کنید. سپس اگر نمی خواهید به طور پیش فرض از آدرس ایمیل سرپرست استفاده کنید ، آدرس ایمیل اطلاع رسانی خود را به روز کنید ، ارز خود را انتخاب کرده و تغییرات خود را ذخیره کنید.

تنظیمات

با کلیک کردن روی این مورد از فهرست موجود در Exchange می توانید اطلاعات کمی بیشتری اضافه کنید.

اولین برگه اطلاعات اصلی شرکت شما را در بر می گیرد. نام ، شناسه مالیاتی ، ایمیل اصلی و آدرس. شما همچنین می توانید یک نماد ارزی ، موقعیت و موقعیت جدا کننده و ارز جداکننده خود را انتخاب کنید (به عنوان مثال در ایالات متحده ما از یک نقطه اعشار بین دلار و تغییر استفاده می کنیم ، اما بسیاری از کشورهای لاتین به جای آن از کاما استفاده می کنند – به شما اجازه می دهیم ارز خود را اضافه کنید) همانطور که باید باشد). در آخر در این برگه ، می توانید نحوه ثبت نام کاربران را انتخاب کنید (با استفاده از Exchange برای ثبت نام از طریق افزونه یا با استفاده از عملکرد اصلی وردپرس برای ثبت نام از طریق وب سایت خود).

در برگه دوم ، می توانید ایمیلی را که هنگام خرید و فروش دریافت می کنید ، و همچنین همانطور که مشتریان ایمیل به عنوان رسید برای خرید خود دریافت می کنند ، سفارشی کنید. با استفاده از کد کوتاه iThemes Exchange می توانید اطلاعاتی مانند نام کاربری مشتری ، تاریخ خرید یا کل مبلغ خرید را به ایمیل اضافه کنید. اطلاعاتی را که فکر می کنید مربوط به شما و یا مشتریان شما باشد اضافه کنید.

iThemes Exchange: صفحات

برگه سوم و آخر به شما امکان می دهد فروشگاه آنلاین خود را چگونه می خواهید سازماندهی کنید. برای صفحات مختلف فروشگاه مربوطه (مانند صفحه فروشگاه ، ثبت نام مشتری ، سبد خرید مشتری ، تأیید خرید و غیره) می توانید از صفحه پیش فرض Exchange استفاده کنید ، از کد کوتاه برای جاسازی اطلاعات مرتبط در صفحه وردپرس استفاده کنید یا صفحه را به طور کلی غیرفعال کنید. این همچنین در جایی است که می توانید عناوین صفحه و دلخواه های سفارشی را اضافه کنید.

مواد افزودنی

از اینجا می توانید دوبار بررسی کنید که تمام ویژگی های مورد نظر خود را فعال کرده اید و هر آنچه را که نمی خواهید غیرفعال کنید. برخی از گزینه ها شامل داشبورد دسته بندی ها یا برچسب های ویجت محصول هستند و گزینه ای برای چرخ دستی های چند کالایی است.

iThemes Exchange: افزودنیهای برتر

پس از خرید ، افزونه Stripe یا سایر افزودنیهای پریمیوم را که به آنها دسترسی دارید نیز خواهید دید.

افزودنیهای ارزی دریافت کنید

افزودن محصولات

برای افزودن محصولات ، به Exchange> Add Product بروید.

iThemes Exchange: محصولات

نام ، قیمت و توضیحات محصول خود را بدهید. شما می توانید به همان اندازه که می خواهید تصاویر محصول را آپلود کنید و همچنین پرونده های دیجیتالی خود را بارگذاری کنید (دوبار بررسی کنید که افزودن دیجیتال بارگیریها با حرکت به Exchange> افزودنیها فعال شده است). همچنین گزینه های پیشرفته ای از جمله توضیحات گسترده ، دسته ها ، برچسب ها ، پیام خرید خاص محصول ، تاریخ در دسترس بودن یا مقدار و محدودیت در هر فرد نیز وجود دارد. حتما محصول خود را منتشر کنید و فوراً به فروشگاه شما اضافه می شود.

ایجاد کوپن

iThemes Exchange: کوپنچه کسی عاشق یک معامله خوب نیست؟ با Exchange می توانید انواع کوپن ها را برای مشتری خود ایجاد کنید. به Exchange> افزودنی ها بروید و مطمئن شوید که افزونه کوپن فعال شده است. پس از فعال شدن ، مورد منوی کوپن ها باید در منوی Exchange در داشبورد وردپرس شما ظاهر شود. اکنون به Exchange> Coupons بروید. به کوپن خود یک اسم بدهید (مانند Grand Opening) ، یک کد کوپن (مانند 10OFF یا تصادفی) اضافه کنید ، مبلغ (مانند 10 دلار یا 10 درصد) را تعیین کرده و دوره استفاده را اضافه کنید. با کوپن ها می توانید انواع تعطیلات یا فروش خاص کاربر ، کمپین های ایمیل را اجرا کنید و یا حتی هدیه ای را نیز نگه دارید.

مبلغ پرداختی

نگاهی به آنچه مشتریانتان خریداری کرده اند داشته باشید. حرکت به Exchange> Payments؛ می توانید معاملات هر یک از فروشگاه های خود را در اینجا مشاهده کنید. برای دیدن اینکه چه کسی چه چیزی را خریداری کرده است ، فقط روی یک معامله شناور شوید و روی پیوند “جزئیات پرداخت” کلیک کنید.

iThemes Exchange: پرداخت

مشاهده اطلاعات مربوط به مشتری

در “جزئیات پرداخت” برای یک معامله ، پیوندی به “مشاهده داده های مشتری” مشاهده خواهید کرد. این کار شما را به صفحه ای منتقل می کند که سابقه خرید خاص مشتری ، لیستی از کلیه معاملات (یک برگه مفید در صورت نیاز به صدور بازپرداخت یا ارسال ایمیل تأیید مجدد) و بخشی را نشان می دهد که می توانید در مورد مشتری یادداشت کنید. (شاید اطلاعات صورتحساب یا سابقه ای از کوپن هایی که آنها را صادر کرده اید).

گزارش داشبورد

Exchange همچنین یک ویجت داشبورد عالی را در اختیار شما قرار می دهد تا تصویری از نحوه عملکرد فروشگاه اینترنتی شما ارائه دهد. برای فعال کردن این افزونه ، به Exchange> افزودنیها بروید و ویجت داشبورد گزارش دهی اولیه را فعال کنید.

iThemes Exchange: گزارش داشبورد

از این پس ، وقتی به وب سایت وارد می شوید خلاصه ای برای امروز ، این ماه و لیستی از معاملات اخیر مشاهده خواهید کرد. این یک روش سریع و آسان برای دیدن اینکه آیا محصولات شما در حال فروش هستند یا خیر ، آیا فروش روزانه شما در مسیر است یا خیر.

راهنما و مستندات

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه ویژگی های Exchange ، روی گزینه Help (فهرست راهنما) در فهرست کلیک کرده یا به اسناد عالی در وب سایت iThemes نگاهی بیندازید. این ویژگی و همه ویژگی های Exchange را اغلب با تصاویر مفید پوشش می دهد ، بنابراین می توانید نحوه کار این افزونه را بهتر درک کنید. اگر ما اطلاعات کافی درباره یک موضوع خاص Exchange را در اختیار شما قرار ندادید ، آموزشهای ویدیویی خوبی نیز وجود دارد.

به طور کلی این افزونه عالی است که مطمئناً باید به آن نگاهی بیندازید ، یا حتی مانند محلی که انجام دادیم ، آن را برای یک درایو تست در localhost خود انتخاب کنید. استفاده از آن بسیار آسان است ، سریع تنظیم می شود و کلیه ویژگی های کلیدی آن را باید در اختیار شما قرار دهد. اما اگر می توانید به هر چیزی که Exchange وجود ندارد فکر کنید ، فقط آن را پر کنید درخواست ویژگی فرم در iThemes. آنها به پیشنهادات باز هستند و بازخورد می خواهند!

به ما بگویید که شما درباره Exchange چه فکر می کنید یا پیشنهادات شما برای افزونه چیست ، در بخش نظرات زیر!

اطلاعات بیشتر درباره iThemes

iThemes WordPress themes and Plugins
ما iThemes را دوست داریم ، و نمی توانیم با انتشار نسخه افزونه رایگان اخیرشان ، بیشتر هیجان زده شویم. خانه به افزونه مشهور BackupBuddy و همه سازنده قدرتمند WordPress Theme Framework ، می دانید که هر چیزی از iThemes حاصل شود ، مطمئناً دارای کد با کیفیت بالا و دارای ویژگی ها و پشتیبانی عالی است. اگر می خواهید به برخی از محصولات عالی دیگر iThemes نگاهی بیندازید ، کافی است روی دکمه کلیک کنید.

از iThemes بازدید کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map