InfiniteWP vs ManageWP: ابزار بهتر مدیریت وردپرس کدام است؟

فکر می کنم وقتی می گویم قبول خواهید کرد: مدیریت چند سایت وردپرس کار آسانی نیست. منظورم این است که با یک میلیون و یک کار ، چگونه وب سایت های خود را سالم نگه می دارید بدون اینکه به آنها پاسخ دهید?


معلوم می شود شما می توانید با استفاده از یک ابزار مدیریت WordPress مانند InfiniteWP یا ، به راحتی زبانه ها را در وب سایت خود نگه دارید مدیریت WP. در پست امروز ، شما بهترین ابزار مدیریت وردپرس را برای نیازهای بی نظیر خود کشف خواهید کرد. ما InfiniteWP را در برابر ManageWP ، دو تا از بهترین ابزارهای مدیریت وردپرس در بازار قرار می دهیم.

Contents

چرا ابزار مدیریت وردپرس را انتخاب می کنید?

مدیریت یک سایت وردپرس نسبتاً آسان است ، اما وقتی وب سایت های بیشتری را به کارنامه خود اضافه می کنید ، این کارها فقط جمع می شوند. با این وجود باید هسته ، مضامین و افزونه های وردپرس را به طور مرتب به روز کنید. علاوه بر این ، شما باید نحوه عملکرد سایت های خود را بر حسب سئو و سرعت بررسی کنید. اگر این کافی نیست ، باید از پشتیبان گیری ، اظهار نظر معتدل و موارد دیگر استفاده کنید.

اگر یک آژانس ، یک توسعه دهنده قالب وردپرس یا هر وردپرس دیگری هستید که دارای دو وب سایت برای اجرای آن هستید ، دریافت یک ابزار مدیریت وردپرس کاری بی فایده است. یک ابزار مدیریت باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و شما را عاقل می کند.

چه اتفاقی می افتد که نمی توانید سایت خود را مدیریت کنید?

اگر وب سایت وردپرس خود را مرتبا به روز نمی کنید ، هکرها را خیلی راحت می کنید ، و این را از اول می دانم. در مورد اسپم هایی که به اعتبار شما آسیب می رساند و سایت شما را با ناخواسته پر می کند ، چطور؟ و اگر نتوانید از پشتیبان گیری خود را حفظ کنید ، در صورت بدترین اتفاق ممکن است سایت خود را بازیابی کنید و این باعث خراب شدن زمان و درآمد شما می شود.

این معامله است ، شما باید از وب سایت های خود مراقبت کنید ، اما انجام این کار به صورت دستی شما را دیوانه می کند. این دقیقاً به همین دلیل است که به یک ابزار مدیریت وردپرس احتیاج دارید.

بیایید ابتدا با چیزهای نخست شروع کنیم. آنچه به اسم سوال کردن یک ابزار مدیریت WordPress است?

یک ابزار مدیریت وردپرس چیست؟?

یک ابزار مدیریتی / خدمات وردپرس / خدمات / شرکت / هر آنچه را که می خواهید با آن تماس بگیرید هر ابزاری است که برای ساده سازی گردش کار روزانه شما طراحی شده است. در اصل ، یک ابزار مدیریت WordPress به شما امکان می دهد نه تنها یک ، بلکه وب سایتهای WordPress را به دلخواه مدیریت کنید..

در یک کلیک ، می توانید هسته وردپرس ، مضامین و افزونه ها را در چندین وب سایت به روز کنید. علاوه بر این ، می توانید نظرات را تعدیل کنید ، از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید و کارهای بسیاری را در چندین سایت وردپرس انجام دهید بدون اینکه عرق ببافید.

برترین مدعیان امروز چیست?

InfiniteWP vs ManageWP: ابزار بهتر مدیریت وردپرس است?

قبل از اینکه به ویژگی ها ، قیمت گذاری ، پشتیبانی و آن نوع چیزها برسیم ، چگونه می توانیم شرکت های موجود در پشت هر ابزار مدیریت وردپرس را مرور کنیم?

ما در حال صحبت کردن در مورد کاربر ، فلسفه و چیزهایی هستیم که باعث می شود هر یک از این موارد را انتخاب کنند. آیا این چیز خوبی نیست که در مورد تیمی که به شما در مدیریت سایت های وردپرس خود مانند یک رئیس کمک خواهد کرد ، چیز خوبی باشد؟ من هم فکر کردم.

مدیریت WP

مدیریت WP

توسط ولادیمیر پرلوواک تأسیس شده و توسط تیمی شاد از 28 پرسنل تأسیس شده است, مدیریت WP یک ابزار مدیریت شگفت انگیز وردپرس است که به همان اندازه مفید است که مفید باشد.

این ابزار در سال 2012 به عنوان اولین ابزار مدیریت وردپرس رسماً منتشر شد. از آن زمان به بعد ، در جهش و مرزها رشد کرده است. واقعا بچه ها ، کسی باید یک ماشین زمان را از قبل اختراع کند ، بنابراین ما می توانیم از شر این نوع اظهارات زائد خلاص شویم.

امروز ، ManageWP به بیش از 9000 مشتری وفادار خدمت می کند که به طور جمعی بیش از 280 وب سایت را مدیریت می کنند. این ابزار روزانه حدود 40،000 ساعت کار صرفه جویی می کند. اوه.

این بدان معناست که هر مشتری حدود 4 ساعت در روز صرفه جویی می کند ، که نوعی چشمگیر است. برخی از مشتریان آنها شامل می شوند مراقبت از سایت WP, کری دیلز, WP Elevation و من فقط نامگذاری نکردم.

آنچه این بچه ها را در روز بارانی ضرب المثل نگه می دارد?

رسالت آنها ساده است. ManageWP با هدف اتوماسیون بیشتر کارهای روزمره کاری شما است. همچنین ، آنها به شما در تنظیم بهترین مشاغل نگهداری وردپرس کمک می کنند. این کاملاً ابزار است و این افراد تا آنجا که مدیریت WordPress پیش می رود ، به معنای تجارت هستند.

نوشتن کد در سال 1984 آغاز شد ، هرگز به عقب نگاه نکنید. من دوست دارم دنیا را تغییر دهم ، من هنوز منبع منبع را ندارم. در حال حاضر وبلاگ نویسی اینجا.  – ولادیمیر پرلوواک

در ژوئیه سال 2016 ، Vlad & Co. ، مدیریت WW Orion را منتشر کرد که نسخه قدرتمندتری از ManageWP است. بعداً در همان سال ، این شرکت به GoDaddy پیوست. در آینده نزدیک ، ManageWP Orion با برنامه های GoDaddy ادغام می شود ، اما همچنان به عنوان یک سرویس مستقل برای کاربرانی که در جاهای دیگر میزبانی می کنند ، کار خواهد کرد.

ManageWP یک است میزبان ابزار مدیریت وردپرس ، به این معنی که کل فرایند در سرورهای ManageWP میزبانی می شود. ManageWP از صربستان کار می کند.

InfiniteWP

InfiniteWP

دو ماه بعد از انتشار ManageWP ، InfiniteWP نور روز را دید. توجه داشته باشید ، با این حال ، بچه ها InfiniteWP را در سال 2010 دوباره به سر بردند ، اما ابزار مدیریت WordPress به مدت دو سال فقط یک ایده باقی مانده است.

امروز همه چیز کاملاً متفاوت است. InfiniteWP دیگر فقط یک ایده نیست بلکه ابزار مدیریتی وردپرس برای بیش از 470،000 وب سایت خارج از کشور است. برخی از مشتریان رضایت بخش (البته از توئیتر) البته این موارد را نیز شامل می شود جوان, معبد رسانه ای و هوندا درمیان دیگران.

از آنچه می توانم جمع کنم ، InfiniteWP با خون ، عرق و اشک چهار بچه یعنی David ، Amrit ، Yuvaraj و Kalyan تغذیه می شود. و در حالی که به نظر می رسد ManageWP توجه ویژه ای را به تیم 28 نفره خود نشان می دهد ، InfiniteWP به نظر می رسد مشتریان را برای پیشرفتشان مورد ستایش قرار دهد.

همه نظرات ، بازخورد ها ، انتقادات ، درخواست های ویژگی باعث می شود هر روز هیجان انگیز تر شود. اکنون تمام تیم روی این موضوع متمرکز شده اند و ما به دنبال این هستیم که این موضوع را به ارتفاعات عالی برسانیم.

ما پیش بینی می کنیم InfiniteWP یک پلت فرم مدیریت وردپرس محور جامعه با توسعه دهندگان شخص ثالث باشد که به تعداد افزایشی افزونه های افزایشی برای رفع نیازهای مختلف محیط WordPress کمک می کند. – تیم InfiniteWP

به روزرسانی ، به روزرسانی و به روزرسانی های بیشتر

این افراد دائماً به روزرسانی می کنند ، و روز دیگر ، آنها یک سرویس پشتیبان تهیه مستقل را می شناسند کپسول زمان WP. InfiniteWP یکی از ابزارهای مدیریت وردپرس است که باید درایو آن را تست کنید.

ابزار مدیریت وردپرس InfiniteWP روی سرور شخصی شما اجرا می شود. این بدان معناست که شما افزونه را در یک پوشه زیر (مثلاً yourite.com/iwp) نصب می کنید ، فرایندی که بسیار ساده است. InfiniteWP دارای دفاتر در ایالات متحده و هند است.

حکم: به نظر شما کدام یک از ابزارهای مدیریت بهتر وردپرس از نظر تیم ، پایگاه کاربر و فلسفه عملیاتی بهتر است؟ من شخصاً به InfiniteWP تکیه می کنم.

ویژگی ها: InfiniteWP در مقابل ManageWP

اکنون که می توانید بگویید که یک ابزار مدیریت وردپرس چیست ، بگذارید ویژگی هایی را که هر ابزار ارائه می دهد مرور کنیم. از آنجا که بسیاری از ویژگی های عالی در این بخش وجود دارد ، ما فوراً شروع خواهیم کرد.

ویژگی های مدیریت WP

ویژگی های مدیریت WP

به محض ایجاد حساب ManageWP خود و پیوند دادن سایتهای WordPress ، با لیست چشمگیر ویژگی هایی از جمله:

تنظیم آسان

راه اندازی ManageWP موضوع ثبت نام برای یک حساب کاربری و اضافه کردن وب سایت های شما است. شما افزونه ManageWP Worker را به طور خودکار در هر وب سایتی که اضافه می کنید نصب می کنید. ما بعداً بعد از راه اندازی ManageWP در مورد این اطلاعات بیشتر کسب خواهیم کرد.

داشبورد مرکزی

چه دو یا 100 سایت وردپرس داشته باشید ، می توانید هرکدام را مستقیماً (و با خیال راحت) از داشبورد ManageWP مدیریت کنید. نگران امنیت مدارک ورود به سیستم خود نباشید ، ManageWP نام کاربری یا رمزعبور شما را ذخیره نمی کند.

به روز رسانی های کارآمد

همه به روزرسانی ها در یک صفحه بصری نمایش داده می شوند که به شما کمک می کند هسته اصلی ، تم ها و افزونه های وردپرس را در چندین وب سایت با یک کلیک به روز کنید. در صورت تمایل می توانید هر مورد را به صورت جداگانه به روز کنید.

پشتیبان گیری از ابر

یک بار وب سایت هایم را به یک هکر بدنام گم کردم. همانطور که انتظار دارید ، از میزبانم درخواست تهیه نسخه پشتیبان کردم ، اما هیچکدام نبود! ManageWP به شما یک نسخه پشتیبان ابری ماهانه به صورت رایگان ارائه می دهد! می توانید افزونه پشتیبان حق بیمه را با دلار / سایت / ماه اضافی که همراه با ویژگی کلون است ، دریافت کنید.

برای بررسی سریع بدافزار ، یک بررسی رایگان امنیتی دریافت کنید

بدافزارها هرگز نمی توانند برای وب سایت شما مفید باشند. Nope Nope Nopety Nope. با یک کلیک می توانید وب سایت های خود را برای بدافزار اسکن کنید. چقدر خودخواه?

بررسی عملکرد

سرعت بارگذاری صفحه در حال حاضر یک عامل رتبه بندی بزرگ است. این معامله است: مردم کاملاً از وب سایتهای آهسته متنفر هستند. گوگل وب سایت های کند را نیز مجازات می کند. یک بار بررسی عملکرد یک بار در حالی به شما نشان می دهد که چه شکسته است و چگونه آن را تعمیر کنید.

و با هزینه کمی فقط 1 دلار / سایت / ماه می توانید رتبه سئو خود را پیگیری کنید. می توانید نحوه عملکرد کلمات کلیدی SEO خود ، رقبای خود و خیلی راحت تر را ببینید.

مانیتور Uptime

اگر شما یک توسعه دهنده قالب وردپرس هستید ، تجارت شما به سایت های نمایشی می چرخد. وقتی سایت های نسخه ی نمایشی شما آفلاین می شوند ، شروع به از دست دادن پول می کنید. اما لازم نیست شما یک برنامه نویس وردپرس باشید تا در هنگام آفلاین شدن سایت ، پول خود را از دست بدهید.

ManageWP مانیتور Uptime را به شما پیشنهاد می دهد تا بدانید که سایت شما چگونه است. می توانید اعلان ها را از طریق ایمیل ، پیام کوتاه یا Slack دریافت کنید ، بنابراین بله! این ویژگی افزونه حق بیمه ای است که فقط 1 دلار در سایت / ماه هزینه دارد. بسته نرم افزاری 25 دلار در ماه وجود دارد که حداکثر 100 وب سایت را در بر می گیرد ، بنابراین یکی از مواردی را برای کار خود انتخاب کنید.

گزارش مشتری: اگر مشاغل نگهداری وب سایت شما شامل ارسال گزارش به مشتری های شما است ، شما موافقت می کنید که می تواند یک کار حلوا باشد و گزارش هایی را ایجاد کند که مشتریان را از پای خود خارج کند. ManageWP این را خیلی خوب درک می کند ، به همین دلیل آنها یک ابزار تولید گزارش یک کلیک را ارائه می دهند که بسیار نجات دهنده زندگی است.

مدیریت برچسب سفید مدیریت WP

مشتریان شما نمی دانند که از افزونه ManageWP Worker در سایتهای خود استفاده می کنید. می توانید پلاگین را کاملاً تغییر نام دهید یا واقعیتی را که از ManageWP استفاده می کنید برای نگه داشتن سایتهایشان در حالت مناسبی پنهان کنید. این بدان معناست که شما می توانید کاملاً بدون داشتن عرق ، مشاغل نگهداری خود را بچسبانید.

همکاری

آیا تیمی تمام کارهای کثیف را انجام می دهد؟ عالی ، شما می توانید به راحتی با دیگران همکاری کنید بدون اینکه هیچوقت رمز ورود خود را مدیریت کنید. این بدان معنی است که شما می توانید با همکاران همکاری کنید و حتی به مشتری اجازه دهید موارد خاصی را ویرایش کند بدون اینکه خطر از دست دادن سخت کار شما باشد. اضافه کردن همکاران به آسانی پای است.

ادغام Google Analytics

یک ابزار مدیریت WordPress که به شما کمک نمی کند ترافیک خود را پیگیری کنید چیست؟ ManageWP ادغام Google Analytics را به شما ارائه می دهد ، به این معنی که می توانید آمار ترافیک خود را مستقیماً از درون داشبورد ManageWP خود ببینید. می توانید به همان تعداد دلخواه خود Google Analytics اضافه کنید.

حالت تعمیر و نگهداری

به مدیریت بهینه سازی پایگاه داده ها یا انجام هر تعداد وظیفه نگهداری در سایت های وردپرس خود ، مدیر WP با دو حالت تعمیر و نگهداری اختصاصی و کامل با دو الگوی اولیه ارائه می شود. شما الگوهای “تعمیر و نگهداری” و “به زودی” زیبا دارید که به راحتی قابل تنظیم و راه اندازی هستند.

مدیریت نظر

اگر چند وب سایت را مدیریت کنید ، نظرات تعدیل کننده می تواند عواقب زیادی برای شما بگذارد. با این وجود ، هرزنامه ها وحشتناک هستند و باید بروند. ابزار مدیریت وردپرس ManageWP به شما کمک می کند تا حد امکان اعتدال نظر را گاو نر کنید. با یک کلیک تنها می توانید اسپم ها را در یک شبکه بزرگ از وب سایت ها مانند یک انسان فوق العاده پاک کنید.

قطعه کد

اگر دوست دارید برای تغییر تنظیمات افزونه از کدنویسی به کد استفاده کنید ، ابزارکهای داشبورد را از بین ببرید و به طور کلی عالی هستید ، مطمئناً این ویژگی را دوست خواهید داشت. ویژگی قطعه کد به شما امکان می دهد تا کد PHP خود را بنویسید و یکباره آن را در چندین شبکه اجرا کنید. می توانید تاریخچه قطعه های خود را حذف یا نگه دارید.

پلاگین های آسیب پذیر؟ مشکلی نیست

اکنون ، به لطف بانک اطلاعات آسیب پذیری WPScan ، می توانید بلافاصله افزونه های آسیب پذیر را در وب سایت های خود مشاهده کنید ، این امکان را به شما می دهد تا قبل از اتفاق غیرقابل قبول اقدام کنید. افزونه های آسیب پذیر بد هستند ، اما ManageWP پشت شما را دارد.

ویژگی های InfiniteWP

ویژگی های InfiniteWP

حال ، بیایید ببینید که چگونه InfiniteWP از لحاظ ویژگی ها در برابر ManageWP قرار می گیرد. آیا آنها برای تبدیل شدن به ابزار مدیریت بهتر وردپرس ، آنچه را که لازم است ، ارائه می دهند؟ بیایید حفر کنیم.

تنظیم آسان

در حالی که نصب ابزار مدیریتی وردپرس InfiniteWP به آسانی نصب InstallWP نیست ، هک کردن آن آسان است. کافیست ابزار InfiniteWP و افزونه InfiniteWP Client را در سایت خود نصب کنید ، این دو و Voila را پیوند دهید! – شما خوب است که بروید. روند بسیار آسان است و انتظار نداریم مشکلی برای شما پیش بیاید.

یک ورود به سیستم

به نظر من ، ManageWP Orion جسورانه است ، اما به شما امکان مشاهده چشم پرنده از سایتهای شما را به روش InfiniteWP نمی دهد. در حقیقت ، شاید هرگز مجبور نباشید دوباره از داشبورد وردپرس استفاده کنید. مدیریت سایتهای WordPress با استفاده از این ابزار مدیریت WordPress سعادت محض است.

اقدامات سریع

تهیه نسخه پشتیبان از سایت های خود ، باز کردن داشبورد وردپرس ، نوشتن پست های جدید ، ویرایش جزئیات سایت و ذخیره لینک ها / یادداشت های اختصاصی سایت در میان موارد دیگر ، فقط یک معلق نیست. در واقع ، شما می توانید زمان زیادی را صرفه جویی کنید ، زیرا تنها کاری که باید انجام دهید این است که ماوس را روی سایت خود ، نقطه و کلیک کنید.

خلاصه سایت

هیچ ابزار دیگری برای مدیریت وردپرس ، حتی ManageWP ، تصویری دقیق و دقیق از سایت های وردپرس خود مانند InfiniteWP به شما نمی دهد. باز هم ، فقط با پیمایش در سایت خود می توانید کلیه نسخه های پشتیبان موجود ، به روزرسانی ها ، نسخه وردپرس ، اطلاعات سرور و موارد دیگر را مشاهده کنید.

بروزرسانی با یک کلیک

به روزرسانی افزونه ها ، مضامین و هسته وردپرس با استفاده از ابزار مدیریت InfiniteWP WordPress واقعاً شادی آور است. پس از ورود به داشبورد خود InfiniteWP خود میزبان ، دکمه “به روز رسانی همه” را در کنار سایت خود قرار می دهید که دقیقاً همین کار را انجام می دهد. پسر ، حتی می توانید تمام افزونه ها یا مضامین را که هرگز نمی خواهید به روز کنید ، مخفی کنید.

امنیت پیشرفته

InfiniteWP در مورد میزبانی از خود صحبت می کند ، روی سرور میزبان خود زندگی می کند ، به این معنی که شما کنترل کامل بر سایت های وردپرس خود دارید. بر خلاف ManageWP ، لازم نیست داده های ورود خود را با شخص ثالث به اشتراک بگذارید. فقط InfiniteWP را با سایت وردپرس خود ادغام کنید و یک ابزار مدیریت وردپرس را مانند هیچ کس دیگر تجربه نکنید.

پشتیبان گیری و بازیابی

ManageWP با برنامه رایگان خود ، یک نسخه پشتیبان ماهانه به شما ارائه می دهد. InfiniteWP از پشتیبان گیری نامحدود به شما پیشنهاد می دهد. و ما در مورد پشتیبان گیری کامل وب سایت که شامل پایگاه داده ها و پرونده های شماست صحبت می کنیم. ویژگی تهیه نسخه پشتیبان از گزینه های عالی از جمله امکان بهینه سازی جداول ، حذف پرونده ها و پوشه ها و موارد دیگر برخوردار است. بازیابی یک نسخه پشتیبان تهیه ، موضوع را هورو ، اشاره و کلیک کنید.

افزونه آسان و مدیریت موضوع

بررسی کنید که افزونه ها یا مضامین در تمام سایت های وردپرس شما نصب شده اند یا موارد جدید را در چند وب سایت وردپرس با یک کلیک نصب کنید. این بدان معنا نیست که لازم نیست مضامین استارت و افزونه خود را بر روی چندین سایت بصورت جداگانه نصب کنید ، این باعث صرفه جویی در یک تن زمان می شود.

رایگان برای زندگی

این احتمالاً بهترین ویژگی برای هر دو ابزار مدیریت WordPress است. هردو در استفاده از تعداد نامحدودی از سایت ها رایگان هستند. در صورت نیاز به قابلیت های بیشتر ، شما به یک زن و شوهر از افزونه های برتر نیز نیاز خواهید داشت. در مقایسه ، با این وجود ، افزونه های حق بیمه InfiniteWP چیزهای بیشتری برای ارائه از ManageWP دارند ، و ما این را در بخش بعدی خود مشاهده خواهیم کرد.

ارسال پیام ها

می توانید به طور مستقیم از InfiniteWP ، چندین وب سایت وردپرس را بنویسید و منتشر کنید ، ویژگی ای که در ManageWP وجود ندارد. ببینید که چرا گفتیم شاید دیگر مجبور نباشید دوباره از داشبورد وردپرس استفاده کنید?

به روزرسانی های منظم

همه ما عاشق رشد هستیم ، همه ما عاشق پیشرفت هستیم ، بیشتر اگر بخشی از آن باشیم. قبل از اینکه بتوانم نوشتن این پست را تمام کنم ، InfinteWP داشبورد خود و افزونه InfiniteWP Client را به روز می کرد. این افراد به معنای تجارت هستند ، به همین دلیل آنها این ابزار مدیریت WordPress را با ویژگی های جدید ، رفع اشکال و موارد دیگر به روز می کنند. اگر تمایل دارید می توانید در برنامه آزمایش بتا شرکت کنید.

مشتری مداری

اگر به داشبورد InfiniteWP نگاهی بیندازید ، به سرعت این احساس را پیدا خواهید کرد که این بچه ها تمرکز زیادی را به شما نشان می دهند. آنها راهی آسان برای گزارش مسائل و همچنین یک فروم کامل برای ارائه ایده های خود به شما ارائه می دهند. از این ایده ها است که InfiniteWP بیشترین ویژگی های خود را به دست می آورد.

حکم صحیح: از نظر ویژگی ها ، ManageWP در مقایسه با InfiniteWP ویژگی های بیشتری را به صورت رایگان ارائه می دهد. به طور کلی ، عملکردهای اصلی شما برای مدیریت چندین وب سایت در هر دو ابزار رایگان هستند. از نظر ارائه ویژگی های کلی (رایگان و پریمیوم) ، InfiniteWP از مدیریت وجهه مدیریتی پیشی می گیرد.

قیمت گذاری: InfinteWP vs ManagementWP

بحث و گفتگوهای زیادی درباره مدل های قیمت گذاری اتخاذ شده توسط هر ابزار مدیریت WordPress صورت گرفته است. برنامه اصلی برای هر دو ابزار رایگان است ، اما در هنگام معرفی افزونه های برتر ، هزینه های واقعی می توانند به سرعت خنثی شوند.

قیمت گذاری مدیریت WP

ManageWP یک مدل قیمت گذاری افزایشی را ارائه می دهد به این معنا که هرچه وب سایت بیشتری داشته باشید هزینه بیشتری را پرداخت می کنید ، حتی اگر قیمت های افزونه های حق بیمه بین 1 تا 2 دلار باشد. ایده مهمی در تعیین قیمت ها این است که شما ممکن است برای هر وب سایتی که مدیریت می کنید نیازی به افزودنیهای یکسانی نداشته باشید و این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید هزینه های مربوط به سایت را بر اساس آنچه استفاده می کنید تنظیم کنید. بنابراین اگر از حداکثر 25 وب سایت مجاز در یک برنامه قیمت گذاری فریلنسر استفاده می کنید و همه افزونه های خود را بر اساس هر سایت خریداری می کنید ، بیش از 200 دلار در ماه پرداخت نمی کنید..

با این حال ، مدیریت WP بسته های همراه را برای آژانس هایی با بیش از 25 وب سایت ارائه می دهد. اگر برای بسته های آژانس بهار می شوید ، مبلغی بین 150 تا 225 دلار در ماه برای کلیه افزونه های حق بیمه پرداخت می کنید. توجه داشته باشید که بسته های بسته نرم افزاری حداکثر 100 وب سایت را در بر می گیرد.

قیمت گذاری InfiniteWP

InfiniteWP یک طرح قیمت گذاری استاندارد تر را ارائه می دهد. این برنامه رایگان ، سایتهای نامحدودی را درست مانند ManageWP پوشش می دهد و با ویژگیهایی که در بالا بیان کردیم حمل می شود. در صورت نیاز به افزونه های پریمیوم ، سالانه بین 147 تا 647 دلار پرداخت می کنید.

به من اجازه بده پکیج Starter که سالانه 147 دلار هزینه دارد ، از 10 وب سایت ، 1-3 روز پشتیبانی ایمیل و 22 افزونه به ارزش 2576 دلار پشتیبانی می کند. برنامه Enterprise با هزینه 647 دلار در سال از وب سایت های نامحدود ، InfiniteWP For Team ، 22 افزونه و پشتیبانی از اولویت ایمیل پشتیبانی می کند.

در مقایسه ، InfiniteWP افزون بر حق بیمه بیشتری نسبت به ManageWP ارائه می دهد. ما در مورد افزونه‌هایی مانند یک چکر لینک شکسته ، iThemes Security ، تأیید هویت 2 عاملی ، WordFence Security ، اسکنر بدافزار Sucuri و آپلودکننده پرونده در میان دیگران صحبت می کنیم.

اگر 25 وب سایت دارید ، سالانه 347 دلار پرداخت می کنید و این شامل 22 افزونه و پشتیبانی 1 روزه ایمیل است. اگر بیش از 25 وب سایت دارید ، می گویند آژانس هستید ، بهتر است با برنامه آژانس که 447 دلار در سال هزینه دارد ، بهتر عمل کنید. این بسته با تمامی افزونه ها و پشتیبانی اولویت همراه است.

حکم: از نظر قیمت گذاری ، InfiniteWP ضرب می کند مدیریتWP ده صفر. برای حدود 37 دلار در ماه ، برنامه آژانس را دریافت می کنید که با 22 افزونه و وب سایت نامحدود حمل می شود. برنامه آژانس در ManageWP بین 150 دلار و 225 دلار در ماه هزینه دارد ، با 7 افزونه همراه است و حداکثر 100 وب سایت را پشتیبانی می کند.

پشتیبانی: InfiniteWP vs ManageWP

حال ، بگذارید ببینیم که چگونه هر شرکت در بخش پشتیبانی پشتیبانی می کند. می دانید ، بسته به ارزشی که برای پشتیبانی از مشتری در اختیار آنها قرار می دهد ، می توانید در مورد یک شرکت بسیار بگویید.

پشتیبانی مدیریت

ManageWP بخش پشتیبانی عالی دارد. آنها ارائه جزئیات راهنمای کاربر که همه چیز را از نصب تا ویژگی ها و عیب یابی در میان موارد دیگر توصیف می کند. سؤالات متداول و عمومی درباره فروش بیشتر سؤالاتی که ممکن است داشته باشید وجود دارد. در صورت نیاز به کمک بیشتر می توانید به راحتی با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

پشتیبانی بی نهایت WP

این که یک مبتدی باشید یا یک WordPresser حرفه ای هستید ، فرار از مشکلات اجتناب ناپذیر است. InfiniteWP ساخته شده فوق العاده آسان است که وقتی گیر کردید ، پیدا کنید. به همین دلیل است که یک برگه “راهنما” در داشبورد مدیریت ارائه می دهید ، که گزارش مشکلات را آسان می کند.

علاوه بر این ، آنها می توانند با زبانه “پشتیبانی” که به مرورگر شما چسبیده است ، از طریق وب سایت خود ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این ، آنها کاملاً همه جانبه دارند انجمن پشتیبانی جایی که کاربران می توانند موضوعات را ارسال کنند و همچنین با سایر کاربران درگیر بحث و گفتگو شوند. نیازی به گفتن نیست ، این تالارها با موضوعات بیشمار بسیار محبوب هستند.

حکم: هر دو ابزار مدیریت وردپرس پشتیبانی کافی را ارائه می دهند ، اما تجربه شما به شدت مسئله شما بستگی دارد ، بنابراین فقط شما می توانید در اینجا قاضی نهایی باشید.

نحوه راه اندازی یک ابزار مدیریت وردپرس

در این بخش مراحل نصب InfiniteWP و ManageWP را طی می کنیم ، بنابراین شما می توانید ابزار دلخواه مدیریت وردپرس خود را بدون شکستن عرق نصب کنید. به یاد داشته باشید که هر دو ابزار رایگان هستند و حتی اگر مبتدی هم باشید ، نصب آنها بسیار ساده است. بیایید با ManageWP شروع کنیم.

نحوه نصب ManageWP

راه اندازی ManageWP با تمام قایق بادبانی راحت است. فقط به بالای سر ManageWP.com و با استفاده از ایمیل خود ثبت نام کنید:

ManageWP - ابزار مدیریت WordPress

بعد از ثبت نام ، شما چند ثانیه قبل از هدایت به صفحه بعدی خنک می شوید تا بتوانید مشخصات شخصی خود را اضافه کنید:

ابزار مدیریت وردپرس ManageWP

پس از ارائه جزئیات خود ، شما برای مرحله بعدی آماده هستید؛ اولین وب سایت خود را به مدیریت WW اضافه کنید. فقط قسمت را پر کرده و روی دکمه “اضافه کردن وب سایت” کلیک کنید:

ابزار مدیریت وردپرس ManageWP

مرحله بعدی شامل پیوند وب سایت شما به ManageWP است. این به سادگی به معنای نصب افزونه ManageWP Worker در سایتی است که در مرحله قبل به آن اضافه کردید. در اینجا می توانید افزونه دستی یا اتوماتیک را از طریق ManageWP نصب کنید. شما دومی را انتخاب می کنید زیرا سریعتر است:

ابزار مدیریت وردپرس ManageWP

اگر همه چیز خوب پیش می رود ، باید مانند صفحه زیر صفحه نهایی را مشاهده کنید. در اینجا ، می توانید وب سایت دیگری اضافه کنید یا به داشبورد ManageWP خود بروید:

ابزار مدیریت وردپرس ManageWP

از آنجا که می توانید وب سایت بیشتری را از داشبورد اضافه کنید ، برای راه اندازی داشبورد خود روی دکمه “برو به داشبورد” کلیک کنید:

ابزار مدیریت وردپرس ManageWP

همانطور که مشاهده می کنید ، داشبورد ManageWP شما زیبا به نظر می رسد. فعال کردن هر ویژگی ساده است ، کافیست اشاره و کلیک کنید. در اینجا می توانید پشتیبان گیری کنید ، بررسی های عملکرد را انجام دهید ، ترافیک خود را ردیابی کنید و موارد دیگر.

نحوه نصب InfiniteWP

نصب ابزار مدیریت WordPress InfiniteWP نیز آسان است ، اما این روند مراحل بیشتری نسبت به ManageWP را در بر می گیرد. در کل ، بسیار آسان است ، ما انتظار نداریم که مشکلی برای شما پیش بیاید. فقط به InfiniteWP.com بروید و ایمیل خود را مطابق شکل زیر وارد کنید:

ابزار مدیریت وردپرس InfiniteWP

در مرحله بعد ، شما به صفحه ای هدایت می شوید که کل مراحل نصب را تشریح می کند. مرحله اول شامل بارگیری افزونه نصب کننده InfiniteWP Admin Panel:

ابزار مدیریت وردپرس InfiniteWP

در مرحله بعد ، وارد داشبورد سرور وردپرس خود شوید و افزونه نصب کننده InfiniteWP را نصب کنید. اگر این اولین بار است که یک افزونه را نصب می کنید ، فقط به افزونه ها بروید -> افزودن جدید:

ابزار مدیریت وردپرس InfiniteWP

بعد ، افزونه را بارگذاری ، نصب و فعال کنید. پس از نصب و فعال سازی افزونه ، باید اعلان موجود در زیر را مشاهده کنید. بر روی دکمه “نصب پنل مدیریت InfiniteWP” کلیک کنید:

ابزار مدیریت وردپرس InfiniteWP

مرحله بعدی ، پوشه ای را برای نصب پنل مدیریت InfiniteWP انتخاب کنید. این می تواند هر پوشه ای باشد ، اما در صورت استفاده از یک پوشه موجود ، محتوای آن رونویسی می شود. پوشه پیش فرض IWP را انتخاب کنید و روی دکمه “بارگیری و نصب” کلیک کنید. همچنین می توانید افزونه را بعد از نصب پنل مدیریت حذف کنید:

ابزار مدیریت وردپرس InfiniteWP

مراحل زیر کاملاً واضح است. (1) موافقت نامه مجوز را بپذیرید ، (2) جزئیات بانک اطلاعاتی خود را تأیید کنید (شما لازم نیست در اینجا چیزی را تغییر دهید ، مگر اینکه بدانید که چه کاری انجام می دهید) ، (3) جزئیات ورود به سیستم خود را ایجاد کرده و شما انجام داده اید:

ابزار مدیریت وردپرس InfiniteWP

سپس بر روی دکمه “Open Admin Panel” کلیک کنید و با جزییاتی که ایجاد کرده اید برای دسترسی به پنل مدیریت تازه ایجاد شده خود وارد شوید:

ابزار مدیریت وردپرس InfiniteWP

همانطور که مشاهده می کنید داشبورد تمیز و کاربردی آسان است. هر زمان که به وب سایت خود در ستون کناری شناور شوید ، می توانید وب سایت خود را مدیریت کنید.

کدام سیستم مدیریتی بهترین است?

بنابراین بهترین کدام است؟ ما رأی می دهیم این کراوات است! مدیریت چند سایت WordPress دیگر نباید با InfiniteWP یا ManageWP با چالش مواجه باشد. استفاده از هر دو ابزار رایگان است ، اما اگر احتیاط نکنید ، قیمت افزونه های برتر نیز می توانند به سرعت جمع شوند ، بنابراین حتماً آنچه را که لازم دارید و آنچه را که نمی دانید ، رعایت کنید. و مانند هر افزونه ، مضمون یا خدمات حتما ابزاری را انتخاب کنید که برای شما و تجارت شما کار کند.

مبنای انتخاب شما بر اساس سلیقه شخصی و جزئیاتی که در این پست بیان می کنیم ، کدام ابزار مدیریت WordPress را انتخاب خواهد کرد؟ بین ManageWP و InfiniteWP ، که روز را برای شما سرقت می کند؟ در نظرات به ما اطلاع دهید. از قبل ممنونم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map