راهنمای بررسی و راه اندازی میزبان وردپرس با مدیریت GoDaddy

GoDaddy منتشر شد میزبانی وردپرس مدیریت شده به برخی بررسیهای مختصر اما ما در اینجا هستیم تا نگاهی بی طرفانه به شما نشان دهیم که چگونه برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده آنها و برخی از ویژگیهایی که پیدا می کنید اگر تصمیم دارید آن را امتحان کنید ، پیدا خواهید کرد.


برنامه های میزبانی وردپرس را مشاهده کنید

آنچه میزبان وردپرس مدیریت شده به معنای شماست

بنابراین می خواهید وبلاگ خود ، یا شاید یک وب سایت برای مشاغل خود یا صفحه پاشش برای گروه خود را راه اندازی کنید – به هر دلیلی ، شما با انتخاب اداره سایت خود در وردپرس ، انتخاب عالی کرده اید. این یکی از ساده ترین و محبوب ترین سیستم عامل وب سایت موجود است. برای ایجاد وب سایت شخصی خود لازم نیست یک طراح یا یک توسعه دهنده باشید. اما برای اجرای وردپرس شما به میزبانی نیاز دارید و زندگی آسان تر خود را آسان تر می کنید. میزبانی مدیریت راه راه است.

ما قبلاً در مورد آنچه شما باید درباره میزبانی وردپرس مدیریت شده و نحوه انتخاب میزبانی مناسب وردپرس برای شما بدانیم ، نوشتیم و فایده واقعی این است که شما می توانید با دانستن اینکه میزبان شما از نصب وردپرس برای شما مراقبت می کند ، راحت باشید. آنها به روزرسانی های اصلی وردپرس را نصب می کنند ، پلاگین ها را برای سازگاری بررسی می کنند و امنیت شما را مدیریت می کنند.

این بدان معناست که دیگر باید به خاطر داشته باشید که به روزرسانی نصب وردپرس خود را به روز کنید ، دیگر به لطف یک افزونه سرکش وب سایت خود را خراب نکنید ، و دیگر شب را در تعجب نخواهید داشت که آیا وب سایت شما نسبت به حمله هک آسیب پذیر است. در کل ، میزبانی وب وردپرس مدیریت شده به معنای وقت و انرژی کمتری است که از نگرانی در مورد نگهداری از نصب خود صرف می کنید ، بنابراین زمان بیشتری برای کار با محتوای خود دارید.

میزبانی وردپرس با مدیریت GoDaddy

GoDaddy تمام آنچه را که ما فقط ذکر کردیم و موارد بیشتری را انجام می دهد. برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده GoDaddy فقط با 6.29 دلار در ماه شروع می شود و به شما قابل اعتماد و قابل اعتماد می دهد به روزرسانی های خودکار وردپرس, افزایش حافظه پنهان ، لیست سیاه افزونه مفید و دسترسی SFTP & phpMyAdmin (اگر این چیزی است که شما می دانید چگونه از آن استفاده کنید ، اما برای تازه واردان این ویژگی جدید احتمالاً این شخصی نیست که اکنون بخواهید از آن استفاده کنید).

هنگام خرید یک برنامه میزبانی وردپرس سالانه مدیریت شده از GoDaddy ، شما نیز دریافت می کنید نام دامنه رایگان. این کمک می کند تا تنظیم ساده تر شود. از آنجا که نام دامنه شما نیز از ارائه دهنده هاستینگ شماست ، دیگر نیازی نیست که آن را به سرور خود نشان دهید تا در هنگام ایجاد سایتهای جدید ، چند مرحله وقت را صرفه جویی کند. زمان دیگر صرفه جویی در این زمینه است حافظه داخلی. نیازی به افزونه یا برنامه اضافی ندارید – ذخیره داخلی داخلی GoDaddy نه تنها به سرعت بخشیدن به سایت شما کمک می کند بلکه ویژگی دیگری است که لازم نیست خودتان آن را تنظیم کنید.

یکی دیگر از ویژگی های عالی این است پشتیبانی در داشبورد. پس از راه اندازی سایت وردپرس خود ، یک برگه آبی رنگ در سمت راست صفحه خود برای “بازخورد و پشتیبانی” مشاهده خواهید کرد. فقط روی زبانه کلیک کنید و یک سبد باز می شود که می توانید در پایگاه دانش GoDaddy جستجو کنید ، ایده های افراد را برای به روزرسانی ها بخوانید و بلیط ها و بازخورد های پشتیبانی خود را ارسال کنید. این برگه در هر صفحه داشبورد شما وجود دارد ، بنابراین اگر مشکلی پیش آمد یا به یک راه حل خلاق فکر می کنید می توانید یک پیام سریع به GoDaddy ارسال کنید.

ذخیره GoDaddy

هنگامی که وارد سایت وردپرس خود می شوید ، نوار ابزار کاربر در بالای صفحه مشاهده می کنید. اینجاست که GoDaddy در چند لینک سریع مفید برای اضافه کردن وقت شما اضافه کرده است. در مرحله اول ، پیوند Flush Cache حافظه نهان شما را پاک می کند ، بنابراین می توانید تغییرات تم را که به طور زنده ساخته اید مشاهده کنید.

این نوار ابزار همچنین پیوندی به تنظیمات GoDaddy شما دارد. روی این پیوند کلیک کنید تا به دروازه شخصی GoDaddy شخصی خود بروید که در آن می توانید عکسهای فوری از همه حساب میزبانی خود را مشاهده کنید. این یک ابزار عالی است اگر قصد دارید تعداد زیادی وب سایت در برنامه های مختلف ایجاد کنید (به عنوان مثال اگر شما یک طراح وب هستید یا چندین وب سایت را مدیریت می کنید) ، و پیدا کردن اطلاعات SFTP و پایگاه داده خود را در صورت نیاز آسان می کند..

تنظیمات GoDaddy

GoDaddy همچنین بسیاری از ویژگیهای عالی دیگر را با برنامه های مدیریت شده خود ارائه می دهد پشتیبان گیری های شبانه, اسکن های بدافزار ، پشتیبانی 24/7 و برخی از اعتبارهای تبلیغاتی مفید مفید که می توانید برای تبلیغ وب سایت جدید خود از آنها استفاده کنید. محدوده بازدید صفحه و فضای ذخیره سازی با هر سطح برنامه متفاوت است ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که در هنگام خرید یک برنامه ، برنامه ای را انتخاب کنید که مطابق نیازهای ترافیک و سطح داده شما باشد.

تنها ویژگیی که GoDaddy وجود ندارد ، چند سایت است. سؤالاتی در مورد اضافه کردن multitite در صفحه Google+ آنها و سایر پستهای اعلان هنگام انتشار اولین میزبان وجود دارد ، اما به نظر نمی رسد این یک ویژگی است که هنوز اضافه شده است. اما غیر از این ، آنها همه آنچه را که میزبانان مدیریت WordPress با قیمت بسیار مناسب دارند ، دارند.

تست پشتیبانی GoDaddy

به عنوان یک سرویس برای شما تصمیم گرفتیم که از پشتیبانی GoDaddy برای خودمان استفاده کنیم. ما به عنوان آزمایشی ابتدا مجدداً لینک سایت سایت آزمون خود را ذخیره کردیم تا مطمئن شویم که آنها برای استفاده از نام خانوادگی تنظیم شده اند. سپس به تنظیمات GoDaddy رفتیم و روی دکمه Settings کلیک کردیم تا SFTP را بازیابی کنیم و به سرور خود متصل شویم. سپس ما کل پرونده .htaccess را حذف کردیم و آن را با صورت خندان جایگزین کردیم – اساساً وب سایت را به شکلی خراب کردیم تا ببینیم آیا پشتیبانی می تواند آن را کشف کند. بنابراین حالا که سایت تست خود را تازه کردیم ، اینگونه به نظر می رسد:

تست پشتیبانی GoDaddy

هنگامی که بلیط خود را در آنجا ارسال کردیم ، 0 دقیقه زمان انتظار برای تماس با پشتیبانی و مدت زمان انتظار 5 ساعته برای پاسخ به ایمیل وجود دارد. مسیر ایمیل را طی کردیم.

بلیط تست پشتیبانی GoDaddy

ما در پایان منتظر پاسخ بودیم ، اما بعد از 4 روز تسلیم شدیم و تصمیم گرفتیم تیم پشتیبانی خود را با ما تماس بگیرند. پس از یک دقیقه صبر سریع یک فناوری فوق العاده مفید بلافاصله مشکل را برطرف کرد و سایت نسخه ی نمایشی را فعال و اجرا کرد! بنابراین اگر در مورد GoDaddy به عنوان میزبان خود تصمیم می گیرید و اتفاق می افتد که با یک چنگال درگیر شوید ، حتماً با آنها تماس بگیرید. پشتیبانی تلفنی آنها عملا فوری ، بسیار دوستانه و بسیار کارآمد است. بنابراین اگر سوال مهمی دارید حتما تماس بگیرید ، در غیر اینصورت بلیط پشتیبانی را ارسال کنید.

شروع شدن

GoDaddy کل فرآیند را تا حد امکان آسان می کند. شما حتی نیازی به نصب وردپرس ندارید – زیرا برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده را انتخاب کرده اید ، قبلاً برای شما نصب شده است. تنها کاری که باید انجام دهید تنظیم وب سایت شماست.

ابتدا وارد حساب GoDaddy خود شوید. یک میزبانی وب را می توانید در تب محصولات خود ببینید. آن را باز کنید و بر روی دکمه راه اندازی برای برنامه میزبانی جدید خود کلیک کنید.

میزبان وردپرس مدیریت شده GoDaddy: راه اندازی حساب

در مرحله بعد باید وب سایت خود را ایجاد کنید یا سایتی را که قبلاً ایجاد کرده اید مهاجرت کنید. برای این پیاده روی ، ما راه اندازی یک سایت جدید را انتخاب کردیم تا همه گزینه های GoDaddy را برای شما نشان دهد.

میزبانی وردپرس با مدیریت GoDaddy: سایت خود را ایجاد کنید

وقتی می خواهید یک سایت جدید وردپرس ایجاد کنید ، GoDaddy یک فرم سریع برای پر کردن به شما می دهد. شما قبلاً باید یک نام دامنه را برای وب سایت خود خریداری کرده باشید ، و اگر آن را از GoDaddy خریداری کرده اید ، فقط آن را از قسمت کشویی انتخاب کنید. اگر هنوز دامنه ندارید ، از گزینه دامنه موقت استفاده کنید (GoDaddy نام دامنه مرحله بندی تصادفی را برای شما اختصاص می دهد). سپس اطلاعات حساب کاربری خود را اضافه کرده و روی Finish کلیک کنید.

میزبان وردپرس مدیریت شده GoDaddy: تنظیم حساب

به محض کلیک روی آن دکمه ، GoDaddy در ایجاد وب سایت شما کار می کند ، و فقط در چند دقیقه یا کمتر ، داشبورد جدید خود را خواهید دید.

میزبان وردپرس مدیریت شده GoDaddy: داشبورد وردپرس

از اینجا شما دو گزینه دارید: یا بر روی دکمه سبز بزرگ Start Started برای GoDaddy Quick Setup کلیک کنید ، یا موضوع و افزونه های خود را بارگذاری و نصب کنید.

گزینه تنظیم سریع

GoDaddy راه اندازی وب سایت وردپرس خود را برای یک کاربر تازه کار بسیار آسان می کند. شما به معنای واقعی کلمه فقط باید دستورالعمل ها را دنبال کنید و گزینه هایی را که به شما داده شده استفاده کنید ، و وب سایت خود را به هیچ وجه بالا نمی برید. این مرحله اول کلیک بر روی آن دکمه بزرگ سبز است که قبلاً به آن اشاره کردیم.

صفحه بعدی که مشاهده خواهید کرد اولین قدم به وب سایت جدید شما است. دسته ای را انتخاب کنید که به بهترین شکل توصیف کند چه نوع وب سایتی را می سازید. آیا این یک وب سایت شخصی در مورد شما و علایق شماست؟ آیا این وب سایت حرفه ای تر برای تجارت شما است؟ آیا این یک گالری برای عکاسی شماست؟ یا این یک وبلاگ استاندارد است؟ فقط روی یکی از گزینه ها کلیک کنید.

GoDaddy Quick Setup: نوع سایت را انتخاب کنید

بسته به اینکه کدام گزینه را انتخاب کرده باشید ، تم های مختلفی برای انتخاب شما نمایش داده می شود. GoDaddy شامل این مضامین رایگان WordPress است که به شما در تنظیم و اجرای برنامه کمک می کند. اگر کسی که دوستش ندارید ، همیشه می توانید یکی را انتخاب کنید تا اکنون تنظیم کنید و بعداً به یک موضوع برتر WordPress بروید.

تنظیم سریع GoDaddy: یک موضوع را انتخاب کنید

بعد از انتخاب یک موضوع می توانید محتوای خود را اضافه کنید. GoDaddy با توجه به موضوعی که شما انتخاب کرده اید و گزینه هایی که موضوع در دسترس دارد (مانند صفحه تماس یا صفحه گالری) گزینه های محتوای اصلی را به شما ارائه می دهد. قسمت اول وبلاگ خود را وارد بخش بلاگ کنید. اطلاعات مربوط به خود یا شغل خود را در قسمت About که در صفحه درباره شما استفاده خواهد شد ، اضافه کنید. اگر یک صفحه مخاطب را دوست دارید ، فقط روی دکمه افزودن در زیر کلیک کنید و فرم را با اطلاعات خود تکمیل کنید. اگر می خواهید یک گالری راه اندازی کنید ، همچنین گزینه ای برای اضافه کردن 3 تصویر اول خود برای کمک به شروع کار وجود دارد. و در آخر می توانید برای هر چیز دیگری که ممکن است بخواهید در آن قرار دهید صفحات سفارشی دیگری اضافه کنید (مانند صفحه کارمندان ، بیانیه ماموریت یا چیز دیگری). وقتی کارتان تمام شد ، روی دکمه انتشار وب سایت کلیک کنید.

تنظیم سریع GoDaddy: اضافه کردن صفحات و محتوا

صفحه بعدی که مشاهده می کنید باید چیزی شبیه به این باشد:

نصب سریع GoDaddy: به پایان رسید

و شما انجام داده اید! شما رسماً یک وب سایت WordPress دارید که توسط GoDaddy طراحی شده است. برای مشاهده وب سایت خود بر روی دکمه آبی کلیک کنید.

راه اندازی سریع GoDaddy: وب سایت شما

شما احتمالاً می خواهید تنظیمات پیوند همیشگی خود را تغییر داده ، ابزارکهای خود را تغییر داده و سایر ترفندها را قبل از به اشتراک گذاشتن با دیگران به وب سایت خود تغییر دهید. بعلاوه با ارسال پست ها ، دسته ها ، برچسب ها و صفحات بیشتری به وب سایت غنی از محتوا خواهید رسید که خوانندگان جدید شما را دوست خواهند داشت.

راه اندازی سریع GoDaddy: وب سایت شما با ترفندهایی

اگر Quick Setup برای شما مناسب نیست ، اگر یک تم وردپرس برتر را که می خواهید از آن استفاده کنید خریداری کرده اید ، اگر می خواهید ببینید که چگونه بدون جادوگر راه اندازی شروع به خواندن کنید.!

گزینه استاندارد راه اندازی وردپرس

با میزبانی وردپرس با مدیریت GoDaddy همیشه می توانید مسیر تنظیم سنتی تر را طی کنید. پس از ایجاد سایت جدید وردپرس خود ، مجبور نیستید آن دکمه بزرگ سبز را کلیک کنید ، همانطور که هست وسوسه انگیز است. در عوض می توانید موضوع و افزونه های WordPress خود را بارگذاری کنید (با توجه به این نکته که افزونه هایی که مضر هستند به لیست سیاه اضافه شده اند تا نصب شما ایمن و در حد مناسب کار خود را حفظ کند و شما نمی توانید این افزونه ها را نصب کنید).

ابتدا به ظاهر> تم ها بروید. یک گزینه استفاده از برگه جستجو برای یافتن یک موضوع رایگان از WordPress.org است. گزینه دیگر خرید تم وردپرس با کیفیت عالی است که با ویژگی های مورد نیاز شما ساخته شده است.

GoDaddy Setup: یک تم را نصب کنید

برای بارگذاری یک موضوع ، روی برگه بارگذاری کلیک کرده و فایل پستی تم را جستجو کنید.

راه اندازی GoDaddy: بارگذاری یک موضوع

پس از آپلود ، موضوع را فعال کنید. بسته به موضوعی که انتخاب کرده اید می توانید افزونه های پیشنهادی را نصب کنید. بسیاری از نویسندگان موضوع شامل یک یادداشت “افزونه های پیشنهادی” هستند تا این امر برای شما راحت تر باشد. برای نصب و فعال کردن افزونه های پیشنهادی کافیست کلیک کنید.

راه اندازی GoDaddy: افزونه ها را نصب کنید

اگر می خواهید افزونه های دیگری نصب کنید ، به سادگی به صفحه افزونه های خود بروید ، روی افزودن جدید کلیک کنید ، و سپس افزونه های جدید را جستجو کنید یا بارگذاری کنید (درست مثل اضافه کردن یک موضوع).

مرحله بعدی شما شامل تنظیم مجدد لینک های خود ، ایجاد صفحات ، اضافه کردن منوها ، انتخاب ابزارک ها ، ایجاد پست ها ، اضافه کردن آرم ، انتخاب رنگ های سفارشی و موارد دیگر است. اینکه چه گزینه هایی را در دسترس دارید ، به موضوع و افزونه های فعال بستگی دارد. برخی از مضامین گزینه های سفارشی سازی زیادی مانند Theme Total Premium WordPress ما را شامل می شوند ، در حالی که سایر موارد بسیار مستقیم به جلو و ساده هستند مانند موضوع بیست و دوازده وردپرس. وقتی همه تغییرات خود را انجام دادید ، انجام شده است. پیش بروید و وب سایت خود را پرداخت کنید – باید ظاهراً جدید باشد!

راه اندازی GoDaddy: موضوع جدید وردپرس

نتیجه

چه با استفاده از گزینه تنظیم سریع ، و چه از روش سنتی راه اندازی ، میزبانی وردپرس GoDaddy Managed کل روند را برای شما آسانتر می کند. این امر به ویژه برای تازه واردانی که تازه از WordPress شروع به کار می کنند ، و همچنین جانبازانی که ممکن است در حال ایجاد سایت هایی باشند تا به مشتریان خود اعطا کنند بسیار عالی است. لازم نیست خود وردپرس را نصب کنید و اگر یک نام دامنه را از طرف بابا خریداری کرده اید ، لازم نیست آن را به سرور خود نشان دهید. بعلاوه ، پس از راه اندازی وب سایت خود ، GoDaddy تمام به روزرسانی های اصلی و امنیت نصب وردپرس را برای شما مدیریت می کند (اگرچه برای اینکه مطمئن شوید سایت وردپرس شما ایمن است ، باید به نکات امنیتی وردپرس ما نگاهی بیندازید).

موارد مثبت میزبانی وردپرس GoDaddy’s Goedaddy که از محدودیتهای معدودی فراتر رفته است – ما دوست داشتیم که نصب سایت آزمایشی ما چقدر آسان باشد ، وب سایت چقدر سریع بود ، پشتیبانی عالی تلفن و قیمت مناسب عالی است (برنامه ها فقط با 6.29 دلار در ماه شروع می شوند) یک وب سایت واحد) تنها منفی که می توانیم پیدا کنیم پشتیبانی آهسته ایمیل و این واقعیت است که شما نمی توانید یک نصب چندرسانه داشته باشید. و اینها واقعاً مهم نیستند زیرا اکثر کاربران به قابلیت های چندرسانه ای نیاز ندارند و پشتیبانی از تلفن بسیار عالی بود که حتی نیازی به ارائه پشتیبانی ایمیل ندارند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که به گزینه های میزبانی آنها نگاهی بیندازید – GoDaddy فقط ممکن است برنامه میزبانی مدیریت شده وردپرس کاملی را برای شما داشته باشد..

تجربیات شما

اگر از مدیریت وردپرس مدیریت شده GoDaddy استفاده کرده اید به ما اطلاع دهید که در نظرات زیر نظر شما چیست. ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map