بررسی و راهنمای میزبانی وب وردپرس GoDaddy

بررسی مرور میزبان وردپرس GoDaddy

دفعه گذشته که من یک تحلیل عمیق را در Cloudways انجام دادم ، اکنون نوبت به سرویس میزبانی با مدیریت GoDaddy WordPress و نحوه عملکرد آن در برابر رقابت رسیده است. در این مقاله می خواهم جزئیات مربوط به خدمات GoDaddy از جمله خوب و بد را برای شما نشان دهم.


GoDaddy یک سرویس برای همه دارد ، اعم از یک کاربر بلاگ ، یک آژانس توسعه دهنده ، یک مجله یا یک سازنده برنامه ، به نظر می رسد آنها همه چیز را تحت پوشش خود قرار داده اند اما اجازه نمی دهند که شما را به فکر همه چیز آفتاب بزند. این نیست. امروز می خواهم جوانب و مزایای پیشنهاد آنها برای بازار وردپرس را به شما نشان دهم.

برنامه های میزبان وردپرس GoDaddy

برنامه های وردپرس به 4 نوع تقسیم می شوند, Basic، Deluxe، Ultimate و Developer با برنامه توسعه دهنده تنها کسی که دارای 5 دامنه دامنه است. در نگاه اول ، تمام برنامه ها بسیار مقرون به صرفه به نظر می رسند و واقعاً در دسترس هستند – خصوصاً با ویژه ما 1 دلار میزبانی وردپرس تبلیغی فقط به یاد داشته باشید که توجه داشته باشید که تخفیف تبلیغاتی فقط مربوط به قراردادهای 36 ماهه است. مدت زمانی کوتاه تر است که تخفیف دریافت می کنید کمتر است.

برنامه ها بسیار ساده به نظر می رسند اما بعداً می خواهم به جزئیات بیشتر بپردازم. طرحی که برای بررسی در نظر گرفته ام Deluxe است که به شما امکان می دهد یک کار انجام دهید سایت مرحله یک کلیک به عنوان یک جایزه خوب و دارای فضای کافی برای هزینه های آن است. توجه داشته باشم که حساب های ایمیل با برنامه های وردپرس (اصلا) درج نشده است ، اما می توانید اضافه کنید حساب های ایمیل حرفه ای از GoDaddy برای هزینه اضافی (برنامه ها با 2.99 دلار در ماه شروع می شود).

اول از همه – من قصد دارم سایت معیار خود را امتحان کنم و وارد کنم ، محلی که در بررسی قبلی میزبان Cloudways من دیدید.

رابط کاربری به راحتی پای است. اشتباه کردن بسیار آسان است.

هنگامی که جزئیات ورود به سایت را ارائه می دهید ، GoDaddy جلوتر خواهد رفت و افزونه خاصی را نصب خواهید کرد که از مهاجرت واقعی مراقبت خواهد کرد ، این روند به راحتی جریان می یابد که احساس می کنم وسوسه می شوم این سرویس را به هر کسی که چیزی را درک نمی کند ، توصیه کند. در مورد میزبانی و می خواهید فقط مهاجرت کن سایتی بدون نیاز به پرداخت یک ساعت پشتیبانی فنی.

پس از اتمام مهاجرت ، با این تابلوی ساخته شده زیبا استقبال می شوید.

صفحه GoDaddy WordPress زیبا است ، من به آنها می گویم که هیچ انکاری وجود ندارد ، خواندن آن آسان است ، کار با آن بسیار راحت و کاربر پسند است ، عملکرد اصلی وب سایت یک تحلیل خوب در زمان واقعی وضعیت سایت شما است. جریان دارد و درک آن آسان است ، جزئیات نقشه به راحتی در گوشه بالا سمت راست مشاهده می شود و یک پنجره فوقانی زیبا وجود دارد که وضعیت به روزرسانی های فعلی را نشان می دهد.

ویژگی های میزبانی GoDaddy اضافه شده است

اگر به تازگی سایت خود را وارد کرده اید ، می توانید آن را کلون سازی کرده یا آن را برای کار در دیگری با عملکرد مناسب کلون کپی کنید.

همچنین می توانید سایت خود را با اضافه کردن آن امن کنید GoDaddy SSL گزینه ها.

به نظر نمی رسد GoDaddy به موج فعلی وارد شود گواهینامه های رایگان که از طریق Comodo و Let’s Encrypt در چندین سرویس میزبانی ارائه می شود. در عوض GoDaddy ترجیح می دهد گزینه های حق بیمه SSL خود را تبلیغ کند ، اگرچه می توانید به صورت دستی یک گواهینامه SSL رایگان به صورت شخصی اضافه کنید. بعد از کمی تحقیق پیدا کردم این پست انجمن در جایی که کاربران تعیین کرده اند امکان استفاده از رمزگذاری با میزبانی وردپرس با GoDaddy مدیریت شده وجود دارد ، اما فقط در برنامه هایی که دسترسی SSH را شامل می شوند (بنابراین کاربران پایه از موفقیت برخوردار نیستند).

این بد است زیرا کنترل پنل GoDaddy است به شما اجازه نمی دهم دامنه خود را کنترل کنید ، گواهی خود را بخرید یا شخصی را که دارید وارد کنید. شما باید گواهینامه ها را از طریق رابط کاربری آنها ، با قیمت های خود انجام دهید ، که کافی است بگوییم بسیار زیاد هستند تا انتخاب خوبی برای اکثر قریب به اتفاق کاربران جدید وردپرس باشند..

بنابراین ، جدا از اینکه مجبور به خرید گواهینامه بسیار گران قیمت برای SSL هستید ، این سرویس عمدتاً قابل کنترل است ، درست است؟ خوب ، برای کاربران جدید وردپرس آره. اما برای کاربران پیشرفته اشتباه خواهید بود زیرا امکان وارد کردن دامنه فعلی به محض وارد کردن وب سایت خود ، وجود ندارد ، مگر اینکه یک دامنه دلخواه از GoDaddy خریداری کنید.!

همانطور که از تصاویر مشاهده می کنید ، پس از مهاجرت سایت خود ، GoDaddy از پلاگین های سفارشی برای حفظ آن استفاده می کند و سایت دارای تغییر دامنه گریست برای جلوگیری از مدیریت این کار از وردپرس.

همانطور که می بینید ، این می تواند یک مشکل واقعی را ایجاد کند ، زیرا این سرویس بسیار مقرون به صرفه است اما اما وب سایت شما به خدمات GoDaddy گره خورده است مانند گواهینامه های دامنه و SSL. در این مرحله ، من فقط می خواستم یک وب سایت جدید با دامنه دلخواه خود ایجاد کنم و سپس نسخه پشتیبان خود را بارگذاری کنم ، زیرا عملکرد واردات باعث تغییر وب سایت من از اصلاحات بعدی می شود ، مگر اینکه هزینه بیشتری بپردازم.

نصب وب سایت وردپرس از ابتدا

نصب وب سایت از ابتدا ضروری است بسیار آسان و GoDaddy به شما هشدار می دهد که باید DNS خود را به صورت دستی به روز کنید. این علاوه بر این واقعیت است که IP گزارش شده اشتباه است. پس از نصب سایت ، IP گزارش شده در صفحه اصلی متفاوت خواهد بود ، به جای آن IP را دنبال کنید.

شما می توانید گزینه نصب وب سایت را در پایگاه داده آمریکای شمالی یا اروپا ارائه دهید.

قبل از ایجاد وب سایت ، GoDaddy اعتبار جدید شما را درخواست می کند.

این واقعاً امیدوار کننده بود کل این روند بسیار آسان بود و من اعتقاد داشتم که نصب وب سایت از ابتدا می تواند آنچه را که از عملکرد واردات وجود دارد نفی کند ، اما افسوس … من دوباره اشتباه کردم.

پس از ایجاد سایت ، به ابتدا باز می گردیم. صفحه اصلی.

اولین موردی که توجه می کنید این است که هیچگونه علامتی مبنی بر تغییر پرونده ها در WordPress جدید ایجاد شده وجود ندارد. هیچ تابع وارداتی ، هیچ تابع بازگردانی و از همه مهمتر وجود ندارد مدیر فایل نیست.

اگرچه این مسئله برای کاربران و یا وبلاگ های جدید وردپرس کاملاً مناسب نیست ، اما این می تواند خبر بدی برای کاربران پیشرفته وردپرس باشد که به دنبال سفارشی سازی نصب وردپرس خود هستند. من سعی کردم به صورت دستی از طریق FTP متصل شوم اما هیچکدام وجود ندارد – میزبان وردپرس GoDaddy فقط از عملکرد SFTP برای بارگذاری پرونده های خود پشتیبانی می کند. اگرچه این ممکن است در ابتدا کمی ناخوشایند به نظر برسد زیرا SFTP می تواند کندتر از FTP معمولی باشد ، اما برای اتصال به سایت وردپرس خود انتخاب امن تر (در نظر WPExplorer بهتر است).

بازگرداندن بانک اطلاعاتی کار دشواری نبود ، زیرا من به phpmyadmin دسترسی داشتم و عملکرد واردات خوب عمل می کرد. اما به محض اینکه سعی کردم پرونده های وردپرس خود را حذف و بارگذاری کنم ، خطای زیر را گرفتم.

برخی از پرونده ها در WP Core وجود دارند که از حذف قفل شده اند – که اینگونه است عالی برای کاربران جدید وردپرس. این یک ویژگی داخلی است تا مطمئن شوید وب سایت وردپرس خود را به طور تصادفی اشتباه نمی گیرید. اما می خواهم به شما یادآوری کنم که این حساب وردپرس ما است و من از طریق اعتبارنامه هایی که از قبل در پنل ارائه شده است به SFTP دسترسی پیدا کردم. این واقعیت که GoDaddy فایلهای وردپرسی خاصی را از کاربران قفل می کند ، ممکن است برای توسعه دهندگان جدی مشکل ساز باشد.

این بدان معناست که شما نمی توانید نسخه های پشتیبان شخصی نصب وردپرس خود را (به همراه کنترل دامنه ها و گواهینامه های شخصی خود) بازیابی کنید و این خبر غم انگیز است.

برای کل روند محک زدن GoDaddy من مجبور شدم سایت معیار من را وارد کنید و فقط از آدرس HTTP GoDaddy استفاده کنید. چرا؟ زیرا هیچ راهی برای وارد کردن وب سایت خود با استفاده از دامنه خود به غیر از وارد کردن آن از هاست دیگر و تسلیم کنترل دامنه خود به GoDaddy وجود ندارد.

عملکرد میزبانی GoDaddy

بیایید در مورد عملکرد صحبت کنیم. دور 10 تست نشان می دهد که عملکرد منصفانه از دالاس ، گردن و گردن با آنچه در معیار Cloudways از دالاس کسب کرده ام ، است..

از استرالیا عملکرد نیز بسیار خوب است.

یک آزمایش کامل در GTMetrix نشان می دهد که عملکرد می تواند در جبهه ذخیره بهتر باشد.

نکته ای که در اینجا باید مورد توجه قرار گیرد این است که GoDaddy قبلاً از یک مکانیزم حافظه پنهان تهیه شده توسط پلاگین های خود ، که در زمان واردات بنابراین ، نتایج قبلاً ذخیره شده است. کافی است بگوییم حافظه پنهان اگر نتیجه حاصل شود ، چندان مناسب نیست.

چیزی که من دوست داشتم

من از کنترل پنل خوشم اومد ، نحوه ی جریان و نحوه ی طراحی رابط رو دوست داشتم. این بسیار شهودی و آسان برای دنبال کردن است و تضمین می شود که باشد یک جا مناسب برای یک تازه کار وردپرس. برگه عملکرد خوب دیگری است و فرایند واردات آنقدر ساده است که آرزو می کنم سایر خدمات نیز همین کار را انجام دهند. ویژگی پشتیبان گیری و مرحله بندی نیز جایزه خوبی دارد.

چیزی که دوست نداشتم

GoDaddy به شما اجازه نمی دهد پرونده های اصلی وردپرس را تغییر دهید ، این بدان معنی نیست که نصب سفارشی هرگونه و هرگونه آپلود سفارشی سایت شما را ندارد. هیچ راهی برای تنظیم دامنه سفارشی و سپس بارگذاری نسخه پشتیبان خود وجود ندارد ، این فقط امکان پذیر نیست. همچنین ، هیچ حساب ایمیل درج شده ای وجود ندارد ، بنابراین مجبور خواهید بود برای اضافه کردن آن ، مبلغ کمی پول اضافی هزینه کنید. می توانید ببینید که این سرویس مقرون به صرفه است ، اما هنگامی که در سرویس ایمیل اضافه شده عامل اصلی آن هستید ، قیمت کلی را نسبت به رقبا GoDaddy بالا می برد..

آنچه که من واقعاً نمی توانم تحمل کنم این واقعیت است که شما نمی توانید فایل های خود را پس از بارگیری از طریق فرآیند واردات GoDaddy تغییر دهید و نه بتوانید نصب خود را بارگذاری کنید. این باعث می شود GoDaddy از نظر مناسب برای توسعه دهندگان یا کاربران پیشرفته وردپرس مناسب نیست.

همچنین تنها راه برای وارد کردن سایت شما از طریق گزینه import (وارد کردن) است و این باعث می شود که دامنه به طور خودکار قفل شود. پس از وارد کردن سایت شما مجبور به خرید دامنه از طریق GoDaddy می شوید.

آخر ، شما نتوانید به راحتی از ویژگی های SSL خارج از GoDaddy استفاده کنید. در صورت غیر ممکن بودن استفاده از گواهینامه های رایگان یا سفارشی دشوار می شود. اگر از GoDaddy استفاده می کنید ، بهترین شرط بندی شما این است که فقط گلوله را گاز بگیرید و مستقیماً از GoDaddy در گواهی SSL حق بیمه سرمایه گذاری کنید یا از استفاده SSL در کل خودداری کنید.

این فقط محدودیت های بیش از حد ادامه می دهد تا GoDaddy مطمئن شود که شما هستید پرداخت آن خدمات اضافی, که رک و پوست کنده ، کاملاً لنگ در این روز و سن است. با مراجعه به سرویس GoDaddy شما کنترل بیش از حد پروژه خود را از دست می دهید و این قابل قبول نیست.

بسته بندی کردن

به طور کلی سرویس وردپرس GoDaddy تعجب آور بود ، و من فقط آن را می دهم 2 از 5. به نظر من پنل آسان و شهودی و تب عملکرد خوب نمی تواند این واقعیت را متعادل کند که به شما امکان وارد کردن نسخه پشتیبان خود را نمی دهد (یا حتی به پرونده های اصلی وردپرس دسترسی پیدا خواهید کرد) ، این واقعیت که مجبور به مهاجرت هستید یا به منظور استفاده از سایت خود ، فاقد مدیر فایل ، قابلیت ارسال نامه الکترونیکی و گزینه ای برای مجوزهای رایگان ، دامنه ای از goDaddy خریداری کنید.

کل سرویس احساس کمی جادو می کند ، زیرا به نظر می رسد مقرون به صرفه است اما در حقیقت برای بدست آوردن کلیه ویژگی های موردنیاز شما نیاز به سرمایه گذاری بیشتر دارید. فکر کرد که مطمئناً یک قدم از یک برنامه میزبانی مشترک مشترک است, من بیشتر خدمات GoDaddy WordPress را به کاربران جدید وردپرس که علاقه ای به طرف فناوری وب سایت خود ندارند توصیه می کنم و مایل به پرداخت هزینه اضافی برای خدمات اضافه شده هستند.

اما نظر شما چیست؟ آیا میزبان وردپرس GoDaddy را امتحان کرده اید؟ یا شاید شما می خواهید اطلاعات بیشتری درباره آنچه که درباره یک ویژگی خاص فکر کردیم ، بدانید؟ افکار ، نظرات و سوالات خود را در زیر بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map