Flywheel Review: میزبانی مدیریت شده برای وردپرس

با یک بررسی دیگر میزبان وردپرس ، این بار نوبت Flywheel است. در این مقاله قصد دارم به فراز و نشیب های این سرویس میزبانی بسیار مناسب برای وردپرس بپردازیم که گزینه های زیادی دارد. برنامه های مقیاس پذیر ، مهاجرت رایگان ، سایت های مرحله بندی ، پشتیبان گیری شبانه ، SSL رایگان تنها برخی از ویژگی هایی است که در Flywheel خواهید یافت. برای دیدن بررسی ما در مورد خدمات آنها ، خواندن را ادامه دهید ، یا برای دیدن اطلاعات بر روی پیوند بازدید از وب سایت آنها کلیک کنید.


درباره Flywheel بیشتر بدانید

ایجاد یک وب سایت جدید با Flywheel

Flywheel یک روش بسیار خاص برای شروع تجربه شما با خدمات دارد. آنها به شما اجازه نمی دهند فوراً برنامه ای را انتخاب کنید ، بنابراین تصمیم گرفتم روند را دقیقاً همانطور که تجربه کرده ام به شما نشان دهم. پرداخت ابتدا با Flywheel صورت نمی گیرد زیرا آنها به شما امکان می دهند تنظیمات خود را انجام دهید نسخه ی نمایشی اول سایت.

فقط تمام اطلاعات را پر کنید و بعد از آن آماده باشید که اولین سایت خود را ایجاد کنید. تا آن لحظه ، هیچ برنامه ای ارائه نشده است. این یک روش بسیار منحصر به فرد برای شروع است. Flywheel کار را برای افرادی که می خواهند demo سرویس را انجام دهند آسان کرده است (یا از آن می توانند برای ایجاد یک وب سایت نسخه ی نمایشی برای مشتری استفاده کنند) اما ممکن است برای کسانی که پرداخت و راه اندازی را دو چیز کاملاً جداگانه می دانند ناخوشایند شود..

Flywheel به شما امکان می دهد تا به دو طریق پرداخت کنید: یا به خودتان پرداخت کنید یا به مشتری خود اجازه دهید یکبار که سایت را در دست گرفت ، پرداخت کند (توجه داشته باشید: همچنین می توانید سایتی را به برنامه های فله ای که قبلاً در اختیار دارید اضافه کنید).

هنگامی که تصمیم گرفتید چگونه می خواهید پرداخت کنید ، می توانید یک طرح را انتخاب کنید و پس از آن… زمان ایجاد آن است. من دوست دارم که Flywheel کار را برای افرادی که می خواهند نسخه ی نمایشی از خدمات را شروع کنند ، آسان کرده است ، و راه اندازی این امر باعث می شود تا احساس آزادی زیادی برای مترجمان انجام شود. اما از آنجا که همه کاربران قبل از شروع دسترسی به اطلاعات برنامه ها در صفحه ثبت نام ، در صفحه نرخ گذاری قرار نمی گیرند ، خوب خواهد بود.

برنامه های میزبانی Flywheel

در اینجا برنامه های فعلی Flywheel آورده شده است. آنها برنامه های میزبانی وردپرس کاملاً مدیریت شده را که بر روی پلت فرم Google Cloud ساخته شده اند ، ارائه می دهند. بنابراین تنظیمات سرور پیکربندی شده و هنگام ثبت نام وردپرس از قبل نصب شده است.

قیمت میزبانی Flywheel

برای این بررسی من انتخاب کردم طرح شروع کننده. Flywheel از منابع کافی برخوردار است ، کمی گران تر از رقابت است اما SSL را شامل می شود و گزینه CDN به اندازه کافی مقرون به صرفه است. تنها اشکال واقعی برنامه های آنها فضای ذخیره سازی محدود است ، که برای اکثر وبلاگ ها مسئله ای نخواهد بود بلکه می تواند برای سایتهای متوسط ​​تا بزرگ (به ویژه منابع سایتهای پرترافیک یا سنگین) به مشکل تبدیل شود..

سایت وردپرس خود را به Flywheel مهاجرت کنید

روش ایده آل برای شروع کار در سایت ، وارد کردن جریان است سایت معیار بنابراین ، من مثل همیشه مکانیزم مهاجرت را آزمایش کرده ام.

چندین روش برای وارد کردن سایت فعلی خود وجود دارد: روش معمول (در اینجا یک راهنمای مبتدی عالی برای مهاجرت به وردپرس) ، ارائه مدارک معتبر به سایت WP فعلی و دسترسی FTP ، مستقیماً از طریق WordPress.com (که این یک مورد خوب است) یا از طریق آپلود ZIP – که این تنها روش عالی برای من است. Flywheel به اندازه کافی اطمینان دارد که می خواهید از WP Engine به Flywheel بروید حتی می توانند آن گزینه را نیز در آنجا وارد کنید!

هنگامی که شما فکر خود را در مورد چه نوع روش مهاجرت می خواهید ، Flywheel به شما امکان می دهد نوع مهاجرت را انتخاب کنید ، یا مهاجرت استاندارد که می تواند طول بکشد 3 روز کاری و رایگان است یا مهاجرت سریع گفته می شود که در کمتر از انجام می شود 8 ساعت.

حتی اگر من فایل را به درستی پستی کردم ، این روش کار نکرد برای من و در 99٪ گیر افتاد ، بنابراین من تماس گرفتم پشتیبانی فنی برای یاری. آنها خیلی سریع جواب دادند و از من خواستند که پرونده zip را برای آنها ارسال کنم. این مهاجرت در کمتر از 10 دقیقه انجام شده است و هیچ هزینه اضافی در آن صورت نگرفته است ، مگر اینکه سایت شما واقعاً عظیم باشد ، نیازی به پرداخت هزینه مهاجرت تسریع نشده است زیرا سرویس منظم فقط خوب است.

گزینه های پانل Flywheel

پس از راه اندازی سایت ، تعریف دامنه یکی از ساده ترین کارهاست. Flywheel به شما امکان دسترسی به تمام تنظیمات DNS شما و آنها را در واقع می دهد تشويق كردن شما آنها را در صورت لزوم ویرایش کنید.

این می تواند برای کاربران جدید گیج کننده باشد ، اما برای افرادی که می دانند دامنه هایشان فلایویل را نشان می دهد ، در راه شما قرار نمی گیرند. آنها به شما اجازه می دهند دامنه های خود را به راحتی تعریف کنید و مختصات مربوط به نام های تعریف شده CNAME آنها و IP های مربوطه را به شما ارائه می دهیم. آنها حتی یک ابزار آسان برای شما فراهم می کنند تا بررسی کنید آیا ورودی های DNS به درستی بارگیری شده اند یا خیر.

Flywheel تقریباً حداقل سرویس مزاحم و آسان برای کار برای دامنه ها و DNS است. به نظر می رسد که آنها به شما می گویند: “ما می دانیم که شما می خواهید دامنه خود را تنظیم کنید ، بنابراین ، در اینجا داده ها وجود دارد ، دامنه خود را به آن اشاره کنید و بررسی کنید که آیا این کار می کند … ما راه را نمی گیریم” و این کاملاً عالی است.

پس از راه اندازی درست دامنه ، صفحه اصلی به شما امکان می دهد Cache را در سایت WP خود کنترل کنید ، حالت Debug را فعال کنید و حتی Cache را غیرفعال کنید تا فوراً شاهد تغییرات باشید. به نظر می رسد Flywheel در حال ذخیره سازی است وردپرس با معماری وب سرور اختصاصی خود.

خدمات اضافی برای پرواز

در بالای موارد معمول ، Flywheel پشتیبان تهیه پشتیبان تهیه می کند. اگرچه هنوز ایده خوبی برای تهیه نسخه پشتیبان از وردپرس به تنهایی نیست ، این یک نسخه پشتیبان عالی برای پشتیبان گیری شماست.

و اگر این کافی نباشد ، Flywheel به شما امکان می دهد یک سرویس چندرسانه ای را با هزینه 10 دلار در ماه و سرویس CDN با 10 دلار دیگر فعال کنید.

گواهینامه ها هستند تا زمانی که از رمزگذاری رمزگذاری استفاده کنید ، رایگان است اما نصب گواهینامه خود از طریق Flywheel برای شما 10 ماه هزینه خواهد داشت که خوب نیستبرای اکثر کاربران پرداخت 10 دلار اضافی در ماه برای یک گواهی سفارشی احتمالاً ارزش آن را ندارد. داشتن گواهینامه شخصی شما تفاوت چندانی با استفاده از ساخته شده در Letry Encrypt ندارد ، بنابراین ما گزینه رایگان را برای اکثر توصیه می کنیم.

اگر به ساخت فروشگاه خود با گواهی سفارشی خود احتیاج دارید ، مطمئناً با یک سرویس دیگر که هزینه ماهانه شما را پرداخت نمی کند ، بهتر است.

محلی توسط Flywheel

محلی توسط Flywheel

ویژگی منحصر به فرد دیگر Local by Flywheel است. با استفاده از Local می توانید وب سایت خود را بصورت محلی (بر روی رایانه خود) طراحی ، ساخت و آزمایش کنید ، سپس به سرعت و به راحتی طراحی خود را به سایت زنده خود که در Flywheel میزبان است فشار دهید. بهترین از همه – این یک ویژگی رایگان است که با تمام برنامه های Flywheel بسیار عالی عمل می کند.

پشتیبانی 24/7 مشتری

ساعت 1 صبح به یک شماره رسیدگی می کنید؟ مشکلی نیست Flywheel اخیراً سیستم پشتیبانی خود را اصلاح کرده تا بتواند به مشتریان کمک کند 24 ساعت شبانه روز ، هفت روز در هفته ، 365 روز در سال (بله ، حتی تعطیلات). از همه بهتر این پشتیبانی واقعی بشر است ، و نه فقط یک چت چت.

افزودنیهای اضافی

افزونه های میزبان Flywheel

و برای از بین بردن همه این موارد ، چند افزودنی دیگر وجود دارد که ممکن است علاقه مند باشید بدانید که Flywheel ارائه می دهد.

بینش عملکرد: با کمک Flywheel سایت خود را سرعت بخشید. خلاصه های ماهانه سرعت و ممیزی های سه ماهه شما را در مسیر خود نگه می دارد.

به روزرسانی های افزونه: اگر به روزرسانی کنید و به روز باشید ، میزبانی وب شما را به خاطر می آورد. به روزرسانی های منظم ، پلاگین ماهانه می توانند به ایمن سازی سایت شما کمک کنند (البته ما همیشه توصیه می کنیم خود را به روزرسانی در یک سایت محلی یا مرحله ای آزمایش کنید).

اطلاعات امنیتی: درست مانند سرعت خود ، می توانید با ردیابی گزارش های ماهانه و سه ماهه خود از Flywheel ، سایت خود را ایمن نگه دارید.

برچسب زدن سفید: اگر طراح هستید ، Flywheel میزبانی مجدد فروش را آسان می کند. یک پلت فرم با مارک سفید ، افزودن مارک تجاری شما و فروش مجدد مشتری را آسان می کند.

عملکرد میزبانی Flywheel

بنابراین چگونه Flywheel با بقیه مقایسه می کند؟ بگذارید سرویس را آزمایش کنیم.

عملکرد وب سایت بسیار خوب است ، با مدت زمان پاسخ کمتر از 1.5 ثانیه و یک جامد یک امتیاز از پینگدوم.

با مشاهده پاسخ هدر از نزدیک می بینید که Flywheel از پیکربندی وب سرور سفارشی استفاده می کند که به نظر می رسد برای کار کاملا بهینه شده است.

آزمایش از سرور استرالیا نیز با یک نتیجه دیگر عالی به دست می آورد آ. آفرین!

GTMetrix همچنین یک نتیجه عالی را نشان می دهد و وب سایت در 1.6 ثانیه تأیید می کند که Flywheel دارای یک وب سرور زیبا و حافظه پنهان در محل, ساختن این سرویس خوب برای هر معتاد WP که به عملکرد بسیار خوبی نیاز دارد.

چیزی که من دوست داشتم

Flywheel دارای رابط بصری خوب و آسان برای استفاده با گزینه های استاندارد اما اضافی است. من عاشق نگرش “ما به راه شما نیستیم” نسبت به تنظیم دامنه ها و تنظیم DNS ، زیرا این ایده آل برای راه اندازی سریع ، به ویژه برای متخصصان است..

من همچنین نحوه پاسخ دادن به بلیط ها را دوست داشتم. کارمندان پشتیبانی از کمک و رفع سریع آنها خوشحال هستند. و من مطمئناً عملکرد را دوست داشتم.

چیزی که دوست نداشتم

داشتن یک سرویس خوب با فضای ذخیره سازی بسیار محدود خوب نیست و مجبور به پرداخت آن هستید تن پول برای یک سرویس حتی گران تر فقط استفاده از فضای بیشتر اصلاً سرگرم کننده نیست. من دوست دارم گزینه های فضای ذخیره سازی بیشتری برای مخلوط کردن داشته باشم. تعداد زیادی وبلاگ و مجله وجود دارد که بازدیدهای زیادی از آن صورت نمی گیرد بلکه مصرف می کند فضای ذخیره سازی زیادی و Flywheel برای این نوع فعالیت ها خدمات بسیار پر هزینه ای خواهد بود.

من فکر می کنم روند ثبت نام می تواند بهتر باشد زیرا برنامه ها قابل مشاهده نیستند ، پس از راه اندازی وب سایت خود و انتخاب نوع پرداخت. این نیاز به بهبود دارد. نسخه آزمایشی رایگان ارائه دهید (با محدودیت 14 روزه قابل مشاهده است) یا نیاز دارید که کاربر ابتدا ثبت نام کند و اطلاعات پرداخت را اضافه کند (سپس پس از راه اندازی) – مخلوط کردن این دو گیج کننده است..

همچنین Flywheel در حال حاضر هیچ گزینه ای از طریق پست الکترونیکی ارائه نمی دهد که می تواند یک مشکل باشد. اگرچه ما بسیار توصیه می کنیم مجموعه G اگر می خواهید ایمیل خود را مدیریت کنید.

بسته بندی کردن

Flywheel یک گزینه میزبانی خوب است. رابط بصری و آسان برای استفاده همراه با موارد اضافی مانند پشتیبان گیری ، مرحله بندی ، امکان اضافه کردن گواهینامه های SSL رایگان ، سازگاری چند جانبه و CDN اختیاری باعث می شود که یک معامله کاملاً خوب انجام شود. همچنین Flywheel یکی از کمترین روش های سرگرم کننده برای تنظیم دامنه ها و DNS را ارائه می دهد (با احترام ما در رفتار شما ایستادگی نمی کند) و این یک ژست خوب است.

بعلاوه اگر شما یک طراح وب مستقل باشید ، برخی از ویژگی های اضافی مانند گزینه انتخاب صورتحساب مشتری و محلی (که می توانید برای اتصال سایت توسعه محلی خود به سایت های مشتری زنده خود استفاده کنید) وجود دارد..

در طرف دیگر جدول فضای ذخیره سازی بسیار محدود است و Flywheel مقداری گران است. اما اگر به فضای زیادی احتیاج ندارید ، این سرویس مناسب با عملکرد عالی و پشتیبانی فنی است. برای اطلاعات بیشتر ، حتما به وب سایت آنها مراجعه کنید.

پرواز پرواز

در کل فکر می کنیم Flywheel یک سرویس میزبانی وردپرس با مدیریت بسیار خوب است, اما نظر شما چیست؟ آیا Flywheel را امتحان کرده اید؟ یا سؤال دیگری درباره میزبانی آنها دارید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map