با استفاده از گالری Envira گالری های زیبایی را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید

Envira Gallery یک افزونه گالری همه کاره برای وردپرس است که به شما امکان می دهد گالری تصاویر زیبا را به راحتی در وب سایت خود وارد کنید.


همانطور که می دانید وردپرس دارای قابلیت های گالری است که درون هسته قرار گرفته است. با وجود این ، افزونه های گالری در بین کاربران WordPress محبوب هستند ، زیرا گالری داخلی کاملاً محدود است و عملکرد ، ویژگی ها یا همان سبک هایی را که سایر افزونه ها به آن ارائه نمی دهند ، ارائه نمی دهد..

برنامه نویسان Envira برای آزمایش پلاگین با مهربانی یک نسخه آزمایشی از افزونه را برای من ارسال کردند. در این مقاله می خواهم به شما بپردازم که چگونه می توانید از این افزونه برای افزودن گالری تصاویر به وب سایت خود استفاده کنید. امیدوارم از بررسی شما لذت ببرید �� یا اگر دوست دارید ، می توانید بررسی ویدیوی افزونه EnviraGallery را در انتهای پست مشاهده کنید.

دانلود افزونه

با استفاده از گالری Envira

اضافه کردن یک گالری جدید بسیار سریع است زیرا این افزونه کاملاً با رابط وردپرس موجود ادغام می شود. اگر از تنظیمات پیش فرض مورد استفاده Envira خوشحال هستید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که تصاویر خود را با استفاده از آپلودکننده فایل WordPress بارگذاری کنید ، گالری را ذخیره کرده و گالری را در وب سایت خود قرار دهید..

تصاویر خود را بارگذاری کنید

زبانه های دیگری برای پیکربندی بیشتر گالری شما وجود دارد. Envira به شما امکان می دهد تا تصاویر گالری خود را تا شش ستون نمایش دهید. اگر این گزینه را تغییر ندهید ، به صورت پیش فرض در یک ستون قرار می گیرد.

افزونه ای که به شما امکان می دهد مضامین اضافی را برای گالری و جعبه سبد اضافه کنید برای همه کاربران عضویت نقره و بالاتر در دسترس است (بعداً در مورد این بیشتر). ارزانترین عضویت فقط با یک موضوع به نام پایه همراه است.

این قسمت تنظیمات همچنین به شما امکان می دهد تا عرض و حاشیه ستون در زیر هر تصویر را تعریف کنید. ابعاد تصاویر نمایش داده شده در تلفن های همراه نیز قابل تعریف است.

گالری خود را پیکربندی کنید

وقتی شخصی روی یک تصویر گالری کلیک می کند ، تصویر با استفاده از یک سبد لامپ نمایش داده می شود. این سبد دارای گزینه های بسیار جالب مانند صفحه کلید و پیمایش ماوس است. تصاویر را می توان در یک حلقه نیز نمایش داد.

تنظیمات سبد گالری

به طور پیش فرض ، جعبه راهنما ریز عکسها را برای کلیه تصاویر گالری در پایین سبد نمایش می دهد. در صورت تمایل می توانید به بالا منتقل شوید. ابعاد ریز عکسها نیز قابل تغییر است.

تنظیمات تصاویر کوچک گالری

زبانه متفرقه به شما امکان می دهد عنوان گالری را تغییر دهید ، نوار زنگ صفحه را تغییر داده و کلاس های CSS سفارشی را اضافه کنید. گالری ها نیز از طریق این منطقه می توانند وارد و صادر شوند.

تنظیمات گالری متفرقه

پس از انتشار گالری ، کدی به شما داده می شود که برای نمایش آن در وب سایت خود لازم است. این افزونه دو کد کوتاه را در اختیار شما قرار می دهد. یکی از شناسه گالری و دیگری از گنجشک صفحه گالری استفاده می کند. نوار زبانه صفحه به همان روشی که با پست ها و صفحات کار می کند کار می کند یعنی اگر شما نوار زنگ صفحه را مشخص نکردید ، وردپرس یکی از آنها را بر اساس نام گالری شما تولید می کند.

کد PHP نیز موجود است به گونه ای که می توانید گالری های خود را به قسمت های دیگر وب سایت خود مانند سربرگ یا پاورقی خود به دیگران اضافه کنید.

کد برای گالری شما

پس از فعال سازی افزونه ، دکمه “افزودن گالری” به ویرایشگر پست شما اضافه می شود.

دکمه گالری Envira را اضافه کنید

با کلیک بر روی دکمه “افزودن گالری” لیستی از کلیه گالری های شما آورده می شود. شما فقط باید یک گالری را انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه “درج گالری” کلیک کنید تا آن را به پست یا صفحه خود اضافه کنید.

گالری خود را انتخاب کنید

قرار دادن یک گالری کد کوتاه گالری را به پست شما اضافه می کند. البته ، این کد کوتاه را می توان به سادگی با کپی کردن کد کوتاه از روکش که بعد از انتشار گالری نمایش داده شد ، اضافه کرد. همچنین می توانید با به یاد آوردن شناسه گالری یا صفحه شلغم گالری ، گالری ها را به راحتی اضافه کنید.

کد کوتاه برای گالری Envira

گالری ها را می توان از طریق منوی اصلی گالری Envira که در منوی مدیریت WordPress شما قرار دارد ، اضافه کرد. در صورت تمایل می توانید گالری های جدید را مستقیماً در صفحه ویرایشگر پست اضافه کنید.

یک گالری به طور مستقیم در ویرایشگر پست اضافه کنید

خروجی نهایی فوق العاده به نظر می رسد. گالری ها پاسخگو هستند بنابراین در دستگاه های تلفن همراه بسیار عالی به نظر می رسند (از جمله دستگاههای با کیفیت بالا مانند Macbook Pro).

نمونه ای از گالری Envira

این افزونه شامل یک ویجت برای قرار دادن گالری های شما در نواحی دارای ویجت مانند نوار کناری شما است. ویجت هیچ گزینه ای ندارد – فقط می توانید گالری را انتخاب کرده و عنوانی را برای ویجت اضافه کنید. گرچه دشوار است که از عدم گزینه های پیکربندی بیش از حد شکایت داشته باشید وقتی که خروجی بسیار عالی به نظر می رسد.

تنها شکایتی که من دارم اینست که به نظر نمی رسد ویجت به طور صحیح در پستها یا صفحاتی که یک گالری نمایش می دهد نمایش داده شود. ویجت ویجت را در صفحات دیگر بارگذاری می کند ، اما در هنگام بارگیری یک گالری در قسمت اصلی محتوا و نوار کناری ، در یک مرحله ثابت بارگیری قرار می گیرد. من Envira را در وب سایت آزمایشی با استفاده از بیست و دوازده آزمایش کردم و هیچ افزونه دیگری فعال نشده است. من ویجت را نیز با استفاده از تم بیست یازده آزمایش کردم و همین مشکل وجود داشت. اما من مطمئن هستم که این چیزی است که به زودی برنامه نویسان مرتفع خواهند کرد.

با کلیک بر روی هر تصویر در گالری خود ، نسخه کامل تصویر را با استفاده از یک سبد زیبا به ارمغان می آورید. این یک روش عملی است که بازدید کنندگان بتوانند تصاویر گالری خود را مرور کنند زیرا همه تصاویر را می توان از ناحیه سبد انتخاب کرد.

سبد گالری Envira

مواد افزودنی

طیف وسیعی از افزونه ها برای Envira در دسترس هستند که عملکرد افزونه را افزایش می دهد. اینها به افزونه های رایگان ، اساسی و پیشرفته طبقه بندی می شوند.

افزودنیهای رایگان در دسترس همه است. افزودنیهای اساسی برای اعضای نقره موجود است و افزودنیهای پیشرفته و پیشرفته برای اعضای طلا و بالاتر در دسترس است.

رایگان

 • حفاظت – با کلیک راست بر روی تصاویر غیرفعال می شود تا افراد به راحتی از سرقت تصاویر خود جلوگیری کنند.
 • نمایش اسلاید – به شما امکان می دهد نمایش اسلایدهای تصویر شیک ایجاد کنید.
 • CSS – برای افزودن موارد سفارشی سازی بیشتر ، یک جعبه CSS را در زیر برگه متفرقه اضافه می کند.

پایه ای

 • برچسب ها – به شما امکان می دهد تصاویر را با هر برچسب / کلمه کلیدی مورد نظر خود برچسب گذاری کنید.
 • مضامین گالری – ظاهر گالری های خود را با سبک های گالری از پیش ساخته سفارشی کنید.

پیشرفته

 • SuperSize – اجازه می دهد تا تصاویر در حداکثر اندازه ممکن در داخل پنجره نمایش داده شوند.
 • تمام صفحه – به شما امکان می دهد سبد گالری خود را در تمام صفحه نمایش دهید.
 • DeepLinking – به شما امکان می دهد مستقیماً با استفاده از URL های دوستانه SEO به تصاویر خاص پیوند دهید.

من می دانم که فروش مواد افزودنی در طی چند سال گذشته به یک مکان مشترک تبدیل شده است. در این مورد ، من احساس نمی کردم که این امر ضروری است. عملکردهایی مانند محافظت از hotlink و قابلیت برچسب باید واقعاً در نسخه اصلی این افزونه ساخته شود. برای من اشتباه به نظر می رسد که عملکرد را حذف کرده و دوباره آن را از طریق یک افزونه اضافه کنم تا آنها بتوانند برنامه های مختلف عضویت این افزونه را بفروشند.

نتیجه نهایی این است که شما باید نه افزونه را در وب سایت خود فعال کنید و نه یکی. اگر برای نسخه های ارزان تر باید ویژگی ها محدود شود ، فکر می کنم بهتر است نسخه های مختلف افزونه را بفروشید تا همه ویژگی ها در یک افزونه موجود باشند.

بررسی اجمالی

من در گذشته از بسیاری از افزونه های گالری دیگر استفاده کرده ام. بسیاری از آنها به سبک بر ماده تمرکز می کنند. من احساس می کنم Envira با اطمینان از این که ، اول و مهمتر از همه ، این گونه طراحی شده است که بتواند سریع گالری ها را به وب سایت شما وارد کند ، تعادل را به درستی انجام داده است..

تنها اشکالی که پیدا کردم ویجت گالری است که در صفحاتی که گالری در قسمت محتوای اصلی بارگذاری شده است نمایش داده نمی شود. من اعتقاد ندارم این مورد نگران کننده باشد زیرا Envira در اواخر ژانویه سال 2014 به طور رسمی آغاز به کار کرد. همیشه اشکالات کوچکی در ابتدای زندگی یک افزونه وجود دارد و این اشکالات باید طی چند ماه آینده از بین بروند..

این افزونه از 39 دلار بازپرداخت می شود. چهار برنامه عضویت در دسترس مشتریان است. همه برنامه ها با گالری های نامحدود ، دسترسی به اسناد ، پشتیبانی اصلی انجمن و یک سال پشتیبانی و به روزرسانی همراه هستند.

لیست زیر جزئیات مربوط به هر برنامه عضویت را شرح می دهد. هر طرح شامل تمام ویژگی های برنامه عضویت است که پیش از آن است.

 • برنز (39 دلار) – بروزرسانی ها محدود به یک وب سایت هستند
 • نقره (79 دلار)) – به روزرسانی های سه وب سایت ، پشتیبانی از اولویت ایمیل و دسترسی به افزونه های اصلی
 • طلا (149 دلار) – به روزرسانی ها برای وب سایت های نامحدود و دسترسی به افزونه های پیشرفته
 • پلاتین (259 دلار) – به شما امکان می دهد Envira را با موضوعی که می فروشید گنجانید

Envira به شما امکان می دهد تا فقط با پرداخت تفاوت قیمت ، به یک برنامه بهتر ارتقا دهید. این امر به شما امکان می دهد تا با یکی از بسته های ارزان قیمت شروع به کار کرده و در صورت نیاز و بروزرسانی کنید. آنها همچنین ضمانت برگشت پول 100 روزه 14 روزه را ارائه می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد افزونه ، لطفا به وب سایت رسمی گالری Envira مراجعه کنید.

درباره گالری Envira بیشتر بدانید

بررسی ویدیوی افزونه گالری Envira

فراموش نکنید که بررسی ویدیوی افزونه Gallery Envira را توسط Kyla پرداخت کنید تا افزونه را بصورت زنده ببینید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map