Envato میزبان Reviewed Hosted WordPress میزبان

Envato میزبان Reviewed Hosted WordPress میزبان

امروز می خواهم یک سرویس بسیار خاص را که توسط یک غول در وردپرس ارائه می شود مرور کنم. من در مورد Envato صحبت می کنم. این سرویس Envato Hosted نام دارد و یک سرویس مدیریت شده با وردپرس نسبتاً جدید است و در مورد Envato ، با تمام معنا و مفهوم کلمه کاملاً مدیریت می شود.


این سرویس میزبانی قطع شده است و به کاربران فعلی توصیه می شود که به یک سرویس میزبانی با مدیریت متفاوت تغییر دهند. برای توصیه های فعلی ما می توانید بهترین پست میزبانی وردپرس را بررسی کنید.

Envato میزبان چیست?

Envato Hosted به دلایل مختلف یک سرویس کنجکاو است. در نگاه اول به نظر می رسد بدترین ایده ممکن است برای شما پیش بیاید. سرویس Envato با داشتن انواع سرویس هاستینگ در آنجا ، بسیار عالی به نظر می رسد تا جایی که برای درد با استفاده از کاربران مجرب ساده شده است ، اما اجازه ندهید که شما را فریب دهند. پشت این ماسک سادگی شدید ، یک سرویس بسیار قدرتمند را با یک امتیاز بزرگ پنهان می کند … افراد واقعی به شما کمک می کنند تا همیشه.

اما قبل از شروع کار با هاست ، خلاصه ای سریع از مواردی که وجود دارد و شامل نمی شود:

  • همراه با Envato میزبان: 16 دلار در ماه در هر ماه (در هر نصب) شامل 1 موضوع برتر وردپرس به صورت رایگان (البته ما موضوع محبوب و قدرتمند Total WordPress را توصیه می کنیم ، اما تعداد طرح های مختلفی برای انتخاب وجود دارد) ، مهاجرت رایگان سایت ، به روزرسانی های مدیریت شده و پشتیبانی ، بازدید 100 کیلویی ، فضای دیسک 5 گیگابایتی ، پهنای باند 100 گیگابایتی ، پشتیبان گیری روزانه ، امنیت و پشتیبانی عالی مشتری
  • آنچه شامل نمی شود: با میزبانی شده هیچ پلتفرم ایمیل ، هیچ پشتیبانی چندرسانه ای وجود ندارد ، و شما مجبورید نام دامنه / SSL خود را جداگانه خریداری کنید

ثبت نام با هاست

Envato را میزبانی کنید

اگر می خواهید یک روند کامل در روند ثبت نام را ببینید ، راهنمای ما را در وبلاگ Envato بررسی کنید. اما خیلی سرراست است فقط موضوعی را که دوست دارید در Themeforest پیدا کنید و ببینید آیا این همراه با هاست شده است. برای ثبت نام روی دکمه کلیک کنید.

در این پست فرض خواهیم کرد که شما می توانید آن بخش را به تنهایی مدیریت کنید و با بررسی کیفیت Envato Hosted شروع به بررسی کنید..

شروع به کار با میزبان Envato

داشبورد بسیار ساده است و تقریباً مشکل ساز است زیرا اولین چیزی که توجه می کنید یک رابط کاربر اصلی است ، این همراه با این واقعیت است که آنها به شما اجازه نمی دهند به غیر از دامنه خود هر چیزی را نیشگون بگیرید ، ممکن است همه ایده های اشتباه در مورد سرویس را ارائه دهد.

Envato میزبان به شما امکان استفاده از دامنه های خود را می دهد اما گذشته از این که شما نمی توانید پایگاه داده خود را بارگذاری کنید ، هیچ سرویس نامه ای به جز پیکربندی Google Apps ندارید و به دلیل عدم وجود کاوشگر فایل قادر به رسیدگی به پرونده ها نخواهید بود. این مانند خدمات وردپرس Godaddy است اما حتی اساسی تر.

تنظیمات DNS به شما امکان می دهد در صورت میزبانی دامنه در Envato ، تمام کارهای مرتبط را انجام دهید. همانطور که قبلاً بیان کردم ، یک نکته خوب در مورد این سرویس این است که آنها به شما امکان می دهند از دامنه خود استفاده کنید و به شما در پیکربندی مناسب آن کمک می کند. این سرویس همچنین دارای تنظیمات دسترسی SFTP و پشتیبان گیری است.

ثبت دامنه بسیار سرراست است و به شما امکان می دهد تمام مراحل اول را با سهولت انجام دهید. به نظر می رسد سرویس میزبان Envato در درجه اول به سمت کاربران جدید هدایت می شود و به ویژه آنهایی که قصد خرید تم و پلاگین از Envato را دارند ، بنابراین فرایند برای ثبت دامنه جدید و داشتن اطلاعات بهینه شده است نصب جدید WordPress در هیچ زمان دیگری.

شما می توانید آمار موجود در این صفحه با دسترسی آسان را ببینید که شماره های دقیقی را که توسط برنامه شما مجاز است به شما می دهد. با سهمیه دیسک حداکثر 5 گیگ در هر طرح 16 دلار. این ارزان نیست ، بنابراین توجه داشته باشید که این سرویس است در واقع بسیار گران است.

اما من می خواهم به وب سایت فعلی خود مهاجرت کنم

مطمئناً اگر از قبل سایتی در اختیار دارید ، Envato Hosted زندگی شما را به آسانی آسان می کند مهاجرت کاملاً رایگان است در مورد این سرویس ، فقط باید اطلاعاتی را درباره ورود فعلی وردپرس خود درخواست کنید.

پس از وارد کردن تمام اطلاعاتی که به صفحه پشتیبانی منتقل می شوید ، بسته به پیچیدگی سایت باید بین 1 ساعت تا 10 منتظر بمانید. فقط این را در نظر بگیرید این سرویس اتوماتیک نیست و از طرف آنها به تعامل انسان نیاز دارد بنابراین این ممکن است بهترین گزینه برای کسانی که می دانند چگونه مهاجرت انجام دهند و خودشان بخواهند این کار را انجام دهند ، زیرا اینجا فقط ممکن نیست.

همین مشکل در مورد ایمیل ها به وجود می آید ، در صورت اداره دامنه با Envato ، هیچ سرویس پستی وجود ندارد. آنها به شما اجازه می دهند تا ورودی های MX را برای سرویس های Google Apps پیکربندی کنید ، اما در دامنه آن بسیار محدود است. کاربران با اتکا به ایمیل های سفارشی برای سایت های خود شانس بیشتری در جای دیگر خواهند داشت.

وقتی مهاجرت انجام شد …

پس از آماده شدن سایت شما برای راک زدن ، می توانید دامنه خود را به CNAME مربوط به سرویس اشاره کنید. مهم است که به یاد داشته باشید که Envato روش مناسبی برای نشان دادن دامنه موقتی که مجبور به استفاده از آن برای CNAME هستید در صورت تمایل به استفاده از دامنه سفارشی خود ندارید و باید با تلاش برای ورود به آن متوجه شوید که چیست. به WP-Admin. زیر دامنه مسیریابی را می توان به عنوان CNAME به زیر دامنه اصلی شما نشان داد. آنها از زیر دامنه های مسیریابی به عنوان راهی برای تعادل پویا سرویس خود استفاده می کنند ، آگاه باشید استفاده از IP نیست هنگام اختصاص دامنه خود.

پس از اتمام سایت خود برای مهاجرت ، با یک مورد استقبال قرار می گیرید پیام خوش آمد و یک بررسی کوتاه. اندکی مزاحم برای سلیقه من است اما به راحتی قابل اجتناب است که در آن Envato سؤال خواهد کرد که شما چه نوع سایتی ، نوع و نوع تجاری دارید. پس از اتمام این کار ، سایت شما آماده است تا بی صدا شود.

پشتیبانی فنی: قلب خدمات

نیاز به نصب یا مهاجرت سایت خود و راه اندازی آن به صورت آنلاین نیاز دارد هیچ عملی از طرف شما نیست زیرا اکثریت قریب به اتفاق از طریق پشتیبانی فنی اداره می شود. این سرویس به طور کامل و کاملاً مدیریت شده انجام می شود ، آنها از عملکرد ، بانک اطلاعاتی ، امنیت و همه چیز در مورد WordPress مراقبت می کنند ، بنابراین نیازی به ویرایش یک فایل واحد و کار بر روی بانک اطلاعاتی یا اختصاص دادن کاربران و مجوزها به آن نیست. اگرچه این است اخبار فوق العاده برای جمعیت غیر تکنیکی ، ممکن است افرادی مانند خودم از این امر ناامید شوند. این را در نظر بگیرید توانایی خود را از دست خواهید داد برای رسیدگی به مسائل و ویژگی های سمت سرور خودتان. این سرویس واقعاً مدیریت می شود.

پشتیبانی فنی قلب این سرویس است. از آنجا که UI بسیار محدود است و کاری وجود ندارد که بیشتر اوقات بتوانید انجام دهید ، این سرویس نیاز به ارائه دارد پشتیبانی فنی بسیار خوب اگر می خواهد به موفقیت برسد و به نظر می رسد آنها نیز اینطور عمل می کنند من از این تعامل شکایت صفر دارم. آنها نه تنها به تمام سؤالات من پاسخ دادند ، بلکه بسیار هم هستند شفاف در مورد محدودیت های خدمات و این چیزی نیست که شما در سایر سرویس ها مشاهده خواهید کرد. آنها همچنین در نوع پاسخ می دهند. اگر ببینند شما یک فرد تکنسین هستید ، آنها با جزئیات توضیح می دهند که چرا چنین محدودیت هایی وجود دارد.

مهم نیست که پنل UI چقدر خوب باشد یا نصب خودکار جدید چقدر سرد باشد. اگر خدمات پشتیبانی فنی خوب نباشد ، این سرویس می تواند کاملاً بی فایده باشد ، به ویژه وقتی بیشترین نیاز را داشته باشید. به نظر نمی رسد این مورد در مورد Envato Hosted اتفاق بیفتد.

کارایی

با این وجود ، اگر عملکرد خوب نیز نباشد ، پشتیبانی فنی به تنهایی قادر به تعادل سرویس نخواهید بود. این همچنین نکته خوبی در مورد Envato است زیرا عملکرد آن بسیار خوب است.

اولین بار به بایت فوق العاده است و سایت در کل بسیار سریع بارگیری می کند.

همانطور که می بینید ، وب سرور فقط 70ms طول می کشد تا با کل FTTB 216ms پاسخ دهد. در کل بسیار خوب است.

بارگیری وب سایت از سوئد نتیجه بسیار خوبی نیز به شما می دهد.

بارگیری آن از استرالیا از طرف دیگر ایده خوبی نیست و به نظر می رسد این سرویس بیشترین سود را برای کاربران آمریکای شمالی و اروپا داشته است..

همانطور که عنوان را بررسی کرده ام ، می توانید به وضوح مشاهده کنید که آنها از nginx به عنوان باطن خود با a استفاده می کنند ساختار کش این کار را می کند مسیریابی پویا در صورت عدم موفقیت این خوب است زیرا سایت شما بدون توجه به چه چیزی آنلاین می ماند. داشتن یک ساختار مسیریابی که به صورت پویا سایت شما را به شبکه ای متفاوت اختصاص می دهد بدون اینکه نگران این موضوع باشید ، کاری است که باید هنگام دریافت این نوع خدمات در نظر بگیرید.

چیزی که من دوست داشتم

سرویس میزبان Envato است کاملاً تازه کار دوستانه, به علاوه هنگام ثبت نام ، یک موضوع رایگان دریافت می کنید (مانند Total). لازم نیست کاری کنید که سایت خود را انجام دهید زیرا تقریباً همه چیز از طریق بلیط پشتیبانی فنی اداره می شود. به همین ترتیب, پشتیبانی فناوری بسیار دوستانه است و مایل به کمک در هر مرحله از راه هستید. من می توانم عشقی را که پرسنل فناوری نسبت به خدمات داشته باشند احساس کنم و آنها هر کاری که می توانند انجام دهند برای کمک به شما انجام می دهند. این بدان معنی است که حتی اگر به چیز خاصی احتیاج دارید ، آنها برای کمک به شما در آنجا خواهند بود. اگر شما یکی از آن دسته از بچه ها / دخترانی هستید که یک پشتیبانی خوب فناوری را دوست دارند و نمی خواهید خودتان را با هر فنی کار کنید ، Envato Hosted عالی است.

چیزی که دوست نداشتم

عدم اجرای UI ضعیف و عدم وجود گزینه های کامل ، باعث می شود این سرویس حتی از وردپرس مدیریت شده GoDaddy برای توسعه دهندگان پیشرفته و افراد فنی نیز بدتر شود. قیمت بالا نکته دیگری است که مورد سؤال قرار می گیرد زیرا تمام ساختار مسیریابی / پویا و پشتیبانی از فناوری اضافی ارزان نیست. برای چنین فضای ذخیره سازی کوچکی باید 16 دلار بپردازید برای وب سایت های بزرگ فایده ای ندارد یا با افزایش اندازه هزینه شما را خواهد کرد زیاد.

بسته بندی کردن

اگر شما یک پسر / یک دختر یا یک توسعه دهنده پیشرفته هستید ، شما از خدمات Envato Hosted استفاده نخواهید کرد زیرا این امر باعث می شود مهارت شما با عدم توانایی انجام کاری در خود ، بی فایده باشد ، به علاوه باید به عنوان پشتیبانی فنی منتظر هر تغییر باشید. در هر مرحله باید به شما کمک کنند. اما Envato Hosted خدماتی است که هنوز در حال توسعه است و آنها مایل به اضافه کردن ویژگی های جدید هستند. آنها تمام انتقادات را برای مواردی که باید بهبود یابد قبول می کنند و برخورد بسیار دوستانه ای با مشتریان دارند ، بنابراین شما در واقع میزبانی خاصی را با آنها احساس می کنید.

داشتن چنین پشتیبانی فنی خوب تقریباً برای فروش خدمات آنها مهم است. من به راحتی می توانم یک توسعه دهنده جدید را ببینم که دارای یک وب سایت جدید با آنها باشد و مایل به برخورد با نصب افزونه ها / تم ها در هر صورت نیست ، در آن سناریو ، Envato Hosted یک سرویس ایده آل است. شما در خانه احساس خواهید کرد که انسانهای واقعی مطمئن هستند که سایت شما مانند آنچه انجام می شود اجرا شود.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map