DE: نظرات نظرات وردپرس بررسی افزونه

سیستم های اظهار نظر موضوعی است برای بحث و جدال جاودانه در حوزه وردپرس. در بیشتر موارد ، آنها دچار ناسازگاری ، سیستمهای خوب با UI های وحشتناک ، آنهایی که دارای UI های عالی هستند اما دارای گزینه های تجاری ناشایست و البته گزینه های رایگان با تبلیغات هستند مگر اینکه شما آپدیت کنید. دنیای نظرات سیستم ها در وردپرس چنین است. این مسئله نباید مشکل ایجاد کند اگر این مسئله نباشد که سیستم اظهار نظر استاندارد در وردپرس مطلوب زیادی را برای شما باقی می گذارد. وقتی فکر کردم همه چیز گم شده است و باید سپاسگزار باشم که Disqus (پر از تبلیغات) را به عنوان بهترین گزینه برای یک سیستم نظر ، با DE معرفی کردم: نظرات.


DE: نظرات گزینه جایگزین افزونه نظرات وردپرس جدید است. قیمت مناسب است و به نظر می رسد ارائه بهتر از Disqus است. این سیستم مبتنی بر سیستم اصلی اظهار نظر WordPress است. این کلیه نظرات را در پایگاه داده محلی شما ذخیره می کند ، به عنوان یک پوست مجدد با ویژگی های بهتر از وردپرس پیش فرض عمل می کند ، وعده عملکرد بسیار بهتر و رسیدگی به نظرات را می دهد.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

DE: نظرات Premium WordPress Plugin

قیمت گذاری افزونه به 3 طرح مختلف تقسیم می شود. مجوز 1 سایت با قیمت منصفانه 50 دلار در سال و مجوز 3 و 10 سایت با برچسب قیمت بسیار بالاتر. می توانید نسخه DE را بصورت زنده نمایش دهید: نظرات اگر به صورت زنده ادامه دهید ، می خوانیم ، اما واقعاً چگونگی کار این افزونه را بررسی می کنیم.

به منظور بررسی این بررسی ، ما قصد داریم مجوز 1 سایت را مرور کنیم. روند فعال سازی افزونه بسیار آسان است. شما فقط کلید را از داشبورد خود در DE دریافت می کنید: نظرات و سپس کلید گفته شده را در افزونه خود فعال می کنید ، این همان است! بدون پیوند پنهان ، بدون تبلیغات اضافی – فقط یک افزونه کاملاً کارآمد که نظرات شما را تغییر می دهد.

DE: نظرات وردپرس درباره ویژگیهای اظهارنظر

باطن اصلی از گزینه های مختلفی تشکیل شده است که می تواند برای استفاده از DE: نظرات تنظیم شود.

می توانید رنگ اصلی را تغییر دهید ، URL های خارجی ، تعداد نظرات و حتی آپلود تصاویر را فعال کنید.

این افزونه برای ورود به سیستم خودکار شبکه اجتماعی ، شبیه به آنچه Disqus انجام می دهد ، به WP Social احتیاج دارد. تنها تفاوت این است که شما خودتان ورود به سیستم را کنترل می کنید ، بنابراین باید تمام شبکه های اجتماعی را با دست پیکربندی کنید. این یک فرایند گسترده است اما اگر بخواهید به جای اینکه اجازه دهید یک سیستم اظهار نظر خارجی را کنترل کنید ، آن را برای شما کنترل کند ، این کار را به طور کامل کنترل می کند..

مشترک شدن و اعلان پیش فرض سیستم را می توان از بین برد اما این افزونه هنوز هیچ روشی برای پیکربندی دستی SMTP برای ارسال آن نامه ها ندارد. به نظر می رسد بیشتر نامه های الکترونیکی با موضوع پیش فرض نمایش لوگوی DE: Comments نشان داده می شوند و به نظر می رسد که وارد پوشه اسپم در برخی از خدمات ایمیل می شوید ، در درجه اول به دلیل اینکه ایمیل ها از طریق ارسال می شوند عملکرد PHP. چنین ویژگی می تواند در آینده اضافه شود اما جدول زمانی مشخصی نداریم.

پیکربندی هر شبکه اجتماعی در WP Social یک عملکرد ضروری برای عملکرد صحیح DE: Plugin Comments است. DE: نظر همچنین یک سیستم نشان را نیز فراهم می کند ، که بسیار عالی است برای تعامل بیشتر با بازدید کنندگان سایت و بین شما.

همچنین لازم به ذکر است که توسعه دهنده به طور فعال افزونه خود را پشتیبانی و به روز می کند. ما در طول این بررسی چند بار باهم در تماس بوده ایم و از داخل این محتوا را داریم که نسخه جدید و تصفیه شده افزونه در آینده نزدیک منتشر می شود.

DE: نظرات عملکرد و طراحی Frontend

در حال حرکت – پس از فعال کردن نظرات ، این طرح پیش فرض است که در پست ها و صفحات خود با فعال کردن نظرات مشاهده خواهید کرد..

همچنین مهم است که در نظر بگیرید که آسان cweak کردن کد CSS افزونه برای نمایش بهتر امکان پذیر است. صرفاً برچسب زدن به کلاس CSS و افزودن آن به CSS پیش فرض سفارشی سازی در WordPress بیش از اندازه کافی خواهد بود تا به سرعت ظاهر خود را تغییر دهد (توجه داشته باشید: توسعه دهنده همچنین با گزینه های بیشتر ، شخصی سازی نسخه بعدی را بهبود می بخشد).

گزینه های پاسخ عالی به نظر می رسند ، گزینه های واضح + و – برای رأی دادن به کامنت یا پایین. بعلاوه این امکان را برای اشتراک مستقیم نظرات ، مدیریت و نشان های سفارشی فراهم می کند.

اینگونه است که در یک مکالمه طولانی به نظر می رسد.

و اینگونه به نظر می رسد که گفتگوی بسیار گسترده ای با YouTube Embeds داشته باشد.

DE: نظرات عملکرد وردپرس نظرات

عملکرد سیستم بسیار جالب است. DE: نظرات اهمیتی نمی دهند که شما نظر خود را در مورد این پست چقدر انجام دهید زیرا به نظر می رسد کل کار را بر اساس سیستم پیش فرض نظرات وردپرس انجام می دهد. منابع بانک اطلاعات حداقل به عنوان DE است: نظرات فقط مقادیر اضافی را برای رأی دادن و مدالها ذخیره می کنند و مابقی به عنوان نظرات پیش فرض از وردپرس با سبک بهتر در داخل بارگیری می شود..

DE: نظرات به همان اندازه کامنتهای وردپرس استاندارد سریع است و به نظر می رسد حتی سریعتر از Disqus (حتی در ارائه UI آن را شکست).

DE: نظرات هرزنامه وردپرس

از آنجا که این افزونه ای است که بر روی نظرات اصلی وردپرس ساخته شده است و در پشتیبانی از همه شناخته شده ترین افزونه های اسپم برای وردپرس ساخته شده است. برای این بررسی ، من از Akismet استفاده کرده ام ، که دارای مجوز فعالیت درست در مورد DE: نظرات است. توسعه دهنده همچنین قصد خود را برای پشتیبانی بیشتر از افزونه های فیلتر اسپم در آینده ابراز کرد.

افکار نهایی در DE: نظرات

DE: نظرات یک گزینه عالی برای نظرات استاندارد وردپرس با قیمت مناسب است. این افزونه همانطور که انتظار می رود کار می کند و گذشته از برخی اشکالات جزئی به عنوان عملکرد نامه PHP ، در حال شکل گیری است که یکی از گزینه های برتر اظهار نظر است. این افزونه از نظر ظاهری بهتر از Disqus است (به نظر من) کار با آن آسان است ، همچنین باعث افزایش تعامل در وبلاگی است که من آن را برای این بررسی آزمایش کردم. DE: نظرات همچنین برای طراحی یک ظاهر طراحی شده با کلاس های ساده تر و ساختار کار ساده ای بسیار کمتری از Disqus است..

DE: نظرات دارای ردیف رایگان نیستند و به همین ترتیب هیچ نوع تبلیغات پانل سرپرستی را شامل نمی شوند. این یک مزیت خوب است ، زیرا توسعه دهنده فقط به جای اینکه مجبور به انتخاب گزینه های رایگان مختلف باشد ، صرفاً روی توسعه کار می کند. همچنین ، این باعث می شود که برچسب سفید برای سایت های مشتری آسانتر شود ، زیرا هیچ گونه اعلان ثابت برای “ارتقا” یا نسخه دیگری وجود ندارد.

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

نظر شما درباره DE: نظر شما چیست؟ آیا در رابطه با این سیستم جدید فوق العاده سؤال دارید؟ بگذارید آنها را در مورد نظرات زیر بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map