سایت وردپرس خود را امروز با CSS Hero سفارشی کنید

قهرمان CSS

ظاهر و احساس وب سایت خود را فقط با چند کلیک سفارشی کنید! CSS Hero ابزاری آسان است که هرکسی می تواند قلم ها ، رنگ ها ، مرزها ، حاشیه ها و موارد دلخواه را به پست ها و صفحات شما اضافه کند. چطور ممکن است چیزی که بسیار جذاب است بهتر شود?


نحوه شخصی سازی سایت وردپرس خود

تاکنون احتمالاً فکر کرده اید که باید یک توسعه دهنده باشید تا در سایت وردپرس خود تغییرات سفارشی ایجاد کنید. دیگر نه! CSS Hero یک سفارشی سازی کننده قابل ویرایش با موضوع زنده است که به شما قدرت ایجاد سایتی با وردپرس را می دهد که مناسب شما یا تجارت شما باشد. ما به شما نشان خواهیم داد که سفارشی کردن وب سایت خود با CSS Hero (به راحتی 1 ، 2 ، 3) بسیار ساده است و برخی از دلایل بسیاری را که چرا گزینه عالی برای شماست به اشتراک می گذاریم..

1. دریافت CSS قهرمان

این مهمترین بخش است – شما نیاز به گرفتن نسخه ای از CSS Hero دارید! طرحی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. مهم نیست که کدام برنامه را انتخاب کنید ، یک سال برای فعال کردن CSS Hero در وب سایت خود دارید (یا وب سایت ها اگر برنامه شخصی یا Pro را انتخاب کرده اید) اما پس از آن می توانید برای وب سایت خود تغییرات سفارشی ایجاد کنید!

2. مطمئن شوید که شما قهرمان آماده هستید

قبل از شروع تغییرات ، باید مطمئن باشید که از یک موضوع آماده Hero استفاده می کنید. می توانید لیستی از آنها را ببینید قهرمان تم ها را آزمایش کرد در سایت CSS Hero – و موضوع کاملا شخصی ما نیز قرار است به عنوان Hero آماده نیز اعلام شود!

اگر مضمونی را که می خواهید از آنها استفاده کنید غمگین نشوید – هنوز هم می توانید از CSS Hero با هر موضوعی استفاده کنید! ابتدا استفاده کنید حالت موشک با موضوع خود با این کار CSS Hero بهتر است عناصر CSS را در موضوع خود تعریف کنید تا بتوانید شروع به شخصی سازی کنید. اما اگر این با موضوع شما کار نمی کند ، می توانید از آن استفاده کنید ابزار پیکربندی سریع برای ترسیم عناصر CSS ما (این فقط کمی بیشتر از سایر گزینه ها طول می کشد).

3. نقطه ، کلیک کنید و سفارشی سازی کنید

css-hero-editing

در حال حاضر بخش سرگرم کننده – سفارشی سازی! پس از فعال کردن CSS Hero در وب سایت خود ، می توانید تن از ویژگی های مختلف را تنظیم کنید. فقط کافی است عناصر صفحه را ببندید تا ببینید چه چیزی ویرایش می شود (CSS Hero هنگام شناور عناصر را با یک جعبه آبی برجسته می کند) و برای شروع ویرایش کلیک کنید..

css-hero-customize

هنگامی که روی یک عنصر کلیک می کنید ، CSS Hero لیستی از گزینه ها (مانند متن ، پس زمینه ، مرز ، بالشتک ، حاشیه ، اندازه ، و غیره) را به شما نشان می دهد. فقط اطمینان حاصل کنید که پس از اتمام ذخیره کنید. و اگر می خواهید تغییری را که ایجاد کرده اید خنثیسازی کنید ، فقط از گزینه های تنظیم مجدد داخلی برای بخش ها استفاده کنید تا به تنظیمات عنصر اصلی برگردید.

ویژگی های بیشتری که CSS Hero Awesome را ایجاد می کند

دلایل بیشتری برای دوست داشتن CSS Hero وجود دارد ، زیرا واقعاً باعث می شود تم های جدید کاربران جدید و توسعه دهندگان فصلی آسان شود. همچنین گزینه های مختلفی در CSS Hero وجود دارد که می توانید برای تغییرات حرفه ای در موضوع خود استفاده کنید. CSS Hero پشتیبانی می کند CSS مدرن خواص مانند شیب ها و سایه های جعبه را شامل می شود انتخاب رنگ هوشمند بنابراین می توانید از میان برنامه ها (فتوشاپ ، آتش بازی ، و غیره) یا پرونده های موجود در دسک تاپ خود ، رنگ ها را انتخاب کنید و 600+ فونت و glyph (بعلاوه پشتیبانی اضافی برای قلم های typekit و شخص ثالث).

گزینه های داخلی برای ویرایش و شخصی سازی نیز وجود دارد نمایشگرهای پاسخگو. در حالی که ویرایش فقط کافی است یکی از گزینه های صفحه نمایش را انتخاب کنید تا آزمایش کنید که چگونه موضوع tweaked پاسخگو عمل خواهد کرد و در صورت لزوم تغییرات دیگری ایجاد می کند. این یک راه عالی برای اطمینان از بازدید کنندگان شما می تواند پست ها و صفحات شما را در هر دستگاه بخواند.

و اگر برای برنامه PRO بهار می شوید ، آن را نیز دریافت خواهید کرد بازرس CSS قهرمان که به شما قدرت استفاده از CSS Hero را می دهد مانند ابزار بازرسی مرورگر. این یک ابزار عالی برای توسعه دهندگان است ، زیرا یک تنظیم آشنا برای کپی ، چسباندن و ویرایش CSS در پرواز به شما می دهد..

اوه ، و شما دیگر نیازی به نگرانی در مورد کند شدن سایت CSS Hero ندارید. این کار به هیچ وجه تأثیرگذاری نصب وردپرس شما را ندارد. این افزونه فقط در هنگام استفاده از ویرایشگر زنده از منابع استفاده می کند ، بنابراین سرپرست و سایت زنده شما به همان اندازه نرم افزاری اجرا می شوند.

CSS Hero ، سفارشی کننده 5 ستاره

ما تعداد زیادی از سازندگان را مرور کردیم ، اما CSS Hero شخصی سازی کننده است. CSS Hero به جای اضافه کردن عناصر صفحه مشابه همه افراد از همان مضمون مشابه شما ، این قدرت را به شما می دهد تا بدون نیاز به یادگیری CSS در آخر هفته.

CSS Hero را دریافت کنید

امیدوارم که شما CSS Hero را امتحان کنید! این برنامه با تعداد زیادی تم و پلاگین محبوب ، از جمله برنامه های WPMU Dev (اشاره برای فردا) بسیار عالی است. ما واقعاً دوست داشتیم آن را امتحان کنیم ، و می دانیم که شما خواهان آن هستید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map