بررسی Cloudways Hosted Cloud Review

در دنیای امروز ، بازار میزبان پر از گزینه های مختلف است ، به گونه ای که از نظر جنبه های فنی از بین می رود آسان است ، با افزایش جنبه رقابتی تجارت میزبان ، خواندن نظرات خوب و صادقانه درباره این خدمات مهم است..


این اولین مقاله در یک سری است که من در آن می خواهم سرویس های میزبانی شناخته شده را مرور کنم. امروز می خواهم به شما نشان دهم که چیست ابرهای ابری, چگونه کار می کند ، چقدر خوب است ، اشکالاتی دارد و عملکرد واقعی سرویس. من همچنین در مورد مخاطب و قیمت آن صحبت خواهم کرد.

توجه داشته باشید: این مقاله مروری صمیمی و کامل در مورد سرویس میزبانی ابر ابر Cloudways است. Cloudways یک حساب موقت برای ما فراهم کرده است تا بتوانیم خدمات خود را بطور آزمایشی آزمایش کنیم ، اما همه نظرات و نتایج تست به اشتراک گذاشته شده در این بررسی ، خود ما هستند.

Cloudways چیست؟

Cloudways یک شرکت میزبان ابری است که یک بستر متمرکز برای مدیریت سرویس های ابری خارجی مانند آن ارائه می دهد DigitalOcean ، VULTR ، آمازون و Google Cloud, درمیان دیگران. در اصل ، Cloudways بیشتر شبیه به a است مرکز خدمات به جای یک شرکت میزبان واقعی.

طبق متن آنها ، در Cloudways می توانید ارائه دهنده خود را انتخاب کنید ، برنامه اصلی خود را انتخاب کرده و برنامه خود را با اطمینان کامل بسازید.

بنابراین ، Cloudways به شما امکان ایجاد می دهد ماشین های مجازی که به نوبه خود می تواند میزبان باشد برنامه ها که شما ایجاد می کنید Cloudways روشی آسان برای ایجاد آن ماشینهای مجازی و برنامه های بالای آن ارائه می دهد.

شروع به کار با Cloudways

ابتدا باید یک برنامه Cloudways را انتخاب کنید. آنها چندین گزینه برای صدور صورتحساب در ساعت یا ماهانه ، ارائه دهندگان ابری ، مراکز داده ، رام ، ذخیره سازی ، پهنای باند و موارد دیگر ارائه می دهند.

با Cloudways شروع کنید

پس از ورود به سرویس ، از رابط زیر استقبال می شوید …

همانطور که می بینید ، Cloudways به شما امکان می دهد یک ماشین مجازی با یک کلیک روی محبوب ترین شرکت های میزبان cloud cloud انجام دهید ، شما به سادگی ارائه دهنده خود ، اندازه سرور ، مکان را انتخاب می کنید و پس از آن خوب خواهید بود.

پس از ایجاد سرور ، به آن دسترسی پیدا خواهید کرد پیکربندی برنامه ها.

برای این مقاله قصد دارم 2 دستگاه مجازی ایجاد کنم ، یکی در اقیانوس دیجیتال و دیگری در خدمات وب آمازون. هنگامی که هر دو ماشین آماده و فعال هستند ، می توانیم به کار خود ادامه دهیم وب سرور و برنامه در بالا.

Cloudways به شما امکان ایجاد یک برنامه وب سرور وردپرس با سهولت ، به همراه سایر برنامه های متداول. برای این بررسی می خواهم به دلایل واضح روی WordPress تمرکز کنم.

خوب است خاطرنشان کنیم که برنامه های Cloudways با بهینه سازی ها ایجاد شده اند درجا این بدان معنی است که این برنامه با یک پروفایل بهینه شده برای وردپرس ایجاد می کند. برای این مقاله قصد دارم جست و خیز بهینه سازی های وردپرس برای نشان دادن عملکرد واقعی پشت سرویس.

همانطور که مشاهده می کنید ، با داشتن یک رابط کاربری خوب و بصری ، می توانید تمام جنبه های اصلی وب سرور را لمس کنید. خوب است بدانید که شما مجبور نیستید همه این موارد را برای درست کار کردن سایت خود تغییر دهید اما بهتر است اگر بدانید که چه کاری انجام می دهید قبل از لمس کردن هر چیزی در این فهرست. این گزینه ها برای افرادی که در مدیریت وب سرور آموزش دیده اند مناسب هستند ، برای افراد عادی ، بهتر است همه این موارد دست نخورده را رها کنید.

سرور به شما امکان می دهد تا به راحتی اندازه گیری عمودی را با هزینه هر مرحله که به روشنی چاپ شده باشد ، انجام دهد. این برای مبتدیانی که می خواهند گسترش دهند بسیار مفید است در پرواز.

Cloudways دارای یک ویژگی پشتیبان خوب است که به شما امکان می دهد در هر چرخه زمانی دلخواه خود کپی از پرونده های خود را ایجاد کنید.

اصلی پشته وب همراه با PHP-FPM از پیش تنظیم شده ، Memcached ، Apache به عنوان وب سرور واقعی ، nginx به عنوان یک پروکسی و وارنیش به عنوان مکانیسم اصلی ذخیره سازی ، یک سرور کاملاً پیچیده ، همه از طریق رابط کاربری بدون نیاز به مداخله با ماشین واقعی مدیریت می شود. بسیار مفید است !

نیازی به نصب گواهینامه در وردپرس شما به هیچ وجه مشکلی ندارد ، شما به سادگی آدرس ایمیل و دامنه را اضافه کرده و گواهینامه را نصب می کنید ، این کار از طریق بیایید رمزگذاری کنیم به صورت رایگان اما سیستم به شما امکان می دهد در صورت نیاز به شما گواهی های سفارشی خود را نصب کنید.

پس از کار دستگاه می توانید سرور را به راحتی انتقال داده ، به اشتراک بگذارید ، کلون کنید و یا حتی یک برنامه جدید را به آن اضافه کنید ، این کار با یک دکمه نارنجی آسان در گوشه سمت راست پایین رابط کاربری آسان است. این نمی تواند راحت تر باشد !

چه در مورد مهاجرت?

اگر شما نیز مانند من ، سایت خود را در حال اجرا و کار خود دارید ، Cloudways راهی را برای وارد کردن کلیه داده های شما بدون نیاز به لمس کردن یک خط کد یا انجام یک نسخه پشتیبان تهیه می کند. این از طریق اداره می شود افزونه پشتیبان گیری Cloudways برای وردپرس شما به سادگی افزونه را در سایت وردپرس خود نصب کرده و سپس آن را به Cloudways وصل می کنید. سیستم BlogVault وردپرس شما را به Cloudways منتقل می کند. اگرچه یک کلمه هشدار ، این یک روند آهسته است ، اگر سایت شما دارای تعداد زیادی پرونده است ، انتظار داشته باشید ساعت ها صبر کنید تا این کار به پایان برسد ، صبر داشته باشید.

داشتن سایت و راه اندازی سایت خود در Cloudways می تواند بسیار سرگرم کننده باشد ، نه تنها به این دلیل که این سیستم به شما امکان می دهد تا هر وجه از دستگاه و برنامه مجازی را که می خواهید استفاده کنید ، تغییر دهید. به طور بالقوه شما را در ساعتهای سردرد نجات می دهد. این خبر بسیار خوبی برای مبتدیان و توسعه دهندگان است که فقط نمی خواهند وقت خود را صرف کار با پرونده ها و سرورهای اینترنتی کنند و می خواهند یک رابط متمرکز برای استقرار چندین سرور که فقط کار می کند.

میزبان معیارها

به منظور محک زدن Cloudways و هر سرویس دیگری که پیش خواهد آمد ، تصمیم گرفتم یک سایت الگوی اصلی تهیه کنم ، نه از لحاظ منابع خیلی سخت باشد بلکه به اندازه کافی باشد که بتوانم عملکرد را اندازه گیری کنم. سایت اصلی در یک سرور اختصاصی من بر روی سیستم عامل میزبان من میزبانی می شود اینجا, سایت معیار نامیده می شود وبلاگ Techie و یک وب سایت معمولی پر از عکس هایی که می توانید برای یکی از مشتریان خود ایجاد کنید را نشان می دهد. این سایت تصاویر کوچک با تصاویر متوسط ​​و بزرگ را از 2 کیلوبایت تا 700 در هر دارایی ترکیب می کند. این برای آزمایش توانایی سرور در تهیه محتوای مختلط مفید است. این سایت همچنین چندین افزونه و یک چارچوب بارگذاری می کند ، این همچنین به تعیین سرعت سرور در ارائه چندین جاوا اسکریپت کمک می کند.

سایت آزمایش هیچ افزونه ذخیره ، مینی سازی و فشرده سازی تصویر در داخل آن وجود ندارد. این به تعیین قابلیتهای واقعی وب سرور کمک می کند.

ابرهای دارای اقیانوس دیجیتال

نتیجه اول حاصل می شود اقیانوس دیجیتال ماشین مجازی میزبان در Cloudways.

همانطور که از اطلاعات ابزار pingdom می بینید ، این سایت با nginx ارائه می شود.

نتیجه حاصل از دالاس برای اولین ماشین مجازی ما شگفت انگیز است ، وب سایت دارای رتبه A و هیچ مکانیزم حافظه پنهانی (به جز بهینه سازی های وب سرور Cloudways خود) و با مدت زمان بار کلی 1.44 ثانیه برای تقریباً 3 مگابایت.

هنگامی که ما به مکان سان خوزه ، که به منبع اصلی نزدیکتر است ، تبدیل می شویم ، نتایج برای خودشان صحبت می کنند ، ماشین مجازی مانند یک قهرمان با 493ms عالی از زمان بار کامل و امتیاز 92 سرعته بدون هیچ افزونه حافظه پنهانی در داخل وردپرس پاسخ می دهد ، شگفت انگیز است.

حالا بیایید به آمازون VM برویم.

Cloudways با خدمات وب آمازون

با آزمایش از محل دالاس ، ماشین مجازی ارائه شده توسط Cloudways از خدمات وب آمازون ثابت کرد که فقط 1.19s از زمان بار کل و دارای رتبه A91 کاملا یک مدعی است..

چه چیزی در مورد Cloudways خوب است

Cloudways یک سرویس شگفت انگیز از هر نظر است. این نه تنها یکی از آنها را ارائه می دهد بهترین رابط ها برای مدیریت مرکزی که من تا به حال دیده ام.

همچنین فقط کار می کند. این اجازه می دهد تا شما را به به راحتی ماشینهای مجازی ایجاد کنید و برنامه ها بدون نیاز به آشفتگی با پرونده ها و سرورها و لمس یک فرمان واحد در لینوکس. اما ، در همان زمان ، به راحتی مدیریت می شود که به شما امکان می دهد سرپرست کاملی بروید و سرور را توسط کنسول یا حتی یک کنسول خط فرمان قابل حمل که از طریق مرورگر قابل دسترسی است اداره کنید. تعداد زیادی گزینه ساخته شده به این سرویس بسیار شگفت انگیز هستند.

از همه بهتر ، این امکان را به شما می دهد تا ارائه دهنده هاست خود را برای هر یک از ماشین های مجازی خود انتخاب کنید و پروژه خود را فوراً مقیاس کنید. چه چیزی بیشتر می توانید بپرسید?

و چه جالب نیست

برای مبتدیان ، اگر می دانید چه کاری انجام می دهید ، Cloudways سرگرم کننده است. اگر از یک حساب مشترک میزبانی شده آمده اید و فقط با جبهه cPanel آشنا هستید, یک منحنی یادگیری وجود خواهد داشت با Cloudways. حداقل ، شما باید مفهوم وب سرور را بفهمید و داشته باشید دانش عمومی در مورد چگونگی عملکرد برای بهره‌برداری کامل از آن. همچنین صحیح است که بیشتر گزینه ها با مقادیر بهینه سازی از پیش تعیین شده هستند و شاید لازم نباشد که چیزی را برای سایت خود به درستی انجام دهید ، اما در صورت نیاز به مقابله با آن ، از پایگاه داده یا محدودیتهای php ، بهتر است اگر وارد Cloudways شوید با دانش بنیادی در حالی که Cloudways برای تازه کارها خوب کار خواهد کرد ، ما احساس می کنیم که گزینه های بهتری برای این نوع مخاطب وجود دارد.

نکته جالب دیگر دیگر در مورد Cloudways نیست قیمت. رابط کاربری خوب ، قابلیت های شگفت انگیز و ادغام آسان با کلیه ارائه دهندگان اصلی ابر با هزینه ای اضافی همراه است. به عنوان مثال ، میزبانی از همان VM که در DigitalOcean برای شما 10 دلار هزینه دارد ، در Cloudways 17 دلار هزینه برای شما خواهد داشت. این هزینه بیشتر برای رابط کاربری است. و در حالی که مطمئناً Cloudways می تواند مقرون به صرفه باشد ، به هر وسیله گزینه کمترین هزینه نیست.

و از لحظه ای که سرور خود را به بیش از 2 گیگابایت رم مقیاس می دهید ، می خواهید بیش از یک سرور اختصاصی واقعی با رم و CPU بیشتری در آن بپردازید. ذخیره سازی نیز ارزان نیست. برای سایت های کوچکتر خوب است اما برای سایت هایی مانند مجلات بزرگ که از 30 تا 55 گیگابایت فضای لازم را می گیرد ، Cloudways گران خواهد بود.

نتیجه

Cloudways سرویس فوق العاده ای است که به سمت راه اندازی ها ، آژانس ها ، توسعه دهندگان کوچک و صاحبان وبلاگ محور است و می خواهد یک سیستم متمرکز برای اداره تمام وب سایت های خود داشته باشد. رابط یکی از موارد زیر است بهترین چیزی که دیده ام و نحوه کار سیستم و میزان گزینه های آن به سادگی حیرت آور است. اکثر قریب به اتفاق از طریق رابط کاربری ، دسترسی به صرفه جویی در ساعت کار ، صرفه جویی در مورد همه چیز ، همه چیز را در پی خواهد داشت. تنها نقطه ضعف واقعی Cloudways در قیمت آن است. ارزش گذاری دستگاه های فراتر از مقادیر استاندارد گران است و حقیقت این است که هر وب سرور اختصاصی ارزان قیمت کمتری خواهد داشت و هزینه بیشتری را ارائه می دهد ، هوشمند.

با Cloudways شما در حال پرداخت رابط ، سیستم متمرکز ، دسترسی آسان به کلیه موارد خود و یک پلت فرم متمرکز برای اداره چندین ارائه دهنده هستید و اگر این چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، ممکن است Cloudways بهترین گزینه شما باشد ، فقط به یاد داشته باشید که مقیاس بندی خواهد شد. هزینه شما را داشته باشد و در صورت نیاز به شما مقابله کنید. حقیقت ، حتی پرهزینه است ، این سرویس برای هر پنی ارزش دارد و گزینه بسیار خوبی برای کاربران متوسط ​​و پیشرفته است.

با Cloudways شروع کنید

ما دوست داریم بدانیم که آیا هر یک از خوانندگان ما Cloudways را امتحان کرده اند و افکار شما را می شنوند. نظر شما در مورد Cloudways چیست؟ آیا گزینه های سرور cloud آنها را امتحان کرده اید?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map