چگونه محتوای وردپرس خود را با استفاده از Blog2Social به اشتراک بگذارید

چگونه محتوای وردپرس خود را با استفاده از Blog2Social به اشتراک بگذارید

اگر می خواهید از محتوای سایت وردپرس خود نهایت استفاده را ببرید ، نمی توانید از رسانه های اجتماعی غفلت کنید. شما می خواهید کارهای خود را در حد ممکن برای بسیاری از سیستم عامل ها به اشتراک بگذارید ، تا به رشد مخاطبان خود و افزایش ترافیک سایت خود کمک کنید. با این وجود ، اگر به شما كمكی نكرد ، می تواند یك تلاش وقت باشد. یکی از افزونه هایی که می توانند روند کار را به میزان قابل توجهی آسانتر کنند Blog2 اجتماعی.


این ابزار به شما امکان می دهد تا به راحتی محتوای وردپرس خود را در محبوب ترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. همچنین شما را کنترل می کند که پست های شما هنگام اشتراک گذاری چگونه به نظر می رسند – و حتی می توانید فرایند را خودکار کنید.

در این پست ، ما بحث خواهیم کرد که چرا مهم است که از رسانه های اجتماعی استفاده کنید و شما را با افزونه Blog2Social معرفی کنید. سپس شما را از طریق مراحل شروع به اشتراک گذاری پست های خود طی می کنیم. بیا شروع کنیم!

چرا اشتراک محتوای شما در رسانه های اجتماعی بسیار حیاتی است

اگر این مطلب را می خوانید ، بعید به نظر می رسد که به معرفی رسانه های اجتماعی احتیاج دارید. در طول یک دهه گذشته ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر به اجزای زندگی روزمره تبدیل شده اند. بر فراز 2 میلیارد به عنوان مثال ، افراد فعال فیس بوک هستند ، در حالی که توییتر بیش از حد جذب می کند 300 میلیون کاربران احتمال زیاد است که خودتان در این شبکه ها پروفایل داشته باشید.

حجم بسیار زیاد کاربران باعث می شود این سیستم عامل ها هنگام افزایش مخاطبان برای وب سایت وردپرس خود بسیار مهم باشند. در دنیایی که تقریبا نیمی از تمام انسانهای کره زمین از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند ، هیچگاه رسانه ای وجود نداشته است که بتواند محتوای شما را به یک گروه متنوع در سطح جهان منتقل کند..

اکثر سایتها قبلاً این موضوع را درک کرده اند ، و 78٪ مشاغل کوچک برای جذب مشتری از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. این امر منطقی است ، زیرا رسانه های اجتماعی کاربران را قادر می سازد تا بیشتر با مطالب شما درگیر شوند. به علاوه اگر بتوانید در پست های خود سهم اجتماعی بیشتری کسب کنید ، این به نوبه خود می تواند به افزایش ترافیک سایت یا فروشگاه شما کمک کند.

برای اطمینان از موفقیت محتوای وردپرس خود ، بنابراین باید هدف خود را برای ایجاد یک استراتژی مؤثر در رسانه های اجتماعی کنید. این شامل دانستن زمان به اشتراک گذاشتن محتوای شما ، کدام سیستم عامل ها برای هدف قرار دادن و چه برنامه ای بهینه است. خوشبختانه اگر ابزار مناسبی داشته باشید این کار بسیار ساده تر است.

معرفی افزونه Blog2Social

Blog2 افزونه اجتماعی

اگر به دنبال راهی برای مدیریت مؤثر استراتژی رسانه های اجتماعی خود هستید ، چند ابزار به همان اندازه سودمند هستند Blog2 اجتماعی برای وردپرس این افزونه ای است که به شما کمک می کند تا مطالب خود را با سهولت در چندین محبوب ترین سیستم عامل رسانه های اجتماعی ارسال کنید.

Blog2Social وظیفه ساده تر نگه داشتن حضور در رسانه های اجتماعی را انجام می دهد. با استفاده از آن ، می توانید سایت خود را به فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام ، Reddit ، Pinterest و بسیاری از سیستم عامل های دیگر متصل کنید. با این حال ، فقط به اشتراک گذاشتن مطالب شما حداقل کارهایی است که Blog2Social می تواند انجام دهد. بیایید چند مورد از دیگر مفیدترین ویژگی های آن را یک بار بررسی کنیم.

به اشتراک گذاری مطالب به صورت خودکار در چندین بستر رسانه اجتماعی

همانطور که اشاره کردیم Blog2Social تعداد زیادی از سایتهای رسانه های اجتماعی را پشتیبانی می کند. این موارد از بزرگترین آنها مانند فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام گرفته تا شبکه های طاقچه تر مانند Medium و BlogLovin:

به اشتراک گذاری مطالب به صورت خودکار در چندین بستر رسانه اجتماعی

بهترین بخش این است که ، پس از راه اندازی افزونه ، کارهای دیگری که باید انجام دهید وجود دارد. Blog2Social می تواند با استفاده از تنظیمات مورد نظر خود ، پست های شما را به طور خودکار در شبکه هایی که مشخص کرده اید به اشتراک بگذارد. این زمان شما را صرف دریافت کلمه درباره محتوای خود می کند تقریباً به صفر می رساند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که در ایجاد پست های با کیفیت متمرکز شوید و وقتی همه پیروان شما منتشر می شوند ، بلافاصله می دانند.

برنامه های ارسال شده به طور جداگانه در سایت های مختلف

به اشتراک گذاشتن مطالب خود با ارسال آن در رسانه های اجتماعی به محض انتشار ، یک استراتژی مشترک است و معمولاً خوب عمل می کند. با این حال این تنها روش ممکن نیست. همچنین ممکن است بخواهید به جای لحظه به لحظه ، پست هایی را برای اشتراک گذاری در یک زمان خاص برنامه ریزی کنید.

به عنوان مثال ، شما ممکن است چندین قطعه مختلف را به طور همزمان ارسال کنید اما نمی خواهید پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را با یک بند پیوند به طور همزمان اسپم کنید. از طرف دیگر ، شاید شما تلاش کرده اید که تحقیق کنید بهترین زمان برای به اشتراک گذاشتن از محتوا در شبکه های مختلف استفاده می کنید و می خواهید تعداد برداشت ها و سطح درگیری را به حداکثر برسانید.

Blog2Social حتی به شما این امکان را می دهد که بسته به بستر زمان ، پست های رسانه های اجتماعی را برای زمان های مختلف تنظیم کنید (که بسیار شبیه به نحوه برنامه ریزی پست های وبلاگ خود است). این بدان معناست که شما کنترل کامل بر استراتژی رسانه های اجتماعی خود را صرف نظر از چقدر عمیق می خواهید با آن به دست بیاورید.

پست ها و سهام خود را مدیریت کنید

اگر محتوای و سیستم عامل زیادی را جابجا می کنید ، ردیابی پست هایی که به اشتراک گذاشته اید و در کجا می توانید به راحتی مشکل کنید. برای کمک به شما ، Blog2Social شامل داشبورد است که در آن می توانید کلیه اشتراک های خود را در هر شبکه دریافت کنید:

پست ها و سهام خود را مدیریت کنید

این تقویم پیروی از اشتراک های شما را ساده کرده و آنها را بر اساس پست ها و شبکه های خاص فیلتر می کند. با پیگیری مطالب خود از این طریق ، می توانید از استراتژی خود پیروی کنید و می توانید هر زمان که دوست دارید رویکرد خود را بهینه کنید. شما حتی می توانید پست های قدیمی تر را که ممکن است انجام نداده اند و همچنین اولین بار در اطراف مجدداً به اشتراک بگذارید.

ظاهر پست های مشترک خود را سفارشی کنید

رسانه های اجتماعی چیزی بیش از متن ساده و پیوندهایی هستند که بدون فکر دوم به هم پیوسته اند. در حقیقت ، اطمینان از ارسال پست های شما هنگام پخش در شبکه های مختلف ، یک نگرانی اساسی است. Blog2Social به شما امکان می دهد هنگام انتشار بر روی سیستم عامل های مختلف ، ظاهر هر پست را مشخص کنید:

ظاهر پست های مشترک خود را سفارشی کنید

می توانید برچسب های متا را برای درج تصاویر اضافه کنید و حتی مشخص کنید که عنوان و توضیحات دقیقا چه می گویند. این همچنین ساده ترین راه برای افزودن کارت های باز نمودار و توییتر به اشتراک های شما است ، زیرا نیازی به جعل کد و افزونه های اضافی نیست. شما همیشه کنترل کامل نحوه نگاه شما به پست ها را همیشه کنترل می کنید.

ایجاد هشتگ از برچسب های WordPress

سرانجام ، یکی دیگر از جنبه های مهم رسانه های اجتماعی ، هشتگ ها است. برای افراد ناآشنا ، اینها روشی برای برچسب زدن پستها با توجه به موضوع یا مخاطبان بالقوه خود هستند (# وبلاگ_اجتماعی). با درج هشتگ در پست های شما ، به خوانندگان بالقوه این امکان را می دهید که ببینند چه موضوعاتی در درون خود محتوا پوشش داده می شود ، و برای کاربرانی که از قبل علاقه مند به موضوع مورد نظر هستند ، پست های خود را پیدا کنند:

ایجاد هشتگ از برچسب های WordPress

با Blog2Social ، می توانید با استفاده از برچسب های WordPress که در هر پست مشخص کرده اید ، به طور خودکار هشتگ ایجاد کنید. به این ترتیب ، لازم نیست که هشتگ های مربوطه را به صورت دستی وارد کنید ، بلکه می توانید به مواردی که افزونه برای شما ایجاد می کند ، اعتماد کنید. به عبارت دیگر ، این یک روش مفید دیگر برای خودکارسازی استراتژی رسانه های اجتماعی شما است.

چگونه محتوای وردپرس خود را در بسترهای رسانه های اجتماعی با استفاده از Blog2Social به اشتراک بگذارید (در 2 مرحله)

اکنون که دلایل اصلی Blog2Social چنین ابزار قدرتمند اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی را پوشش داده ایم ، بگذارید عملی شود. در پیاده روی زیر ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید از این افزونه برای به اشتراک گذاشتن یک پست در سکوهای مختلف رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

1. پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را وصل کنید

پس از بارگیری و نصب افزونه Blog2Social (در اینجا راهنمای ما در مورد چگونگی نصب افزونه ها در صورت هر گونه سؤال است) ، اولین کاری که باید انجام دهید اتصال پروفایل های رسانه های اجتماعی است که می خواهید از آنها استفاده کنید. این سیستم عامل هایی خواهد بود که در آن پست های شما به اشتراک گذاشته می شود ، بنابراین مهم است که همه سایت هایی را که به آنها مهم نیست بپیوندید (اگرچه همیشه می توانید بعداً شامل موارد بیشتری شوید).

برای دیدن لیستی از سیستم عامل های موجود به Blog2Social> شبکه ها در داشبورد سرپرست خود بروید:

Blog2Social: پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را وصل کنید

توجه خواهید کرد که برخی سیستم عامل ها شما را قادر می سازند چندین گزینه مانند صفحه یا گروه را انتخاب کنید. همانطور که انتظار دارید ، این گزینه ها شما را قادر می سازند تا مطالب را مستقیماً در صفحات و گروه های مدیریت شده و همچنین در پروفایل اصلی خود به اشتراک بگذارید.

هنگامی که روی دکمه کنار یک سکوی خاص کلیک می کنید ، یک پنجره بازشو ظاهر می شود. از شما خواسته می شود حساب خود را در آن سرویس مجاز کنید:

Blog2Social: دسترسی اجتماعی را مجاز کنید

بسته به بستر ، ممکن است شما نیاز به وارد کردن جزئیات حساب خود داشته باشید و تأیید کنید که می خواهید دسترسی داشته باشید. پس از انجام این کار ، پنجره بسته می شود و مشاهده می کنید نمایه شما در زیر شبکه در لیست ظاهر می شود:

Blog2Social: Facebook Connect

به سادگی این روند را با همه حساب ها ، صفحات و یا گروه هایی که می خواهید اتصال دهید تکرار کنید. پس از اتمام راه اندازی سیستم عامل های لازم ، آماده خواهید بود که بلافاصله اشتراک را شروع کنید.

2. محتوای خود را در سایت های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

روش استاندارد ارسال مطالب با استفاده از Blog2Social بسیار ساده است. برای نشان دادن روند ، بگذارید یک پست وبلاگ اساسی را در Facebook به اشتراک بگذاریم. برای این که این کار عملی شود ، باید مقاله از قبل منتشر شود یا برنامه ریزی شود که منتشر شود.

پستی را باز کنید که یکی از این معیارها را برآورده کند ، و یک جعبه جدید در نزدیکی رابط ویرایش (با نام خودکار ارسال در رسانه های اجتماعی) مشاهده خواهید کرد:

Blog2Social: ارسال خودکار در سایت های رسانه های اجتماعی

در اینجا ، می توانید برای پیکربندی پست قبل از به اشتراک گذاشتن ، روی Customize & Schedule Posts Media Media کلیک کنید. با این کار صفحه جدیدی باز می شود ، که می توانید نحوه نمایش پست در شبکه مشخص شده خود را سفارشی کنید:

Blog2Social: برنامه ریزی خودکار ارسال

در این حالت ، شبکه فیس بوک است. بنابراین پست همراه با تصویری از مقاله و همچنین توضیحات مربوط به عنوان و متا آن خواهد بود. این گزینه ها بسته به شبکه ای که انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود ، و همچنین اینکه شما از نسخه رایگان یا حق بیمه افزونه استفاده می کنید (در یک لحظه بیشتر درباره این مورد).

هم اکنون می توانید بر روی اشتراک کلیک کنید تا این پست در پروفایل Facebook خود منتشر شود. سپس می توانید نمایه خود را مشاهده کنید تا پست را مشاهده کنید:

Blog2Social: مطالب منتشر شده

با انجام این کار ، شما با موفقیت از Blog2Social برای به اشتراک گذاشتن یک پست WordPress استفاده کرده اید!

البته این فقط خراش دادن سطح کارهایی است که می توانید با این افزونه انجام دهید. همانطور که قبلاً به آن اشاره کردیم ، همچنین می توانید پست ها را با استفاده از Blog2Social یا به اشتراک گذاری خودکار در پروفایل خود برنامه ریزی کنید. با به روزرسانی در یکی از افزونه ها می توانید به این ویژگی های پیشرفته دسترسی پیدا کنید برنامه های حق بیمه, که از 69 دلار در سال شروع می شود.

نتیجه

بسیاری از کاربران برای یافتن محتوا به رسانه های اجتماعی اعتماد می کنند ، بنابراین باید بتوانید پست های وردپرس خود را به راحتی و با حداقل دردسر به اشتراک بگذارید. یکی از راههایی که می توانید این روند را ساده تر کنید با استفاده از Blog2 اجتماعی افزونه این ابزار به شما امکان می دهد تا نحوه اشتراک پست ها را سفارشی کنید و حتی فرایند را خودکار کنید.

در این مقاله ، ما به شما نشان داده ایم كه چگونه می توانید با Blog2Social و چگونگی استفاده از آن شروع كنید. برای یادآوری ، تمام آنچه برای به اشتراک گذاشتن یک پست لازم است ، دنبال کردن این دو مرحله است:

  1. پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را وصل کنید.
  2. محتوای خود را در سایت های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

آیا در مورد به اشتراک گذاشتن محتوای خود در رسانه های اجتماعی سؤالی دارید ، یا Blog2Social چگونه می تواند کمک کند؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map