حق بیمه عکس برای وب سایت شما در Bigstock

بهترین سهام برای وب سایت شما در Bigstock

امیدوارم هفته شما شروع خوبی نداشته باشد ، و ما در اینجا هستیم تا با کمک کمدی Bigstock بتوانیم آن را بهتر کنیم. اگر تا به حال آنها را نشنیده اید ، Bigstock یکی از بزرگترین سایت های رایگان سهام رایگان عکس ، برداری ، فیلم و ویدیو در وب است. ما انتخاب آنها را دوست داریم و همه شما وبلاگ نویسان ، افراد بازرگان ، طراحان و آزادگان را نیز می شناسیم!


Bigstock: 35 عکس رایگان

قبل از اینکه بدانیم چرا تصاویر عالی برای سهام در هر وبلاگ و یا وردپرس ضروری است ، و اینکه چرا Bigstock یکی از بهترین بازی ها است ، پیشنهادهای شگفت انگیز دوستان ما در Bigstock را برای شما بررسی می کنیم.!

اهمیت تصویر در پست ها

چرا تصاویر مهم هستند

تصاویر سهام شما به همان اندازه متن شما مهم است. تصاویر و فیلم ها تجربه بازدید کننده خود را ارتقا دهید در وب سایت خود شما می توانید از تصاویر برای شکسته شدن یک صفحه سنگین یا ارسال متن یا اضافه کردن فیلم به سؤالات متداول استفاده کنید تا مشتری بتواند پاسخهای شما را درک کند. تصاویر خوانندگان را علاقه مند می کند!

تصاویر سهام نیز وب سایت شما را بیشتر دعوت می کند. اگر اخیراً به وب سایتی مراجعه کرده اید که 90٪ متن آن (و اینگونه نبوده است) ویکیپدیا) شانس شما کشیده نشده اند و یا وسوسه شده اید که صفحه اصلی را کاوش کنید. و بدون تصاویر ، خوانندگان شما چه چیزی را به صفحه های Pinterest خود نشان می دهند یا در Facebook با دوستان خود به اشتراک می گذارند؟ تصاویر می توانند یک اجتماعی عامل نیز هست. اینها فقط برخی از دلایل متعدد و بسیاری دلیل اضافه کردن تصاویر به پستها و صفحات شما مهم است.

آنچه باید جستجو کنید?

چرا عکاسی مهم است

اکنون که می دانید چرا برای وب سایت خود به تصاویر یا فیلم نیاز دارید ، باید موارد خوبی پیدا کنید. به عبارت ساده ، تصاویر یا فیلم های بد وب سایت شما را بد جلوه می دهند. هنگام انتخاب تصاویر سهام باید حیرت آور باشید. شما فقط دو دهم ثانیه برای ایجاد یک تأثیر خوب در بازدیدکنندگان خود ، و نمی خواهید نظر آنها را از بین ببرید زیرا کیفیت پایین ، کلیشه یا تصاویر وحشتناک ساده.

اگرچه این قوانین در قوانین سنگ تنظیم نشده اند ، آنها نکات مفیدی هستند که باید هنگام انتخاب تصاویر ، فیلم ها یا سایر سهام برای وب سایت خود در خاطر داشته باشید. احتمالاً فاکتورهای بیشتری وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید ، اما در اینجا 5 نکته را که فکر می کنیم ارزش دارد به خاطر بسپاریم وجود دارد:

  1. از عکس های حرفه ای استفاده کنید. مگر اینکه عکاس باشید ، احتمالاً نباید سعی کنید خود را بکشید (همین مورد در مورد بردارها و فیلم ها نیز صادق است).
  2. تصاویر مربوط به مخاطبان خود را انتخاب کنید. برای مشاغل خدماتی ، تصاویر افراد به طور کلی بهتر می شوند (به عنوان مثال ، عکس یک نماینده پشتیبانی مشتری بیشتر از عکس یک تلفن برای بازدید کنندگان شما جذاب تر خواهد بود) ، اما اگر شما یک وبلاگ تغذیه هستید ، احتمالاً می خواهید مواد غذایی بیشتری را نیز شامل شوید. از مردم.
  3. از تصاویر کلیشه یا بیش از حد جلوگیری کنید. به یاد دارید که عکسهای سهام افراد بازرگانی که پیراهن خود را مانند سوپرمن باز می کنند ، جالب بود؟ خیلی زیاد نیست …
  4. از سبکهای تصویر ثابت در وب سایت یا وب سایت های خود استفاده کنید. این نکته آخر به ویژه در صورتی که دارای چندین سایت هستید یا وبلاگ شما در یک دامنه جداگانه میزبانی می شود از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، زیرا تصاویر مداوم پیوند بصری را در بین مطالب شما ایجاد می کنند که خوانندگان شما می توانند با یک نگاه مشاهده کنند.
  5. تصاویر و فیلم ها را با هدف انتخاب کنید. تصاویر شما باید محتوای متن شما را ارتقا دهند ، نه اینکه از آن منحرف شوند.

سهام رایگان عالی است ، اما حق بیمه بهتر است

سهام حق بیمه بهتر است

سهام رایگان توسط بسیاری از وب سایت ها استفاده می شود (ما نیز از آن استفاده می کنیم) و هیچ مشکلی در این مورد وجود ندارد. سهام رایگان رایگان است (نمی توانید با آن استدلال کنید) و منابعی مانند باز کردن, PicJumbo و پیکسابای با بودجه ای بسیار جذاب برای وبلاگ نویسان جذاب هستند. اما بگذارید یک دقیقه صادق باشیم – شما دقیقاً همه جا تصاویر و فیلم های رایگان را مشاهده می کنید. درست است؟ و بسیاری از سایت های رایگان نیاز به انتساب دارند (خیلی حرفه ای نیستند) یا استفاده شما از تصویر را محدود می کنند.

اگر در ایجاد وب سایت برای مشاغل خود جدی هستید ، یک کمپین تبلیغاتی جدید طراحی کنید یا وبلاگ خود را به سطح بعدی برسانید سهام حق بیمه راه رفتن است تصاویر و فیلم هایی که رقبای شما ندارند ، پیدا می کنید و به شما در ایستادگی کمک می کنند. درست مثل سهام آزاد ، مکان های زیادی برای انتخاب سهام با حق بیمه وجود دارد. شما می توانید آنها را بطور یکجا از یک بازار تهیه کنید و در نهایت یک تن را خرج کنید ، یا می توانید از پول نقد درآمدی سخت خود را عاقلانه استفاده کنید و یک طرح ارزان قیمت را از یک برند حق بیمه مانند خرید کنید. Bigstock.

چرا باید Bigstock را انتخاب کنید

چرا باید Bigstock شوید

مکان های بسیاری وجود دارد که عضویت در عکس سهام را به فروش می رسانند ، اما Bigstock یکی از بزرگترین و بهترین انجمن های سهام دار رایگان است. چرا ما اینطور احساس می کنیم؟ خوشحالیم که از شما سؤال کردیم Bigstock در سطوح مختلفی تعالی می یابد که مهمترین آنها انتخاب ، کیفیت ، صدور مجوز و خدمات آسان مشتری است.

انتخاب و کیفیت

30 میلیون + عکس ، بردار و فیلم در نوک انگشتان شما وجود دارد. این سهام زیادی است! اما کمیت همه چیز نیست – کیفیت نیز مهم است ، و هر یک از دسته بندی های Bigstock بسته بندی شده از کالاهای با کیفیت بالا و با کیفیت بالا هستند. برای یک منبع عالی ، Bigstock در کسب و کار شما دارای ارزش است و دارایی دارد که با افتخار از آنها برای صفحه اصلی ، تبلیغات تبلیغاتی و موارد دیگر استفاده خواهید کرد..

تصاویر رایگان

این یک ویژگی مهم است ، زیرا نمی خواهید عکس های سهام خود را محدود کنید. آزاد بودن به معنای پرداخت یک بار برای استفاده از تصویر در هر زمان که می خواهید برای همیشه و تقریباً برای هر هدف (تقریباً هر چیز دیگری غیر از توزیع مجدد – این افراد مجوزهای مختلف هستند) می پردازید. خوب ، Bigstock یکی از بزرگترین کتابخانه تصویر بدون حق امتیاز را در وب ارائه می دهد! به یاد داشته باشید که چگونه گفتیم آنها 30 میلیون پرونده سهام دارند؟ کلیه حق امتیاز حق چاپ (بر خلاف بازارهای پیشرو که استفاده از سهام شما را فقط به رسانه های آنلاین محدود می کند یا تعداد محدودی از نسخه های چاپی). اگر از من بخواهید سرمایه گذاری خوبی است!

برنامه های آسان ، پشتیبانی مفید

Bigstock برنامه های خود را ساده و مقرون به صرفه نگه می دارد ، بنابراین بدون توجه به بودجه شما می توانید سهام باکیفیتی برای پروژه خود پیدا کنید. فقط یکی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. به یک دسته عکس احتیاج دارید؟ برای بارگیری تعداد معینی از عکسها در هر روز ، یک اشتراک دریافت کنید و شمع سهام خود را از تصاویر بسازید. هر لحظه عکس یا فیلم جدید می خواهید؟ یک برنامه مبتنی بر اعتبار احتمالاً مناسب تر خواهد بود ، بنابراین شما در یک برنامه بارگیری قرار ندارید. و اگر هر سوالی دارید ، آنها یک تیم پشتیبانی عالی برای پاسخ دادن به سؤالات 9-5 ، M-F شما دارند.

تصاویر 5 ستاره

سهام 5 ستاره Bigstock

ما به Bigstock 5 ستاره به دلیل انتخاب و کیفیت آنها (همراه با همه دلایلی که در بالا گفته شد) می دهیم که آنها را به یکی از بهترین انجمن های سهام ما تا کنون استفاده کرده است.

و اگر تعجب می کردید ، بله ، تمام تصاویر موجود در این پست تصاویری هستند که ما از Bigstock خریداری کرده ایم. زیرا آنها عالی هستند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector