BAVOKO SEO Tools بررسی افزونه وردپرس

BAVOKO SEO Tools بررسی افزونه وردپرس

یکی از اولین سؤالی که هنگام بررسی یک افزونه جدید SEO به ذهن شما خطور می کند ، قابلیت اطمینان آن است. آیا ما واقعاً به یک افزونه SEO دیگر در بازار وردپرس احتیاج داریم؟ بیایید.


قبل از شروع ، لطفاً بدانید که هدف از این بررسی این نیست که شما را متقاعد کنیم که این افزونه بهتر از راه حلهای خوب در بازار است. من چند روز را صرف مطالعه USP های این افزونه کردم. آنچه پیدا کردم ممکن است برای شما جالب باشد.

این به این نتیجه می رسد – افزونه BAVOKO SEO Tools WordPress روی آن تمرکز دارد بهبود گردش کار SEO. مطمئن باشید ، این افزونه تمام ویژگی های ارائه شده توسط پلاگین های پیشرو SEO را دارد. علاوه بر این ، این ویژگی ها برای تنظیم بیشتر تنظیم شده اند بصری و سریعتر برای استفاده. افزونه به شما می دهد نمای متمرکز از همه جستجوگرها داده ها ، از چند داشبورد جمع آوری شده است. اینها شامل رتبه کلمات کلیدی ، حجم جستجو ، CPC و داده های کلیک از کنسول جستجوی Google است. ترافیک از Google Analytics و داده های بک لینک از API BAVOKO.

افزونه BAVOKO SEO Tools WordPress برای کمک به تیم های محتوا و سئو طراحی شده است کار خود را ساده تر کنید. تنها با چند کلیک ، این افزونه می تواند تغییرات عمده ای را در توضیحات سئو در مورد همه پست ها و صفحات سایت شما ایجاد کند. در نتیجه ، اگر سایت شما یک تن از مطالب داشته باشد ، این افزونه به شما کمک می کند وقت زیادی صرفه جویی کنید.

آژانس های جستجوگرها ، گوش دهید!

اکثر آژانس های SEO بسیاری از سایت های مشتری را با اشتباهات بسیار اساسی SEO مشاهده می کنند. آنها ممکن است محتوای بسیار خوبی داشته باشند ، اما ممکن است همه آنها در مورد کلمات کلیدی مناسب بهینه نشده باشند. ممکن است بعضی از آنها به درستی با محتوای موجود پیوند نداشته باشند. شاید کمتر کسی توضیحات خود را برای اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی بهینه کرده است.

به صورت جداگانه ، این عوامل ممکن است خیلی مهم به نظر نرسند. آنها را ترکیب کرده و آنها را اضافه کنید تا ستون فقرات استراتژی SEO شما باشد.

اگر یک آژانس سئو هستید ، افزونه BAVOKO SEO Tools می تواند ساعت ها از پروژه های مشتری صرفه جویی کند زمان چرخش را به شدت بهبود بخشید.

راهنمای بررسی

تیم BAVOKO یک آموزش دقیق در مورد تمام ویژگی های ارائه شده توسط افزونه BAVOKO SEO Tools. از آنجا که این افزونه به طور فعال توسعه می یابد ، توصیه می کنم بعد از خواندن این بررسی ، آن را بخوانید.

هدف من برای این بررسی این است که کلیه ویژگی هایی را که افزونه BAVOKO SEO ارائه می دهد ، به شما ارائه دهم. تعدادی از تصاویر از داشبورد نسخه ی نمایشی آنها گرفته شده است زیرا می خواستم حریم محتوای جستجوی / ترافیک سایت خود را حفظ کنم. همچنین ، یک سایت نسخه ی نمایشی وردپرس در اینجا کار نمی کند ، زیرا داده های نسخه ی نمایشی توسط موتورهای جستجو نمایه نمی شوند.

من نسخه رایگان و حق بیمه افزونه را برای این بررسی آزمایش کرده ام. با این حال ، در طول بررسی ، من صریحا ذکر کردم که آیا یک ویژگی حق بیمه است. به این ترتیب می توانید فرض کنید که مگر در موارد ذکر شده ، امکانات در نسخه رایگان افزونه موجود است.

شروع به کار با پلاگین BAVOKO SEO Tools WordPress

نسخه رایگان افزونه BAVOKO SEO Tools را می توان مستقیم از داشبورد وردپرس نصب کرد. سر به سمت افزونه ها> افزودن جدید. BAVOKO را جستجو کنید و افزونه را نصب و فعال کنید.

اگر نسخه برتر این افزونه را خریداری کرده اید ، بایگانی ZIP افزونه را دریافت خواهید کرد. سر به سمت داشبورد وردپرس> افزونه ها> افزودن جدید> بارگذاری. برای نصب و فعال کردن افزونه بایگانی را بارگذاری کنید.

پس از نصب افزونه ، می توانید مراحل نصب را شروع کنید.

bavoko wordpress seo pro راه اندازی اولیه 1

فرآیند تنظیم نسخه برتر BAVOKO SEO Tools

برای شروع کار ، باید API BAVOKO ، API کنسول جستجوی Google و API Google Analytics را به افزونه وصل کنیم. با این کار افزونه قادر خواهد بود تا داده های SEO را از ابزارهای مربوطه بخواند و در داشبورد متمرکز نمایش دهد. با این حال ، در نسخه رایگان افزونه ، فقط می توانید API کنسول جستجوی Google را وصل کنید.

علاوه بر این ، در صورت نصب افزونه SEO قبلی ، BAVOKO می تواند داده های SEO را از آن افزونه وارد کند.

در مرحله آخر ، باید پستها و صفحاتی را که می خواهید برای SEO در صفحه بررسی کنید انتخاب کنید. در اینجا تصویری از روند تنظیم نسخه رایگان این افزونه ارائه شده است.

bavoko wordpress seo setup اولیه free 1

فرآیند تنظیم نسخه رایگان افزونه BAVOKO SEO

تجزیه و تحلیل دقیق SEO

bavoko وردپرس SEO داشبورد طرفدار

داشبورد ابزارهای BAVOKO SEO (نسخه حق بیمه)

پس از مراحل اولیه تنظیم ، افزونه محتوای موجود شما را اسکن می کند و داده ها را از کنسول جستجوی Google ، Google Analytics و BAVOKO API بیرون می کشد. نتیجه این داشبورد است که به شما می دهد نگاهی بیننده پرنده از وضعیت سئو سایت سایت وردپرس شما.

شما می توانید داشبورد را فیلتر کنید تا معیارهای مرور کلی از جستجو ، جستجوگرها در صفحه ، بک لینک یا عملکرد – برای یک دوره زمانی خاص را نشان دهد. نسخه رایگان این افزونه محدود به معیارهای جستجو و صفحه است. بک لینک ها و عملکرد برای نسخه برتر این افزونه محفوظ است.

بهینه سازی محتوای SEO

همانطور که همه ما می دانیم ، محتوای خوب سنگ بنای سئو است. با این حال ، هنگامی که شما محتوای زیادی برای مدیریت دارید ، همه چیز تمایل به کدر شدن می کند. اینجاست که افزونه BAVOKO SEO شروع به درخشش می کند. این لیست گسترده ای از گزینه های بهینه سازی محتوا را برای هر پست و صفحه ارائه می دهد. علاوه بر این ، می توانید برای صرفه جویی در وقت ، این قسمت های بهینه سازی را به صورت گسترده ویرایش کنید (اطلاعات بیشتر در مورد این مورد بعد).

امتیازات محتوای محتوای bavo وردپرس Seo Pro

گزینه های بهینه سازی محتوا

افزونه BAVOKO SEO Tools a امتیاز محتوا (به نام CS) به هر پست و صفحه مبتنی بر اطلاعات SEO آن است. این شامل پارامترهای محتوا مانند برچسب H1-H6 ، طول عنوان ، توضیحات متا و قطعه قطعه و تراکم کلمه کلیدی است.

جستجوی قطعه متا و رسانه های اجتماعی

bavoko وردپرس بهینه سازی محتوای قطعه اجتماعی قطعه اجتماعی

جستجوی و قطعه رسانه اجتماعی

جدا از عناوین متا و توضیحات مربوط به موتورهای جستجو ، می توانید عنوان ، توضیحات و تصویر قطعه را برای فیس بوک و توییتر تنظیم کنید. مانند اکثر افزونه های SEO ، در اصل از داده های Open Graph و کارت های توییتر استفاده می کند و امکان دسترسی یکپارچه به همه شبکه های مهم رسانه های اجتماعی را فراهم می کند. پیش نمایش snippet دقیقاً به شما نشان می دهد که پست شما هنگام اشتراک در رسانه های اجتماعی چگونه ظاهر می شود.

تجزیه و تحلیل و کشف رتبه بندی کلمات کلیدی

کلمات کلیدی بهینه سازی محتوای وردپرس bavoko

تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و تاریخچه رتبه بندی

بهینه ساز محتوا همچنین تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی را برای پست یا صفحه خاص ارائه می دهد. این رتبه بندی و رتبه بندی کلمات کلیدی فعلی – از جمله کلیک ، CTR ، موقعیت و برداشت ها را به شما می دهد. این داده از کنسول جستجوی Google گرفته شده است. علاوه بر این ، شما می توانید تحقیق در مورد کلمات کلیدی را مستقیماً از این ویجت انجام داده و کلمات کلیدی جدید از جمله کلمات کلیدی مشابه و مرتبط را کشف کنید.

پیوندهای داخلی

bavoko وردپرس بهینه سازی محتوای لینک های داخلی (طرفدار)

داده های پیوندهای داخلی (ویژگی حق بیمه)

یک عامل اصلی در عملکرد SEO شما پیوندهای داخلی است. افزونه BAVOKO SEO Tools تمام پیوندهای داخلی را بر اساس کلمات کلیدی گروه بندی می کند و پیوندهای داخلی جدیدی را بر اساس محتوای شما پیشنهاد می کند. همچنین یک لیست تاریخی از تمام پیوندهای ورودی و خروجی (در سایت شما) برای آن پست / صفحه نشان می دهد.

گزینه های اضافی بهینه سازی محتوای وردپرس باوکو وردپرس

گزینه های پیشرفته SEO

به غیر از قطعه های رسانه های اجتماعی ، می توانید گزینه های پیشرفته مانند برچسب های کانونی ، تغییر مسیر یا گنجاندن نقشه سایت را تغییر دهید.

مانیتورینگ عملکرد SEO

کلید واژه جستجوگر داشبورد bavoko

رتبه بندی کلید واژه داده ها از کنسول جستجوی Google

بهینه سازی محتوا بخش اصلی یک استراتژی موفق SEO است. نظارت بر تأثیر تلاشهای سئو شما نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. افزونه BAVOKO SEO WordPress دارای ابزاری است که شما را قادر می سازد عملکرد SEO خود را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود ردیابی کنید. در تصویر بالا ، ما یک مرور کلی از داده های کلمه کلیدی گرفته شده از کنسول جستجوی Google دریافت می کنیم.

پایش کلید واژه

bavoko wordpress seo dashboard search keyword search

با استفاده از پایش کلید واژه ویژگی ، ما می توانیم مهمترین کلمات کلیدی رتبه بندی را برای نظارت بر کلیک ، برداشت ، CTR و میانگین موقعیت موتور جستجوگر آنها در یک مرور کلی گروه بندی کنیم.

تحقیقات کلمات کلیدی و تحلیل رقبا

bavoko وردپرس جستجوگر داو داشبورد رقبای 2 طرفدار

نظارت بر رقبا

با نسخه حرفه ای این افزونه ، می توانید کارهای دیگری مانند نظارت بر رقبا را انجام دهید ، تحقیق در مورد کلمات کلیدی را انجام داده و ترافیک جستجو را براساس کشور و دستگاه ها تجزیه کنید..

bavoko wordpress seo dashboard search keyword research research pro

تحقیقات کلید واژه

با این حال ، به نظر من ، اگرچه این یک ویژگی “خوب برای داشتن” است ، تمام اطلاعات موردنیاز برای انجام یک استراتژی تحقیق موفق کلمه کلیدی را به شما نمی دهد. ابزاری مانند Ahrefs یا Majestic SEO اطلاعات غنی تری درباره رتبه بندی کلمات کلیدی و نحوه بهبود آنها به شما می دهند.

همانطور که قبلاً دیدیم ، BAVOKO SEO Tools اطلاعاتی از منابع داده های مختلف مانند Google Analytics یا کنسول جستجوی Google ارائه می دهد. با این وجود ، نباید اهمیت تحقیق خوب در مورد کلید واژه ها و پیاده سازی آنها در محتوای سایت شما را تضعیف کرد.

ویژگی های بهینه سازی SEO در صفحه

عناوین متا صفحه وردپرس bavoko

این یکی از بخش های مورد علاقه من BAVOKO SEO Tools است. شما می توانید گزارش “سلامتی” مربوط به کلیه مطالب موجود در سایت خود را از یک داشبورد واحد دریافت کنید. این شامل عناوین متا ، توضیحات متا ، عناوین و طول محتوا ، در میان دیگران است. سپس می توانید هر پست را انتخاب کرده و آنها را یک به یک در همان نمای ثابت کنید.

مرور برای کلمات کلیدی اولویت و قطعه های اجتماعی می توانید پست های بهینه ای ضعیف را حذف کنید تا بتوانید آنها را برای رتبه بندی موتورهای جستجو بهتر بهینه کنید.

کلمات کلیدی اولویت جستجو در وردپرس bavoko

گزارش کلمات کلیدی اولویت

به عنوان مثال ، گزارش کلمات کلیدی SEO نه تنها مروری بر کلمات کلیدی اختصاص داده شده شما می کند بلکه به شما امکان می دهد صفحاتی را که در آن گم شده اند بفهمید..

بادیوو وردپرس جستجوگرها صفحه نمایه سازی صفحه

گزارش عدم تمایل

نسخه برتر این افزونه بررسی های سلامتی دیگری مانند ضوابط ، شاخص های نمایه سازی و کد وضعیت را در اختیار شما قرار می دهد. ابزار نمایه سازی ، پستهایی را نشان می دهد که توسط گوگل نمایه می شوند یا ایندکس نمی شوند. می توانید از ابزار canonicals استفاده کنید تا با تنظیم کانونی برای صفحات یکسان یا خیلی مشابه ، مطمئن شوید که سایت WordPress شما برای محتویات تکراری مجازات نمی شود..

ابزار تجزیه و تحلیل ، مانیتورینگ و Disavow بک لینک

بادیوو وردپرس SEO backlinks dashbord pro

ایجاد و نگهداری بک لینک شما برای استراتژی موفقیت آمیز طولانی مدت SEO مهم است. ایجاد بک لینک ، در غیر این صورت بنام پیوند شناخته می شود موضوع کاملاً متفاوتی است که در اینجا بحث نمی کنیم. در عوض ، ما روی جنبه نگهداری تمرکز خواهیم کرد.

نسخه برتر افزونه BAVOKO SEO Tools با ابزار مانیتورینگ ، تجزیه و تحلیل و انحراف بک لینک ارائه می شود. بیایید در اینجا کشف کنیم.

بک گراند وردپرس SEO وردپرس disavow tool pro

یکبار کلیک بر روی ابزار Disavow

برای مبتدیان ، بسیار مهم است لینک های با کیفیت ضعیف را رد می کنند به سایت شما با استفاده از ابزار disavow افزونه ، هر دامنه را با یک کلیک حذف می کنید. تمام پیوندهای پشتیبان دامنه از بین رفته پس از ارسال به کنسول جستجوی Google به عنوان پیوندهای NoFollow رفتار خواهند شد..

باوکو وردپرس جستجوگرهای زمینه backlinks دامنه تجزیه و تحلیل حرفه ای

تجزیه و تحلیل و نظارت دامنه بک لینک (ویژگی حق بیمه)

افزونه BAVOKO SEO Tools با ابزار تجزیه و تحلیل بک لینک و ابزارهای نظارتی ارائه شده است که به شما کمک می کند پیوندهای خود را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود کنترل کنید. شما می توانید بک لینک های گروه بندی شده توسط دامنه ها یا صفحات فردی را تجزیه و تحلیل کنید.

سایر ابزارهای جستجوگرها از BAVOKO

bavoko wordpress seo توضیحات متا

توضیحات متا پویا

جدا از ویژگی های ذکر شده در بالا ، BAVOKO SEO Tools دارای تعداد کمی ابزار سئو بسیار مفید است که باعث صرفه جویی در وقت زیادی برای سئو می شود. ما می خواهیم به سرعت موارد زیر را تحت پوشش قرار دهیم:

 • عناوین و توضیحات متا پویا: این ابزار به شما امکان می دهد عناوین متا و توضیحات انواع پست ها (مانند پست ها و صفحات) را با انتخاب ویژگی های مورد نظر خود تغییر دهید. به عنوان مثال ، شما می توانید متا را با استفاده از نام پست و گزیده ای از پست تولید کنید. همچنین می توانید از زمینه های دلخواه برای تولید انعطاف پذیر تر عنوان ها و توضیحات متا استفاده کنید!
 • سردبیر فله متاس: این یکی از ابزارهای صرفه جویی در وقت در کیت افزونه است. این امکان را به شما می دهد تا به سرعت و بدون ایجاد هر پستی در یک برگه / پنجره جدید ، متا را برای همه پست های خود تغییر دهید.
 • مدیر تغییر مسیر: این ابزار به شما امکان می دهد جهت حفظ آب سئوی خود ، تغییر مسیرهای دوستانه SEO را برای صفحات و فهرستهای منفرد اضافه کنید.
 • ژنراتور نقشه سایت XML: این ابزار شما را قادر می سازد که یک نقشه سایت اختصاصی برای سایت وردپرس خود ایجاد کنید. به راحتی می توانید صفحات خاص ، دسته بندی برچسب ها و موارد دیگر را درج کنید. پس از صرفه جویی ، نقشه سایت را به صورت خودکار به موتورهای اصلی تحویل می دهد و آنها را در فواصل منظم به روز می کند.
 • .ویرایشگر htaccess & robots.txt: در حالی که می توانید این فایلها را از طریق مدیر فایل یا از طریق FTP تغییر دهید ، این افزونه به شما امکان دسترسی مستقیم به آنها را می دهد. با این وجود ، بسیار مهم است که این تنظیمات را با احتیاط زیاد تغییر دهید ، زیرا هر خطایی می تواند نمرات سئو شما را خراب کند.

نسخه برتر افزونه BAVOKO SEO Tools WordPress BAVOKO SEO نیز با ویژگی بهینه سازی و نظارت بر عملکرد سایت همراه است. سرعت سایت عامل بسیار مهمی برای سئو است و ما آن را پوشش داده ایم عمیق در ما بهینه سازی عملکرد وردپرس و سری بهینه سازی تصویر وردپرس. پیشنهاد می کنم برای درک بهتر آنها را بخوانید.

نمای کلی از ویژگی های حق بیمه BAVOKO

BAVOKO SEO Tools با بسیاری از ویژگی های عالی و برتر عالی ارائه می شود. در زیر ویژگی های فقط حق بیمه ارائه شده توسط افزونه:

 1. اطلاعات بیشتر SEO: برای مبتدیان ، می توانید Google Analytics و BAVOKO API را به افزونه وصل کنید. این به شما امکان می دهد داده های بیشتری را بکشید و آنها را مستقیماً در داشبورد وردپرس مشاهده کنید.
 2. تحقیقات کلمات کلیدی: با استفاده از ابزار کشف کلید واژه ، می توانید حجم جستجو و میانگین CPC برای کلمات کلیدی مربوط را مشاهده کنید. با این حال ، من ابزارهای پیشرفته ای مانند Ahrefs یا Majestic SEO را برای تحقیقات عمیق بر روی کلمات کلیدی توصیه می کنم.
 3. پیوندهای داخلی: این یک ویژگی عالی حق بیمه است که به شما کمک می کند تا زمان زیادی را در ارتباط با مقاله های مرتبط صرف کنید.
 4. بک لینک: باز هم ، ابزارهایی مانند Ahrefs می توانند داده های بک لینک بهتری به شما بدهند. با این حال ، ابزار تک کلیک disavow در از بین بردن کیفیت ضعیف یا بک لینک اسپم بسیار مفید است.
 5. غیرقابل انکار و ابزار متعارف: این ابزارهای روی صفحه هستند که به شما می دهند گزارشی از نحوه عملکرد محتوای سایت شما در برابر این معیارها ارائه دهند. اینها برای حفظ بهداشت سئو بسیار عالی هستند.
 6. کارایی: ابزار عملکرد به شما می دهد بینش سرعت صفحه در مورد تمام صفحات سایت شما و همچنین داده های درخواست تفصیلی برای CSS ، JS و فایل های تصویر.
 7. گزارش سئو: اگر یک آژانس سئو هستید ، ابزار تولید گزارش می تواند به طور مستقیم گزارش های سئو را از طریق ایمیل در فواصل هفتگی یا ماهانه به مشتریان خود ارسال کند.

بسته بندی کردن

همانطور که همه ما می دانیم ، یک استراتژی موفق SEO یک بازی طولانی مدت است. به صبر و شکیبایی و نگهداری ساختارمندی نیاز دارد. اما با اعمال یک افزونه سئو متناسب با نیاز خود می توانید در وقت خود صرفه جویی کرده و از ماندگاری سایت خود اطمینان حاصل کنید.

من فکر می کنم که BAVOKO هنگامی که مجبورید محتوای زیادی را مدیریت کنید مفید است. نسخه تازه این افزونه هنگام شروع کار ضروری نیست. در آن مرحله ، شما خیلی بهتر از ساختن محتوای با کیفیت استفاده می کنید. با این حال ، هنگامی که یک محتوای خوب داشته باشید ، می توانید از این افزونه برای نظارت و حفظ سلامتی سئو در صفحه خود استفاده کنید.

به طور خلاصه ، BAVOKO SEO Tools for WordPress BAVOKO SEO افزونه ای عالی برای وبلاگ نویسان و آژانس های سئو است – خصوصاً کسانی که محتوای زیادی دارند.

نظر شما در مورد افزونه BAVOKO SEO Tools چیست؟ آیا پیشنهادی دارید؟ به ما اطلاع دهید اگر نظرات زیر است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map