از سایت وردپرس خود با BackupBuddy پشتیبان تهیه کنید

از سایت وردپرس خود با BackupBuddy پشتیبان تهیه کنید

ما در هفته دوم ماه دسامبر هستیم – وای که این ماه پرواز می کند! اما اجازه ندهید که تعطیلات شلوغ شما را از بهترین شیوه های نگهداری و امنیت وردپرس منحرف کند. اطمینان حاصل کنید که پشتیبان گیری از عدم موفقیت وب سایت شما با BackupBuddy آماده است – ساده ترین راه برای تهیه نسخه پشتیبان از سایت وردپرس خود! و اکنون می توانید نسخه پشتیبان خود را برای فصل تعطیلات آماده کنید زیرا iThemes پیشنهاد ویژه ای را به کاربران WPExplorer و همچنین تخفیف گسترده ای در سایت ارائه می دهد که واقعاً نباید از آن استفاده کنید!


اهمیت تهیه پشتیبان سایت وردپرس

اگر بیش از دو پست ، یک موضوع سفارشی دارید یا اگر صرفاً وقت و یا تلاش زیادی را صرف دریافت وب سایت وردپرس خود به روشی که می خواهید انجام دهید ، اگر اتفاقی افتاده باشد به شدت زرق و برق خواهید کرد؟ بله ، ما اینطور فکر کردیم به همین دلیل باید از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

بانک اطلاعات در مقابل پشتیبان گیری کامل

بسیاری از شرکت های هاستینگ خوب پشتیبان روزانه را به عنوان ویژگی بسته های میزبانی خود ارائه می دهند. این یک ویژگی عالی است ، به جز اینکه آنها فقط از نسخه پشتیبان بانک اطلاعاتی استفاده می کنند ، به این معنی که اگر اتفاقی برای وب سایت شما بیفتد همه چیز در نصب وردپرس شما (تصاویر ، مضامین ، افزونه ها و تنظیمات) از بین می رود. ما بیش از 8000 مورد در کتابخانه رسانه ما در اینجا در WPExplorer داریم و به هیچ وجه قادر به اضافه کردن همه آنها به صورت دستی نیستیم ، بنابراین همیشه روزانه یک نسخه پشتیبان کامل از وب سایت اجرا می کنیم.

افزونه BackupBuddy WordPress

ساده ترین راه تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت خود؟ استفاده از افزونه شناخته شده و قابل اعتماد مانند BackupBuddy. BackupBuddy دارای گزینه هایی برای اجرا است پشتیبان گیری کامل وب سایت برای ایمنی اضافی و همچنین پشتیبان گیری از پایگاه داده که ممکن است بخواهید به طور دوره ای هنگام کار بر روی وب سایت خود اقدام کنید (ما اغلب قبل از بروزرسانی مضامین یا افزونه ها ، از پایگاه داده خود پشتیبان تهیه می کنیم ، فقط برای اینکه در قسمت امن قرار داشته باشید).

دستی در مقابل پشتیبان گیری خودکار

هنگام تهیه نسخه پشتیبان کامل از سایت وردپرس می توانید خود نسخه پشتیبان تهیه کرده یا از افزونه استفاده کنید. برای تهیه نسخه پشتیبان کتابچه راهنمای کاربر ، باید از طریق FTP به سایت خود وارد شوید و نسخه های همه چیز را در پوشه های wp-admin ، wp-شامل و محتوای wp خود بارگیری کنید و همچنین از ابزار دیگری برای تهیه نسخه ای از پایگاه داده خود استفاده کنید (cpanel، phpmyadmin و غیره) برای بارگیری اگر با کارکردهای داخلی وردپرس و سرورها آشنا نیستید ، این می تواند یک کار دلهره آور باشد. علاوه بر این ، لازم است به یاد داشته باشید که این روند را بطور منظم تکرار کنید تا نسخه های پشتیبان شما مرتبط باشد.

پشتیبان گیری برنامه ریزی شده BackupBuddy

هرگز از تهیه نسخه پشتیبان با برنامه ریزی BackupBuddy استفاده نکنید

یا می توانید با BackupBuddy ، پشتیبان گیری خودکار را بسیار ساده تر و تنظیم کنید. BackupBuddy گزینه های داخلی برای تنظیم عرف شخصی شما دارد برنامه های پشتیبان (روزانه ، هفتگی یا ماهانه) بنابراین می توانید بر روی سایر کارهای مرتبط با اجرای یک وب سایت تمرکز کنید. گزینه ای بهتر برای ذخیره کردن نسخه پشتیبان شماست BackupBuddy Stash (با خرید BuddyPress خود 1 گیگابایت فضای ذخیره به صورت رایگان دریافت می کنید) ، Amazon S3 ، Dropbox یا می توانید دریافت کنید پشتیبان گیری از طریق ایمیل. این یک احتیاط امنیتی عالی است زیرا شما هرگز نمی خواهید پشتیبان خود را در همان مکان زندگی خود نگه دارید!

دستی در مقابل راهنمای سایت مرمت

اگر اتفاقی در مورد وب سایت شما با استفاده از پرونده های پشتیبان شما رخ داده است ، شبیه به گرفتن آنهاست – می توانید سعی کنید سایت خود را بصورت دستی و یا با استفاده از یک افزونه بازیابی کنید. اگر تصمیم دارید این کار را خودتان انجام دهید ، باید پایگاه داده خود را بارگذاری کنید (که ممکن است در بعضی موارد شما نیاز به ایجاد یک نسخه جدید) داشته باشید و کلیه پرونده های سایت واقعی خود را از طریق FTP دوباره اضافه کنید. اگر از توسعه وردپرس یا استفاده از ابزارهای توسعه دهنده مانند انتقال یا cPanel راحت نیستید ، این می تواند یک روند ترسناک باشد.

ImportBuddy برای BackupBuddy

برای بازیابی سایت خود همراه با ImportBuddy برای BackupBuddy دنبال کنید

راه ساده تر بازیابی سایت شما با استفاده از یک افزونه پشتیبان تهیه می شود. اگر تاکنون آن را تصور نکرده اید ، iThemes BackupBuddy به دلایلی افزونه مورد علاقه نسخه پشتیبان وردپرس ما است. گرفتن ، مدیریت و اجرای پشتیبان گیری را ایجاد می کند آسان. برای استفاده از یک بکاپ تمام کاری که باید انجام دهید این است که وارد سایت وردپرس خود شوید ، روی گزینه منوی BackupBuddy در داشبورد خود کلیک کرده و سپس بر روی گزینه Restore / Migrate کلیک کنید. سپس نسخه پشتیبان مورد نظر خود را انتخاب کنید و گزینه “مهاجرت به سرور از راه دور” را انتخاب کنید که از نسخه پشتیبان شما و اسکریپت ImportBuddy BackupBuddy شما وارد کند. سپس یک مقصد پشتیبان را انتخاب کنید و مهاجرت پشتیبان خود را شروع کنید. ImportBuddy سپس شما را با روند بازیابی سایت خود طی می کند – این همان است!

دلایل دیگری که BackupBuddy در پشتیبان گیری از شما بهتر است

با BackupBuddy می توانید بیش از پشتیبان گیری از وب سایت خود انجام دهید. برای کاربر یا سرگرمی معمولی وردپرس BackupBuddy مدیریت پشتیبان گیری و امنیت WordPress شما را کمی ساده تر می کند.

علاوه بر ترمیم های کامل وب سایت شما همچنین می توانید پرونده های فردی را بازیابی کنید. این عالی است اگر تصمیم دارید سعی کنید در صفحه سبک خود تغییراتی ایجاد کنید یا به طور اتفاقی موضوع خود را به چیزی وحشتناک تغییر دهید. با استفاده از گزینه های BackupBuddy Restore / Migrate می توانید فایل هایی را که می خواهید جایگزین کنید انتخاب کرده و انتخاب کنید ، بنابراین اگر نمی خواهید همه موارد را تغییر دهید.

همچنین می توانید برای BackupBuddy استفاده کنید مهاجرت سایت – اگر یک برنامه نویس باشید ، یک دارایی بزرگ است. برای انتقال وب سایت خود به یک دامنه یا هاست جدید (نه فقط برای ترمیم) می توانید از گزینه Restore / Migrate استفاده کنید. به علاوه با BackupBuddy می توانید همه چیز را جابجا کنید – مضامین ، افزونه ها و حتی ابزارک هایی که روند مهاجرت شما را یکپارچه می کنند. و حتی ویژگی های اضافی برای آن وجود دارد جایگزینی URL (در صورت انتقال به یک دامنه جدید) و برای استقرار فشار / کشش اگر یک سایت را از سایت صحنه بندی خود خارج می کنید.

و می توانید برای BackupBuddy استفاده کنید کلونینگ سایت. اگر می خواهید سایت خود را برای آزمایش ، یک منطقه محلی یا مرحله ای را کپی کنید ، این یک دارایی عالی است. یا اگر در حال راه اندازی شبکه ای از سایت های مشابه هستید ، می توانید از BackupBuddy برای وارد کردن سایت خود به تعدادی دامنه استفاده کنید (عالی برای بازاریابان وابسته با تعداد زیادی صفحه فرود مشابه).

BackupBuddy همچنین دارای چندین ویژگی عالی برای مدیریت آسان تهیه نسخه پشتیبان تهیه است (توجه کنید آسان روند این افزونه؟) گزینه هایی برای ادغام iThemes همگام سازی وجود دارد (که می توانید از آنها برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه romote ، ردیابی ویرایش فایل ها ، برنامه های پشتیبان گیری فعال ، مدیریت BackupBuddy Stash و موارد دیگر) ، تکمیل نسخه پشتیبان تهیه کنید اعلان های ایمیل, خودکار اسکن و تعمیر پایگاه داده برای نگه داشتن مسئله سایت خود را آزاد, ابزارهای سرور برای عیب یابی مشکلات میزبانی که می تواند مانع از تهیه نسخه پشتیبان رایگان شود اسکن های مخرب و بیشتر. و اینها فقط برخی از دلایل بسیاری برای دوست داشتن BackupBuddy است (و می توانید در مورد ویژگی های بیشتر و قدرت پردازنده در سایت آنها).

BackupBuddy ، پلاگین پشتیبان 5 ستاره

ما BackupBuddy را دوست داریم و به دلیل ویژگی های عالی و گزینه های آسان ، به آنها 5 ستاره می دهیم. هر کس می تواند از پشتیبان گیری استفاده کند و وب سایت خود را با BackupBuddy امن کند. بنابراین اگر می خواهید آنها را امتحان کنید ، کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید تا در BackupBuddy توسط iThemes ذخیره کنید. و اگر ثبت نام کنید ، iThemes یک برنامه وفاداری به مشتری دارد ، بنابراین می توانید 25٪ در خریدها و تمدیدهای آینده خود صرفه جویی کنید (بله)!

اطلاعات بیشتر درباره BackupBuddy

و بعد از اینکه تنظیمات BackupBuddy را دریافت کردید ، مدتی وقت بگذارید تا برای تعطیلات فردا هیجان زده شوید! ما از دوستان ما در CSS Hero چیزی خارق العاده و جذاب داریم که شما نمی خواهید آن را فراموش کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map