Amelia Plugin Review: رزرو انتصاب آسان برای وردپرس

Amelia Plugin Review: رزرو انتصاب آسان برای وردپرس

همه افزونه های رزرو وردپرس همه آنچه ساخته شده اند نیستند. برخی از آنها از ویژگی های لازم برای اجرای یک قرار ملاقات کارآمد برخوردار نیستند ، در حالی که برخی دیگر قدیمی و قدیمی به نظر می رسند. شما هیچ یک از آنها را نمی خواهید ، اما به نظر می رسد که افزونه رزرو آملیا می خواهد اطمینان حاصل کند که همه کاربران از عملکرد و سبک راضی هستند.


در این بررسی افزونه رزرو Amelia ، ما در مورد بهترین ویژگی های آن صحبت خواهیم کرد ، چرا ما فکر می کنیم این یکی از بهترین پلاگین های رزرو وردپرس در دسترس قرار ملاقات های موجود است و اینکه چگونه این یک موتور رزرو بسیار قابل تنظیم برای بسیاری از مشاغل است.

درباره آملیا بیشتر بدانید

چیزی که موتور رزرو Amelia را متفاوت می کند?

Amelia یک افزونه رزرو در سطح شرکت محسوب می شود. بنابراین ، کل تیم شما می تواند وارد موتور شود و قرارهای ملاقات شده را مدیریت کند. این یک سیستم نسبتاً سبک است ، اما شما هنوز هم مجموعه کاملی از ابزارهایی را برای مدیریت خدمات ، مکان ها ، مشتریان و پرداخت دریافت می کنید.

همه اینها از طریق داشبورد وردپرس انجام می شود ، جایی که همه تنظیمات و ابزارهای Amelia در یک رابط کاربری براق ادغام می شوند.

بنابراین ، اگر من بخواهم دو مورد استدلال كنم كه باعث می شود موتور رزرو آملیا از هم متمایز شود ، می خواهم رابط های باطن و جلد را بگویم. قبلاً کمی در مورد باطن صحبت کردیم ، اما مهم است که بدانیم که چقدر تسویه حساب از افزونه عبور می کند.

اول از همه ، افزونه رزرواسیون Amelia را می توان برای چندین نوع صنایع سفارشی سازی کرد. به عنوان مثال ، یک مشاور حقوقی برای ایجاد یک ماژول قدرتمند برای جذب مشتری جدید مشکلی نخواهد داشت.

در اینجا برخی دیگر از مشاغل شناخته شده برای دریافت پلاگین Amelia آورده شده است:

 • اسپا و سالن
 • سالن های ورزشی و مربیان شخصی
 • مراکز تعمیر
 • کلینیک های خصوصی
 • سالن های زیبایی
 • روانشناسان
 • صنعت گردشگری
 • هر نوع پزشک
 • خیلی بیشتر

بررسی پلاگین رزرو آملیا: نسخه ی نمایشی

و این در مورد آملیا عالی است. شما با گرفتن یک الگوی و اضافه کردن زمینه های لازم برای موتور رزرو خود شروع می کنید. سپس ، شما می توانید نام تجاری را متناسب با موضوع فعلی خود تنظیم کنید ، همه بدون نیاز به کد کردن ماژول در خود شما. این یک جادوگر رزرو قدم به قدم است که مشتریان را از طریق فرایند قرار ملاقات برای کمترین میزان سردرگمی ممکن راهنمایی می کند.

بهترین ویژگی ها از Amelia

با افزونه رزرواسیون Amelia می توانید موتور رزرو را برای مشاغل شخصی خود سفارشی کنید و یک سیستم پرداخت را برای مشتریان خود ادغام کنید تا بلافاصله برای شما پول ارسال کند. علاوه بر این ، اطلاعات زیادی در زمینه باطن برای شما وجود دارد تا ببینید که چه تعداد قرار ملاقات ها انجام شده و چه چیزی برای مدیریت نیاز دارید.

چه چیز دیگری را می توان از آملیا انتظار داشت?

چند کارمند ، ساعت و مکان

موتور آملیا با ساعت ها و کارمندان شما بسیار انعطاف پذیر است. به عنوان مثال ، امکان رزرو با چندین کارمند را فراهم می کند. این افزونه گزینه هایی برای فروش چندین سرویس یا تجزیه آنها در دسته ها دارد.

من همچنین از ویژگی های موقعیت مکانی کسب و کار لذت می برم ، به این معنی که یک سالن ورزشی می تواند قرارها را بر اساس موقعیت مکانی نزدیک به مشتری جمع کند..

یک تقویم آسان برای مدیریت

یک تقویم در قسمت جلویی و باطن قابل مشاهده است. از تنظیمات استفاده کنید و فیلترها را بر اساس پرسنل ، مکانها و خدمات استفاده کنید. علاوه بر این ، Amelia شامل یک تقویم مشترک با گزینه هایی برای آشکار ساختن دیدگاه های مختلف مانند نمایش های ماهانه یا روزانه است.

تقویم مشترک آملیا

رابط رزرو با ابزارهای جستجو

Amelia نوار جستجو را در اختیار شما قرار می دهد ، که برای بسیاری از وب سایت های رزرو نرمال شده است. به این ترتیب ، کاربر قادر است چند کلیدواژه را تایپ کند که با ترجیحات جستجوی آنها مطابقت داشته باشد. پس از آن ، موتور رزرو تصمیم می گیرد که نتایج مربوط به مشتری کدام است.

بررسی افزونه رزرو آملیا: رابط رزرو با ابزارهای جستجو

نمونه بارز این امر برای یک مربی شخصی در یک سالن ورزشی است. آن سالن مخصوص ورزش ممکن است ده ها مربی داشته باشد ، اما من شخصاً فقط دو تن از آنها را برای تمرینات خود دوست دارم. بنابراین ، من به موتور رزرو می گویم که جان را به عنوان مربی خود در یک تاریخ مشخص می خواهم.

افزونه رزرو Amelia تمام زمانهای موجود برای جان را در آن تاریخ تحویل می دهد.

کاتالوگ خدمات و دسته بندی ها

خدمات اغلب به دسته‌بندیهای ویژه تقسیم می شوند. به عنوان مثال ، یک سالن یوگا انواع کلاس ها را دارد که برخی از آنها برای همه مشتریان مناسب نیستند. بنابراین ، می توانید یک گالری مبتنی بر شبکه را برای نمایش همه این خدمات داشته باشید. این با یک کد کوتاه کار می کند ، بنابراین می توان گالری را در هر نقطه از وب سایت شما قرار داد.

بررسی افزونه رزرو آملیا: کاتالوگ خدمات و دسته بندی ها

این را با جادوگر مرحله به مرحله و نوار جستجو و آملیا برای یک رابط کاربری شگفت انگیز ترکیب کنید.

قیمت آن چند است?

افزونه رزرو آملیا توسط افزونه های TMS به فروش می رسد. مجوز سایت شخصی (از ماه مه 2019) برای یک سایت واحد در سال 59 دلار است که برای چنین افزونه های قدرتمند انتصابی بسیار باورنکردنی است. این مجوز برای استفاده در یک سایت واحد است – خواه این سایت شخصی شما باشد یا یک مشتری. این دسترسی به همه ویژگی های عالی و جذاب بسیار جذاب افزونه برای رزرو و شارژ کاربران نهایی (با یک استثناء مناطق محدود وب سایت شما ، به عنوان مثال هنگامی که کاربران ابتدا باید بپردازند) دسترسی دارد. قبل از دسترسی به فرم رزرو).

بنابراین ، همانطور که مشاهده می کنید ، قیمت گذاری نسبتاً منطقی است. این حتی شامل یک سال کامل پشتیبانی مشتری است که از نظر ما قیمت آن را به خوبی می داند.

مانند سایر افزونه های CodeCanyon ، نیازی به گسترش پشتیبانی شما نیست. هزینه 59 دلاری یکبار پرداخت است که به روزرسانی های این افزونه را برای زندگی فراهم می کند.

پشتیبانی مشتری از توسعه دهندگان Amelia

بررسی پلاگین رزرو آملیا: پشتیبانی

پشتیبانی مشتری از Amelia توسط TMS-Plugins ، که به پاسخ های پاسخگو و مفید مشهور هستند ، ارائه می شود. این امر هنگامی ضروری است که تجارت شما به یک موتور رزرو متکی باشد تا مشتریان از درهای شما بگذرند.

همانطور که در بخش قیمت گذاری ذکر شد ، کاربران آملیا شش ماه با مجوز منظم پشتیبانی دریافت می کنند. می توانید این پشتیبانی را تا 12 ماه تمدید کرده و در صورت تمایل حتی بیشتر از این ، پرداخت را ادامه دهید.

پلاگین های TMS دارای یک سیستم بلیط فروشی در وب سایت خود ، بنابراین شما می توانید به طور مستقیم با تیم پشتیبانی تعامل. از آنچه تجربه کردم ، تیم پشتیبانی برای این افزونه خاص بسیار پاسخگو و آگاه است.

همچنین خوب است بدانید که نظرات با پاسخ های برنامه نویسان پر شده است. این عالی است برای همه سوالات مربوط به فروش مجدد شما. به طور کلی ، به نظر می رسد در صورت پرداخت هزینه Amelia مشکلی در ارتباط با پشتیبانی مشتری ندارید.

چه کسی باید افزونه رزرو / قرار ملاقات آملی را در نظر بگیرد?

من معتقدم که اگر برای تجارت خود به موتور رزرو یا قرار ملاقات نیاز دارید ، آملیا را به عنوان یکی از گزینه های شماره یک خود در نظر بگیرید. این یک افزونه رایگان را نصب کنید و سعی کنید کل مشاغل خود را در اطراف آن اجرا کنید ، خطرناک است. هیچ تضمینی برای پشتیبانی با کیفیت وجود ندارد ، و چه کسی می داند این افزونه در دو سال آینده به بازار عرضه خواهد شد یا خیر?

با آملیا ، شما یک تیم پشتیبانی عالی ، یک موتور رزرو با ویژگی های زیادی دریافت می کنید ، و گزینه های سفارشی سازی مورد نیاز برای جابجایی ابزار رزرو در وب سایت فعلی خود.

علاوه بر این ، این افزونه با طیف گسترده ای از مشاغل و صنایع مانند پزشکان ، سالن های بدنسازی و سالن ها کار می کند. بنابراین ، امیلیا را امتحان کنید و قبل از خرید ، نسخه های نمایشی را بررسی کنید.

درباره آملیا بیشتر بدانید

اگر در مورد این بررسی افزونه رزرو Amelia سؤالی دارید ، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید. یا اگر از افزونه استفاده کرده اید و می خواهید به اشتراک بگذارید ، ما دوست داریم بدانیم که درباره این افزونه قدرتمند رزرو چه فکر می کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map