آیا Akismet هنوز بهترین پلاگین اسپم برای وردپرس است؟

مقایسه افزونه های افزونه وردپرس AntiSpam

هرزنامه ها (انسانی و خودکار) به همان اندازه که وبلاگ نویسان دوست دارند وردپرس را دوست دارند ، به همین دلیل گفتن شما به مسدود کننده اسپم احتیاج دارند یک عدم رضایت است. Akismet مدتهاست که به عنوان بهترین مسدود کننده اسپم برای وردپرس سلطنت کرده است ، اما آیا این افزونه هنوز هم بهترین مدعی در حوزه سرویس های مسدود کردن اسپم است?


این دقیقاً همان چیزی است که ما در این پست تصمیم خواهیم گرفت ، با مقایسه Akismet با رقبای خود و ببینیم که آیا این حالت پشته است و در نهایت ، در صدر قرار خواهد گرفت. بیایید وارد شوید!

Akismet: The Long Reigning Comments Spam Blocker

هیچ کس دوست ندارد پیام های ایمیل اسپم یا خواندن نظرات اسپم را بصورت آنلاین بخواند. همه ما می دانیم که اسپم یک مزاحمت است ، اما آیا دلخوری با آن دلیل کافی برای مسدود کردن آن است؟ آیا ما واقعاً نیاز به مسدود کردن اسپم در وب سایتهای خود داریم?

جواب ساده تأکید شده “بله!” است ، و نه فقط به این دلیل که اسپم تحریک کننده است. به عنوان مثال ، اگر هکرها حساب های کاربری جدیدی را در وب سایت شما ایجاد کنند و لینک های اسپم را به سایت شما اضافه کنند ، می توانید توسط Google مجازات شوید. هرزنامه نظر نیز در این گروه قرار می گیرد. اگر وب سایت شما نمایه شده باشد و حاوی هرزنامه باشد ، ممکن است ارزیابی منفی باشد و ارزیابی منفی وب سایت شما می تواند باعث شود از نتایج جستجوی Google حذف شد.

برای اینکه سایت شما قابل دسترسی باشد ، به سادگی یک کار خوب برای نظارت بر وب سایت و تصحیح هرگونه حمله مخرب است. اینجاست که بلاکرهای اسپم مانند Akismet وارد بازی می شوند.

آکیسمت اولین بار در سال 2005 توسط سازندگان وردپرس راه اندازی شد. با فعال سازی ، بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از تمام وب سایت هایی که افزونه در آن فعال است ، اسپم را از یک وب سایت فیلتر می کند. هرزنامه ها از قسمت فرم تماس با ما و بخش نظرات فیلتر می شوند.

نحوه نصب و پیکربندی افزونه Akismet

برای شما خوش شانس است ، Akismet بسیار آسان برای تنظیم و استفاده است. Akismet با استفاده از یک مدل قیمت گذاری freemium ارائه می شود ، بنابراین این افزونه به صورت رایگان برای بارگیری و استفاده از گزینه ای برای ارتقاء به یک برنامه حق بیمه برای ویژگی های بیشتر ، رایگان است. در هر صورت ، برای شروع ابتدا باید افزونه را نصب کنید.

Akismet را نصب کنید

به سادگی وارد نصب وردپرس خود شوید و به آن بروید افزونه ها> افزودن جدید. Akismet باید یکی از اولین افزونه های پیشنهادی باشد ، فقط روی آن کلیک کنید الآن نصب کن و بعد فعال کنید دکمه.

تنظیم حساب Akismet

پس از فعال شدن افزونه ، می توانید نوار اطلاع رسانی را در بالای صفحه خود مشاهده کنید حساب Akismet خود را تنظیم کنید. برای شروع بر روی دکمه بزرگ آبی کلیک کنید.

با حساب WordPress.com وارد Akismet شوید

این شما را به سمت اصلی سوق می دهد آکیسمت وب سایت که از شما خواسته می شود با حساب WordPress.com خود وارد شوید (یا در صورت نداشتن یک حساب کاربری جدید). سپس پس از تأیید Akismet ، می توانید برنامه ای را انتخاب کنید:

 • Akismet Basic ، رایگان: شامل محافظت در برابر هرزنامه در مورد وب سایت شخصی WordPress شما
 • آکیسمت پلاس ، 5 دلار در ماه: محافظت در برابر هرزنامه به علاوه آمار پیشرفته ، پشتیبانی از وب سایت های تجاری (مانند سایت کسب و کار شما) و پشتیبانی اولویت
 • Akismet Enterprise ، 50 دلار در ماه: همان ویژگی های عالی به علاوه اما برای وب سایت های پر ترافیک و پر بازدید.

Akismet API Key

پس از انتخاب طرحی ، باید پس از آن به صفحه تأیید با کلید API Akismet خود دسترسی داشته باشید.

Akismet API را وصل کنید

این کلید 12 رقمی را کپی کنید ، به داشبورد وردپرس خود برگردید و در کلید خود قرار دهید تا اتصال حساب Akismet به وب سایت خود پایان یابد.

فیلتر Spam Akismet

آخرین مرحله انتخاب سطح Strictness برای فیلتر کردن اسپم است. می توانید Akismet را در تنظیمات پیش فرض خود قرار دهید تا بطور خودکار نظرات مشکوک را در پوشه هرزنامه قرار دهد ، یا مجوزهایی را برای اجازه دادن به Akismet برای حذف پیام ها برای شما فراهم کنید..

نظارت بر هرزنامه با Akismet

با نصب Akismet افزونه به طور خودکار شروع به فیلتر کردن نظرات NSFW می کند. با استفاده از برنامه Basic می توانید آمارهای اسپم استاندارد را مشاهده کنید ، اما اگر به یک برنامه Plus یا Enterprise ارتقاء داده اید ، به آمارهای مفید سایت دسترسی خواهید یافت.

آمار سایت Akismet: نمودار

Akismet: اطلاعات روزانه ، ماهانه و تاریخی (بسته به برنامه شما)

آمار سایت آکیسمت: جدول

آکیسمت: جزئیات آمار ماهانه

کافیست وارد حساب Akismet خود شوید و بر روی قسمت Active Sites کلیک کنید. از اینجا می توانید بر روی هر وب سایتی که به حساب Akismet خود پیوند داده اید کلیک کنید تا آمار فردی را مشاهده کنید.

آمارها راهی آسان برای شناسایی IP های مشکلی ارائه می دهند که می توانید از دسترسی آن به سایت وردپرس خود در زیر جلوگیری کنید تنظیمات> بحث> لیست سیاه نظر. اما شما همچنین می توانید از این داده ها برای ردیابی منظم سطح اسپم ها استفاده کنید تا بتوانید حمله اسپم را از یک مایل دورتر مشاهده کرده و قبل از خراب شدن سایت (اقدامات بالقوه) اقدام کنید..

Akismet vs the Top WordPress Plug Prevention Plugins

افزونه ضد spam akismet

سرویس وب Akismet از صاحبان سایت جلوگیری می کند که بخواهند نظر اسپم را تعدیل کنند. اما برخی از دارندگان وب سایت مثبت کاذب را گزارش داده اند – به این معنی که نظرات غیر اسپم به همراه موارد Spammy مسدود شده است (گرچه می توان مثبت کاذب را از طریق بینش داده های دقیق موجود در آمار سایت موجود در سایت برای کاربران Plus و Enterprise).

اگر در مورد فعال یا غیرفعال کردن Akismet در حصار هستید ، برخی افزونه ها وجود دارند که ادعا می کنند سرویس های ضد اسپم را یک قدم جلوتر می برند. در اینجا افزونه های ضد وردپرس وردپرس ارائه شده است که ویژگی های ضد ضد هرزنامه دیگری را ارائه می دهند که ممکن است نیازهای وب سایت شما را بهتر ارائه دهد.

Stop Spammers Spam Prevention

جلوی هرزنامه ها را بگیرید

این افزونه از یکی از سه تنظیمات captcha استفاده می کند تا تأیید کند که آیا یک تلاش یا نظر برای ورود به سیستم رد شده است توسط یک فرد غیر اسپم شده ارسال شده است. گزارش شده است که به خوبی با Gravity Forms کار می کند. Stop Spammers از وب سایت شما در برابر:

 • پیگیری هرزنامه
 • اسپم فرم تماس با ما
 • هرزنامه نظر
 • اسپم ثبت نام
 • تلاش برای ورود به سیستم

گزارش های مربوط به زن و شوهر گزارش شده است. بعضی اوقات کاربران معتبر قادر به ورود به پایگاه داده WordPress خود نیستند. همچنین ، این افزونه روی سرور پروکسی یا با یک شرکت میزبانی که از توابع PHP استفاده نمی کند ، کار نخواهد کرد.

ضد هرزنامه توسط CleanTalk

محافظت در برابر هرزنامه

ضد هرزنامه توسط CleanTalk مسدود کننده اسپم مبتنی بر ابر است. افزونه رایگان است ، اما سرویس ابری آن ، CleanTalk ، نیاز به یک حساب پولی دارد. پس از یک آزمایش 7 روزه رایگان ، می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید با این سرویس ادامه دهید یا نه.

علاوه بر مسدود کردن نظرات ، ثبت نام ، فرم تماس با و ارسال نامه های ناخواسته ایمیل ، Anti-Spam توسط CleanTalk همچنین وب سایت شما را از هرزنامه محافظت می کند:

 • رزرو
 • سفارشات
 • ابزارک ها
 • اشتراک ها
 • پلاگین های خبرنامه

این افزونه می تواند چندین جنبه از وب سایت شما را تجزیه و تحلیل کند بدون اینکه سایت شما را کند کند زیرا از ابر به جای سرور استفاده می کند. این آدرس نه تنها آدرس های ایمیل سیاه را لیست می کند ، بلکه دامنه ها و آدرس های IP را که مربوط به هرزنامه ها است ، در بر می گیرد. یک ویژگی فایروال اختیاری وجود دارد که با ارسال آنها به یک صفحه خالی از دسترسی ربات های هرزنامه به سرور وب شما جلوگیری می کند.

Security Shield & Firewall

Security Shield & Firewall

Security Shield & Firewall هرزنامه نظر را مسدود کرده و امنیت وب سایت را در برابر آدرس های IP مخرب ارائه می دهد این افزونه صفحه ورود به سیستم را پوشانده و ادعا می کند که ضمن جلوگیری از اظهار نظر اسپم های انسانی ، همه نظرات هرزنامه را مسدود می کند. تلاش برای ورود به سیستم مخرب توسط مجوزهای دو عامل از بین می رود.

اگرچه می توان فایروال را غیرفعال کرد ، این افزونه در درجه اول برای ایمن سازی وب سایت شما طراحی شده است. آدرس های IP Spammy به طور خودکار در لیست سیاه قرار می گیرند و حملات زورگویی مسدود می شوند. کلیه ویژگی های افزونه بصورت رایگان قابل دسترسی است.

کدام افزونه اسپم برای شما مناسب است?

مسدود کننده های هرزنامه مانع از ارزیابی منفی وب سایت شما توسط موتورهای جستجو می شوند. آنها همچنین سردرد تعدیل نظرات Spammy را برداشته و ایجاد حساب کاربری جدید ناخواسته در وب سایت شما را متوقف می کنند.

اما این سؤال باقیمانده است ، چگونه تعیین می کنید که افزونه ضد اسپم برای وب سایت شما بهترین است؟ در اینجا سؤالاتی وجود دارد که می توانید از خودتان بپرسید تا مشخص کنید کدام افزونه برای نیازهای شما بهترین است:

 1. آیا این افزونه با سایر افزونه هایی که در وب سایت شما فعال هستند سازگار است?
 2. آیا شما فقط به خدمات مسدود کردن هرزنامه نظر ، یا یک مسدود کننده اسپم فراگیرتر احتیاج دارید?
 3. آیا به دنبال یک افزونه کاملاً برجسته رایگان هستید یا یکی از ویژگی های پیشرفته با اشتراک برنامه را دارید?
 4. آیا به سیستم مبتنی بر ابر یا وب سرور علاقه مند هستید?
 5. آیا به دنبال امنیت وب سایت علاوه بر مسدود کردن اسپم هستید?
 6. آیا خوانندگان شما قبل از اظهار نظر با پر کردن کد captcha اذیت می شوند?

پاسخهای شما به این سؤالات می تواند در تعیین ویژگیهای ضد اسپم و / یا محافظت از سایت به شما کمک کند.

اما حتی پس از انتخاب خود ، انعطاف پذیری یک ضرورت است. بعضی اوقات پلاگین ها با یکدیگر خوب کار نمی کنند. برای تعیین اینکه آیا این نرم افزار به خوبی با پلاگین های پیش موجود کار می کند ، باید از افزونه مسدود کننده اسپم مورد نظر خود تست کنید..

نتیجه

هنگام کار با وب سایت ، فعال کردن بلاکر اسپم یک افزونه ضروری است. بدون داشتن افزونه ضد اسپم ، وب سایت شما می تواند از حملات مخرب سبقت بگیرد و باعث شود رتبه سایت شما رو به زوال باشد و احتمالاً در کل غیر قابل کشف شوید تا اینکه به روزرسانی های لازم را انجام دهید.

شما به مسدود کننده اسپم نیاز دارید ، اما آیا Akismet بهترین گزینه برای شما است؟ برای پاسخ به این سوال ، شما باید نیازهای منحصر به فرد وب سایت خود را ارزیابی کنید ، و به جای ترسیم فرضیات ، می توانید از مقایسه های ما در بالا استفاده کنید تا گزینه مناسبی برای شما انتخاب شود (اگرچه ما فکر می کنیم که Akismet واقعاً باید انتخاب اول شما باشد).

چگونه می توانید هرزنامه را در وب سایت وردپرس خود مسدود کنید؟ آیا Akismet هنوز راه حل انسداد اسپم است؟ شما خوشحال هستید که نظرات و / یا اضافات خود را در این لیست در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map