Affiliate WP – بهترین افزونه بازاریابی وابسته برای وردپرس

Affiliate WP یک افزونه جدید بازاریابی وابسته است که به شما در افزایش ترافیک و تولید بیشتر فروش از وب سایت کمک می کند. این افزونه توسط پیپین ویلیامسون از Pippins Plugins و Andrew Munro از ساخته شده است سوموبی. پیپین به دلیل افزونه بسیار محبوب Easy Digital Downloads ، افزونه ای مشهور است که Andrew برای آن افزودنیهای دیگری ایجاد می کند..


در این مقاله ، من می خواهم به شما نشان دهم که چگونه Affiliate WP کار می کند و چه کاری می تواند برای شما و وب سایت شما انجام دهد.

استفاده از WP Affiliate

Affiliate WP برای همکاری با افزونه های محبوب و تجارت الکترونیکی وردپرس طراحی شده است. افزونه های عضویت و تجارت الکترونیکی زیر در حال حاضر توسط Affiliate WP پشتیبانی می شوند:

شما باید در صفحه تنظیمات افزونه منطقه ادغام ها را باز کرده و افزونه مناسبی را که می خواهید ادغام شود فعال کنید.

ادغام های وابسته WP

در قسمت تنظیمات هفت صفحه وجود دارد: نمای کلی ، شرکت های وابسته ، ارجاع ، بازدید ، گزارش ها ، ابزارها و تنظیمات.

منوی WP وابسته

در صفحه نمای کلی خلاصه ای از مراجعه ها و درآمدهای پرداخت نشده و پرداخت نشده نمایش داده می شود. همچنین ارجاعات اخیر ، بازدیدهای ارجاعی اخیر و جدیدترین شرکت های وابسته برای ثبت نام را نشان می دهد.

صفحه نمای کلی WP Affiliate

اضافه کردن شرکت های وابسته جدید مستقیم به جلو است. می توانید آن را به صورت دستی از طریق سرپرست انجام دهید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که کاربر ، میزان کمیسیون آنها و آدرس ایمیل پرداخت آنها را تعریف کنید. کاربر باید از قبل در بانک اطلاعاتی شما وجود داشته باشد تا بتواند از این طریق آنها را به عنوان یک شرکت وابسته اضافه کند. اگر آنها قبلاً در وب سایت شما حساب کاربری ندارند ، باید این کار را از طریق بخش Users در WordPress انجام دهید..

اضافه کردن یک شرکت وابسته جدید

هنگامی که Affiliate WP فعال می شود ، صفحه جدیدی را در وب سایت شما با عنوان “منطقه وابسته“و صفحه را با کد کوتاه [affiliate_area] جمع می کند. در صورت فعال شدن ثبت نام ، شرکت های وابسته صفحه ثبت نام را برای شرکت های وابسته جدید نمایش می دهند. همانطور که مشاهده می کنید ، همان اطلاعاتی را درخواست می کند که یک فرم ثبت نام وردپرس استاندارد درخواست می کند.

یک حساب کاربری جدید ثبت کنید

ثبت نام های وابسته را می توان در قسمت تنظیمات متفرقه Affiliate WP فعال کرد. این افزونه به شما امکان می دهد تا از طریق برنامه های الکترونیکی از کلیه برنامه های جدید مطلع شوید و برنامه های خود را تا زمانی که به طور دستی آنها را تأیید نکنید ، عقب نگه دارید. تنظیمات اضافی مربوط به مراجعه ها نیز در این صفحه قرار دارد.

تنظیمات متفرقه WP Affiliate

حوزه وابسته کلیه مراجعه ها و درآمد های پرداختی ، غیرقابل پرداخت ، بازدیدها و تبدیل ها را لیست می کند. نرخ تبدیل شرکت های وابسته نیز ذکر شده است.

منطقه وابسته

شرکتهای وابسته را می توان هر زمان که مراجعه جدید ارجاع می دهند ، مطلع شد. WP Affiliate WP به شرکت های وابسته اجازه می دهد با مراجعه به بازدید کنندگان به هر قسمت از وب سایت شما ، کمیسیون کسب کنند. تمام کاری که باید انجام دهند این است که URL را وارد کرده و سپس بر روی دکمه “ایجاد URL” کلیک کنید. این امر باید شرکت های وابسته را ترغیب کند تا به مناطق بیشتری از وب سایت شما پیوند دهند.

گزینه های ارجاع منطقه وابسته

در قسمت سرپرست ، می توانید لیستی از کلیه شرکت های وابسته را مشاهده کنید. این فهرست درآمدهای آنها ، میزان کمیسیون آنها ، تعداد مراجعه به آنها و بازدیدهایی که ایجاد کرده است. داده ها را می توان با هر ستون طبقه بندی کرد ، که باعث می شود به سرعت بتوانید بهترین عملکردها و بدترین عملکردهای وابسته را مشاهده کنید.

لیست شرکت های وابسته

کلیه مراجعه ها در یک لیست در صفحه مراجعه ها نمایش داده می شوند. شما می توانید نتایج را برای نشان دادن مراجعه های پرداخت شده ، پرداخت نشده ، معلق و در انتظار فیلتر کنید. داده ها را می توان تا تاریخ نیز فیلتر کرد. ارجاعات را می توان از طریق ستون عمل تعدیل کرد. می توانید مراجعه ها را رد کنید ، آنها را به عنوان پرداخت علامت گذاری کنید و پرداخت را بپذیرید.

مراجعه به WP وابسته

صفحه بازدیدها روشی عملی برای دیدن ترافیک شما از کجاست. صفحه ای را که بازدید کننده وارد آن شده و نشانی اینترنتی مراجعه کننده را نشان می دهد. همچنین شرکت وابسته ای که بازدید کننده را ارجاع می دهد را نشان می دهد زمان و تاریخ ، شناسه ارجاع و آی پی نمایش داده می شود. همچنین ستونی وجود دارد که نشان می دهد آیا این بازدید باعث ایجاد ارجاع شده است (یعنی فروش).

بازدیدهای WP وابسته

صفحه گزارشها می تواند گزارشهای مربوط به مراجعه و بازدید را ایجاد کند. داده های مهم در بالای گزارش با یک نمودار نمایش داده شده در زیر نمایش داده می شوند. داده ها را می توان برای طیف وسیعی از جدول زمانی مانند امروز ، دیروز ، این ماه ، ماه گذشته و امسال فیلتر کرد. همچنین می توانید یک جدول زمانی سفارشی را تعریف کنید.

گزارش های WP وابسته

همه اطلاعات ارجاع را می توان به پرونده CSV صادر کرد. داده ها را می توان برای شرکت های خاص و تاریخ های خاص فیلتر کرد. همچنین می توانید داده ها را به مراجعه هایی که پرداخت می شود ، پرداخت نشده ، در انتظار یا رد آنها محدود کنید. تنظیمات افزونه را می توان از طریق این منطقه نیز وارد و صادر کرد. برگه بعدی به شما امکان می دهد تا آمار مربوط به یک شرکت وابسته خاص را بازگو کنید ، در حالی که آخرین برگه به ​​شما امکان می دهد داده ها را از سهامداران نرم افزار افزونه وردپرس.

ابزارهای وابسته WP

من قبلاً به ادغام و برگه متفرقه اشاره کردم. بخش تنظیماتی که من تاکنون درباره آن بحث نکرده ام ، General Settings است. در این صفحه می توانید شماره مجوز خود را مشخص کنید. شماره مجوز شما برای عملکرد افزونه ضروری نیست ، اگرچه دریافت به روزرسانی خودکار افزونه و پشتیبانی یکپارچه ضروری است.

صفحاتی که برای منطقه وابسته شما و شرایط و ضوابط استفاده می شوند می توانند در تنظیمات عمومی نیز تعریف شوند. همچنین می توانید متغیری را که برای URL های ارجاع استفاده می شود و میزان کمیسیون پیش فرض را تعیین کنید. تنظیمات ارزی نیز در این زمینه تعریف شده است.

تنظیمات عمومی وابسته WP

اضافه کردن موارد

دارندگان پروانه توسعه دهنده به همه افزونه های Affiliate WP دسترسی دارند. افزودنیها پرداختهای تطبیقی ​​پی پال و سیاهههای مربوط به بازدید کنندگان کشور در حال حاضر در خط لوله قرار دارند ، با این حال در حال حاضر ، تنها افزودن در دسترس با نرخ های وابسته Tiered است.

همانطور که از نام این شرکت پیداست ، نرخ های وابسته Tiered به شما امکان می دهد بطور خودکار میزان کمیسیون هایی را که شرکت های وابسته دریافت می کنند افزایش دهید زیرا آنها فروش بیشتری را برای شما ایجاد می کنند. به عنوان مثال ، هنگامی که پنجاه فروش ایجاد کرده اند می توانید نرخ کمیسیون را از 20٪ به 25٪ افزایش دهید و هنگامی که صد فروش ایجاد کردید ، آن را به 30٪ افزایش دهید..

این نوع سیستم اغلب توسط شرکت ها برای اعطای شرکت های برتر با درآمد استفاده می شود.

قیمت های وابسته وابسته WP وابسته

قیمت گذاری

Affiliate WP یک ساختار قیمت گذاری منصفانه دارد که بسیار رقابتی است. مجوز شخصی با 49 دلار هزینه می کند و به شما امکان می دهد تا از WP Affiliate در یک وب سایت استفاده کنید. پروانه کسب و کار 99 دلار هزینه دارد و امکان استفاده از این افزونه در سه وب سایت را فراهم می کند. مجوز توسعه دهنده 199 دلار هزینه می کند و به شما امکان می دهد از افزونه در تعداد نامحدودی از وب سایت ها استفاده کنید. این مجوز همچنین به شما امکان می دهد تا از همه افزونه های Affiliate WP استفاده کنید.

قیمت گذاری وابسته WP

همه مجوزها با یک سال بروزرسانی و پشتیبانی همراه هستند. مجوزها می توانند با 40٪ تخفیف از قیمت اصلی تمدید شوند و خط مشی بازپرداخت آنها به شما امکان می دهد در صورت رضایت از کاری که افزونه می تواند ظرف 30 روز از خرید ، درخواست بازپرداخت کامل کنید..

بررسی اجمالی

Affiliate WP اگر درآمد کسب کنید از طریق فروشگاه اینترنتی یا وب سایت عضویت یک روش عالی برای ادغام قابلیت های وابسته به وب سایت شما است. این افزونه بصورت بومی با تمام افزونه های ذخیره سازی وردپرس کار می کند و آماده ترجمه است ، بنابراین من هیچ افزونه یا موضوعی با آن در تعارض ندارم. همچنین از تعداد نامحدودی از شرکت های وابسته پشتیبانی می کند و اسناد و مدارک گسترده ای وجود دارد که به شما در استفاده از افزونه کمک می کند.

پس از نصب افزونه ، می توانید برنامه تبلیغاتی خود را ارتقاء داده و ارتش وابسته ای بسازید که محصولات و خدمات شما را برای شما تبلیغ کند..

من افزونه را یک ساعت یا بیشتر تست کردم و تحت تأثیر کارهایی که می تواند انجام دهد ، تحت تأثیر قرار گرفت. Pippin یک علاقه واقعی به وردپرس دارد و به سختی کار می کند تا راهکارهای عملی وردپرس مانند Easy Easy Downloads ، Better Recent Posts Widget Pro و انواع محتوای آسان را توسعه دهد. فداکاری وی که به سایر افزونه های خود نشان داده است ، نشانگر خوبی است که پیپین و اندرو قصد دارند تا سال آینده ویژگی های بیشتری را به Affiliate WP اضافه کنند..

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد افزونه ، لطفاً با مراجعه به Affiliate WP.

با تشکر,
کوین

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map