راهنمای Acobot AI Chatbot و راهنمای وردپرس

راهنمای Acobot AI Chatbot و راهنمای وردپرس

بسیاری از مشتریان مایل نیستند منتظر کمک باشند. این که آیا آنها قبلاً محصولی را خریداری کرده اید ، یک مشتری آینده نگر یا اولین بار خوانده می شود که بسیاری از کاربران انتظار کمک سریع دارند. متأسفانه ، بسیاری از مشاغل نمی توانند تیم پشتیبانی 24/7 داشته باشند. اینجاست که افزونه Acobot AI Chatbot WordPress وارد بازی می شود.


با اعمال یک چت بابات برای بازدید کنندگان چت زنده در سایت می توانید در هر زمان کمک کنید – خواه کارمندان شما واقعاً در دفتر هستند یا خیر. امروز ما نگاهی جدی در مورد آنچه افزونه های چت هوش مصنوعی بسیار مفید است ، می پردازیم و به همین دلیل فکر می کنیم Acbot chatbot یک افزودنی عالی است.

چرا به افزونه چت احتیاج دارید

ابتدا بیایید ببینیم چرا یک افزونه گپ مفید است. احتمالاً موارد دیگری نیز وجود دارد ، اما در اینجا دلایل عمده ای وجود دارد که باید با استفاده از یکی از بهترین افزونه های چت زنده وردپرس در سایت خود در نظر بگیرید..

1. تولید سرب

به عبارت ساده تر ، داشتن افزونه چت می تواند منجر به افزایش و فروش شود. شما می توانید گپ خود را با برنامه بازاریابی خود تلفیق کنید تا کاربران را به صفحات کلیدی تغییر دهید. این می تواند محصولات برجسته ، یک خبرنامه نامه الکترونیکی ، یک صفحه فرود ویژه و غیره باشد.

همچنین می توانید از گپ برای اعلان کاربران استفاده کنید. از آنها بخواهید “آیا آنچه را که می خواهید پیدا کرده اید?“سپس … یا درخواست کنید که آنها با یک سؤال مانند” در یک نظرسنجی شرکت کنند. “چگونه می توانیم تجربه خرید شما را بهتر کنیم?سپس می توانید تخفیف به عنوان پاداش مشارکت ارائه دهید.

2. از فروش از دست رفته جلوگیری کنید

افزونه های چت در مهمترین لحظه ها خریداران را اطمینان می دهند. بسیاری از زمان فروش از دست می رود زیرا هیچ کس نمی تواند به سؤال خریداران پاسخ دهد. افزونه های گپ با دسترسی سریع به کمک ، این کار را متوقف می کنند.

جایزه: وقتی بازدید کنندگان آنچه را که می خواهند در وب سایت شما پیدا کنند ، به پایان می رسند تا مدت طولانی در صفحات وب شما بمانند. این باعث افزایش زمان در صفحات شما می شود و میزان گزاف گویی شما کاهش می یابد و در نتیجه سئو را تقویت می کنید.

3. پشتیبانی سریع ارائه دهید

خدمات مشتری می تواند با chatbots یکپارچه شود. با افزودن چت بابات به سایت پشتیبانی خود می توانید سریعاً کاربران را به اسناد راهنما یا سؤالات متداول مربوطه هدایت کنید قبل از درخواست برای باز کردن بلیط. بیشتر اوقات مشتری دارند

چرا Acobot را انتخاب کنید?

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، تعدادی افزونه چت عالی برای WordPress در دسترس است. اما چرا باید Acobot را به طور خاص انتخاب کنید؟ دلایل بسیار زیادی وجود دارد ، اما در اینجا چند مورد ذکر شده است که چرا ما اینقدر هیجان زده ایم که امتحان کنیم.

آسان

اول از همه ویجت گپ نصب آسان است و می توان سفارشی کرد تا با وب سایت خود بروید. شما نماد را انتخاب می کنید (یا یکی را بارگذاری می کنید) ، یک سبک جعبه چت را انتخاب کنید و یک رنگ تنظیم کنید. این باعث می شود گپ و گفتگوی خود را متناسب با سایت خود آسان کنید.

هوشمندانه

اما زیبایی واقعی Acobot در گپ AI است. chatbot هوشمند با اسکن کردن و “حفظ کردن” مطالب خود فقط در چند دقیقه به سرعت در مورد وب سایت شما می آموزد. سپس با تغییر در سایت خود بروزرسانی می شود ، تا همیشه پاسخ های مفید و دقیق را در اختیار بازدید کنندگان سایت خود قرار دهید.

تاثیر گذار

Acobot AI Chatbot: Starter Conversation

AI Acobot chatbot AI همچنین اولین کسی است که مکالمه را آغاز می کند. ارائه کمک های فوری ، در زمان واقعی. آیا این سؤال است که چگونه می تواند به شما کمک کند یا اینکه کاربر می خواهد پیامی را ترک کند Acobot یخ را می شکند و شما را در تماس با سرب قرار می دهد. اگر به دلایلی Acobot نتواند به یک کاربر کمک کند چت بات آدرس ایمیل خود را درخواست می کند تا یک همتای انسانی بتواند آن را تصاحب کند. حتی گزینه ای برای “پیگیری خودکار” با پیام قابل تنظیم وجود دارد که برای تأیید عضو تیم ارسال می شود به زودی در تماس خواهد بود (یا آنچه شما می خواهید ایمیل خود را بگوید).

صرفه جویی در زمان

مزیت اضافه این است که این افزونه به گونه ای طراحی شده است که می تواند با سایر قسمتهای وب سایت شما مانند CRM ، میز کمک و مدیر فروش شما هموار باشد. ادغام با این سرویس های دیگر باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود (از آنجا که نیازی به وارد کردن جزئیات مشتری به صورت دستی نیست). بعلاوه می توانید چت ها را با گذشت زمان شخصی سازی کنید ، بنابراین در نهایت Acobot حتی ممکن است مانند بازدید کنندگان بازدید کنندگان جدید به نظر نرسد.

اما Acobot چیزی بیش از کمک به مشتریان بالقوه ندارد – این افزونه چت های بلاگ و رونوشت های ایمیل را برای کمک به تیم پشتیبانی شما در زمان حضور در دفتر حفظ می کند. کارکنان می توانند جلسه چت کامل را به راحتی مشاهده کنند ، پیگیری های مربوط به راهنما را مشاهده کرده و تبدیل ها را مشاهده کنند.

Acobot AI Chatbot: Analytics

بعلاوه تفسیر نمودارها برای نمایندگی جلسات گپ ، هدایت و تبدیلهای ایجاد شده از طریق Acobot آسان است. بنابراین مدیران می توانند با یک نگاه نحوه عملکرد Acobot را ببینند.

افزونه Acobot ویژگی های اصلی

هنوز فروخته نشده است؟ در اینجا لیستی از بسیاری از ویژگی های Acobot AI Chatbot وجود دارد.

 • 24/7 برای بازدید کنندگان سایت شما در دسترس است
 • کمک فوری ، در زمان واقعی
 • صدها آواتار را انتخاب کنید
 • گزینه های رنگ نامحدود چت باکس
 • در چند دقیقه وب سایت خود را اسکن / یاد می گیرد
 • مجدداً به روز می شوید
 • تایپ بلافاصله قابل مشاهده است
 • قوانینی را برای پنهان کردن یا نمایش پنجره گپ تنظیم کنید
 • پیگیری ایمیل یا تلفن را انتخاب کنید
 • پیام های ایمیل پیگیری خودکار را ارسال کنید
 • ایمیل پیگیری را سفارشی کنید
 • رسیدها را برای جلسات و پیشروها ایجاد می کند
 • تنظیم 5 گیرنده دریافت (مانند ایمیل پشتیبانی اصلی شما یا یک مدیر)
 • جلسات جلسه گپ
 • گزارش جلسات ، هدایتها و تبدیل ها
 • اسناد آنلاین
 • زنده نسخه ی نمایشی Acobot برای تست ویژگی های خودتان!

اکنون که می دانید Acobot AI Chatbot چیست و تصوری از آنچه می تواند انجام دهد ، زمان آن رسیده است که چگونگی استفاده از افزونه را کشف کنیم.

چگونه با Acobot شروع کنیم

برای شما خوش شانس است ، شروع کار با Acobot آسان است. فقط افزونه را نصب کنید ، حساب خود را ایجاد کرده و یک کلید API بگیرید. خودشه! بیایید شروع کنیم.

افزونه Acobot AI Chatbot را نصب کنید

1. افزونه Acobot AI Chatbot را نصب کنید

ابتدا باید افزونه Acobot AI Chatbot را نصب کنید. این avaialbe به صورت رایگان در WordPress.org یا درست از داشبورد وردپرس شما است. فقط بروید افزونه ها> افزودن جدید و “Acobot” را جستجو کنید. اولین نتیجه باید باشد Acobot Lead Generation AI Chatbot, دقیقاً همان چیزی است که ما به دنبال آن هستیم. فقط کلیک کنید تا نصب کنید و سپس افزونه را فعال کنید.

2. صفحه تنظیم Acobot

با نصب افزونه نصب اکنون می خواهید به صفحه تنظیمات بروید. این را می توان در زیر یافت تنظیمات> Acobot. شما باید صفحهای مانند تصویر بالا را ببینید ، و این نشان می دهد که برای راه اندازی افزونه به یک کلید API احتیاج دارید. برای انجام این کار ، روی پیوند “ثبت نام” آبی کلیک کنید.

حساب و ابزارک Acobot خود را ایجاد کنید

3. ثبت نام حساب Acobot

پیوند ثبت نام باید مستقیماً به فرم مورد نظر برسد برای یک حساب Acobot ثبت نام کنید. برای شروع یک آدرس ایمیل لازم است. پس از وارد کردن اطلاعات خود ، باید صفحه تأیید را مشاهده کنید.

4. حساب Acobot ایجاد شده است

در اینجا می توانید برای یک برنامه ثبت نام کنید یا با آزمایش رایگان 15 روزه ادامه دهید. بعداً وارد قیمت گذاری خواهیم شد ، اما اکنون آزمایش رایگان همان چیزی است که ما در این راهنما استفاده خواهیم کرد.

مرحله بعدی ایجاد ویجت خود است (این قسمت سرگرم کننده است).

5. Acobot ویجت خود را ایجاد کنید

جادوگر تنظیم Acobot شما را از طریق سه گزینه اصلی برای ویجت شما طی می کند.

Acobot Avatar را انتخاب کنید

مرحله 1 انتخاب نماد شما است. صدها آیکون سهام وجود دارد که می توانید انتخاب کنید ، یا می توانید خود را بارگذاری کنید. قالب های PNG و GIF پشتیبانی می شوند ، بنابراین احساس راحتی کنید و یک نماد را انتخاب کنید که بهترین نشان تجاری شما باشد.

سبک چت Acobot خود را انتخاب کنید

مرحله 2 انتخاب یک سبک ویجت است. در واقع سه گزینه شعاع مرزی وجود دارد – مدرن (گوشه های گرد کامل) ، حباب (گوشه های گرد) و مستطیل. سبکی را انتخاب کنید که متناسب با ظاهر وب سایت شما باشد.

رنگ Acobot Chat را انتخاب کنید

مرحله 3 انتخاب رنگی برای ویجت خود است. فقط برای پیدا کردن مقدار بیضه مناسب خود ، از انتخاب رنگ استفاده کنید.

5- کلید API Acobot

با ابزارک آماده رفتن می توانید یک کلید API تولید کنید. سکویی را که استفاده می کنید (در مورد ما ، وردپرس) تنظیم کنید و API را در قسمت “ارائه کلید” در صفحه کپی کنید..

تنظیمات API Acobot را ذخیره کنید

اکنون کلید API خود را در داشبورد وردپرس خود بچسبانید. سپس تغییرات خود را ذخیره کنید. وولا! Chatbot شما آماده ارائه کمک برای شما است.

Acobot AI Chatbot: چت زنده

فقط چند دقیقه Acobot سایت شما را اسکن می کند و می تواند به پاسخگویی به سوالات مشتری کمک کند!

تنظیمات حساب Acobot

Acobot با داشتن chatbot بصورت زنده و آنلاین ، شروع به کمک به کاربران سایت شما می کند. اما تعداد بیشتری Acobot در حساب آنلاین شما موجود است. اگر برگردید به Acobot.ai و آنچه را پیدا خواهید کرد وارد حساب خود شوید.

داشبورد اصلی

Acobot AI Chatbot: صفحه اصلی

داشبورد اصلی نسبت به آنچه دقیقاً Acobot برای شما انجام داده است ، سریع چشمگیر می شود. این یک منبع عالی برای دیدن جلسات اخیر ، پیام های جدید یا تبدیل ها است ، بررسی کنید که Acobot تمام صفحات شما را خز کرده و ببینید که چت چت در حال اجرا است یا خیر..

اثر متقابل

Acobot AI Chatbot: جلسات گپ

با رفتن به برگه تعامل ، گزارش ها و گزارش های مربوط به موارد زیر را پیدا خواهید کرد:

جلسات: مشاهده سیاهههای مربوط به چت ، نمودار این هفته از تعاملات جلسه را مشاهده کنید و یک CSV برای همه جلسات گپ را بارگیری کنید. همچنین می توانید از گزینه log receipts برای افزودن حداکثر 5 آدرس ایمیل برای جلسات جدید استفاده کنید.

منجر می شود: برای مشاهده ایمیل (یا شماره تلفن اگر به جای آن گزینه را فعال کنید) از این صفحه استفاده کنید که ضبط کرده اید. از اینجا همچنین می توانید پیگیری خودکار ایمیل خود را فعال و سفارشی کنید ، و دوباره گیرندگان رسید را تعیین کنید.

تبدیل ها: تبدیلهای روزانه را مشاهده کنید.

سایت اینترنتی

برگه وب سایت بعدی ، گزینه های مهمی برای موارد زیر وجود دارد:

صفحات و مباحث: آنچه Acobot آموخته است را مشاهده کنید. این مهم است که مطمئن شوید Acobot در حال خزیدن صفحات لازم است تا بهترین پشتیبانی ممکن را برای بازدید کنندگان سایت شما انجام دهد.

دامنه ها: همه دامنه های مرتبط خود را اضافه کنید. Acobot بر اساس صفحه اصلی خود خزنده می شود – بنابراین حتما پیوندهای مهمی را در فهرست خود وارد کنید. همچنین می توانید دامنه های مختلفی اضافه کنید. بنابراین اگر yourwebsite.com ، product.yourwebsite.com و help.yourwebsite.com دارید که می خواهید Acobot بتواند به آن دسترسی پیدا کند ، حتماً همه آنها را به حساب خود اضافه کنید.

Acobot AI Chatbot: استثنائات

طرد: این تقریباً همان چیزی است که به نظر می رسد – مواردی را حذف کنید تا از خزیدن acobot یا توصیه این صفحات جلوگیری کنید.

Acobot AI Chatbot: سؤالات متداول سفارشی

FAQ2: سؤالات متداول برای Acobot اضافه کنید. یک سؤال متداول وارد کنید و سپس پاسخ دقیقی را که دوست دارید Acobot برای آن ارسال کنید تایپ کنید.

ویجت

از این برگه داشبورد می توانید ویجت Acobot خود را تنظیم و تنظیم کنید. در اینجا بیشتر گزینه های موجود وجود دارد:

 • تغییر دادن آواتار, سبک و رنگ شما در ابتدا انتخاب کردید
 • دید برای مخفی کردن ویجت در صفحات خاص
 • تعویض برای روشن یا خاموش کردن Acobot یا ایجاد یک برنامه
 • بازگشت به بالا دکمه در صفحات وب خود (اگر موضوع وردپرس شما این موارد را شامل نمی شود)
 • به کلید API خود دسترسی داشته باشید نصب و راه اندازی

پیشرفته

آخرین گزینه های Advanced هستند. اینجاست که می توانید برنامه خود را به روز کنید یا اعضای جدیدی اضافه کنید (فقط به یاد داشته باشید که اعضای جدید تیم شما ابتدا باید برای ثبت نام در یک حساب کاربری خود را ثبت کنند تا بتوانید آنها را به گروه خود اضافه کنید).

جزئیات قیمت گذاری

قیمت گذاری Acobot Plan

Acobot با هزینه 29 دلار در هر ماه برای یک طرح کوچک شروع می شود. این شامل توانایی برای chatbot برای یادگیری 50 صفحه و فراهم کردن تعامل نامحدود با حداکثر 500 کاربر در هر ماه است. این مناسب برای اکثر مشاغل ، فروشگاه های کوچک آنلاین یا سایت های راهنمای ساده است. از آنجا می توانید در صورت لزوم به یک برنامه متوسط ​​یا بزرگ ارتقا دهید.

توجه داشته باشید: یک برنامه رایگان Acobot وجود دارد که می توانید پس از پایان آزمایش 15 روزه ، حساب خود را ترک کنید. این برنامه رایگان دقیقاً مانند برنامه کوچک است ، اما اگر چت بابات از یک کاربر بخواهد تا یک آدرس ایمیل یا شماره تلفنی از خود بگذارد ، این اطلاعات در داشبورد شما پوشانده می شود. برای باز کردن این ویژگیهای فوق العاده مهم ، باید به یک برنامه پرداخت بپردازید.

در حالی که پلاگین های چت رایگان زیادی وجود دارد ، آنها همان تجربه انسانی را که با Acobot پیدا خواهید کرد ، ارائه نمی دهند. و اگر شماره ها را خرد کردید ، حتی برنامه بزرگ به مراتب ارزان تر از اضافه کردن یک شخص جدید به تیم پشتیبانی شما است. این امر Acobot را به گزینه ای مناسب برای مشتری و بودجه تبدیل می کند.

افکار نهایی در Acobot Chatbot برای وردپرس

برای بسته بندی کردن Acobot AI chatbot ، روشی بی نظیر و مقرون به صرفه برای ارائه کمک 24 ساعته به بازدید کنندگان سایت شما ارائه می دهد. اما ارزشش را دارد؟ در اینجا افکار نهایی شخصی من در مورد آنچه در مورد این افزونه فکر کردم ، آورده شده است.

خوب: Acobot یک راه حل پشتیبانی سریع و مقرون به صرفه است. شما می توانید در کمتر از نیم ساعت یک چت بوت مفید هوش مصنوعی در سایت خود داشته باشید. من می توانم ببینم که برای مشاغل در حال رشد که بودجه لازم برای تیم کامل کارکنان پشتیبانی را ندارند و به عنوان یک وب سایت عالی که تعداد زیادی از بازدید کنندگان نیاز به راهنمایی دارند (مانند سایت های LMS) بودجه بسیار مفید است. تجزیه و تحلیل ها و گزارش های آنلاین همچنین باعث می شود که عملکرد Acobot ساده نباشد ، بنابراین می توانید ببینید که chatbot شما به درستی کار می کند یا خیر..

بد: در حال حاضر Acobot فقط به زبان انگلیسی موجود است. بنابراین در زمان نوشتن این بررسی (2018) اگر وب سایت شما به هر زبان دیگری باشد ، ناسازگار است. به غیر از این ، تنها شکایت دیگر این است که “برنامه رایگان” بسیار محدود است ، و واقعاً فایده ای ندارد. این آدرس های ایمیل را جمع آوری می کند (عالی) اما شما نمی توانید آنها (نه چندان عالی) را ببینید. پس از پایان دوره آزمایشی جذاب 15 روزه ، اگر حاضر هستید در تجارت خود سرمایه گذاری کنید ، بلافاصله باید تصمیم بگیرید.

اما وقتی این مسئله به میان بیاید ، شخصاً Acobot را توصیه می کنم؟ بله (تا زمانی که وب سایت شما به زبان انگلیسی باشد).

آیا سؤال دیگری درباره Acobot AI Chatbot دارید که در این مقاله به آنها پرداخته نشده است؟ یا خودتان افزونه را امتحان کرده اید ، و آیا می خواهید افکار خود را به اشتراک بگذارید؟ نظر زیر بگذارید – دوست دارم از شما بشنوم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map