راهنمای مستندات و کاربردهای WPExplorer Free Theme

پست زیر مراحل تنظیم و استفاده از یکی از مضامین رایگان وردپرس ما را تشریح می کند. این پست به ویژگیهای خاصی می پردازد که ممکن است در دسترس همه مضامین نباشد ، بنابراین لطفا با دقت بخوانید. اگر با هر مشکلی روبرو شدید ، در صورت ارائه گزارش اشکال در گیتوب ، احساس راحتی کنید.


اعلامیه مهم برای مبتدیان: راهنمای زیر فرض می کند شما می دانید چگونه از توابع وردپرس بومی استفاده کنید. اگر تازه وارد WordPress هستید ، ممکن است بخواهید راهنماهای ویدئویی وردپرس ما را بررسی کنید که بسیاری از عملکردهای اصلی وردپرس را توضیح می دهد.

نصب تم

نصب بسیار مستقیم است. به قسمت Appearance-> Themes بروید و روی “افزودن جدید” کلیک کنید و پرونده پستی را که قبلاً بارگیری کرده اید انتخاب کنید. این باید چیزی شبیه wpex-elegant.zip باشد که در آن “زیبا” نام موضوع است.

تم-نصب

راه اندازی صفحه اصلی

در زیر مراحل تنظیم صفحه اصلی خود آورده شده است. گزینه های زیر به این بستگی دارد که موضوع شما از ویژگیهای مختلفی پشتیبانی می کند یا خیر. به عنوان مثال اگر از یک موضوع وبلاگ نویسی استفاده می کنید ، فقط باید مرحله 1 را بررسی کنید ، اما اگر از یک موضوع تجاری مانند Elegant WordPress Theme استفاده می کنید ، می خواهید علاوه بر اولین مرحله ، تمام مراحل را بررسی کنید. که به موضوع شما مربوط می شود ، با دقت بخوانید!

1. موضوع وبلاگ

اگر از یک موضوع وبلاگ نویسی استفاده می کنید ، دیگر لازم نیست کاری انجام دهید ، صفحه اصلی شما باید آخرین ارسال ها را بطور پیش فرض نمایش دهد.

2. مشاغل / نمونه کارها / موضوع دیگر

اگر موضوعی که از آن استفاده می کنید یک موضوع وبلاگ نویسی استاندارد نیست ، پس برای تنظیم صفحه اصلی تمام کاری که باید انجام دهید ایجاد صفحه جدید و انتخاب قالب صفحه اصلی است. سپس به تنظیمات-> Reading بروید و این صفحه را به عنوان گزینه “صفحه اول” تنظیم کنید.

الگوی صفحه اصلی

تنظیمات خواندن وردپرس

3. کشویی

اگر مضمونی که از آن استفاده می کنید شامل پشتیبانی از یک نوار لغزنده در صفحه اصلی (می دانید زیرا می توانید آن را در نسخه ی نمایشی مشاهده کنید) لازم نیست که افزونه های شخص ثالث نصب کنید یا برای تنظیم آن کار پیچیده ای انجام دهید. موضوع شامل یک نوع پست سفارشی به نام “اسلایدها” است و شما آنها را دقیقاً مانند پست های استاندارد اضافه خواهید کرد و هر پست یک اسلاید در کشویی خواهد بود.

مهم: اگر اسلایدهای خود را به درستی اضافه کرده اید و نمی توانید آنها را در صفحه اصلی مشاهده کنید ، این به معنای کلی 1 از 2 چیز است. یکی ، شما صفحه اصلی را به درستی که در بالا گفته شد تنظیم نکردید. دو ، یک نزاع جاوا اسکریپت در سایت شما وجود دارد ، سعی کنید افزونه های فعال را غیرفعال کنید تا مطمئن شوید هیچکدام باعث ایجاد مشکل نشده اند.

صفحه کشویی

پست کشویی صفحه اصلی

4. ویژگی های خانه

برخی از مضامین رایگان ما شامل یک نوع پست سفارشی به نام “ویژگیهای خانه” است. این نوع پست سفارشی اضافه شده است تا بتوانید ویژگی های خود را به صفحه اصلی خود آسان کنید. می توانید نمونه ای از نسخه ی نمایشی Elegant WordPress Theme را ببینید. ویژگی های صفحه اصلی نمادها و متن زیر کشویی هستند ، به تصویر زیر مراجعه کنید:

ویژگی های صفحه اصلی وردپرس

اضافه کردن ویژگی های صفحه اصلی بسیار ساده است.

تنظیم صفحه وبلاگ

اگر از یک موضوع تجاری استفاده می کنید که ممکن است وبلاگ را در یک صفحه جداگانه (نه صفحه اصلی) در اختیار داشته باشید ، تنظیم آن بسیار آسان است! به سادگی یک صفحه جدید ایجاد کنید (نام خود را به هر آنچه که می خواهید) بزنید و سپس به تنظیمات> خواندن بروید و این صفحه را به عنوان گزینه “صفحه ارسال” تعریف کنید..

صفحه وبلاگ

راه اندازی نمونه کارها

اگر موضوعی که استفاده می کنید شامل نوع پست سفارشی Portfolio است ، مراحل زیر را برای اضافه کردن موارد نمونه کارها و همچنین ایجاد صفحه نمونه کارها خود دنبال کنید..

افزودن موارد

اضافه کردن موارد بسیار آسان است. پست های نمونه کارها اساساً مانند پست های استاندارد کار می کنند. پست خود را ایجاد کنید ، محتوای خود را اضافه کنید ، تصویر برجسته خود را تنظیم کنید و غیره. هنگامی که شما یک مورد را منتشر می کنید ، آن را در الگوی صفحه اصلی ، صفحه پرتفوی و بایگانی نمونه کارها نمایش می دهد.

تصویر شاخص: فراموش نکنید که تصویر برجسته خود را تنظیم کنید! برخی از مضامین بستگی به آن دارند و اگر یک تصویر برجسته تنظیم نشده باشد ، ممکن است چیزی نمایش ندهد.

نمونه کارها وردپرس

ایجاد صفحه نمونه کارها

صفحه نمونه کارها بسیار آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد صفحه جدید و انتخاب الگوی “Portfolio” است.

الگوی نمونه کارها

سفارشات مجدد

اغلب از من سؤال می شود که چگونه می توانید پست های خود را در وردپرس سفارش دهید. به طور پیش فرض هنگامی که شما یک پست جدید را منتشر می کنید (خواه آن یک پست استاندارد ، نمونه کارها یا ویژگی های آن باشد) به روشی که در آن منتشر شده است در سایت شما نمایش داده می شود. اگر می خواهید سفارش پیش فرض را تغییر دهید ، لطفاً به پست زیر برای سفارش مجدد ارسال در WordPress مراجعه کنید.

وارد کردن داده نمونه (فقط نسخه حق بیمه)

تم های خاصی را می توان با قیمت پریمیوم در Creative Market خریداری کرد (در صفحه تم می توانید اعلامیه ای وجود داشته باشد که می گوید نسخه حق بیمه در جزئیات موضوع موجود است) و این مضامین شامل یک پرونده داده نمونه ای xml است که می توانید برای وارد کردن استفاده کنید. نسخه ی نمایشی زنده به عنوان نمونه برای شروع.

برای وارد کردن داده های نمونه ، به Tools-> Import روی “WordPress” بروید و دستورالعمل ها را دنبال می کنید!

واردات وردپرس

تغییر رنگ تم های شما (فقط نسخه برتر)

اگر نسخه حق بیمه این موضوع را خریداری کرده اید ، به تنظیمات رنگی دسترسی خواهید داشت ، بنابراین می توانید به راحتی طرح تم خود را تغییر دهید. نگران نباشید ، به “ظاهر” بروید>> شخصی سازی و تب “Styling” را در تنظیم کننده تم پیدا کنید. در اینجا می توانید از رنگ های انتخابی برای تغییر طرح خود استفاده کنید. بله!

Customizer Theme WordPress

گزارش اشکالات و پشتیبانی

حفظ موضوعات به روز و رفع اشکال برای ما بسیار مهم است. ما مخازن Github را برای مضامین رایگان خود ایجاد کرده ایم که می توانید یک مسئله را گزارش کنید. اگر گزارش را دریافت کنیم اگر در حقیقت خطایی در موضوع وجود داشته باشد (خطای کاربر نیست) ، با موضوع به روز شده پاسخ خواهیم داد.

مهم: سیستم گزارش اشکال ما به دنبال پشتیبانی نیست (سؤالات مربوط به استفاده از موضوع یا کمک به تغییرات). همه مضامین رایگان ما فقط از توابع بومی وردپرس استفاده می کنند و بنابراین شما باید بدون نیاز به راهنمایی اضافی بتوانید از آنها استفاده کنید. اگر خطایی دارید ، این یک داستان متفاوت است و ما می خواهیم بدانیم تا بتوانیم آن را برطرف کنیم!

پشتیبانی برای کاربران “پریمیوم” ارائه می شود. اگر نسخه حق بیمه در دسترس برای فروش وجود دارد ، اگر مطمئن نیستید که چگونه از این موضوع استفاده کنید یا خطایی وجود دارد که نیاز به توجه فوری دارد ، می توانید از آن کمک بیشتری دریافت کنید. خدمات پشتیبانی شامل خدمات سفارشی سازی رایگان نیست.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map