وبلاگ رایگان قالب وردپرس

قیمت:رایگان (تحت مجوز GPL)
مستندات:اسناد تم
فیلم:راهنمای فیلم
Github Repo:گیتوب رپو
پیش نمایش دانلود کنید

نسخه فعلی: 1.1.2


وبلاگ بهتری می خواهید؟ Powered یک تم وردپرس به سبک وبلاگ کاملاً رایگان است که ما درست در اینجا در WPExplorer کدگذاری کردیم. ما می خواستیم یک موضوع عملی ایجاد کنیم که بتواند از هر نوع وبلاگ استفاده کند – تجارت ، فناوری ، زیبایی ، سبک زندگی ، مسافرت ، غذا و غیره. طرح تمیز و حداقل این مضمون ، پیمایش و خواندن آن را بسیار آسان می کند. بله ، بسیاری از تم های بلاگ نویسی رایگان خوب در خارج وجود دارد ، اما Powered یک موضوع کاملاً کدگذاری شده با استفاده از استانداردهای کدگذاری WordPress است ، برخی از ویژگی های برتر را ارائه می دهد (بین صدها فونت گوگل را انتخاب کنید ، سفارشی عرض خود را تنظیم کنید ، رنگ های منو خود را انتخاب نکنید). هرگونه لینک هرزنامه یا کد رمزگذاری شده ، بسیار سریع ، آسان برای استفاده و برای عصر مدرن طراحی شده است.

طراحی مینیمال ، پاسخگو و سریع

موضوع Powered با یک طراحی سبک شبکه حداقل کدگذاری شده است که به شما امکان می دهد تا پست های اخیر خود را با سبک بسیار ساده و به مانند بسیاری از وبلاگ های محبوب به نمایش بگذارید. به سادگی به Customizer WordPress انتخاب بین 1 ، 2 ، 3 یا 4 ستون برای شبکه شما. همچنین می توانید برای بایگانی ، پست ها و صفحات خود به طور مستقل بین نوار کناری ، نوار کناری سمت چپ یا نوار کناری راست انتخاب کنید. “پست ویژه” اختیاری اولین پست شبکه شما را با فرمت بزرگی نمایش می دهد که به طراحی موضوع می افزاید اما باعث افزایش قرار گرفتن در معرض آخرین مطالب شما نیز می شود. و بخش “پست های محبوب” قبل از پاورقی widgetized شما اجازه می دهد تا برخی از پستهای مشاهده شده خود را به نمایش بگذارید.

تنظیمات Customizer و اندازه های تصویر

ارائه شده شامل بسیاری از تنظیمات سفارشی سازنده مفید است ، بنابراین می توانید عرض پیش فرض سایت ، تغییر مکان منوی تلفن همراه ، اضافه کردن یک آرم سفارشی ، تغییر طول قسمت ورودی خود را تغییر داده ، بخش های مختلفی از موضوع را فعال یا غیرفعال کنید ، ستون های شبکه خود را انتخاب کنید (1،2،3 یا 4) طرح های خود را انتخاب کنید (نوار کناری سمت راست ، نوار کناری سمت چپ ، نوار کناری) ، پرس و جو پست های مرتبط خود را تغییر داده و تعداد نمایش تعداد را انتخاب کنید ، تعداد مورد نظر خود را از ستون های ویجت پاورقی انتخاب کنید ، متن حق نسخه برداری سفارشی خود را وارد کنید ، فونت تم پیش فرض خود را انتخاب کنید- خانواده (از میان صدها نفر را انتخاب کنید) فونت های Google) ، اندازه های برش داده شده و موارد دیگر را وارد کنید!

اندازه های “توصیه شده”:

اندازه های تصویر واقعاً توصیه نمی شوند اما اگر می خواهید از آنها یا چیزهای مشابه استفاده کنید ، در تصویر نمایشی استفاده می شود:

 • ورودی برجسته: 1100 x 480 x مرکز مرکز
 • ورود: 760 x 460 x مرکز مرکز
 • پست تنها: 760 x 460 x مرکز مرکز
 • مربوط: 760 x 460 x مرکز مرکز
 • صفحات: 760 x 460 x مرکز مرکز
 • محبوب: 760 x 460 x مرکز مرکز

ترجمه ها و پشتیبانی RTL

موضوع Powered WordPress کاملاً برای ترجمه بومی سازی شده است و یک پرونده Powered.pot را در پوشه زبانها درج می کند. همچنین شامل 2 عملکرد برای اضافه کردن پشتیبانی برای WPML و پولیانگ برای ترجمه برخی از تنظیمات Customizer مانند آرم سفارشی خود اگر می خواهید برای هر زبان سایت یک آرم متفاوت باشد.

یک پرونده RTL CSS نیز برای ارائه پشتیبانی زبان راست به چپ و بدون نیاز به انجام کاری گنجانده شده است! به سادگی زبان RTL خود را در تنظیمات وردپرس انتخاب کنید و پرونده به طور خودکار در حال بارگیری عناصر مختلف تم به صورت خودکار بارگیری می شود.

بیشتر درگیری!

درگیری با پلاگین های شخص ثالث را فراموش کنید! با استفاده از تک تک عملکردهای PHP ، کلاسها و شناسههای HTML و کلاسها به صورت منحصر به فرد پیش نویس کدگذاری شده است تا از بروز هرگونه تعارض احتمالی با سایر افزونه ها جلوگیری کند. به علاوه ما فقط از قابلیت های اصلی وردپرس استفاده می کنیم که از هیچ نوع پانل های تم شخص ثالث یا اسکریپت هایی با اندازه تصویر استفاده نمی شود که می تواند باعث کند شدن یا خراب کردن موارد شود.

ادغام رسانه های اجتماعی

فقط به این دلیل که طراحی ساده است به این معنی نیست که این موضوع رایگان مملو از ویژگی های حق بیمه زیبا نیست. این برنامه شامل اشتراک گذاری داخلی رسانه ها در همه پست های شما برای فیس بوک ، توییتر و + Google است. تمام خوانندگان شما باید انجام دهند این است که روی یک دکمه برای به اشتراک گذاشتن مقالات خود کلیک کنند (فقط حتماً آنها را تنظیم کنید نمودار را باز کنید به درستی در سایت خود از طریق افزونه).

این موضوع همچنین شامل ویجت رسانه های اجتماعی سفارشی است که می توانید از آن در نوار کناری یا پاورقی خود استفاده کنید. به سادگی ویجت را به قسمت ویجت نوار کناری خود اضافه کنید ، در پیوندهای رسانه های اجتماعی خود قرار دهید و ذخیره کنید. برای سفارش مجدد لینک های اجتماعی و همچنین باز کردن پیوندها در همان برگه جدید یا جدید ، می توانید به راحتی بکشید و رها کنید.

وبلاگ نویسی قدرتمند

مهمتر از همه Powered وبلاگ نویسی را آسان می کند. هیچ گونه حیله ای وجود ندارد ، به سادگی پست های خود را مانند آنچه معمولاً در وردپرس انجام می دهید منتشر کنید و اگر می خواهید می توانید یک ویدیو یا URL صوتی سازگار با OEmbed وارد کنید. پست های شما به طور خودکار تصویر برجسته را در بالا (یا فیلم / صوتی) و محتوای شما در زیر نشان می دهد. پستها همچنین یک کادر نویسنده اختیاری را با پیوندهای زیست شناختی و اجتماعی نمایش می دهند (پیوندهای اجتماعی خود را از طریق تنظیمات کاربر وارد کنید) ، لینک های مقالات بعدی و قبلی و همچنین بخش مقالات مرتبط که سایر پست ها را از همان دسته یا به طور تصادفی (بر اساس تنظیمات Customizer شما).

Powered گزینه خوبی برای هر وبلاگ است و ما واقعاً امیدواریم که یکبار امتحان کنید! می توانید ویژگی های تم بیشتری را در زیر مشاهده کنید ، یا فقط موضوع را بارگیری کنید تا امروز وبلاگ شما جذاب باشد!

ویژگی های تم وردپرس

 • موضوع GPL کاملاً رایگان!
 • طراحی تعاملی
 • 1-4 طرح بندی ستون برای ورودی های شما
 • گزینه های چپ ، راست یا بدون نوار کناری
 • شبکه تمیز و حداقل – بین ردیف های سنگ تراشی یا متناسب انتخاب کنید
 • آپلود آرم تصویر سفارشی
 • برخی از تنظیمات یک ظاهر طراحی شده و تایپوگرافی
 • ویجت رسانه های اجتماعی سفارشی
 • پست های اخیر سفارشی با ویجت ریز عکسها
 • جعبه نویسنده سبک با لینک های اجتماعی
 • پست های استاندارد ، صوتی و تصویری
 • پست های مرتبط
 • بخش پست های محبوب
 • نظرات موضوعی
 • شماره گذاری صفحه
 • متن حق نسخه برداری پاورقی
 • بازگشت به بالای صفحه
 • تمیز و کد معتبر
 • و بیشتر!

ایجاد مستندات تم وردپرس

شروع با موضوع Powered WordPress باید نسبتاً آسان باشد ، اما در اینجا چند نکته برای استفاده از این موضوع وجود دارد.

نصب و راه اندازی: این مضمون را درست مانند هر تم وردپرس دیگری نصب کنید. به سادگی فایل zip را بارگیری کنید. سپس برای نصب و فعال کردن موضوع از واردکننده وردپرس استفاده کنید.

گزینه های Customizer: گزینه های آرم سفارشی ، عرض سایت ، ستون ها ، رنگ های دلخواه و موارد دیگر را می توانید در Customizer Live WordPress مشاهده کنید. هدایت به ظاهر> سفارشی سازی> تنظیمات تم عمومی برای تغییر تنظیمات پیش فرض تم. همچنین گزینه های یک ظاهر طراحی شده / رنگی داخلی وجود دارد که می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید ظاهر> سفارشی سازی> طراحی ظاهر.

یک ظاهر طراحی شده

اندازه تصویر: به طور پیش فرض ، موضوع Powered هیچ تصویر را برش نمی دهد یا تغییر اندازه نمی دهد ، اما می توانید محصول دلخواه خود را در آن تعریف کنید ظاهر> سفارشی سازی> اندازه تصویر. در اینجا می توانید عرض ، ارتفاع و محل برداشت برای تصاویر مختلف در سایت را وارد کنید. پس از اتمام ، حتماً اجرا کنید بازسازی افزونه ریز عکسها.

اندازه-تصویر

پست های وبلاگ: با انتخاب پست های بلاگ درست مثل حالت عادی ایجاد کنید ارسال ها> افزودن جدید. این موضوع از تصاویر برجسته ، پست های سبک ویدیویی و صوتی نیز پشتیبانی می کند. به سادگی پیوندهای سازگار با oEmbed خود را در زمینه های متا فعلی نمایش داده شده در زیر ویرایشگر پست وارد کنید.

بخش ارسال های محبوب: بخش پست های محبوب اختیاری درست قبل از پاورقی نمایش داده می شود و می توانید در Customizer در زیر “footer” غیرفعال شوید. به طور پیش فرض ، به ترتیب بیشتر پست های اظهار شده نمایش داده می شود اما می توانید نصب کنید افزونه نمایش بازدیدها به جای نمایش بیشترین بازدیدهای خود.

به روزرسانی ها: به روز رسانی ها به صورت خودکار ارائه می شوند. در صورت بروزرسانی موضوع ، باید آن را در داشبورد وردپرس خود نمایش دهید. اگر توجه کردید که به روزرسانی موجود است اما اخطار به روزرسانی را مشاهده نمی کنید ، همیشه می توانید موضوع را بار دیگر بارگیری کرده و از طریق FTP بارگیری کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map