جدول دوره ای افزونه های WordPress (و 5 مورد من)

به نظر من بزرگترین نقطه فروش وردپرس ، انتخاب شگفت آور عظیم پلاگین های رایگان موجود از مخزن WordPress.org. در حالی که نباید به سادگی از اهمیت هسته وردپرس و همچنین سهولتی که می توان طراحی شما را با مضامین تغییر داد ، نادیده گرفت ، این افزونه هایی است که ما را قادر به دستیابی به تقریباً به هر چیز دیگری می کند (فقط برنامه هایی را در نظر بگیرید که موارد مشابه مدیریت و مدیریت و خدمات دیجیتال Telepathy با استفاده از WordPress ایجاد شده است).


با توجه به این نکته ، من همیشه در جستجوی پلاگین های جدید هستم که بتوانم آنرا بررسی و بررسی کنم و یک ماه هم نمی گذرد که من با یک افزونه جدید که از نظر عملکرد آن کاملاً منفجر نمی شود ، گیر نمی آورم. با این حال ، باید باز هم برای تأمل مکث کرد و آن پلاگین هایی را که ارزش واقعی آن به صدها هزار کاربر WordPress ارائه داده اند ، در نظر گرفت..

اینجاست که جدول دوره ای افزونه های وردپرس وارد می شود.

بازگشت به مدرسه

ممکن است قبلاً لیستهای محبوب ترین افزونه های وردپرس را پیدا کرده باشید (من قبلاً خودم را تولید کرده ام) ، اما احتمالاً چیزی کاملاً شبیه آن نیست جدول تناوبی افزونه های وردپرس. دقیقاً به نظر می رسد که چگونه می توانید آن را تصور کنید:

جدول دوره ای افزونه های وردپرس

در جدول شامل 108 افزونه برتر WordPress با تعداد بارگیری قرار گرفته است و در هر عنصر در حال مشاهده در هر عنصر ، مختصری از اطلاعات مربوط به این افزونه را به همراه تعداد بارگیری های آن به شما می دهد..

خیلی خونسردی ، درسته؟ بازی با کسی که با WordPress آشنا است ، مطمئناً جالب است اما شاید برای کسانی که در شکار برخی از بهترین افزونه های موجود هستند ، کمی مفید واقع شود. در حالی که جدول نمایانگر افزونه های 108 “برتر” است ، کیفیت و سودمندی آن افزونه ها قطعاً بسیار متفاوت است..

با توجه به این موضوع ، تصمیم گرفتم انتخاب شخصی خودم را از پنج پلاگین برتر جدول جدول تناوبی افزونه های وردپرس به شما ارائه دهم. اینها همان چیزی است که من اساساً می دانم که ده بهترین افزونه در دسترس برای وردپرس (در محدوده 108 مورد برتر). لذت بردن!

5. آکیسمت

آکیسمتمن در زمان خود شایعات مختلف تعداد بیشماری از افزونه های ضد اظهارنظر ضد نظر را در نظر گرفته ام اما همیشه به Akismet برمی گردم. در حالی که این راه حل کامل نیست ، من فکر می کنم آن را بهترین.

برای فهم بهتر وضعیت امنیتی در برابر هرزنامه ها ، باید در نظر بگیرید که راه حل های ضد اسپم باید با چه مواردی مقابله کند. اول از همه ، شما نظرات اسپم را خودکار دارید که به راحتی قابل رؤیت هستند. تعداد زیادی پلاگین در خارج وجود دارد که قادر به جلب این موارد هستند ، اما مسئله واقعی مربوط به اسپم های انسانی است. اگر شخصی در مورد سایت نظر خود را ترک کرده است (هرزنامه یا غیره) ، تصمیم در مورد اینکه آیا آنها هرزنامه هستند یا نه ، تقریباً کاملاً ذهنی می شوند. به همین ترتیب ، یک افزونه باید در تصمیم گیری دقیق با توجه به آنچه ما هستیم ، بسیار مؤثر باشد ممکن درست در نظر بگیرید.

Akismet این کار را بهتر از هر افزونه دیگری که با آن روبرو شده ام انجام می دهد ، بنابراین اگر کمی با اظهار نظر ناخواسته هرزنامه ناامید شده باشید (یا اظهار نظر مشروب به عنوان اسپم مشخص شد) ، پیشنهاد من این است که آن را به عنوان هزینه ای برای پذیرفتن بگذرانید. نظرات در مورد وبلاگ خود آکیسمت ممکن است بی نقص باشد اما رهبر این بسته است.

4. W3 حافظه نهان Total

من کمی در مورد سرعت سایت وسواس دارم چون در یک پست اخیر در مورد موضوع کاملاً روشن کردم. من تمایل دارم مراحل افزایش تلاش وبلاگ خودم را طی کنم. اما در واقعیت ، تنها بزرگترین کاری که می توانید برای افزایش سرعت سایت وردپرس انجام دهید ، نصب افزونه caching مانند W3 Total Cache است.

چرا یک افزونه ساده چنین تغییری ایجاد می کند؟ برای گفتن هرچه ساده تر ، وردپرس با بارگذاری چندین فایل جداگانه برای تشکیل یک صفحه وب کار می کند. افزونه حافظه پنهانی بیشتر کارهای ترکیبی را قبل از زمان انجام می دهد ، به طوری که وقتی یک صفحه وب بارگیری شود ، خیلی سریع تر ارائه می دهد.

خوشبختانه ، تنظیم W3 Total Cache یک روند پیچیده نیست. فقط مراحل پوشش داده شده در ویدیوی زیر را دنبال کنید:

3. امنیت Wordfence

بسیاری از کاربران وردپرس تمایل دارند از ملاحظات امنیتی غافل شوند تا اینکه خیلی دیر شود – یعنی وقتی سایت آنها به خطر بیفتد. با توجه به این نکته ، اگر می خواهید فقط برای انجام امنیت سایت خود یک کار انجام دهید ، توصیه می کنم Wordfence Security را نصب کنید.

من در اینجا به جزئیات کامل نمی پردازم اما مطمئن باشید که Wordfence Security یک راه حل بسیار جامع برای سایتهای وردپرس است. مطمئناً هیچ تضمینی در مورد اینکه سایت شما به نوعی به خطر بیفتد وجود ندارد ، اما می توانید با نصب این افزونه شانس وقوع آن را بسیار کاهش دهید..

2. جستجوگر پیوند شکسته

اگر سرعت سایت یکی از وسواس های من باشد ، لینک های شکسته دیگر هستند. بازدید کنندگان شما با یک کلمه ایده آل می توانند هرگز به صفحه 404 ضربه بزنید زیرا آنها یک قاتل مطلق از نظر درگیری هستند. واقعیت این است که اکثر وب های مرورگر وب بسیار بی تاب هستند و اگر آنها به جای اینکه به 404 ضربه بزنند به جای اینکه به اطراف خود بزنند از یک سایت حرکت می کنند و سعی می کنند محتوای گمشده خود را پیدا کنند.

بنابراین در مورد پیوندهای شکسته ، پیشگیری بهترین درمان است. اینجاست که Broken Link Checker وارد آن می شود – افزونه ای آنقدر کاربردی و جامع که من هنوز هم برای باور داشتن رایگان تلاش می کنم.

به طور خلاصه ، Broken Link Checker هر پیوند را در سایت شما اسکن می کند و بررسی می کند که آیا خطای 404 را برمی گرداند. سپس لیستی از پیوندهای شکسته را برای شما فراهم می کند و می توانید آنها را مستقیماً از صفحه افزونه تغییر دهید (برخلاف رفع دستی هر پیوند). نه تنها این بلکه به طور مداوم وب سایت شما را بطور مداوم اسکن می کند و شما را از هرگونه لینک “شکسته” تازه مطلع می کند.

جستجوگر پیوند شکسته

من فقط سطح را در اینجا خراشیده ام – Broken Link Checker دارای ویژگی های بیشتری است و تنظیمات قابل تنظیم بیشتری از آن دارد که بتوانید چوب را به آن تکان دهید. من آن را یک بارگیری اجباری برای هر کاربر وردپرس می دانم.

1. وردپرس سئو توسط Yoast

اگرچه وردپرس نسبتاً مناسب SEO برای خارج از جعبه تنظیم شده است ، در صورت داشتن جاه طلبی برای رتبه بندی در موتورهای جستجو ، می خواهید یک افزونه سئو را با ویژگی های اضافی نصب کنید..

با توجه به این نکته ، اگر چند ماه گذشته مقاله های من را در اینجا در WPExplorer دنبال کرده باشید ، می دانید که من طرفدار سئو بسیار زیاد Yoast هستم – این مورد توسط سری دو قسمت من در مورد رایج ترین مشخص شده است. اشتباهات SEO در محل. به نظر من بهترین راه حل جستجوگرها برای وردپرس است ، و دقیقاً مثل جستجوگر لینک خراب ، من به ارزش پیشنهادی خود منفجر می شوم.

پلاگین های مورد علاقه شما چیست?

من از بین 108 فقط پنج افزونه انتخاب کرده ام و البته تعداد بسیار زیادی نیز وجود دارد که می توانید استدلال را برای گنجاندن در پنج مورد برتر مطرح کنید. من روی افزونه هایی متمرکز شده ام که احساس می کنم بیشترین درصد کاربران WordPress را به خود اختصاص می دهم و همچنین به جای برخی از پیشنهادات بیشتر در دسترس ، راه حل های “تأثیر بزرگ” را نیز انتخاب کرده ام..

نه تنها این ، بلکه می توانم به تعدادی از افزونه هایی فکر نکنم که آنها را به 108 مورد برتر تبدیل کنیم که به طور حتم گنجاندن ضمانت را تضمین می کنند. مثالها عبارتند از:

با توجه به موارد فوق ، من دوست دارم بدانم که گزینه های افزونه مورد علاقه شما چه خواهد بود ، بنابراین لطفاً در بخش نظرات آتش بگیرید.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map