خاطرات عزیز: نامه ای از WordCamp سان فرانسیسکو

دفتر خاطرات عزیزم,


این اولین بار برای رفتن به WordCamp سان فرانسیسکو بود. من شنیدم که این “مادر شدن” WordCamps بود و ناامید نشد. راهروهای مرکز کنفرانس Mission Bay با صدای هیجان و مکالمه خوب بلند بود – تقریباً 800 کمپ وردپرس در آنجا حضور داشتند!

اما قبل از شروع کار با WordCamp ، اجازه دهید پشتیبان گیری کنم و یک چیز در مورد عصر پنجشنبه بگویم. برگزار کنندگان WordCamp (مشاوران؟) میزبان پذیرایی برای سخنرانان در خودکار دفاتر (این دفاتر عالی هستند ، اما بعداً بیشتر در مورد آن). درست خفاش را ملاقات کردم و با مت مولنویگ (سابونو!) ملاقات کردم و از او برای ایجاد محصولی که به من امکان زندگی را می دهد تشکر می کنم. او بسیار بی روح و فروتن است. اگر هرگز نشنیده اید که او صحبت می کند ، باید به حساب آن بروید گفتگوی وضعیت 2013. بعد از اتمام خواندن این ، البته.

باشه ، بعد می خوام همه چیزو بهت بگم:

جلسات

اگر تا به حال در یک WordCamp بوده اید (خب ، البته شما یک دفتر خاطرات ندارید – اما من را طنز می کنید) … خوب ، این یک ضربه گیر است که باید بین سه یا چهار جلسه عالی در یک بازه زمانی انتخاب کنید. اردوگاه امسال فقط دو مسیر داشت: یکی برای توسعه دهندگان و طراحان و دیگری برای کاربران و کارآفرینان.

من به پایان رسیدم که وقت خود را تقریباً به طور مساوی بین این دو تقسیم کنم ، بسته به مبحث جلسه به جلو و عقب می زنم و گهگاه آرزو می کنم که بتوانم موقعیت مکانی خود را پیدا کنم. WordPress.tv جایی که جلسات در آن زندگی می کنند)!

جلسه WordCamp

جلسه علامت گذاری به عنوان Jaquith

آهنگ توسعه دهنده / طراح در موضوعات موضوعی مانند بین المللی ، طراحی الهام بخش و نکات حرفه ای برای توسعه دهندگان موضوع سنگین بود. آهنگ کاربر / کارآفرین برای حضور در قلب هم نبود. من در مورد BuddyPress و MultiSite اطلاعاتی کسب کردم ، نکاتی در مورد کار روی یک پروژه با شرکای غیر تکنیکی و راه های کمک به انجمن وردپرس (موضوعی که برای من عزیز و عزیز است!).

شاید تعجب کرده باشید که چرا من در آن جلسه سخنران حضور داشتم … خوب ، باید در موردش صحبت کنم همکاری و رقابت. در انتهای مطلب آمده است: خوب باشید ، به سطح دیگران کمک کنید و به شکلی رقابتی باشید که باعث می شود محصولات بهتری برای مشتریان شما فراهم شود.

مردم

دوستان WordCamp

عکس با تقدیر از راکل لندفلد

جلسات آموزنده و همه بود ، اما سحر واقعی WordCamp در راهروها و اطراف میزهای ناهار اتفاق افتاد. قهرمانان زیادی را که من در انجمن وردپرس در یک LOCATION تحسین می کنم. به علاوه ، بسیاری از دوستان من حتی نمی دانستم که می خواستم ملاقات کنم اما خوشحالم که انجام دادم.

یک مکالمه کوچک در اینجا ، یک چرخ دستی بزرگ از مکالمه در آنجا. منظورم این است که پردازش کمی زمان می برد. فقط با نگه داشتن گوش های خود ، من چندین ابزار خوب برای استفاده از ابزارها (مخصوصاً برای توسعه و استقرار) ، روند کار (من باید با استفاده از کنترل نسخه ، GIT OFF MY BACK) انتخاب کردم و چیزهایی که حتی نمی دانستم لازم است بدانید ، مانند فلسفه جایی که یک موضوع به پایان می رسد و یک افزونه آغاز می شود.

اما خاطرات ، این وقت دیگر نبود که فقط یک پرواز روی دیوار و گوش دادن باشد. من درست راهپیمایی کردم و خودم را با افرادی که دوست دارم ملاقات کنم ، معرفی کردم پیپین ویلیامسون, سیوبان مک کیون, و مورتن رند-هندریکسن. به نظر می رسد آنها بزرگتر از زندگی آنلاین هستند ، اما در زندگی واقعی افراد کاملاً خونسرد و کم تحرک هستند.

می خواهید راز گسترش شبکه خود را بدانید? در WordCamp شرکت کنید!

گنجشک

آه خدای من ، من می توانم یک کمد لباس کامل از تی شرت های وردپرس بسازم! حداقل هشت مورد هدیه دادن تیشرت های مختلف توسط اسپانسرهای WordCamp (که بیشتر آنها میزبان شرکت بودند) ، به علاوه نمونه رسمی WordCamp سان فرانسیسکو بود. و برچسب ها؟ به اندازه کافی برای پوشاندن لپ تاپ من مانند یک برچسب سپر بزرگ وردپرس وجود دارد.

WordCamp سان فرانسیسکو Swag

یک تی شرت وردپرس ارزش یک هفته را دارد. ببین ، خانم ، بدون لباسشویی!

دفعه بعد که به اردو می روم ، حتی لازم نیست پیراهن ها را بسته بندی کنم. مگر اینکه همه حامیان مالی آن را تغییر دهند و هدیه هدیه دهند ، در این صورت من پیراهن های جدید می خرم.

حزب پس از آن

دو روز کامل جلسات WordCamp و مغز من از کار افتاد. من با دوستان جدید کمپ خود برای یک تحقیق و تحقیق کمی آماده بودم. پس از پایان جلسات روز شنبه ، همه به دفاتر جدید و براق Automattic در خیابان Hawthorne دعوت شدند تا اجازه شل کنند..

WordCamp After Party

عکس با تقدیر از Naoko Takano

بیایید برای چند ثانیه در مورد دفاتر Automattic صحبت کنیم – در طبقه پایین یک آشپزخانه طراح کامل (سرویس غذا)! پیراهن های گذشته از WordCamps ، و… این… یک فضای پارکینگ داخلی!

گویی یک طبقه عالی کافی نیست ، طبقه بالایی نیز وجود دارد. در طبقه دوم ، خوشه ای از نیمکت و صندلی وجود دارد که می توانید از آنها برای فضای کار گروهی استفاده کنید ، تعداد زیادی از رسانه ها برای شارژ دستگاه ها و یک راه اندازی Rock Band برای صدای فریاد زدایی در میکروفون. اوه بله ، و یک میز شافل. و عرضه بی پایان کوک. مراقب مت باشید ، من ممکن است فقط حرکت کنم.

عکس مورد استفاده با اجازه جکی لوی (http://www.flickr.com/photos/jackomo/9381307959/in/photostream/)

عکس با تقدیر از جکی لوی

باشه ، پس دوباره به مهمانی فضای زیادی برای ایجاد اختلاط ، رقص و بازی در استخر. دی جی آهنگ ها را در حال پمپاژ نگه داشت و برکت آنها را داد ، نوکران نوشیدنی ها را روان می کردند. حتی کیک های وردپرس وجود داشت که می توانید آنها را بخورید. در کل ، زمان بسیار خوبی بود تا اتصالات خوب در یک فضای آرام ادامه یابد.

شایعه است که حتی در مهمانی کارائوکه حتی بعد از مهمانی نیز وجود داشته است. WordCampers می داند که چگونه برخی از سرگرمی های مهم را داشته باشد.

روز مشارکت!

از ساعت 11 بعدازظهر شنبه تا 11 صبح یکشنبه ، دفاتر Automattic از منطقه مهمانی به فضای اصلی کار تبدیل شدند. ده ها میز تاشو برپا شد و سطل های کابل های افزونه (BINS!) برای قرار دادن نزدیک به 200 نفری که برای کمک به حذفی کردن برخی از کارهای انجمن WordPress آورده شده بودند ، بیرون آمدند..

روز مشارکت WordCamp

عکس با تقدیر از Naoko Takano

این فقط یک روز “هک” نبود ، انواع کار وردپرس در حال انجام بود ، مانند پاسخ دادن به سؤالات پشتیبانی ، به روز کردن اسناد و مدارک و رفع بلیط Trac. اگر اطراف بودید WordPress.org روز شنبه ، شما ممکن است توجه شدید به فعالیت داشته باشید!

همه به تیم های کوچکتر تقسیم می شدند و وظیفه یک منطقه پشتیبانی ویژه را داشتند. خیلی جالب بود که بسیاری از مجموعه های مختلف مهارت های مختلف در کنار هم برای قدرتمند کردن جامعه وردپرس مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که نمی دانید چگونه می توانید درگیر شوید, این آغازگر است.

‘دفعه بعد

همه چیزهای خوب باید به پایان برسد ، از جمله WordCamp امسال ، اما این به معنای توقف سرگرمی نیست. من الهام گرفته و هیجان زده ام تا چیزهایی را که یاد گرفته ام و دوستان جدیدم به صورت آنلاین پیگیری می کنم ، امتحان کنم.

اگر می خواهید داستان های بسیار جذاب دیگری از WordCamp سان فرانسیسکو بخوانید ، این مجموعه عالی از مقاله ها را بررسی کنید یا جستجو کنید #wcsf در توییتر.

قبل از اینکه از سیستم خارج شوید ، یک مورد دیگر … باید بدانید که WordCamp سان فرانسیسکو تنها WordCamp در اطراف نیست – امسال 74 نفر در سراسر جهان وجود داشته اند! می توانید این قاشق را در نزدیکترین وردکامپ قرار دهید درست همین جا.  امیدوارم به زودی ببینمت!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector