مصاحبه با فروشگاه تم وردپرس ThemeFuse

1. چه زمانی و چگونه ThemeFuse ایجاد شد?

تقریباً 2 سال و نیم پیش Themefuse را شروع کردیم که صنعت تم وردپرس جای بسیار متفاوتی داشت. در آن زمان ، ما فروشگاه تم های وردپرس خود را نداریم ، بلکه فقط مضامین خود را در بازارهای تخصصی مانند Themeforest ارسال کردیم. ما در آنجا خیلی خوب کار کردیم ، اما همیشه احساس می کردیم که می خواهیم بیشتر – جایی که خودمان واقعاً بتوانیم خلاقیت خود را بیان کنیم. بنابراین فروشگاه خود را ، Themefuse.com راه اندازی کردیم.


از ThemeFuse بازدید کنید

2. چند نفر در حال حاضر در ThemeFuse کار می کنند?

در حال حاضر ، تیم ما دارای 12 عضو است که ممکن است برای شروع جدید نسبتاً بزرگ به نظر برسند ، اما ما در تلاش هستیم تا این تعداد را تا حد ممکن کوچک نگه داریم. ما نمی خواهیم تیم خود را فقط به خاطر فلسفه “بزرگتر بهتر انجام دهیم” رشد کنیم. احساس می کنیم ، بعضی اوقات ، نگه داشتن تیم نسبتاً کوچک ، کار درستی است. ما فقط وقتی مردم شرایط را تحسین می کنیم ، مردم را استخدام می کنیم و این واقعیت را دوست داریم که در تیم های کوچکتر همه مانند یک خانواده بزرگ احساس می کنند.

3. آیا Themefuse در واقع در وردپرس اجرا می شود؟ چرا و چرا نه?

بله ، البته ما برای وب سایت خود از WordPress استفاده می کنیم. این مناسب برای همه چیزهایی که ما نیاز داریم و این چیزی است که ما می دانیم بهترین است. بنابراین این انتخاب آشکار برای ما بود. بعلاوه ، وب سایت های بیشتر و بیشتر از تمام صنایع (نه تنها وبلاگ ها) شروع به استفاده از WordPress به عنوان پایه خود می کنند و این امر به پرکاربردترین سیستم مدیریت محتوا در خارج از کشور تبدیل می شود – بنابراین این می گوید بسیاری از امنیت ، ویژگی ها و قابلیت ارتقاء در WordPress..

4- 3 تم فروش برتر شما کدام هستند?

3 تم برتر فروش برای ما:

1. Welcome Inn، یک موضوع WP برای هتل ها ، متل ها یا B&B

هتل مسافرخانه خوش آمدید

2. Medica ، الگویی برای پزشکان ، دندانپزشکان و کادر پزشکی

موضوع Medica WordPress

3. Envision ، یک موضوع وردپرس برای مشاغل ، شرکت های بزرگ و مبتدی های اینترنتی.

موضوع وردپرس را پیش بینی کنید

5- بطور مداوم ویژگی های جدیدی به WordPress اضافه می شوند. آیا همیشه سعی می کنید ویژگیهای جدید را در درون مضامین خود ادغام کنید ، لطفاً مثالی را ارائه دهید?

ما همیشه سعی می کنیم در اسرع وقت مضامین خود را برای آخرین نسخه وردپرس به روز کنیم ، بنابراین مضامین ما بلافاصله از ویژگی های جدید پشتیبانی می کنند که خودکار هر بار اضافه کردن چیزی به آن اضافه می شود. همچنین ، هنگامی که از ویژگی های جدیدی که در صنعت وردپرس یا به طور کلی در طراحی وب ایجاد می شود ، صحبت می کنیم ، مانند Shortcodes یا Responsive WD ، ما دوست داریم آنها را خیلی سریع به مضامین خود بیفزاییم اما فقط درصورتی که واقعاً ارزش آنها را اضافه کند. بنابراین ، معمولاً سعی می کنیم قبل از پریدن سر ، ابتدا یک ایده مهم را به چرخه توسعه مهم تجزیه و تحلیل کنیم. بعضی اوقات ، اضافه کردن ویژگی ها خیلی سریع به این معنی است که شما وقت زیادی را صرف کار کردن در مواردی می کنید که هنوز اثبات نشده است که واقعاً ارزش آن را داشته باشد ، از اولین بغل قبلی گذشت ، زیرا کاربران در طولانی مدت از آنها استفاده نخواهند کرد.

6. پس بعدی چیست؟ هر قله دزدکی که می توانید به خوانندگان ما بدهید?

ما در حال حاضر در حال کار روی یک ویژگی عضویت باشگاه برای فروشگاه موضوع هستیم ، که باعث رضایت مشتری های عادی ما می شود و به آنها امکان می دهد فقط برای چند بار در ماه دسترسی داشته باشند تا دسترسی کامل به کتابخانه مضامین ما داشته باشند. این بروزرسانی در وب سایت ما همچنین بسیاری از ویژگی های عالی جدید را برای کاربران ما به ارمغان می آورد – خواه مشتری ، وابسته یا فقط بازدید کننده. خیلی زود!

همچنین ، آینده بعدی برای انتشار پیچیده ترین موضوع ما تا به امروز است – املاک و مستغلات HomeQuest. این موضوع مخصوصاً در صنعت املاک و مستغلات طراحی شده است و دارای بسیاری از ویژگی های جالب است که در هنگام ارتقاء خواص آنها ، زندگی ملک ها را بسیار آسان می کند. ما واقعاً معتقدیم که قبلاً در صنعت مضامین وردپرس این نوع پروژه با ویژگی ها و گزینه هایی که در آن استفاده می کنیم ، انجام نشده است. بله ، واقعاً خوب است … [می توانید برخی از قله های دزدکی حرکت کردن را روی Dribbble مشاهده کنید]

پیش نمایش املاک و مستغلات

7. تعداد زیادی فروشگاه تم در آنجا وجود دارد ، چه چیزی باعث می شود شما بایستید و چرا افراد باید موضوع شما را نسبت به دیگران انتخاب کنند?

Themefuse همه چیز در مورد طرح های اصلی و ایده های طاقچه است. به عنوان مثال ، ما سعی می کنیم از الگوهای طاقچه مانند هتل ها, قهوه خانه ها, پزشکی, مجلات ورزشی یا دفاتر وکالت تم ها به جای انجام همان الگوهای غذایی معمولی که در بسیاری از مغازه های رقیب مشاهده می کنید ، انجام می دهند.

مشکل مضامین عمومی این است که ، اگرچه قدرتمند و همه کاره هستند ، آنها در نگاه اول خریداران را جذب نمی کنند زیرا آنها چیزی شبیه آنچه مشتری می خواهد یا انتظار دیدن آن را ندارند ، ندارند. اما وقتی مردم به مضامین طاقچه ما نگاه می کنند ، آنها وب سایت آینده خود را در آنجا مشاهده می کنند ، زیرا الگوهای ما برای نیازهای دقیق مشتریان در آن صنعت طراحی و ساخته شده اند.

8. آیا برای افرادی که مایل به افتتاح فروشگاه تم خود هستند ، نکاتی / توصیه ای دارید?

بله ، فقط یک: انجام نشود. به شوخی کنار ، این صنعت واقعاً سریع شلوغ می شود و اگر اشتیاق و دانش لازم برای ایجاد چیزی را ندارید که تمام مغازه های تم دیگر را در غبار فرو بگذارد ، احتمالاً فایده ای ندارد.

9- افکار یا چیزهای دیگری که مایل به ذکر آنها هستید?

فقط می خواستم به خوانندگان و طرفداران WPExplorer سلام در آنجا سلام عرض کنم. بچه ها از وردپرس استفاده کنید! به سلامتی!

ThemeFuse را بررسی کنید

اگر هنوز از سایت آنها بازدید نکرده اید ، ممکن است بخواهید به Themefuse بروید و تمام مضامین عالی را که باید ارائه دهید ، ببینید ، چه کسی می داند ، شاید “موضوع رویایی” خود را پیدا کنید. لذت بردن!

قالب تم

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map