زندگی زیبای وردپرس من: با فردی آشنا شوید

من فردی موریوکی ، یک وبلاگ نویس مستقل وردپرس و طراح وب نیمه وقت هستم. در حالی که نوشتن در مورد خود دشوار است ، من تمام تلاش خود را خواهم کرد تا نگاهی کوتاه و هرچند اندک به شما بدهم زندگی زیبا وردپرس. این نگاهی است به زندگی زیبا که شما با کمال لطف به من در ساخت کمک کردم.


این همه در دسامبر سال 2008 ، هنگامی که WordPress.com را کشف کردم آغاز شد. البته ، قبل از آن ، من شروع به کار در یک کافه سایبر در سال 2007 ، چند ماه پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان ، علاقه ای غیرقابل انکار به همه چیز در طراحی وب افزایش داده بودم. اطلاعات بیشتر در مورد این در یک لحظه.

مدتها قبل از طراحی وب یا حتی وردپرس می دانستم که می خواهم بنویسم. وقتی تازه 12 ساله بودم ، اولین داستان کوتاه خودم را کنار هم قرار دادم. ماجراهای رونی و دوستان, که بعداً در شرایط مرموز از قفل من ناپدید شد. در آن سن مناقصه ، هیچ وقت فکر نمی کردم نهایتا نان را روی میز بنویسم یا بهتر وبلاگ نویسی کنم.

قبل از اینکه بلاگ نویسی را کشف کنم ، می نوشتم داستان های کوتاه ، شعرها ، نامه ها و هر چیز دیگری ، و بعداً نامه هایی را ارسال می کنم (و نامه های الکترونیکی زیادی را ارسال می کنند) عاشقان. من عاشق ریختن افکار به کلمات بودم و مدتها قبل معتاد بودم که فقط با قرار دادن قلم روی کاغذ به آنچه می توانم دست پیدا کنم معتاد نبودم. من در اینجا در مورد فتوحات عاشقانه ، رویای هر جوان صحبت می کنم. البته به نمرات من هم کمک کرد.

وقتی به دبیرستان رفتم ، قبل از تصمیم گیری برای انتخاب کاردستی و نوشتن قسمت دوم “رونی و دوستان” ، سه سال خوب را فراموش کردم. بعد از فارغ التحصیلی ، یک سال بعد ، هنگامی که من به عنوان یک معلم UT برای کار رفتم ، نوشتن را روی مشعل پشت گذاشتم. با این حال ، فیض پس انداز من در قالب یک کارفرمای کافه سایبر بود که من چند ماه بعد به آنجا رسیدم.

کافه فضای مجازی

در کافه سایبر اتفاقات زیادی افتاد. این فرصت چشمانم را به سوی دنیایی کاملاً جدید باز کرد. من با افراد زیادی ، چه آنلاین و چه آفلاین ملاقات کردم. یکی از افرادی که من به صورت آنلاین با او آشنا شدم ، خدا او را بیامرزد ، من را برای نوشتن SEO جستجو کرد در همین زمان ، از آنجا که به اینترنت نامحدود دسترسی داشتم ، یک عشق جدی برای طراحی وب ایجاد کردم ، که من روز به روز یاد می گرفتم ،.

با گذشت زمان از دانشگاه ، دو ماه بعد ، من یک نویسنده SEO کم هزینه و یک طراح وب مبتدی بودم. من برخی از C ++ را نیز یاد گرفته ام ، بنابراین ، بله ، من قبلاً با کامپیوترها سرگرم می شدم و می نوشتم. پرداخت ناخوشایند و ناچیز از نوشتن SEO برای من یک ذره اذیت نبود و نمی توانم بخاطر بیاورم آیا این به خاطر این است که من در دانشگاه تازه کار کردم و در آنجا صرفه جویی کرده ام ، یا فقط به این دلیل که از نوشتن لذت بردم.

من در ماه نوامبر 2008 به دانشگاه پیوستم و تا دسامبر همان سال ، غروب ها مرتباً می نوشتم. تمام نگارش در محور SEO و برخی مباحث دنیوی دیگر است. سپس WordPress.com را به طور اتفاقی کشف کردم (یا اینکه این سرنوشت است؟) و یک وبلاگ رایگان شروع کردم.

با این حال ، من بدون اینکه در وبلاگ قرار دهم دوره های طولانی را پشت سر می گذارم زیرا از یک طرف کار مدرسه را داشتم و از طرف دیگر نوشتن SEO را نیز می کردم. در همان زمان ، من هنوز در مورد آنچه می خواستم با زندگی ام انجام دهم گیج می شدم ، حتی اگر در آن دوره ثبت نام کرده باشم که بسیاری از آنها یک دوره معتبر و پرسود را می دانند. تا سال دوم ، متعادل کردن کار در مدرسه و نوشتن سئو ، تأثیر منفی بر من گذاشت. من بین دوره های درسی و نوشتن تمام وقت پاره شدم ، به خصوص از آنجا که دستمزد نوشتن سئو در حال بهتر شدن بود.

من نمی توانستم از آنجا خارج شوم ، زیرا هیچ توپ ندارم و احساس می کردم افراد دیگر هیچ کدام از اینها را نخواهند داشت. بعد از جستجوی روح ، تصمیم گرفتم وقت بیشتری را برای نوشتن و یادگیری کد اختصاص دهم ، گاهی اوقات به قیمت کلاسهایم. سپس سه سال دیگر را گذراندم مهمانی مثل دیوانه تحقیق و تصمیم گیری در مورد اینکه آیا باید تمام وقت کار خود را ترک کنم یا کار سختی را انجام دهم ، یا اینکه تمام زندگی ام را صرف تأسف بخاطر عدم استفاده از شانس خود کنم.

من بلافاصله بدون هیچ برنامه واقعی وبلاگ WordPress.com خود را به روز می کردم و از آنجا که مشغول مطالعه امتحانات و مطالب هستم ، زمان کمی برای پیشرفت واقعی داشتم. سپس من تیمی از نویسندگان را برای کمک به بار کار جمع کردم و زمان کافی را برای انجام تحقیقات واقعی در مورد چگونگی کسب درآمد از وبلاگ نویسی فراهم کردم..

در سه ماهه آخر سال 2011 ، چند وبلاگ را جستجو کردم (محل 180 و ترک کار در پشت در میان دیگران) که طرفداری از نوع سبک زندگی من همیشه در خواب می دیدم. من معتقدم به اصولی که در این وبلاگها آموزش داده شده ام ، که حول ادغام کار در زندگی شما می چرخند ، تبدیل شدم ، بنابراین یکپارچه ، به سختی می توانید بگویید که کدام است. کار برای زندگی ، زندگی نکردن برای کار درست?

پس از مدتی دنبال کردن این وبلاگ نویسان ، من مطالب و روحی را که برای شروع کار آنلاین خودم لازم داشتم ، داشتم. در همان زمان ، من بیشتر در مورد وردپرس ، نسخه رایگان آموخته بودم ، اما ایده یک وبلاگ خود میزبان هنوز برای من بیگانه بود. این بدان معنی است که ، من به سادگی راه خود را در سرورها و نحوه نصب اسکریپت ها و مواردی از این قبیل نمی دانم.

wordpress-install-version

بنابراین من روزانه چند ساعت برای یادگیری بیشتر در مورد خود میزبان وردپرس اختصاص می دهم و در دسامبر 2012 اولین سایت وردپرس خود را راه اندازی کردم. روز را خیلی خوب به یاد می آورم. نه به این دلیل که توافق عظیمی از آن ایجاد کردم ، بلکه به این دلیل که از داشتن وب سایت خودم بسیار هیجان زده بودم. اولین خوانندگان من از وبلاگ رایگان WordPress.com از دوستان و خوانندگان تشکیل شده اند.

وبلاگ خودم را با ده پست و چند صفحه با هدف مشخص آموزش سایر کارآفرینان آنلاین ، آنچه را که در مورد سئو و ایجاد محتوای وب موثر می دانم ، شروع کردم. این واقعیت را تخفیف نمی دهد که من نمی دانستم مخاطب هدف من کیست.

من با تکه تکه کردن یک ایده شروع کردم ، اما بعد از خواندن و دوباره خواندن آنقدر انگیزه پیدا کردم بیاندیشید و ثروتمند شوید توسط ناپلئون هیل. برخی از دوستانم فکر می کردند که من دیوانه ام که “آینده ام را” با یک کتاب الکترونیکی گره بزنم. من دلسرد نشده ام ، و حتی اگر من هیچ ایده ای برای انجام این کار نداشتم ، مرتباً هک می کردم ، نوشتم و تلاش می کردم.

اگر می توانم یک مخاطب ایجاد کنم ، این برنامه شروع به ارائه خدمات ایجاد محتوای وب به کارآفرینان آنلاین که به وبلاگ جذب می کردم. من مرتباً در وبلاگ خود می نوشتم و هر روز بر روی آن کار می کردم ، در حالی که هنوز هم با مشتریان SEO کار می کردم. برای حمایت از زندگی مهمانی غیرعادی من در دانشگاه به پول سئو نیاز داشتم. چی؟ این کالج است به علاوه من بسیار سرگرم کننده کار خودم بود!

تا زمانی که کشف کردم صفحه شغل Problogger با تشکر از تام اور, وبلاگ من شکل گرفته است ، به این ترتیب می توانم به مشتریان بالقوه خودنمایی کنم. این یک مادربزرگ بود ، هیئت شغلی ، زیرا پرداخت هزینه به مراتب بهتر از کاری بود که من از نوشتن SEO می کردم.

صفحه کلید لپ تاپ

اولین درخواست خود را ارسال کردم ، و این آغاز فصل دیگری از زندگی من بود. من هیچ ایده ای نداشتم که بعداً وقتی اولین برنامه را در سه ماهه آخر سال 2013 ارائه کردم ، بعداً به وبلاگ نویسی وردپرس تبدیل شوم ، اما اولین کار وبلاگ نویسی درهای کاملاً جدیدی از فرصت های وردپرس را باز کرد. از آن زمان هرگز به عقب نگاه نکردم ، و خوشحالم که هرگز این کار را نکردم. در واقع ، بیشتر کارهای من امروز به وردپرس می چرخد. من در طراحی وب و بازاریابی اینترنتی متزلزل هستم ، اما هنوز هم وردپرس روز را برای من رقم می زند.

من از سال 2013 با تعدادی از مشتری های خوب وردپرس کار کردم و باید اعتراف کنم ، این شغل به همان اندازه سودآور بوده است که سودآور باشد. این یک فرصت عالی برای یادگیری بوده است که به من امکان ملاقات با افراد زیبا را داده است. شما ، خواننده عزیزم ، شما یکی از این افراد زیبا هستید.

من هر روز صبح ، مشتاقانه می خواهم دنیای کوچک من را از طریق وبلاگ نویسی وردپرس به اشتراک بگذارم. وقتی تجربیات ، نکات یا آموزش هایی را با شما به اشتراک می گذارم و شما را به اهداف خود نزدیکتر می کنم ، این نشان از زندگی زیبای وردپرس من است. وقتی به بخش نظرات می آیید ، و نظرات و ایده های خود را به اشتراک می گذارید ، من نمی توانم کمکی کنم اما بسیار فروتنانه احساس می کنم. شما زندگی وردپرس من را زیبا می کنید.

هنگامی که با محبت پست های خود را از طریق رسانه های اجتماعی پخش می کنید ، احساس راحتی بسیار آسان است ، اما فقط به این دلیل که به ما کمک می کنید تا دسترسی پیدا کنیم و به افراد بیشتری کمک کنید. وقتی صبح از خواب بیدار می شوم ، و قبل از اینکه دوباره به رختخواب بروم ، تمام کاری که امروز می خواهم انجام دهم این است که قلم را روی کاغذ بچسبانید و برای شما بیابم ، اگر فقط یک نکته اضافی را به اشتراک بگذاریم ، یک ایده اضافی در مورد این پلتفرم ما خیلی دوست دارم.

من هرگز به اندازه ی وردپرس دوست ندارم به یک سکوی عاشق شوم اما این به این دلیل است که شما ، خواننده عزیزم ، همواره در کنار من بوده اید. او از روز اول ، وردپرس ، مرا از پاهایم دور کرد و به من کمک کرد تا یک تجارت کاملاً تحریک کننده در زمینه وبلاگ نویسی ایجاد کنم. وردپرس ممکن است موتور باشد ، اما شما زیبایی زندگی وردپرس من هستید.

و به این دلیل است که بدون شما ، من متوقف می شوم – من بی ربط هستم. شما من را به آنچه من هستم تبدیل کردم و در این روند به من کمک کردید که من باشم. شما زیبایی زندگی وردپرس من هستید.

منابعی که من در طول راه استفاده کردم

ابزارهای وردپرس

ابزار و منابع زیر در حین ساختن مشاغل وبلاگ نویسی وردپرس برای من ارزشمند بودند:

 • مضامین عالی وردپرس – برای حضور در حالت موضوعی حرفه ای وردپرس نیاز دارید. من از زمان شروع کار از مضامین WPExplorer استفاده کرده ام.
 • ترلو زیرا باید پروژه های خود را سازماندهی کنید. خیلی ممنون از Dev Sharma بخاطر معرفی من در این سرویس عالی.
 • کد کوتاه نماد برای موارد اضافی خوب (به عنوان مثال آکاردئون ها ، دکمه ها ، فراخوان ها ، توصیفات و غیره) برای ایستادگی کردن لازم است.
 • وردپرس سئو توسط Yoast, زیرا اگر سعی دارید آن را آنلاین کنید ، SEO عنصر مهمی است.
 • تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل برای ردیابی ترافیک وب
 • آکیسمت تا آدمهای بد را دور نگه دارند همچنین به 10 فیلتر شکن وردپرس و افزونه های مسدود کننده اسپم مراجعه کنید.
 • میزبان وردپرس عالی و مقرون به صرفه. همچنین ، نحوه انتخاب بهترین هاستینگ وردپرس را ببینید
 • میزبانی دامنه عالی توسط Namecheap. من از زمان شروع کار ، نامهای دامنه خود را در اینجا میزبان هستم ، و هیچ وقت دلیل شکایت نداشته ام.
 • یک قلم و نوت بوک ابزار مورد علاقه من تاکنون هستند. من ابتدا پست خود را روی کاغذ می نویسم ، زیرا می خواهم آن جنبه (احساس) نوشتن را حفظ کنم. چی؟ همه افراد به روش های خود می پردازند.
 • افزونه های رسانه های اجتماعی را به دلیل اینکه باید محتوای بلاگ جذاب خود را به اشتراک بگذارید ، به اشتراک گذاشت
 • بیاندیشید و ثروتمند شوید توسط ناپلئون هیل برای ایجاد انگیزه ، و تركیب آن برنامه جامع كه می دانید به آن احتیاج دارید.
 • ترک کار در پشت توسط تام اور. تام به شما نشان می دهد که چگونه می توانید یک کسب و کار سودآور وبلاگ نویسی ایجاد کنید ، حتی اگر انگلیسی نتوانستید ، و به همه چیزهای دیگر زندگی شیر دهید. او بسیار کمک کرده است.
 • محل 180 زیرا شان اوگل به طراحی مجدد سبک زندگی معتقد است. او دقیقاً به شما نشان می دهد كه چگونه می توانید شغل ایجاد كنید ، در هر كجا زندگی كنید و به آزادی برسید.
 • WordPress.com – از اینجا شروع کنید تا در کمتر از 5 دقیقه یک وبلاگ وردپرس رایگان داشته باشید.
 • WordPress.org – اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد وردپرس هستید ، از اینجا شروع کنید.

من به روزرسانی این لیست را در نظرات ادامه خواهم داد ، بنابراین مراقب باشید! با این حال ، اگر به دنبال ابزارهای وردپرس بیشتری برای ابزار حرفه ای خود هستید ، لطفا در صورت تمایل به این موارد مراجعه کنید:

 • جعبه ابزار WordPress: منابع WordPress برای کاربران و توسعه دهندگان
 • منابع وردپرس: بهترین پادکست های وردپرس
 • 10 منبع وردپرس مورد نیاز برای علامت گذاری در حال حاضر
 • بهترین ابزار و منابع وردپرس برای مترجمان

چه چیزی آینده را برای ما نگه می دارد?

در حالی که نوشتن در مورد وردپرس عشق شماره من باقی خواهد ماند ، من قصد دارم در آینده نزدیک در توسعه تم وردپرس کمرنگ شوم. این امر به من امکان می دهد تا مهارت های طراحی وب خود را به خوبی استفاده کنم ، ضمن اینکه به جامعه ای که بسیار به من هدیه داده است باز می گردم.

من به وبلاگ نویسی در مورد وردپرس ادامه خواهم داد زیرا با تکثیر این بستر در بازار ، افراد بیشتری باید یاد بگیرند که چگونه می توانند به بهترین شکل از آن استفاده کنند تا جاه طلبی های خود را بیشتر کنند. درست مثل اینکه از دیگران آموختم ، روح اشتراک گذاری را زنده خواهم کرد ، بنابراین همه ما می توانیم در یک روز به آینده نگاه کنیم و کارهای بزرگی را که با هم به دست آورده ایم ببینیم.

تشکر ویژه

با تشکر

من به خودی خودم اینقدر دور نبودم. من در این راه خیلی کمک کردم. سفر به وبلاگ نویسی وردپرس من این چندان جالب نخواهد بود ، مگر برای افراد خاصی که واقعاً عالی هستند. من می خواهم از صمیم قلبم برای Kyla Glover ، AJ Clarke ، Tom Ewer ، Kevin Muldoon ، Dev Sharma ، Se Ogle و از همه مهم تر ، شما خواننده عزیزم ابراز کنم. با تشکر از شما برای حمایت عالی و ایستادن در کنار من از روز اول. شما روحهای بخشنده هستید و به زندگی من تأثیر گذاشته است به روشهایی که هرگز نمی دانید یا تصور نمی کنید.

گفتن نهایی …

بعد از دو بار کار کردن ، من با اطمینان می دانستم که به عنوان کارمند وقت بزرگی خواهم خورد. می دانستم که می خواهم کار خودم را اداره کنم و در حین انجام آن تفریح ​​کنم. من نمی دانستم که این موضوع مرا از کجا خواهد برد ، اما من جهش خود را از ایمان گرفتم ، و هرچند که سفر (و هنوز هم) چالش برانگیز است ، من از هر زمان و هر کجا از کار لذت می برم. خوب ، من هنوز خودم را مجبور نکردم که در قسمت های pjs کار کنم ، اما این داستان برای یک روز دیگر است.

امروز می خواهم یک BIG بگویم از اینکه بخش بزرگی از آنچه زندگی وردپرس من را زیبا می کند ، تشکر می کنم. من به طور جدی دعا می کنم و امیدوارم که شما زندگی رویاهای خود را نیز ایجاد کنید. با تشکر بسیار amigo. می بینمت…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map