آینده وردپرس چگونه خواهد بود؟

آینده وردپرس

آینده وردپرس به دلیل نداشتن یک شبیه سازی بهتر مانند هزار خورشید روشن است. وردپرس پس از اجرای سکوی وبلاگ نویسی آسیاب ، به طور مؤثر در یک چارچوب برنامه کاربردی قرار می گیرد که در همه وب سایت های معتبر و تازه وارد فعالیت می کند.


مدتی پیش ، ما تشریح کردیم که چگونه وردپرس به وجود آمد و چگونه به یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) تبدیل شد که بیش از 75 میلیون وب سایت از جمله مارک های بزرگ با نام های بزرگ مانند CNN ، Jay-Z و موارد دیگر را قدرت می دهد..

در زمان نوشتن ، وردپرس کاملاً محکم است که با ورود فناوریهای جدید ، به نظر می رسد که از فیلمهای علمی تخیلی به دست می آیند. اگر تعجب می کنید ، ما چند اصطلاح را کنار می گذاریم که ممکن است مغز شما را سرخ کند ، اما لطفاً فرار نکنید.

درعوض ، دور هم بچرخید زیرا آنچه که ما امروز به آن رهنمون شده ایم به معنای انواع چیزهای عالی برای تجارت مبتنی بر وردپرس شماست. اگر نگاهی به اطراف بیندازید ، شما ناگزیر هستید که بحثهای داغی در مورد جانوران مانند WordPress Rest API ، WP-CLI ، Calypso و سازگاری بین دیگران پیدا کنید..

آینده WordPress Beyond 2017

خوب ، اینها مواردی هستند که فقط برای توسعه دهندگان معنی دارند. Heck ، موضوعاتی مانند WordPress REST API نیز تباه بسیاری از توسعه دهندگان را سردرگم می کند ، بنابراین ما شما را از این نوع شکنجه دریغ خواهیم کرد. آنچه ما امروز به اشتراک می گذاریم این است که چگونه فناوری ها می توانند به شما در دستیابی بیشتر به وردپرس کمک کنند.

این فرضیه دروازه های آینده وردپرس را که قبلاً دیده نشده بود باز می کند. حالا لطفا دست من را بگیرید و بگذارید با ما تماس بگیریم آه وی, هوادار چینی hipster که درون هر توپ کریستالی زندگی می کند. به شوخی کنار ، بیایید این کار را تمام کنیم و با آن کار کنیم.

1. ارتقاء در رابط کاربری وردپرس Admin UI

چندی پیش مدیر وردپرس یک چشم انداز بود. ما این را از دست اول می دانیم زیرا ما روی دستگاه لعنتی زمان قرار گرفتیم و کشف کردیم که UI مدیر وردپرس چگونه توسعه یافته است. و در حالی که رابط کاربری (UI) هیچ ابزاری مانند Ghost ندارد ، بسیار بهبود یافته است.

اما آینده وردپرس از نظر UI مدیر سرچشمه چه چیزی را در ما ذخیره می کند؟ اگر انتظار دارید که مدیر وردپرس تغییر کند ، درست حدس می زنید. اگر Calypso به اندازه کافی شواهد و مدارک نداشته باشد ، من نمی دانم که چیست.

دوستان من از جامائیكایی دوست دارند ، “جهنم مرد كالیپسو است؟” اگر مدتی از WordPress.com بازدید نکرده اید ، تمام رابط جدید Calypso را از دست نمی دهید. آیا یک وبلاگ WordPress.com ندارید؟ خوب ، کالیپسو به وبلاگ های WordPress.com از نظر UI مدیر سرآمد تجربیاتی شدید داد.

آینده وردپرس calypso

گفتن حداقل (زیبا در پشت روح خود) بسیار زیبا و فوق العاده سریع است ، و می توانید به راحتی و آزادانه از Calypso برای مدیریت وبلاگ های خود میزبان خود از یک مکان اصلی استفاده کنید. تنها شرط لازم این است که شما باید Jetpack و برنامه دسکتاپ WordPress.com را فعال کنید. سپس دوباره ، می توانید سایت های خود میزبان خود را از حساب WordPress.com خود مدیریت کنید.

با استفاده از Matt برای تجربه دوستانه تر کاربر ، Calypso احتمالاً در آینده از WordPress خود میزبان عبور خواهد کرد. این یا تیم طراحی وردپرس از یک رابط کاربری بهتر استفاده می کند ، اما چرا چرخ را دوباره از قبل مجدداً اختراع می کنید مسابقه آمریکایی?

در هر صورت ، یک مدیر وردپرس بهبود یافته را انتظار دارید که خنک تر و سریعتر از آنچه در حال حاضر داریم هستیم. این فقط می تواند به معنای چیزهای عالی برای تجارت وردپرس باشد زیرا سرعت خوب است. همچنین به لطف REST API امکان مشخصی از داشبوردهای سفارشی وجود دارد.

2. WordPress به عنوان یک چارچوب برنامه کاربردی

API Rest WordPress

من کاملاً معتقدم که رابط های JavaScript و API محور آینده نه تنها WordPress بلکه وب هستند. – مت مولنویگ

این ، مت در سال 2015 به گفتگو از حالت Word گفته است. امروز این واقعیت بسیار بیشتر است ، بیشتر از این که REST API در هسته وردپرس ادغام شده است. این با این کلمات سخت و طاقت فرسا چیست؟ API REST چیست؟ و چگونه ، دعا بگویید ، مهم است?

خوب ، در ابتدایی ترین شکل آن ، REST API به سادگی کدی است که به شما امکان می دهد بدون توجه به برنامه کاربردی ، داده ها را از وردپرس ارسال و بازیابی کنید. این بدان معنی است که می توانید از WordPress به عنوان چارچوبی برای مدیریت محتوا برای هر برنامه وب موجود در آنجا استفاده کنید.

سلام برای همه نوع امکانات عالی برای توسعه دهنده WordPress آینده. می توانید برنامه های تلفن همراه را به همان راحتی که وب سایت می سازید در وردپرس بسازید. شما می توانید برنامه های بومی آیفون یا آندروید را در وردپرس اجرا کنید زیرا – REST API.

اگر هیچ ایده ای نداشتید ، آن حیوان Calypso که ما فقط به آن اشاره کردیم ، فقط یک رابط کاربری سفارشی است که با وردپرس ارتباط برقرار می کند – منتظر آن باشید – REST API!

3. سازگاری متقابل پلت فرم

WordPress & Javascript

این همچنین بدان معنی است که می توانید مضامین وردپرس بسیار سفارشی و بسیاری موارد دیگر ایجاد کنید. به عبارت ساده تر ، REST API بسیاری از امکانات را در جدول قرار می دهد ، این بدان معناست که آینده وردپرس حتی روشن تر می شود. تصور کنید برنامه هایی را با هر زبان برنامه نویسی بسازید و از باطن قدرتمند WordPress استفاده کنید تا همه چیز را هدایت کند. به نظر می رسد عالی است ، درست است?

تنها اشکال این است که به عنوان یک توسعه دهنده وردپرس ، باید مهارت های JavaScript خود را بالا ببرید تا از REST API نهایت استفاده را ببرید. بله ، WordPress در آینده همچنان با PHP اجرا خواهد شد ، اما بخش عمده توسعه جلوی آن به JavaScript بستگی دارد.

بچه ها ، وردپرس دیگر فقط یک CMS نیست ، اکنون یک چارچوب کامل برنامه کاربردی است که می تواند تقریباً همه کارها را انجام دهد. مت ، در یک Reddit AMA, گفت:

من فکر می کنم که آن (WordPress) یک چارچوب عالی برای هر محتوا محور است. برای مواردی مانند پیام رسانی که به خوبی به مدل داده WP نقشه نمی شوند ، هنوز هم می توانید این کار را انجام دهید ، فقط برخی از جداول جدید را تهیه کنید ، سعی نکنید آن را در موارد استاندارد ببندید.

در پایان روز ، REST API یک افزودنی شگفت انگیز برای هسته وردپرس است به این معنی که به زودی جایی نمی روید.

با سرعت در حال حرکت …

4. یک قطعه بزرگتر از پای کاربر پایه

وب سایت های ویروس وردپرس

وردپرس تعداد زیادی وب سایت را در اختیار شما قرار می دهد. این محبوب ترین چارچوب برنامه (بله ، این بهتر از CMS به نظر می رسد) از اینجا به مریخ و فراتر از آن است. بسیاری از راه حلهای دیگر فقط برای رسیدن به اهداف ، به دهه ها توسعه نیاز دارند.

و با تمام وجود این به روزرسانی های جدید تمام وقت ، می توانید انتظار داشته باشید که تعداد بیشتری از افراد از پهنای باند وردپرس پرش کنند. البته آینده وردپرس به معنای یک پلتفرم دوستانه تر برای مبتدی است که همه افراد را در سراسر صفحه مضحک می کند. نتیجه؟ مبتدیان بیشتری می پیوندند.

مبتدیان مو را برای شبانه روزی تقسیم نمی کنند و توسعه دهندگان در سراسر وب دیگر فکر نمی کنند WordPress فقط یک بستر وبلاگ نویسی است. با تشکر از REST API ، همه توسعه دهندگان می دانند که قدرت وصف ناپذیر وردپرس در دست آنهاست و هر زمان تماس بگیرند. نتیجه؟ توسعه دهندگان از همه جنبه های زندگی می پیوندند.

حدس و گمان توسط آنها خبره است که وردپرس تا سال 2020 بیش از 35٪ از وب را تأمین خواهد کرد. این یک آمار عظیم است که با توجه به وردپرس در حال حاضر 1 از 5 وب سایت در سال 2017 اجرا شده است. آیا به ما نیاز دارید تا بگوییم که پایه کاربر از این نسبت چیست؟ به معنای مشاغل مرتبط با WordPress است?

اگر به ما احتیاج دارید که در این زمینه دست خود را بکشیم ، به معنای فرصت های شغلی فراوان ، جامعه بزرگتر و بهتر و موارد دیگر است. جامعه یکی از مناسب ترین محصولات وردپرس است و نیروی محرکه بیشتر محصولات (و نه همه آنها) وردپرس را به دنبال دارد.

وسعت عظیم بازار و جامعه توسعه در وردپرس دو دلیل مهم است که اساس تجارت خود را در وردپرس مستقر کنید. – محمد هاریس

5. طراحی محتوای جلویی

ویرایشگر جلوه ساز ویژوال آهنگساز

با پیشرفت و محبوبیت سازندگان صفحه وردپرس مانند Beaver Builder، Visual Composer و این ابزارهای ساخت سایت (از طریق خود سازنده وب سایت) ، بدیهی است که گروهی از کاربران وردپرس که در طراحی محتوای جلویی قرار دارند ، وجود دارند. این روند به تم های وردپرس با بهترین حمل و نقل با سازندگان صفحه کامل منتقل شده است.

اکنون ، شما نیازی به خط کد ندارید تا طرح های زیبایی مانند رئیس را شلاق بزنید. این در مورد آینده وردپرس چه می گوید؟ ما می توانیم انتظار داشته باشیم که شاهد ورود سازندگان بیشتری در بازار باشیم. اینها می توانند افزونه های مستقل یا سازنده هایی باشند که در قالب ها ادغام شده اند.

گذشته از این ، طراحی صفحات در داخل ویرایشگر بومی وردپرس چالش برانگیز است. این تغییر نمی کند که آیا شما از ویرایشگر تصویری استفاده می کنید یا به ویرایشگر متن تغییر می دهید ، در حالی که دومی مهارت های برنامه نویسی را می خواهد. وردپرس با نگاه و نگاه داشتن بیشتر افراد مبتدی ، ممکن است در آینده با یک سازنده صفحه داخلی ساخته شود..

خوب ، برای ایجاد صفحات شگفت انگیز درست از درون وردپرس ، استخوانی نمی شکنیم. و هرچه توسعه دهندگان بیشتری RI API را تطبیق دهند و از همه موارد جالب جاوا اسکریپت برای جلو آگاه شوند ، بخش عمده ای از کار طراحی از باطن تغییر می کند..

این بدان معناست که شما ساعت ها بیشتر در آموزش ساعت به مشتریان نمی پردازید که چگونه یک قلم را در اینجا و برخی از رنگ ها در آنجا تغییر دهید. این همه خوب است تا زمانی که ما به بهترین استانداردها پایبند بوده و کد را به چیزی از گذشته تبدیل می کنیم. کشیدن و رها کردن ایجاد محتوا خالی از لطف نیست ، برای ماندن اینجاست.

6. بر پاسخگویی و عملکرد تلفن همراه تمرکز کنید

تلفن همراه وردپرس آماده است

وقتی از بزرگترین چالش پیش روی وردپرس سؤال شد ، مت گفت: دوست داشتن وردپرس بیشتر دوستانه با موبایل از اهمیت بالایی برخوردار است. سخنان دقیق او این بود:

من فکر می کنم تلفن همراه بسیار چالش برانگیز است زیرا اساساً در سیستم عامل های بسته وجود دارد.

اولین طراحی وب پاسخگو و همراه اول از چند سال پیش بی سابقه بود. در دنیایی که اکثر مردم در دستگاه های تلفن همراه گشت و گذار می کنند ، شما نمی توانید یک سایت سفت و سخت را اجرا کنید. با این حال ، مشاغل با وب سایت هایی وجود دارد که به اندازه سفت و سخت کار می کنند.

توسعه دهندگان WordPress امروزه محصولات پاسخگو را خفه می کنند و نتایج چشمگیر است. دسترسی به مدیر وردپرس از طریق تلفن همراه دقیقاً صاف نیست. خیلی کم است که می توانید در دستگاه تلفن همراه انجام دهید.

در این زمینه کار بیشتری لازم است و هرچه وردپرس پاسخگوتر شود (به خصوص در مناطقی که واقعاً اهمیت دارند) میزان پذیرش در بین کاربران موبایل بیشتر می شود. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که WordPress در آینده پاسخگوتر شود.

7. عملکرد

سرعت وردپرس

در مورد کارایی مسائل ، تیم وردپرس تمرکز زیادی روی ثبات ، قابلیت استفاده و سرعت دارد. یا همانطور که مت می گوید:

مهمترین و مهمترین چیز برای یک سیستم عامل ، ثبات ، سرعت و امنیت است. برای انجام این موارد به شما توانایی فشار آوردن به روزرسانی ها و رفع هرچه بیشتر نزدیک به زمان واقعی را دارد. و باید به هر زبانی کار کند. تأیید اعتبار کاربر ، داده و انتزاع حافظه پنهان.

او همچنین توصیه هایی را برای توسعه دهندگان افزونه تم و افزونه ها دارد:

طراحی و قابلیت استفاده مهمتر از همیشه است. یک دوست یا یکی از اعضای خانواده را تماشا کنید سعی کنید از ابتدا تا انتها از افزونه خود استفاده کنید ، و ایده ای در مورد چگونگی بهتر کردن آن به شما می دهد..

علاوه بر این ، وردپرس از توسعه افزونه محور استفاده می کند به این معنا که ویژگی های جدید ابتدا به عنوان افزونه مورد آزمایش قرار می گیرند تا بازخورد کاربران را بدست آورند. این فضای کافی برای ارتقاء عملکرد فراهم می کند که به معنای تنها موارد عالی برای آینده وردپرس است.

هنگامی که همه چیز گفته شد و تمام شد ، تمرکز اصلی وردپرس این است که این پلت فرم را به طور متوسط ​​برای جو مفید بسازد ، در حالی که ابزارهای مورد نیاز خود را برای استفاده از چارچوب به هر صورت که می خواهد به کاربران قدرت ارائه دهد. دشوار است ، بنابراین لطفاً از قبل مشارکت خود را انجام دهید.

8. WordPress از زبانهای بیشتری پشتیبانی می کند

ترجمه های WordPress

چند زبانه های WordPress به سختی کار می کنند تا بتوانند این پلتفرم را به هرچه بیشتر زبان ترجمه کنند و این در آینده ادامه خواهد یافت. تم ها و افزونه های بیشتر در آینده وردپرس آماده ترجمه می شوند آه وی می بیند

اگر دوست دارید از وردپرس به زبان خود استفاده کنید ، این می تواند فرصتی برای ایجاد وردپرس باشد که با افتخار بتوانید به فرزندان خود نشان دهید. ما ترجمه وردپرس را در چگونگی مشارکت در WordPress تحت پوشش قرار داده ایم ، بنابراین خودداری کنید.

9. دسترسی بیشتر

دسترسی به WP

ما نمی توانیم برادران و خواهران دارای اختلال حسی خود را کنار بگذاریم زیرا آنها آینده WordPress را نیز تشکیل می دهند. به لطف رابط های API محور ، توسعه دهندگان آزادی بیشتری برای ایجاد یک وردپرس دارند که برای کاربران کار می کند “… با اختلالات حسی ، با این گزینه با استفاده از JavaScript ویژگی های قابلیت دستیابی خاص را خاموش و خاموش کنید“- wpmudev.

وردپرس خودش را منتشر کرده است کتاب دستیابی اما صدها منبع متن باز دیگر برای توسعه دهندگان در وب وجود دارد (مانند مجانی) افزونه WP Accessibility) با استفاده از این ابزارها ، توسعه دهندگان می توانند محصولات خود را سنگین کنند تا مطمئن شوند تم ها و افزونه های آنها توسط همه قابل استفاده است. یک مثال عالی اگر موضوع Total WordPress باشد که ویژگی های قابلیت دسترسی جدید را با هر بروزرسانی یکپارچه می کند (یکی از دلایل اصلی چرا دانشگاه هاوایی استفاده از Total را انتخاب می کند).

آنچه کاربران WordPress دوست دارند در نسخه های آینده مشاهده کنند?

ما به اطراف نگاه کردیم و گفتگوهای جالبی را درباره آینده وردپرس پیدا کردیم. هر کاربری که با آن آشنا شدیم نسبت به آینده وردپرس کاملاً خوش بین است. در اینجا یک زن و شوهر هستند:

من فکر می کنم که وردپرس بسیار جذاب است اما آنچه برای اطمینان از زنده ماندن لازم است یک ویرایشگر طراحی داخلی مشابه برخی از افزونه ها – مانند vc – برای تبدیل شدن به بخشی از سیستم عامل است. واگن wix / ss یک تجارت بسیار سودآور است و wp وجود اصلی آنها را تهدید می کند. – پرتوهای آبی

سپس ما …

تجربه کاربری بسیار بهتر ، در درجه اول برای مبتدیان و همچنین قابلیت همکاری بسیار بهتر بین افزونه ها / مضامین / خود وردپرس ، بنابراین ما بعد از به روز رسانی سایت ها ، توقف های مکرر سایت ها را تجربه نمی کنیم. – ایویکا دلیچ

و در نهایت…

مهارت های توسعه وردپرس به سرعت به یکی از این مهارت ها در تقاضای زیاد تبدیل می شود ، نه تنها از مشتریان بلکه کارفرمایان آینده نگر. بیشتر و بیشتر ، مردم شاهد این فرصت عالی در استفاده از WordPress به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای واقعی هستیم. – اد نایلور

مت می گوید: درباره آینده وردپرس:

شما می دانید ، چیزی که من به آن باز می گردم ، و کمی شیک و کمی انتزاعی است ، اما وردپرس واقعاً می تواند یک سیستم عامل باشد ، نه فقط وب ، بلکه وب باز. یکی از مواردی که من با رشد و پیشرفت بیشتر دوست دارم و با موفقیت بیشتر می شویم و بیشتر از آن سهم بازار را به دست می آورم ، این است که ما وب را تغییر می دهیم تا بازتر باشد ، فقط با کمک سایر موارد ایجاد شده در وردپرس. API ، روشی که همه کارها را انجام می دهیم ، تغذیه می کند. – مت ، WCEU ، 2016

چیزی که باید در ذهن داشته باشید

فقط این را بیرون می اندازید …

در حین تحقیق در مورد این پست ، فهمیدم که اطلاعات زیادی در مورد نحوه کار وردپرس وجود دارد. این بدان معناست که باید مهارت های رمزگذاری خود را به کار گیرم و به شما توصیه می کنم اگر می خواهید به عمق بیشتری در WordPress بروید ، همین کار را انجام دهید..

اگر قبلاً نداشته اید ، HTML و CSS اساسی را بیاموزید. از این گذشته ، یک دوره جاوا اسکریپت را پیدا کنید و خودتان را به مدرسه برسانید. سلام ، PHP را فراموش نکنید ، زیرا این همان چیزی است که وردپرس را هدایت می کند. اگر برای راه اندازی وب سایت تجاری فقط به یک موضوع وردپرس نیاز دارید ، ما موضوع وردپرس کل خود را به شما پیشنهاد می کنیم.

بیش از شما …

اینها فقط 2 سنت من هستند ما دوست داریم افکار شما را درباره آینده وردپرس بشنویم. وردپرس را در 5 سال آینده کجا می بینید؟ حتی بهتر ، آنچه دوست دارید در نسخه بعدی وردپرس مشاهده کنید?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector