آیا وردپرس هنوز بهترین منبع مضامین رایگان وردپرس است؟

انتخاب موضوع یکی از مهمترین تصمیمی است که می توانید هنگام راه اندازی وب سایت خود بگیرید. دایرکتوری موضوع وردپرس از مدت ها قبل اولین تماس برای کاربران WordPress است که به دنبال استایل سایت خود هستند ، اما سؤالاتی از اواخر مطرح شده است که آیا این بهترین گزینه برای دارندگان سایت – و توسعه دهندگان موضوع است -.


سرکوب اخیر در تمایز بین عملکرد و ارائه توسط تیم بررسی تم وردپرس این مسئله را مطرح کرده است که آیا WordPress.org هنوز بهترین منبع تم های وردپرس رایگان در معرض توجه است. در این مقاله ، پیش زمینه مورد استفاده در مورد اخیر را پوشش خواهیم داد ، در نظر بگیرید که آیا WordPress.org هنوز باید مقصد پیش فرض برای یافتن مضامین رایگان WordPress باشد ، و توجه خود را به برخی از گزینه های مفید جلب کنید. بگذارید با پیش زمینه شروع کنیم!

درباره همه هیاهو چیست?

نظارت در هنگام انتقال محتوا در قلب بخش عمده ای از درام های اخیر است. مانند WP Tavern خاطرنشان كرد: تیم بررسی تم برای مدت مدیدی سیاستی را در پیش گرفته است كه نویسندگان مضامین را از تعریف تولید محتوای کاربر منع كرده است. دلیل اصلی این امر کاملاً منطقی است: کاربران نباید هنگام تغییر مضامین ، داده ها را از دست دهند.

متأسفانه ، در طی فرآیند انتقال الزامات موضوع از Codex به خانه جدید آنها در کتاب بررسی موضوع, این نیاز کنار گذاشته شد چیپ بنت خلاصه ای از بخش های مفقود شده را در ماه مه سال 2015 منتشر کرد. بخش ویژه مربوطه در زیر نقل شده است:

ارائه در مقابل عملکرد
از آنجا که هدف از تم ها تعریف ارائه محتوای کاربر است ، نباید از تم ها برای تعریف تولید محتوای کاربر استفاده شود یا گزینه ها یا قابلیت های سایت مستقل از تم را تعریف کند..

برای کوتاه کردن یک داستان کوتاه ، نتیجه اصلی این بود که مضامین در مدت زمانی متناوب در WordPress.org مورد بررسی قرار می گرفتند در حالی که دو نسخه از الزامات به طور هم زمان آنلاین پخش می شدند..

از آنجا که تیم WordPress (به صورت گذشته نگر) بر رهنمودهای اعمال شده متناقض عمل کرد ، بسیاری از توسعه دهندگان موضوع رایگان به طور طبیعی شروع به احساس خرج کردن کردند ، زیرا تم های قبلاً پذیرفته شده ناگهان رد شد و برای دستیابی به درست کارها با کارهای گران قیمت دیگری روبرو هستند..

Codeinwp تا آنجا پیش رفت که یک موضوع اخیر Parallax One را به صورت رایگان منتشر می کرد ، اما آن را به طور کامل از فهرست دایرکتوری وردپرس حذف کرد – تا حد زیادی در پاسخ به اینکه در بحث اصلی تیم بررسی موضوع درج شده است. آنها این موضوع را تا حدودی در گزارش شفافیت ژوئیه پوشش دادند. بنابراین همه اینها در بیس بال چه ارتباطی با شما صاحب سایت دارد؟ بیایید این موضوع را در نظر بگیریم.

چرا صاحبان سایت باید در مورد مشاجرات صنعت نسبت به مضامین آزاد مراقبت کنند?

از همه موارد فوق دو راه آماده سازی وجود دارد که ممکن است صاحبان سایت در حال خدشه دار شدن باشند:

  1. استانداردهای متناقض در گذشته در پذیرش در دایرکتوری موضوعی رسمی به وضوح اعمال شده است. این فقط توسعه دهندگان ناراحت کننده نیستند ، بلکه به طور بالقوه پشتیبانی از مضامین موجود را که بسیار سخت تر می شوند ، فراهم می کند. این ایده که یک موضوع می تواند امروز معتبر باشد و از فردا خاموش شود نیز نگران کننده است.
  2. برخی از برنامه نویسان موضوع مشروع مانند شروع به لیست کردن مضامین رایگان با کیفیت کاملاً جدا از فهرست رسمی ، بنابراین ظاهراً دیگر تنها نمایش در شهر نیست.

این حقیقت را اضافه کنید که بسیاری از دارندگان سایت تا زمانی که یک موضوع نیازهای آنها را برآورده نکند ، به هیچ وجه به تفاوت های بین ارائه و عملکرد اهمیت نمی دهند و می بینید که چرا مردم ممکن است در جستجوی مکان های دیگر به دنبال مضامین آزاد باشند. بیایید برخی از گزینه های خارج را بررسی کنیم.

منابع جایگزین برای مضامین با کیفیت رایگان وردپرس

قبل از شروع جستجوی تم های وردپرس به صورت رایگان در خارج از محدوده دنج دایرکتوری ، یک کلمه هشدار دهنده است: در اینجا میزان مسئولیت اضافی بر روی شانه های شما وجود دارد. شما از امنیت و امنیت اضافی که داشتن یک تیم ویژه برای بررسی مضامین به شما ارائه می دهد ، فاصله می گیرید. با این نتیجه گیری بی نتیجه ، بیایید به برخی از منابع رایگان تم خوب نگاه کنیم.

WPExplorer.com

بهترین مضامین وردپرس رایگان

امیدوارم تاکنون بدانید که ما فقط تم برای خوانندگان خود ارائه می دهیم! همه مضامین ما با کد ایمن و معتبر ایجاد شده اند ، به علاوه مضامین مانند موضوع صفر وردپرس شامل ویژگی های حق بیمه به صورت رایگان است. ما تعداد زیادی تم رایگان عالی برای تجارت ، وبلاگ نویسی و اوراق بهادار به همراه نسخه های نمایشی زنده داریم ، بنابراین می توانید تمام ویژگی های این تم را در عمل مشاهده کنید. می خواهید بیشتر؟ بسیاری از مضامین ما دارای نسخه های برتر در Creative Market هستند که دارای گزینه های افزودنی سازگار با تم و پشتیبانی از تم برتر هستند.

JustFreeThemes

تم های رایگان.

JustFreeThemes با بیش از 400 مضمون رایگان و باکیفیت بالا ، از جمله موارد مورد علاقه مانند Zerif Lite و Lifestyle ، به قول نام خود زندگی می کند. نمایش های زنده و سرور برای اکثر مضامین در دسترس هستند ، بنابراین می توانید لاستیک ها را قبل از ارتکاب لگد کنید. اگر بعد از یک راه حل خاص ، می توانید دسته بندی هایی مانند وبلاگ نویسی یا تجارت الکترونیکی را مرور کنید.

FabThemes

تم های فاب

FabThemes از نگاه اول ، تقریباً جامد به نظر می رسد ، با بیش از صد تم رایگان شیک به نظر می رسد در هیئت مدیره. شما می توانید بر اساس دسته بندی های جداگانه مانند تجارت الکترونیکی و مواد غذایی جستجو کنید و گزینه جستجو بر اساس رنگ نیز مورد استقبال قرار می گیرد. یک سیستم رتبه بندی پنج ستاره نیز گنجانیده شده است تا کمی بینش بیشتری از نحوه عملکرد مضامین فردی برای افراد دیگر ارائه دهد.

در روند نزولی ، در زمان بررسی ، گزینه های پیش نمایش برای همه تم ها از عمل خارج شدند. با کلیک بر روی پیوند پیش نمایش ، به نتیجه 404 منجر شد. ما مطمئن هستیم که این یک موقت موقت است ، اما در عین حال ، مشکلی نیست که می خواهید در WordPress.org استفاده کنید.!

باید صاحبان سایت از WordPress.org دور شوند?

اگر یک موضوع رایگان در بازار دارید ، WordPress.org هنوز منبع برجسته ای در آنجا است و به زودی احتمالاً تغییر نخواهد کرد. سه ارائه دهنده رایگان گزینه های رایگان که در بالا به آنها اشاره کردیم گزینه های جالب جالب تم ارائه می دهند ، اما به سادگی نمی توانند با عمق گزینه های نمایش داده شده در فهرست رسمی تم.

مقدار منابعی که برای ایجاد مضامین در دایرکتوری رسمی با کیفیت ، ایمن و مطابق با بهترین شیوه ها در نظر گرفته می شود را نیز نباید دست کم گرفت. در حالی که همه آنها ادعا می کنند که مضامین را بطور کامل بررسی کنند ، هیچ یک از ارائه دهندگان رایگان گزینه جایگزین نوع زیرساخت هایی را ندارند که WordPress.org در اختیار دارد..

ما یک استراتژی معقول و منطقی برای مرور محبوب ترین موضوعات رایگان در WordPress.org پیشنهاد می کنیم و سپس با مرور سریع سه گزینه برتر در بالا را مرور می کنیم. به این ترتیب شما می توانید اکثر پایه ها را در کوتاهترین زمان ممکن پوشش دهید و به خودتان بهترین فرصت را می دهید تا یک موضوع رایگان قابل اعتماد پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

نتیجه

سردرگمی اخیر درباره معیارهای پذیرش در WordPress.org گیج کننده بود. اگرچه در دراز مدت ، این پیروزی برای همه علاقهمندان است. WordPress.org مجبور شده است اقدامات خود را با توجه به استاندارد سازی معیارهای پذیرش تمیز کند (خبرهای خوب برای همه) و سازندگان رایگان و مضامین آزاد مستقل برای کشف گزینه های هیجان انگیز لیست جدید ترغیب شده اند..

سایت هایی مانند WPExplorer و سایر مواردی که در بالا ذکر شد ، جایگزین اصلی برای یافتن مضامین رایگان هستند اما منابع موجودی و بررسی آنها به طور طبیعی هنوز راه درازی برای فهرست رسمی ندارند. در حال حاضر ، WordPress.org همچنان از نظر کمیت مطلوب بهترین منبع کلی تم رایگان باقی مانده است ، اما صاحبان سایت ترغیب می شوند گزینه های دیگر را بررسی کنند زیرا ممکن است در جای دیگر ویژگی های بیشتری پیدا کنید و کد بهتری داشته باشید.

ما دوست داریم افکار شما را بشنویم. آیا فکر می کنید WordPress.org هنوز تنها بازی در شهر است یا شما شروع به بررسی لیست های جایگزین کرده اید؟ با ما در تماس باشید و به ما اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map